hidden hidden hidden hidden

25-09-2015 URODZINY JACKA DANIELSA, EDEE DEE/BEDNARSKI/SABATIEL

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
sabatiel

PostWysłany: 10-09-2015 13:47    Temat postu: 25-09-2015 URODZINY JACKA DANIELSA, EDEE DEE/BEDNARSKI/SABAT Odpowiedz z cytatem

URODZINY JACKA DANIELSA 25/09/2015
EDEE DEE /BEDNARSKI /SABATIEL

WZNIEŚ TOAST ZA MISTRZA RAZEM Z PASAŻEM!

znacie kogoś, kto nie lubi Jacka Danielsa? my też nie, dlatego proponujemy wam spędzenie wieczoru w towarzystwie jego przyjaciół.

dodatkowo - jeśli będziecie bawić się pięknie - macie szanse na wygranie IMPREZY ŻYCIA, którą zorganizuje wam nie kto inny niż - JACK DANIELS!

to nie koniec dobrych wieści. oprócz tego, że nie będziemy bawić się na sucho, to nie będzie też cicho.
imprezę ogarnie nam nie byle kto, bo będą to reprezentanci TAKICH IMPREZ JUŻ NIE MA!

kto zagra?

EDEE DEE, BEDNARSKI i SABATIEL

kilka słów o nich:

SABATIEL - Takich Imprez Już Nie Ma . / Union Recordings UK
Zalozyciel formacji Takich Imprez Juz Nie Ma, gdzie zaprosil do wspólpracy Swych mentorów pod których czujnym okiem szlifowal swój djski warsztat.
Za gramofonami od konca 2004 roku. Jego poczatki to wspólpraca z nie istniejacym juz cru Medical (Chilli,Cris Mouton,Paul-Er) oraz sp. klubem Puls.
Zaczynal swą przygode z electro, tech-housei deep house a od pewnego czasu skupił się na DnB oraz UKG.
Od grudnia 2013r. zwiazany Londynskim Enemy Line oraz Union Recording , gdzie zajmuje się promocją artystów z obu wytwórni.
Sabatiel twspółpracuje również z wytwórnią FACT Worldwide z Barcelony.
Od 2015 roku nawiązał współpracę z MTV Polska, czego efektem jest organizacja kolejnego cyklu Sizeer Music by MTV , który w tym roku gości na scenie klubowej Poznania, Krakowa oraz Warszawy.
W tym roku suportowal bezposredio takie gwiazdy jak Brach czy Stanton Warriors.

https://www.mixcloud.com/Sabatiel/

Bednarski :
Od najmlodszych lat obcowal z muzyka, jeden z najmlodszych bywalców klubów takich jak Electric, Peweks czy RTG.
Zafascynowany elektronika, dobrym oldschoolowym funkiem oraz breakz, ale ostatnio gra glównie wszelkie odmiany garage przeplatajac je z techno i starym housem.
Za aparatura do grania w sumie od niedawna, bo od niesplena 3 lat.
Najmlodszy z grajków Takich Imprez Juz Nie Ma.

Edee Dee:
"Naprawdę nazywam się Edward Gil-Deskur. Jestem producentem, realizatorem dźwięku, wokalistą, ale chyba przede wszyskim DJ`em grającym pod pseudonimem D.J Gipsyman, D.J. Edee Dee. Współpracuję z THC Underground, Funk Fu, Kinetic Formation. Pracowałem z takimi muzykami jak Michał Urbaniak, Wojciech Karolak, Joachim Menzel, Sławek Jaskułke, Jacek i Wojtek Fedkowicz, Jan Pilch i Jarosław Śmietana. Grałem razem z DJ Assault, UK Apachee, MC MC, Goldie, The Freestylers, Aron Spector, Black Sun Empire, Krime, Mk Fever, DJ Technic, DJ Dokuro. Uczestniczyłem w festiwalach w kraju i zagranicą m.in. Unsound, Międzynarodowym Festiwalu Perkusyjnym i Festiwalu Pollen kommen. Razem z Michałem Gorczycą ( DJ Dokuro) robiłem muzykę do przedstawień teatralnych jak “Werter w Nowym Jorku” (Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie) i Leonce i Lena ( Teatr Dramatyczny w Warszawie). Z moją siostrą Martą Deskur prowadziłem warsztaty dla małych klubowiczów w Krakowskim Bunkrze Sztuki.

http://vod.tvp.pl/dokumenty/sztuka/milosc-do-plyty-winylowej/wideo/milosc-do-plyty-winylowej/4286855

Wydarzenie na portalu Facebook :

https://www.facebook.com/events/1481308652195226/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: