hidden hidden hidden hidden

04-06-2016 HuxFlux Tales |INQ|

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
INQbatorDołączył: 20 Maj 2009
Posty: 774

PostWysłany: 01-05-2016 11:55    Temat postu: 04-06-2016 HuxFlux Tales |INQ| Odpowiedz z cytatem#PSYLESIA STAGE

HUX FLUX [Z-Plane Records, Szwecja]
CJ ART [Joof Recordings / Deepersense.pl, Warszawa]
STYROPIAN [Psylesia/MAE, Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka, Rybnik]
BUBBLEGUM/TLG [Psylesia, Kwaśne Łąki]

#ASHOKA STAGE

NEOGEN [Spiral Active Project, Wrocław]
MIRACETI [Mamomam, Siemianowice Śl.]
CJ ART [Joof Recordings / Deepersense.pl, Warszawa]
STYROPIAN [Psylesia/MAE, Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka, Rybnik]
BUBBLEGUM/TLG [Psylesia, Kwaśne Łąki]

#DEKORACJE

2 DEKO

Gdzie: Inqbator Club, Katowice ul. Dworcowa 2 [Dojście z Dworca PKP około 5 minut]
Mapa: Inq_Katowice
Kiedy: 04.06.2016 (sobota)
Wjazd: 20 zł
Start: 22:00
End: 06:00

#INFO

Na ostatnie „opowieści” przed wakacjami mamy przyjemność zaprosić Was 4 czerwca 2016 r, oczywiście do katowickiego INQbatora. Gościem imprezy będzie jedna z legend psychedelic trance - Dennis Tapper – bardziej znany jako Hux Flux. Ponadto zagrają CJ Art, Neogen, Miraceti oraz oczywiście DJ kolektywu Psylesia.

#MAINinfo

HUX FLUX [Z-Plane Records, Szwecja]
-->www.soundcloud.com/huxflux
-->www.facebook.com/HuxFlux.Official
-->www.z-planerecords.com


Historia Hux Flux rozpoczęła się pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku, konkretniej w 1998 roku. Wtedy to Dennis Tapper (Szwecja) zaczął tworzyć własną muzykę po tym, jak udał się na kilka imprez transowych w lasach na obrzeżach Örebo, które momentalnie zmieniły jego życie. Szybko zainicjował współpracę z popularną wytwórnią Koyote Records, gdzie zaczął wydawać swoje pierwsze solowe produkcje sygnowane nazwą Hux Flux. Tak oto światło dzienne ujrzał singiel zatytułowany "Time Slices", który odniósł spory sukces. Później Dennis zaczął współpracować z Jonasem Pettersonem (obecnie tworzącym jako Logic Bomb i Tranan). Kooperacja obu panów zaowocował bardzo udanym debiutanckim albumem zatytułowanym "Cryptic Crunch", który został wydany 28 października 1999 roku przez Koyote Records. Dzięki niemu artyści stali się jednym z najbardziej rozpoznawanych i popularnych projektów muzycznych sceny psychedelic trance oraz pionierami pewnego zjawiska, które w niedługim czasie zostało ochrzczone mianem "Scandinavian trance". Przy powstaniu niektórych utworów na potrzeby płyty udział wzięli również Jonas Bergvall (Logic Bomb, Z-Man) oraz Johan Krafft (Logic Bomb, Alternative Vision). Szczególnie aktywny był pierwszy z nich. Spopularyzowana przez album twórczość Hux Flux spowodowała, że zapraszani byli na najważniejsze imprezy transowe na całym świecie. Sam album z biegiem lat zyskał miano ponadczasowego wydawnictwa i podobnie jak wiele innych produkcji autorstwa Hux Flux nawet po wielu latach cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Po powrocie z półrocznej wyprawy do Azji, Dennis przeprowadził się do Sztokholmu. Po przeprowadzce Dennis rozstał się z Jonasem i postanowił kontynuować projekt wraz ze swoim starym znajomym Henrikiem Fietzem. Z kolei Jonas Bergvall, Jonas Pettersson i Johan Krafft postanowili tchnąć życie we własny projekt Logic Bomb. Współpraca Dennisa i Henrika zaowocowała takimi produkcjami jak słynne klasyki "Idiot" (ich pierwszy wspólny utwór) i "Bring Your Own BIOS", które stały się jednymi z głównych filarów muzyki Hux Flux. W grudniu 2000 roku ukazał się kolejny singiel Hux Flux zatytułowany "Lex Rex Perplexer", który jest wspólnym dziełem Dennisa i Henrika. Po kilku różnych utworach wydanych przez różne wytwórnie artyści podpisali kontrakt na wydanie swojego drugiego albumu w wytwórni Spiral Trax. Niestety względy osobiste opóźniły jego wydanie. Długo oczekiwany album "Division By Zero" ukazał się w końcu 5 grudnia 2003 roku. Wszystkie utwory na płycie zostały stworzone przez Dennisa Tappera. Henrik kooperował z nim jedynie przy utworach "Tabulator", "Numerous Numerics" i "Postpone The Phone".

Poza działalnością jako Hux Flux, Dennis Tapper jest również zaangażowany w inne projekty. Razem z Magnusem Holte tworzy duet Illuminus. Projekt o nazwie Tryptamind to z kolei rezultat jego wspólnych działań z Mattiasem Andessonem (Ibojima). W roku 2015 wspólnie z DJ Unitone powołali do życia wytwórnię Z Plane Records. Jej nakładem ukazał się trzeci album HuXFlux'a „Circle Sine Sound” oraz debiutancki album projektu Illuminus. W maju 2016 ukaże się trzeci wydawnictwo wytwórni, kompilacja „Paradigm Shift”, a we wrześniu 2016 najnowszy album Logic Bomb.

Hux Flux występował ze swoją muzyką w takich krajach jak: Japonia, Niemcy, Wielka Brytania, USA, Kanada, Meksyk, Brazylia, Szwajcaria, Indie, Izrael, Maroko, Portugalia, Węgry, Hiszpania, Indonezja, Włochy, Chorwacja, Grecja, Litwa, Rosja, Ukraina, Australia, Rumunia, Niderlandy, Belgia, Francja, Dania, Norwegia, Finlandia i oczywiście rodzima Szwecja. Do tej długiej listy można dodać również Polskę. Pierwszy występ Hux Flux miał miejsce 15 maja 2004 roku w warszawskim klubie Nova Lokomotywa (impreza Taranthulla Take The Mushroom) i był częścią światowej trasy promującej płytę "Division By Zero". W Polsce projekt zagościł po raz drugi podczas imprezy Acidland 2, organizowanej przez kolektyw LeśnaSzajka, która odbyła się w klubie CDQ 8 października 2011 roku. /txt. Templar/

CJ ART [Joof Recordings / Contrast Records - Warszawa]
--> http://www.art.phatt.pl/
--> http://soundcloud.com/cjartCJ Art to jeden z głównych aliasów Artura Fabiańskiego – producenta, realizatora dźwięku, dziennikarza muzycznego i DJ-a urodzonego w Warszawie, który graniem zajmuje się od niemal dekady, a produkcją muzyki elektronicznej już od dobrych kilku lat. Na przestrzeni tego długiego czasu pracy z muzyką konsekwentnie starał się rozwijać i promować scenę undergorundową (czego owocem stało się m.in. forum deepersense.pl założone z przyjaciółmi dzielącymi wspólną muzyczną pasję).

Słuchaczom różnych odmian elektronicznych progresywnych brzmień znany jest między innymi z wieloletniej działalności na scenie klubowej (pierwsze imprezy grał już w latach 2001-2003), a także dzięki stałej audycji „Spectrum” prowadzonej wespół z przyjacielem Marcoozem w słynnej amerykańskiej rozgłośni Frisky Radio. Przełomowym momentem w jego muzycznej drodze stały się lata 2004-2005. Przyjaźń Artura z utalentowanym warszawskim producentem o pseudonimie Viscid zaowocowała wspólnym projektem pod nazwą "Spiral In-Groove". Ich pierwszy utwór "Soundctuary" został wydany na winylu w 2006 r. przez słynną brytyjską wytwórnie Joof Recordings, której właścicielem jest John '00' Fleming. Płyta grana była w wielu rozgłośniach radiowych, klubach i na festiwalach na całym świecie. Ich dalsza współpraca z Johnem zaowocowała także remixem Spiral In-Groove do utworu duetu 00db (John ‘00’ Fleming & Digital Blonde) pt. "Fused" (Joof Recordings). Dzięki przyjaźni z Tymkiem producencka pasja Artura odrodziła się i wkrótce potem przyszedł czas na kolejne, tym razem solowe wydawnictwa pod różnymi aliasami dla wielu zagranicznych wytwórni.

Od początku główną ideą przyświecającą muzycznym projektom Arta było budowanie unikalnych, przestrzennych akustycznych opowieści wyposażonych w swoistą mistykę i głębię, czy to w utworach uptempo czy downtempo. Mieszanka hipnotyzujących progresywnych brzmień, tribalowych rytmów, sunących linii basowych, odgłosów natury, motywów etnicznych i orientalnych z jednej strony, świata sci-fi, syntezatorowych melodii, surrealistycznych doznań fonicznych z drugiej. Wypadkowa wszystkich tych elementów bardzo mocno zbliża muzyczne poczynania Artura do świata psychedelic. Jego produkcje wydawane były na wielu zagranicznych wydawnictwach obok produkcji takich artystów, jak: Mindwave, Ace Ventura, Ovnimoon, Protoculture, Eleusyn, Magnus, Nicholas Bennison, Dyno, Whirloop itd. Miał również przyjemność tworzyć remiksy dla takich artystów jak: Liquid Soul, Fatali, John ‘00’ Fleming, Moshic, Klopfgeister, The Digital Blonde (00.db) i wielu innych...

NEOGEN [Spiral.Active - Wrocław]Pierwsza fascynacja muzyką rozkwitła, gdy jako dzieciak usłyszał Jarre’a. Elektroniczne dzwięki były czymś innym od wszystkiego wokół, pobudzały wyobraźnię…
Przygoda z psychedelic/goa trance zaczęła się z kolei gdzieś w 1996 od kultowej audycji TMM.FM i pewnej niepodpisanej kasety, którą podrzuciła mu przyjaciółka (po latach okazało się, że była to legendarna BLUE COMPILATION z TIP Records, słowem – klasyk). Potem trudno było mu już uciec od tych klimatów.
W 2002 roku razem z Amnesią i Dr B. zorganizowali pierwsze imprezy jako projekt Spiral Active we wrocławskim klubie Wagon. Do kolektywu dołączył też Tretek. “Spirala” rozkręcała się i pojawiała w różnych miastach oraz na festiwalu Moondalla. Do najbardziej udanych wydarzeń Spiral Active Project zalicza krakowską serię imprez (Goahead w Absurdzie i Tranceform w Krzysztoforach).
Błażej tworzył też oprawę wizualną w projekcie Spiral Active, na którą składały się jego fluoro-obrazy i instalacje.
Neogen delektuje się wolniejszą, “zdubowaną” psychedelią z głębokimi, analogowymi brzmieniami, nasyconą mistyką Orientu i to stara się ująć w setach, ale nie stroni również od eksperymentów.
Z zamiłowania do klasyki gatunku, czy wręcz oldschool’u lubi dodać nieco goa na koniec imprezy.


MIRACETI [Mamomam - Siemianowice]
--> https://soundcloud.com/miraceti
--> https://www.facebook.com/miracetimusicZ gatunkiem psychedelic pierwszy raz spotkał się na festiwalu OZORA w 2012 roku. Zainspirowany kosmicznym i naturalnym klimatem wydarzenia wraz z JaraLuca rozpoczął produkcję muzyki. Miraceti skupia się na gatunkach takich jak psychill, psybient, downtempo i progressive psytrance. Na żywo można go było usłyszeć podczas takich imprez jak Egodrop, Dzikuska OA, Dharma Festival, Shiva Space Technology, Sacred Tales, Need for speed, Mind Circus, Mystical Garden, Źródło OA, Bażoły OA czy w czasie audycji radiowej Progressive structures. W 2013 roku wraz ze znajomymi współtworzył Mamomam Collective (mamomam.pl), który zajmuje się organizacją imprez klubowych i plenerowych, tworzeniem dekoracji i wizualizacji oraz rozwojem własnego soundsystemu. W 2014 roku wydał swoją pierwszą EP Walk throught galaxy w wytwórni Hidra Beats. W 2016 roku wraz z JaraLuca założył wytwórnię płytową Mamomam Records (mamomamrecords.com), która niedawno wypuściła na świat pierwsze wydanie - VA Star Paths. Dotychczas wytwórnia zrzesza 8 projektów muzycznych LIVE oraz 3 projekty DJskie.

PSYLESIA DJs
--> http://www.psylesia.org
--> http://www.facebook.com/psylesia
--> http://www.mixcloud.com/Stryopian
--> http://www.psylesia.org/marion.htm
--> https://soundcloud.com/tlg-musicPonadto na Psylesia Stage zagrają DJe kolektywu Psylesia: Bubblegum, Styropian i Marion. Jak zwykle więc nie zabraknie sporej dawki energetycznego i melodyjnego grania.

#CHILLinfo

ASHOKA
--> http://www.ashoka.com.pl
--> http://www.facebook.com/AshokaPL

Sala barowa ponownie zamieni się w bajkowy Chill Out za sprawą kolektywu Ashoka.#DECOinfo

2 DEKO [Kraków]
--> http://www.2deko.com
--> http://www.facebook.com/2dekoo


2DEKO to projekt stworzony przez dwójkę Absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w Polsce – Dominiki Lasoty i Pawła Woźnicę. W naszym zespole pracuje kilkunastu Artystów w zależności od wielkości projektu. Specjalizują się w tworzeniu unikalnych dekoracji, aranżacji przestrzeni i scenografii eventowych. Projekt 2DEKO został formalnie założony w 2011 i od tego czasu sukcesywnie rozwijamy swoją działalność na całym świecie. Prace projektu można było zobaczyć w całej Europie, jak również poza naszym kontynentem – w Indiach i Libanie. Od kilku lat dekorują najważniejszy imprezy psytrance w kraju (min. Goa Dupa OA, Serotonina, Egodrop parties) oraz coraz częściej zagranicą (Iono 10th Anniversary, Gaggalacka, VooDoo, Harmonic Vision i wiele innych ).

--------------------------------------------------------------

Zdjęcia & video z naszych poprzednich imprez możecie znaleźć i pobrać z naszych stron - http://www.psylesia.org & http://www.ashoka.com.pl

KONTAKT & INFO:

styropian[małpa]psylesia[kropka]org
gg: 1783632
icq: 191-863-991
skype: styropianpl
fb: http://www.facebook.com/styropianpl

www.psylesia.org -- www.ashoka.com.pl -- www.psytrance.pl -- www.inq.platowice | 06.02.2016
Kaja_____________________
+48 668 372 433 | kaja@inq.pl
www.inq.pl | www.myspace.com/inqbator
Facebook : INQbator klub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StyropianDołączył: 30 Mar 2003
Posty: 310
Skąd: Katowice

PostWysłany: 02-06-2016 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasówka HuxFlux Tales

# Psylesia Stage
22:00 - 23:30 Bubblegum
23:30 - 01:00 CJ Art
01:00 - 02:30 HuxFlux
02:30 - 04:00 Styropian
04:00 - 06:00 Marion

# Ashoka Stage
22:00 - 23:00 Styropian
23:00 - 00:00 Marion
00:00 - 01:00 BubbleGum
01:00 - 02:30 Neogen
02:30 - 04:00 CJ Art
04:00 - 06:00 Miraceti

Zapraszamy \o/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qubikDołączył: 25 Lip 2009
Posty: 42

PostWysłany: 05-06-2016 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HuxFlux
https://youtu.be/uj9pHPyKNZU

Styropian
https://youtu.be/FBlIwhIb4xU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

09-11-2012 WIZARD TALES |INQ|
11-01-2013 Frozen Tales |INQ|
22-09-2012 CELEBRATION TALES |INQ|
30-09-2011 Chakra Tales |INQ|
17-05-2013 Spiritual Tales |INQ|


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta