hidden hidden hidden hidden

28-05-2016 GRETZKIE URODZINY @ Alchemia

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
gretzky

PostWysłany: 20-05-2016 6:33    Temat postu: 28-05-2016 GRETZKIE URODZINY @ Alchemia Odpowiedz z cytatem

Po raz kolejny, dzięki uprzejmości Klubu Alchemia mam ogromną przyjemność zaprosić Was drodzy Goście do udziału w imprezie występującej tylko raz w ciągu roku kalendarzowego

Wasza obecność i radosne pląsy tego wieczoru są dla mnie najważniejszą, priorytetową sprawą, a skoro będziemy bawić się wspólnie to czuję się w obowiązku zapewnić Nam Wszystkim jak najprzyjemniejsze wrażenia dźwiękowe (o wrażenia ogólno-imprezowo-alkoholowe zadba znakomicie wykwalifikowana w tym względzie drużyna Klubu Alchemia).
Dlatego też zaprosiłem na ten wieczór ekipę wyjątkową, zarówno pod względem muzycznym (aby zadbać należycie o Wasze zmysły) jak i mojej osobistej, długotrwałej znajomości i przyjaźni z wymienionymi poniżej artystami, których dorobek bardzo cenię i po prostu uwielbiam u ich boku występować.

Podobnie jak rok temu noc wypełnimy live act'ami grupy GRETZKY BAND aka. BANDA GRETZKIEGO w składzie:
- BARTOSZ PSHETOOA /blues'owo funk'owy wokal/
- MARCIN URZĘDOWSKI /bębny/
- ARTUR GACEK /saksofon/
- DJ GRETZKY /winyl/

a oliwy do rozpalonego na parkiecie ognia dolewać będą wieloletni wymiatacze gramofonowi, postacie, które w dużym stopniu przyczyniły się do powstania DJa Gretzkiego i ukształtowania go dźwiękowo takim... jakim jest haha:
- FLOW'KA /scratch/winyl/
pierwsza DJ/DJka, która zdecydowała się zabrać mnie aby wspólnie zagrać imprezę wyjazdową w innym mieście... (do Klubu Tlen w Bielsku-Białej 03-06-2006r.)
- SQUAL /scratch/winyl/
który udzielił mi wielu konstruktywnych porad w trakcie nauki podstaw zgrywania tempa na gramofonach, a brzmiały mniej więcej tak: "pfffff hahahahahahaha"
- BUG313 /winyl/
15 lat temu, w Klubie Roentgen, to między innymi jego sety wprowadzały do mojej głowy gatunki muzyczne wtedy jeszcze dla mnie nieznane... (tak, tak... miałem jakieś 16 lat jak zacząłem szwędać się po RTG. O ile udało mi się przeniknąć niepostrzeżenie przez bramkę

ponadto swój fach graficzny w formie ulotek, plakatów, zaprezentuje dla Was znany całej scenie klubowej Krakowa:
- VJ STEEM /grafika/

Jednakże są i mroczne strony, dlatego chciałem oznajmić, iż wstęp na dolny poziom Alchemii tego wieczoru będzie płatny kwotą 5 PLN do godziny 00:00 oraz 10 PLN po godzinie 00:00.

A muzycznie skupimy się głównie na klimatach około funkowych, breakbeatowych, houseowych i takie tam pochodne

Zapraszam! Do zobaczenia -DJ Gretzky

www.myspace.com/djgretzky
www.facebook.com/djgretzky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: