hidden hidden hidden hidden

28-02-2015 | Psylesia Tales - X Anniversary |INQ|

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
INQbatorDołączył: 20 Maj 2009
Posty: 774

PostWysłany: 02-02-2015 20:28    Temat postu: 28-02-2015 | Psylesia Tales - X Anniversary |INQ| Odpowiedz z cytatem#PSYLESIA STAGE

MAGOWIE PSYCHODELICZNEJ NUTY [Rzeszów]
MEWA [Egodrop - Kraków]
PRIMAL [Deepersense - Chorzów]
STYROPIAN [Psylesia/MAE - Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka - Rybnik]
BUBBLEGUM [Psylesia - Kwaśne Łąki]

#ASHOKA STAGE

LUKAS [PsyAlaska Tribe - Słowacja]
KAPCA [PsyAlaska Tribe - Słowacja]
MAGOWIE PSYCHODELICZNEJ NUTY [Rzeszów]
FLOYD [Rzeszów]
PRIMAL [Deepersense - Chorzów]
STYROPIAN [Psylesia/MAE - Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka - Rybnik]
BUBBLEGUM [Psylesia - Kwaśne Łąki]

#DEKORACJE

PSYALASKA TRIBE
ASHOKA

#DEKORACJE

VORTEX VISUAL DIVISION

Gdzie: Inqbator Club, Katowice ul. Dworcowa 2 [Dojście z Dworca PKP około 5 minut]
Mapa: Inq_Katowice
Kiedy: 28.02.2015 (sobota)
Wjazd: 15 zł
Start: 22:00
End: 06:00

#INFO
Pierwsze "opowieści" w 2015 to nasz mały jubileusz - dziesięciolecie Psylesii, w związku z tym w roku 2015 chcemy by każda z imprez była wyjątkowa. Pierwsza z nich to impreza na której zagrają osoby, które z nami były zwiazane przez te dziesięć lat. Chcemy tym samym podziekować im za to, że są "cząstką" Psylesii. Dlatego też 28 lutego zagrają Mewa [Egodrop], Magowie Psychedelicznej Nuty [Rzeszów] oraz Primal [Deepersense] oraz oczywiście Marion, Bubblegum i Styropian. Na Chill'u dodatkowo zagrają DJe kolektywu PsyAlaska, która jednocześnie udekoruje Psylesia Stage. O wizualizacją stronę pierwszej z jubileuszowych imprez zadba Vortex Visual Division.

#MAINinfo

MEWA [Egodrop - Kraków]Michał zwany Mewą, bądź Mewa zwany Michałem, jak kto woli. Swoją przygodę z muzyką psytrance zaczął w nieco nietypowy sposób. Będąc jeszcze „młodzikiem”, a dokładniej pisząc uczniem szkoły średniej, miał okazję wybrać się ze swoją klasą na wycieczkę. Siedząc sobie wygodnie i popalając fajkę wodną po raz pierwszy usłyszał Infected Mushroom – BP Empire, co okazało się być początkiem nowej pasji, która niebawem całkowicie go pochłonęła. Poszerzając swoją muzyczną świadomość, nie mógł nie natrafić na chyba najbardziej znany duet w tej branży, mowa oczywiście o Shpongle – ich muzyka okazała się być nie tylko całkowitym zaspokojeniem jego obecnych potrzeb, ale przede wszystkim zwieńczeniem jego muzycznych poszukiwań. Oczywiście młodość, ambicje i talent nie pozwoliły mu jedynie na przeżywanie tej muzyki poprzez jej słuchanie. Szybko zaczął odnajdować się po drugiej stronie konsolety i z coraz większą werwą brnąć i szlifować didżejski kunszt. Po raz pierwszy miał okazję zaprezentować swoje zdolności przy szerszej publiczności podczas imprezy Muchomorowe Berety w kwietniu 2006 roku. Jego umiejętności szybko zostały docenione przez kolektyw Syndromm, do którego Mewa niebawem dołączył. Ich współpraca układa się bardzo pomyślnie, czego rezultatem mogą być imprezy klubowe na terenie Krakowa, czy chociażby zorganizowany w maju 2006 roku open air pod nazwą Psydromm. Niestety w momencie, kiedy tak naprawdę kolektyw zaczął łapać przysłowiowy wiatr w żagle, los porozrzucał ich po różnych stronach świata i musieli zawiesić swoją imprezową działalność. W 2009 roku Mewa powrócił z emigracji pełen nowych pomysłów i chęci. Co z tego wyniknie? Zobaczymy. Jednak, jak sam mówi: „Wróciłem i musimy teraz zacząć wszystko od początku, w końcu Katowice muszą mieć jakąś konkurencję na południu Polski!”. I tak narodził się Egodrop, którego historię, imprezy klubowe i plenerowe już większość zna. Jego sety charakteryzują dobre, progresywne brzmienia, którymi często wprowadza słuchaczy w mroczne, ale zarazem bardzo hipnotyczne klimaty, przy których nie sposób ustać w miejscu.

MAGOWIE PSYCHODELICZNEJ NUTY
--> https://www.facebook.com/Magowie?fref=tsMagowie Psychodelicznej Nuty. Kolektyw organizujący imprezy w Rzeszowie i okolicach. Pomimo sporego oddalenia od głównych centr psytranc'owych w naszym kraju ich imprezy stoją na bardzo wysokim poziomie, a dekoracji mogą zazdrościć im najlepsi w Polsce! W skład Magów Psychedelicznej Nuty wchodzą DJe: Dominorr, Pitt, Yaos.

DOMINORR [Magowie Psychodelicznej Nuty - Rzeszów]
Przez wielu uznawany jest za niezwykle utalentowanego DJ’a, który potrafi porwać słuchacza w niezwykłą, muzyczną podróż. Sety Dominorr’a to zwykle wielowątkowe wydarzenie przedstawione przy użyciu dużej dawki energii i hipnotycznych dźwięków. To wyszukana selekcja, w której nowoczesne dźwięki zazębiają się z klasykami gatunku. Duży wpływ na jego sceniczną postawę mają prekursorzy muzyki zza naszej wschodniej granicy.

PITT [Magowie Psychodelicznej Nuty - Rzeszów]
Jego sety charakteryzują delikatne, ale raczej głębokie produkcje ocierające się o progressive rodem z mroźnej Skandynawii. To dość oryginalna postać na naszej niezależnej scenie muzycznej, to przede wszystkim zwolennik ambitnych, elektronicznych brzmień. Zawsze stara się o jak najbardziej klimatyczną jakość serwowanych przez siebie setów, które tworzą swoistego rodzaju historię – wszystko ma swoje określone miejsce "w szeregu".

YAOS [Magowie Psychodelicznej Nuty - Rzeszów]
Jak na Maga przystało, swoimi powykręcanymi setami potrafi naprawdę zaczarować publikę. Jego sety to pełne spektrum muzyczne, które swój początek bierze w delikatnych chillout’owych produkcjach
poprzez mocniejsze, bardziej agresywne brzmienia (psytrance, full on), na mocnych psychodelikach skończywszy. Jednocześnie jego sety posiadają swoje charakterystyczne brzmienie, które stało się znakiem rozpoznawczym Yaos’a. Muzyka, jaką prezentuje podczas imprez, jest przepełniona masywnym bass’em, podnoszącą i napędzającą energią oraz charakterystyczną dla Czarodziei atmosferą i nutką tajemniczości.

PRIMAL [Deepersense - Chorzów]
--> https://www.facebook.com/Magowie?fref=tsPrimal stara się wprowadzać słuchaczy za pomocą starszych, sprawdzonych brzmień, czasem wręcz sięgających zamierzchłych (pierwotnych) czasów w dziedzinie elektronicznej muzyki, lub też dzięki wybranym, współczesnym utworom, które oddają ducha starych czasów w muzyce. Przy okazji miesza ze sobą różnorakie style muzyczne, nie tylko związane ze sceną psychedelic/goa, ale także z deep progressive house i „zwykłym” transem. Grając na scenie chill out (które to granie bardzo lubi i sobie ceni), stara się zabrać ludzi w głęboką, melodyczną podróż, czasem zmierzająca w gwiazdy, czasem w egzotyczne zakątki świata, a innym razem w nieodgadnione psychedeliczne obszary. Pierwsze dźwięki ze świata psychedelic/goa trance usłyszał w audycji Techno Terror nadawanej w radiu 95,1 FM w 2002 roku, gdzie podczas trwania jednego z programów, usłyszał utwory takich klasyków gatunku jak: Prana, Ra, czy też Pleiadians.
Swój klubowy debiut Primal zaliczył nie gdzie indziej, jak właśnie na scenie chill out zorganizowanej przez Ashokę, grając w zastępstwie za innego dj’a podczas imprezy Mushroom Tales, która odbyła się w 2008 roku w klubie Inqbator w Katowicach. Od tego czasu miał już okazję zaprezentować się na kilku mniejszych, jak i większych imprezach.

PSYLESIA DJs
--> http://www.psylesia.org
--> http://www.facebook.com/psylesia
--> http://www.mixcloud.com/Stryopian
--> http://www.psylesia.org/marion.htmPonadto na Psylesia Stage zagrają DJe kolektywu Psylesia: Bubblegum, Styropian i Marion. Jak zwykle więc nie zabraknie sporej dawki energetycznego i melodyjnego grania.

#CHILLinfo

ASHOKA
--> http://www.ashoka.com.pl
--> http://www.facebook.com/AshokaPL

Sala barowa ponownie zamieni się w bajkowy Chill Out za sprawą kolektywu Ashoka. Tym razem na pewno niezabranie Kasii z ChaiShop'em. Wiemy, że się cieszycie z tego powodu. My też! \o/Na Chillu poza jego rezydentami zagrają Floyd, Primal, Magowie, Kapca i Lukas.

#DECOinfo

O udekorowanie #Psylesia Stage zatroszczy się słowacki kolektyw PsyAlaska. Chill Out udekoruje oczywiście Ashoka.

PSYALASKA TRIBE [Słowacja]
--> https://www.facebook.com/psyalaskadeco
#WIZUALinfo

VORTEX VISUAL DIVISION
--> https://www.facebook.com/bogienvortex
--> http://www.bogiennn.wix.com/portfolioBogna Przewoźniak, urodzona w 1989 roku. Ukończyła gimnazjum i liceum plastyczne o profilu metaloplastyka, malarstwo i sztukę mediów na ASP, we Francji "pozaformatem" działania obejmujące audiowizualne formy performatyczne. Na swoim koncie ma wystawy a od 2012 roku można zobaczyć jej wizualizacje na imprezach techno we Wrocławiu . Jej przygoda z muzyka zaczęła sie ok. 2001 roku, a od 2006 z przetwarzaniem jej na obrać, od pierwszych eksperymentów z audiowizualnych w przestrzeniach postindustrialnych i po garażach. Jednak w tym pierwszym okresie nie towarzyszyła im wtedy jeszcze elektronika a ciężkie, gitarowe brzmienia. Pierwsze wizualizacje generowane na żywo tworzyła do projektu MainChain - pół instrumentalny, pół elektroniczny projekt, którego późniejsze efekty przypominały realizacje Massive Atack. Równolegle ściśle współpracowała z zespołem Palm Desert- ciężkim, transowym stoner rockiem. Dopiero po wyjeździe do Francji jej wizualne zaczęły tworzyć całość z czysto elektronicznymi dźwiękami, gdzie wraz z kolektywem Wecomunnity wizualizowała muzykę progresywną oraz minimal. Na terenie Polski wizuale jej autorstwa można było zobaczyć na imprezach takich jak Jebno Fusion Open Air, wszystkie edycje Powrót do Źródła, Audio-City Festival, Minds Circus 2, Dance After Death/ psylvester. Obecnie ściśle współpracuje z kolektywami dekoratorskim Pasieka,DJami z Deepersense.pl oraz współtworzy scenę Breslau Techno. Wykorzystywane przez nia techniki to miedzy innymi: mapping, instalacje video, projekcje wieloelektronowe i konstrukcje świetlne.

--------------------------------------------------------------

Zdjęcia & video z naszych poprzednich imprez możecie znaleźć i pobrać z naszych stron - http://www.psylesia.org & http://www.ashoka.com.pl

KONTAKT & INFO:

:arrow: styropian[małpa]psylesia[kropka]org

#PSYLESIA STAGE

MAGOWIE PSYCHODELICZNEJ NUTY [Rzeszów]
MEWA [Egodrop - Kraków]
STYROPIAN [Psylesia/MAE - Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka - Rybnik]
BUBBLEGUM [Psylesia - Kwaśne Łąki]

#ASHOKA STAGE

LUKAS [PsyAlaska Tribe - Słowacja]
KAPCA [PsyAlaska Tribe - Słowacja]
MAGOWIE PSYCHODELICZNEJ NUTY [Rzeszów]
FLOYD [Rzeszów]
PRIMAL [Deepersense - Chorzów]
STYROPIAN [Psylesia/MAE - Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka - Rybnik]
BUBBLEGUM [Psylesia - Kwaśne Łąki]

#DEKORACJE

PSYALASKA TRIBE
ASHOKA

#DEKORACJE

VORTEX VISUAL DIVISION

Gdzie: Inqbator Club, Katowice ul. Dworcowa 2 [Dojście z Dworca PKP około 5 minut]
Mapa: Inq_Katowice
Kiedy: 28.02.2015 (sobota)
Wjazd: 15 zł
Start: 22:00
End: 06:00

#INFO
Pierwsze "opowieści" w 2015 to nasz mały jubileusz - dziesięciolecie Psylesii, w związku z tym w roku 2015 chcemy by każda z imprez była wyjątkowa. Pierwsza z nich to impreza na której zagrają osoby, które z nami były zwiazane przez te dziesięć lat. Chcemy tym samym podziekować im za to, że są "cząstką" Psylesii. Dlatego też 28 lutego zagrają Mewa [Egodrop], Magowie Psychedelicznej Nuty [Rzeszów] oraz Primal [Deepersense] oraz oczywiście Marion, Bubblegum i Styropian. Na Chill'u dodatkowo zagrają DJe kolektywu PsyAlaska, która jednocześnie udekoruje Psylesia Stage. O wizualizacją stronę pierwszej z jubileuszowych imprez zadba Vortex Visual Division.

#MAINinfo

MEWA [Egodrop - Kraków]Michał zwany Mewą, bądź Mewa zwany Michałem, jak kto woli. Swoją przygodę z muzyką psytrance zaczął w nieco nietypowy sposób. Będąc jeszcze „młodzikiem”, a dokładniej pisząc uczniem szkoły średniej, miał okazję wybrać się ze swoją klasą na wycieczkę. Siedząc sobie wygodnie i popalając fajkę wodną po raz pierwszy usłyszał Infected Mushroom – BP Empire, co okazało się być początkiem nowej pasji, która niebawem całkowicie go pochłonęła. Poszerzając swoją muzyczną świadomość, nie mógł nie natrafić na chyba najbardziej znany duet w tej branży, mowa oczywiście o Shpongle – ich muzyka okazała się być nie tylko całkowitym zaspokojeniem jego obecnych potrzeb, ale przede wszystkim zwieńczeniem jego muzycznych poszukiwań. Oczywiście młodość, ambicje i talent nie pozwoliły mu jedynie na przeżywanie tej muzyki poprzez jej słuchanie. Szybko zaczął odnajdować się po drugiej stronie konsolety i z coraz większą werwą brnąć i szlifować didżejski kunszt. Po raz pierwszy miał okazję zaprezentować swoje zdolności przy szerszej publiczności podczas imprezy Muchomorowe Berety w kwietniu 2006 roku. Jego umiejętności szybko zostały docenione przez kolektyw Syndromm, do którego Mewa niebawem dołączył. Ich współpraca układa się bardzo pomyślnie, czego rezultatem mogą być imprezy klubowe na terenie Krakowa, czy chociażby zorganizowany w maju 2006 roku open air pod nazwą Psydromm. Niestety w momencie, kiedy tak naprawdę kolektyw zaczął łapać przysłowiowy wiatr w żagle, los porozrzucał ich po różnych stronach świata i musieli zawiesić swoją imprezową działalność. W 2009 roku Mewa powrócił z emigracji pełen nowych pomysłów i chęci. Co z tego wyniknie? Zobaczymy. Jednak, jak sam mówi: „Wróciłem i musimy teraz zacząć wszystko od początku, w końcu Katowice muszą mieć jakąś konkurencję na południu Polski!”. I tak narodził się Egodrop, którego historię, imprezy klubowe i plenerowe już większość zna. Jego sety charakteryzują dobre, progresywne brzmienia, którymi często wprowadza słuchaczy w mroczne, ale zarazem bardzo hipnotyczne klimaty, przy których nie sposób ustać w miejscu.

MAGOWIE PSYCHODELICZNEJ NUTY
--> https://www.facebook.com/Magowie?fref=tsMagowie Psychodelicznej Nuty. Kolektyw organizujący imprezy w Rzeszowie i okolicach. Pomimo sporego oddalenia od głównych centr psytranc'owych w naszym kraju ich imprezy stoją na bardzo wysokim poziomie, a dekoracji mogą zazdrościć im najlepsi w Polsce! W skład Magów Psychedelicznej Nuty wchodzą DJe: Dominorr, Pitt, Yaos.

DOMINORR [Magowie Psychodelicznej Nuty - Rzeszów]
Przez wielu uznawany jest za niezwykle utalentowanego DJ’a, który potrafi porwać słuchacza w niezwykłą, muzyczną podróż. Sety Dominorr’a to zwykle wielowątkowe wydarzenie przedstawione przy użyciu dużej dawki energii i hipnotycznych dźwięków. To wyszukana selekcja, w której nowoczesne dźwięki zazębiają się z klasykami gatunku. Duży wpływ na jego sceniczną postawę mają prekursorzy muzyki zza naszej wschodniej granicy.

PITT [Magowie Psychodelicznej Nuty - Rzeszów]
Jego sety charakteryzują delikatne, ale raczej głębokie produkcje ocierające się o progressive rodem z mroźnej Skandynawii. To dość oryginalna postać na naszej niezależnej scenie muzycznej, to przede wszystkim zwolennik ambitnych, elektronicznych brzmień. Zawsze stara się o jak najbardziej klimatyczną jakość serwowanych przez siebie setów, które tworzą swoistego rodzaju historię – wszystko ma swoje określone miejsce "w szeregu".

YAOS [Magowie Psychodelicznej Nuty - Rzeszów]
Jak na Maga przystało, swoimi powykręcanymi setami potrafi naprawdę zaczarować publikę. Jego sety to pełne spektrum muzyczne, które swój początek bierze w delikatnych chillout’owych produkcjach
poprzez mocniejsze, bardziej agresywne brzmienia (psytrance, full on), na mocnych psychodelikach skończywszy. Jednocześnie jego sety posiadają swoje charakterystyczne brzmienie, które stało się znakiem rozpoznawczym Yaos’a. Muzyka, jaką prezentuje podczas imprez, jest przepełniona masywnym bass’em, podnoszącą i napędzającą energią oraz charakterystyczną dla Czarodziei atmosferą i nutką tajemniczości.

PRIMAL [Deepersense - Chorzów]
--> https://www.facebook.com/Magowie?fref=tsPrimal stara się wprowadzać słuchaczy za pomocą starszych, sprawdzonych brzmień, czasem wręcz sięgających zamierzchłych (pierwotnych) czasów w dziedzinie elektronicznej muzyki, lub też dzięki wybranym, współczesnym utworom, które oddają ducha starych czasów w muzyce. Przy okazji miesza ze sobą różnorakie style muzyczne, nie tylko związane ze sceną psychedelic/goa, ale także z deep progressive house i „zwykłym” transem. Grając na scenie chill out (które to granie bardzo lubi i sobie ceni), stara się zabrać ludzi w głęboką, melodyczną podróż, czasem zmierzająca w gwiazdy, czasem w egzotyczne zakątki świata, a innym razem w nieodgadnione psychedeliczne obszary. Pierwsze dźwięki ze świata psychedelic/goa trance usłyszał w audycji Techno Terror nadawanej w radiu 95,1 FM w 2002 roku, gdzie podczas trwania jednego z programów, usłyszał utwory takich klasyków gatunku jak: Prana, Ra, czy też Pleiadians.
Swój klubowy debiut Primal zaliczył nie gdzie indziej, jak właśnie na scenie chill out zorganizowanej przez Ashokę, grając w zastępstwie za innego dj’a podczas imprezy Mushroom Tales, która odbyła się w 2008 roku w klubie Inqbator w Katowicach. Od tego czasu miał już okazję zaprezentować się na kilku mniejszych, jak i większych imprezach.

PSYLESIA DJs
--> http://www.psylesia.org
--> http://www.facebook.com/psylesia
--> http://www.mixcloud.com/Stryopian
--> http://www.psylesia.org/marion.htmPonadto na Psylesia Stage zagrają DJe kolektywu Psylesia: Bubblegum, Styropian i Marion. Jak zwykle więc nie zabraknie sporej dawki energetycznego i melodyjnego grania.

#CHILLinfo

ASHOKA
--> http://www.ashoka.com.pl
--> http://www.facebook.com/AshokaPL

Sala barowa ponownie zamieni się w bajkowy Chill Out za sprawą kolektywu Ashoka. Tym razem na pewno niezabranie Kasii z ChaiShop'em. Wiemy, że się cieszycie z tego powodu. My też! \o/Na Chillu poza jego rezydentami zagrają Floyd, Primal, Magowie, Kapca i Lukas.

#DECOinfo

O udekorowanie #Psylesia Stage zatroszczy się słowacki kolektyw PsyAlaska. Chill Out udekoruje oczywiście Ashoka.

PSYALASKA TRIBE [Słowacja]
--> https://www.facebook.com/psyalaskadeco
#WIZUALinfo

VORTEX VISUAL DIVISION
--> https://www.facebook.com/bogienvortex
--> http://www.bogiennn.wix.com/portfolioBogna Przewoźniak, urodzona w 1989 roku. Ukończyła gimnazjum i liceum plastyczne o profilu metaloplastyka, malarstwo i sztukę mediów na ASP, we Francji "pozaformatem" działania obejmujące audiowizualne formy performatyczne. Na swoim koncie ma wystawy a od 2012 roku można zobaczyć jej wizualizacje na imprezach techno we Wrocławiu . Jej przygoda z muzyka zaczęła sie ok. 2001 roku, a od 2006 z przetwarzaniem jej na obrać, od pierwszych eksperymentów z audiowizualnych w przestrzeniach postindustrialnych i po garażach. Jednak w tym pierwszym okresie nie towarzyszyła im wtedy jeszcze elektronika a ciężkie, gitarowe brzmienia. Pierwsze wizualizacje generowane na żywo tworzyła do projektu MainChain - pół instrumentalny, pół elektroniczny projekt, którego późniejsze efekty przypominały realizacje Massive Atack. Równolegle ściśle współpracowała z zespołem Palm Desert- ciężkim, transowym stoner rockiem. Dopiero po wyjeździe do Francji jej wizualne zaczęły tworzyć całość z czysto elektronicznymi dźwiękami, gdzie wraz z kolektywem Wecomunnity wizualizowała muzykę progresywną oraz minimal. Na terenie Polski wizuale jej autorstwa można było zobaczyć na imprezach takich jak Jebno Fusion Open Air, wszystkie edycje Powrót do Źródła, Audio-City Festival, Minds Circus 2, Dance After Death/ psylvester. Obecnie ściśle współpracuje z kolektywami dekoratorskim Pasieka,DJami z Deepersense.pl oraz współtworzy scenę Breslau Techno. Wykorzystywane przez nia techniki to miedzy innymi: mapping, instalacje video, projekcje wieloelektronowe i konstrukcje świetlne.

--------------------------------------------------------------

Zdjęcia & video z naszych poprzednich imprez możecie znaleźć i pobrać z naszych stron - http://www.psylesia.org & http://www.ashoka.com.pl

KONTAKT & INFO:

:arrow: styropian[małpa]psylesia[kropka]org
gg: 1783632
icq: 191-863-991
skype: styropianpl
fb: http://www.facebook.com/styropianpl

www.psylesia.org -- www.ashoka.com.pl -- www.psytrance.pl -- www.inq.pl
Kaja_____________________
+48 668 372 433 | kaja@inq.pl
www.inq.pl | www.myspace.com/inqbator
Facebook : INQbator klub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StyropianDołączył: 30 Mar 2003
Posty: 310
Skąd: Katowice

PostWysłany: 26-02-2015 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasówka

# Psylesia Stage
22:00-23:30 Primal
23:30-00:30 Marion
00:30-02:00 Meff
02:00-04:00 Yaos & Dominorr
04:00-05:00 Styropian
05:00-06:00 BubbleGum

# Ashoka Stage
22:00-23:00 Bubblegum
23:00-00:00 MPN
00:00-01:45 Floyd
01:45-03:30 Neogen
03:30-05:00 Primal
05:00-06:00 Marion & Styropian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StyropianDołączył: 30 Mar 2003
Posty: 310
Skąd: Katowice

PostWysłany: 02-03-2015 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatemWielkie dzięki wszystkim za przybycie.

Zdjęcia z imprezy znajdziecie na naszej stronie www.psylesia.org.
Mniejsza paczka na naszym profilu FB: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1019396534757027.1073741846.110339718996051&type=1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

08-10-2011 All Good Friends! B-day - Rekonstrukcja Zdarzeń |INQ|
NUDA? Wklej Se OBRASSKA !! :P
Strzel se gif'a
dofcip...poprostu :)
20-09-2013 Gravity Tales |INQ|


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta