hidden hidden hidden hidden

26-04-2014 Scream Music Presents: OPEN DECKS V |INQ|

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
INQbatorDołączył: 20 Maj 2009
Posty: 775

PostWysłany: 20-04-2014 14:04    Temat postu: 26-04-2014 Scream Music Presents: OPEN DECKS V |INQ| Odpowiedz z cytatem
Scream Music & INQbator Klub zapraszają na V edycje Open Decks

"Świeży narybek" i "starzy wyjadacze", którzy do tej pory nie mieli okazji zabłysnąć w INQ kolejny
raz dostali szanse zaprezentować "best skills" i może dzięki temu będą jak najmilej widziani.

Całkowity dochód z bramki zostanie przekazany na leczenie dla naszego znajomego – Tomka, który
walczy z rakiem.
Pamiętaj o tym, że jesteśmy z Tobą !
Swoją walką i nastawieniem dodajesz Nam mnóstwo energii.Klimat: Liquid, Atmospheric, Deep DNB, Jungle, Neurofunk, Hard DNB.

 Main Stage:

Krzyku [Scream Music, inq.pl, TQK]
https://www.facebook.com/krzykudnb
http://screammusic.pl/
https://www.youtube.com/channel/UCfuAiGn1w3L5sPxTCRZkZlQ

Ginee K [Tensionkru!] - Bełchatów / Łódź
https://www.facebook.com/GineeK.
http://www.mixcloud.com/GineeK_Ginglass.

Dama - Zgierz
http://www.mixcloud.com/damadama/
https://soundcloud.com/damadama/
https://www.facebook.com/DamaDNB

ReJam - Łódź

Phase2phase [Scream Music]
https://www.facebook.com/pages/phase2phase

Runda [Future Science] - Warszawa
http://www.mixcloud.com/edekkredek1650
https://www.facebook.com/edek.kredek.1650

Contact [Urban Dub] Katowice
http://www.mixcloud.com/IContactI/


 Bar Stage:

Sibi b2b Luco [Scream Music, Orion Rec., DLC]
http://soundcloud.com/sibi
http://dublovincriminals.wordpress.com/

Nudiustertian [White widow records] - Warszawa
https://soundcloud.com/ndstrtn
https://www.facebook.com/Nudiustertianofficialpage
https://www.facebook.com/whitewidowbrand

Kiddy Mouse - Katowice
www.facebook.com/KiddyMouseDJ
http://www.mixcloud.com/KiddyMouse

Fair Daddy [BBEG] - Katowice
https://soundcloud.com/jedrzej-tustanowski
https://www.mixcloud.com/FairDaddy/
https://www.facebook.com/beachboyskrynica?fref=ts

Janeda [Breslau Techno / Strikt / Radio LUZ]
https://www.facebook.com/striktaudycja
https://www.facebook.com/BreslauTechno

 TAX: Rzut kośćmi (dwoma)
 Start: 22
 END: 6


BIO:

Ginee K [Tensionkru!] - Bełchatów / Łódź ★

czyli Kamil Ginglas pochodzi z Bełchatowa, czyli królewskiego zagłębia węgla brunatnego w Polsce, gdzie od wczesnej młodości miał do czynienia z muzyka, przede wszystkim dzięki swojemu ojcu, który amatorsko gra na różnych instrumentach. Jako sześciolatek sam często sięgał po akordeon czy organki. Już jako mały chłopiec próbował swoich sił przy wczesnych programach komputerowych typu „Music Maker”. W wieku 14 lat tworzył z kolegami szkolny radiowęzeł, który organizował wiele imprez wewnątrz szkoły, jak również otwartych, które potrafiły przyciągnąć nawet 400 uczestników!
W jego głowie królowały w tym czasie rave’y (popularna muzyka klubowa przełomu lat 80/90) , do których sentyment pozostał mu po dzisiejsze lata. Na jednej z organizowanych imprez Ginee K spotkał Mc Jabbę D, z którym później ściśle współpracował na scenie drum’n’bass.
W wieku 17 lat pod pseudonimem GeeLou grał cyklicznie w niedzielnych audycjach w lokalnym Radiu Bełchatów. Audycje te odbiły się w Bełchatowie głośnym echem wśród osób zainteresowanych muzyka „inna” niż dyskotekowa. Po pewnym czasie działalności w kregu muzyki rave,jungle, dnb, hardcore razem z przyjaciółmi Acid, Hypnotic, JabbaD powołali kolektyw Temple of Noise. Grupa ta w ciągu kilkunastu miesięcy swojej działalności zorganizowała wiele niezapomnianych imprez w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim, z którego pochodziła część członków.
W roku 2000 Ginee K wyprowadził się do Warszawy. Po kilku miesiącach aklimatyzacji, poznał didżeja Młodego_Jr, z którym zaczął współprace pod szyldem swojej grupy T.O.N. Po kilku latach działalności ekipa przestała istnieć. Kamil zaczął grać solo i uzyskał aprobatę i wiele pozytywnych opinii od warszawskich dinozaurów połamanej sceny. Próbował także swoich sił w produkcji muzyki drum’n’bass. Razem z Simba zrobili kilka numerów, które przez wiele miesięcy rozgrzewały parkiety krajowych jak zagranicznych klubów. Od kilku lat Ginee K jest członkiem warszawskiego kolektywu Tensionkru. Ostatnie lata spędził w Londynie, gdzie kontynuował swoją działalność na rzecz propagowania dobrej muzyki. Był jednym z rezydentów klubu/baru w południowym Londynie, gdzie miksował różne odmiany muzyki klubowej, od Ninja Tune po Defected. W roku 2008 w kazdy srodowy wieczor prowadził takze swoja autorska audycje w polsko-angielskim Radiu Orla ( www.orla.fm ), ktora kryła sie pod nazwa Exquisite Beats, gdzie prezentował szeroko pojetą muzyke brejkbitowa, od chill-out’u poprzez nu-skool/funk po drum’n’bass…

Niedawno wrócił do Polski, gdzie stara się wspierać lokalną scenę organizując imprezy w nowych miejscach. Nadal pozostaje znany i chętnie zapraszany do wielu miast naszego kraju. Jest nadwornym dj’em cyklu imprez organizowanych przez markę odzieżową House (JamTheClub, FaceTheMusic), supportując najwieksze gwiazdy gatunku dnb/dubstep (tylko w tym roku byli to m.in: Pendulum, Netsky, The Qemists, Camo & Krooked, Dirtyphonics, State Of Mind, Bar9, Chasing Shadows, Logistics).
Cechuje go niesamowita charyzma, a dobór repertuaru nie pozwoli w trakcie jego występu pozostać w fotelu nawet najwybredniejszej osobie. Podczas setów, do których zawsze przygotowuje sie na kilka dni przed występem, oddaje się bez pamięci w to co robi i przekazuje tą energię do publiczności, nakręcając swoim zachowaniem atmosferę na imprezach!
Niedawno został również twarzą nowej kampani reklamowej www.projektpokolenie.pl wspieraną przez Absoluta…

 https://www.facebook.com/GineeK.
 http://www.mixcloud.com/GineeK_Ginglass.


Dama - Zgierz ★

Dama - Dupek jakich mało. Kocha dramenbejs jak koń owies. Bez wzajemności.

 http://www.mixcloud.com/damadama/
 https://soundcloud.com/damadama/
 https://www.facebook.com/DamaDNB


Runda / Future Science - Warszawa ★

Dj Runda inaczej RND .Dj/Organizator i Promotor drumowych eventow w Polsce ,trzech w Londynie oraz Berlinie. Od 2003 roku oficjalnie za dekami.Do dnia dzisiejszego wystapil na grubo ponad 400 imprezach w Polsce i za granica,w przeroznych miejscach zaczynajac od takich jak: nielegalne imprezy open air w Zakopanem,undergroundowy Olsztynski Rewers (RIP) czy Boomtown [RIP], gdzie Runda zaczynal aplikowac drumnbass przynajmniej 2 razy w miesiacu,w tamtych czasach [2002/03]. Potem przyszla pora na Warszawskie kluby , puby i inne zwariowane miejsca: Manekin, Przestrzen Graffenberga, stara i Nova Lokomotywa , Luzztro, Klatka, M25, Lemon, Opium, legendarny CDQ, New Deep, Cypel Czerniakowski, Carpe diem, Herbal (London), Cafe Zapata (Berlin), Fire place (Berlin), Carpenter INN, Sfinks,1500,Basen Artystyczny,Andergrant,
Inqubator,Atmosfera,Puenta,Jedyne Wyjście,Sen Pszczoły,nielegalne "polanki" warszawskie squoty i oczywiscie Lemadam (RIP), gdzie został oficjalnym dnb promotorem tego miejsca (2005).
Lunatic Asylum(Runda i CYfra) stworzyli : 2 cykle imprez cotygodniowych - wakacyjny SUMMER DRUM PLEASURE i jesienny SILENT RUNNING,oraz weekendowy BASSLINE EXPRESS.Do tego dochodzi wiele imprez współtworzonych z innymi kolektywami i osobami niezależnymi.Lunatic Asylum występowali ramie w ramie z takimi osobami jak: Dj Albie One ,Chris Dub,Dj RIPS i Mc ILLmatika,Dj Wacko ,Survival,Implex,Zyon BAse,Chase & Status,Hobziee,Audio,Chris Su,Mustated Forms,Mindscape,Jade,C4c,Nuage,Aftermath ,Operata M,Shroombab,M trick,Datax,Red One,Pendulum(tak wiem...)Jungle Raiders i oczywiscie z wieloma osobami reprezentujacymi scene polska od Sopotu przez Toruń , Olsztyn , pipidówy w bliżej nie określonych szerokościach geograficznych , Łódz ,Katowice kończąc w Zakopanem...
Do dorobku na scenie Drumnbass można śmiało dodać,występy w rozgłośniach radiowych ,gdzie dzielnie i wytrwale ,Runda reprezentował Warszawski Styl.A były to :
Radio Bis(W-wa..obecna Czwórka) , Radio UWM fm.(Olsztyn) , Drumandbassworldwide.(London),Kool Fm(London), Origin Fm(London) ,Radio Kampus oraz
Future Science Radio na falach Level 1(Cliffton Town)...
Obecnie zwiazany jest w projektach Naturalna Selekcja ,Future Science oraz z Chłopakami z Dope Worx...

 http://www.mixcloud.com/edekkredek1650
 https://www.facebook.com/edek.kredek.1650


Kiddy Mouse - Katowice ★

Pochodzi z Jeleniej Góry. Prawie 20 lat aktywności w branży muzycznej pozwoliło zdobyć doświadczenie zarówno jako DJ oraz jako Promotor i Organizator wielu imprez klubowych i koncertów live w takich miastach jak: Poznań, Katowice, Kraków czy Wrocław. Współtwórca nowatorskiego projektu djskiego pod nazwą „one2one”, w ramach którego gra imprezy w duecie z jednocześnie dwóch zupełnie niezależnych i kompletnych konsol. Miał także przyjemność zaprezentować się muzycznie (jako Monochrome) na antenie internetowego houseradio.pl. Od kilku lat mieszka na Śląsku.
W swoich setach częstuje Klubowiczów solidną dawką starannie dobranych i energetycznie nakręcających House’owych bitów. W zależności od specyfiki lokalu i upodobań jego Klubowiczów porusza się od klimatów Vocal- czy ClubHouse do szczególnie ulubionych tłustych brzmień TechHouse i Progressive, przyprawionych do smaku szczyptą Minimali i Electro. Jak ognia unika tandetnych mainstream’owych (s)hitów wychodząc naprzeciw dojrzałym muzycznie i wymagającym Klubowiczom.

 www.facebook.com/KiddyMouseDJ
 http://www.mixcloud.com/KiddyMouse


Fair Daddy [BBEG] - Katowice ★

FAIR DADDY -Jędrzej Tustanowski pochodzi z Katowic. DJ, od 4 lat właściciel i rezydent klubu Beach Boys Summerclub w Krynicy Morskiej. Klimat tego miejsca i niekomercyjna muzyka, jaką co wieczór serwuje Daddy, sprawiają, że na parkiet BB co roku uderza cała masa ludzi. Jego styl muzyczny to deep house nu disco.Organizator cyklu imprez deep housowych w Ktowicach w Cyferblacie i Archibarze pod nazwą deep trip.Współwłaściel firmy eventowej działającej na ślasku Beachboys event group

 https://soundcloud.com/jedrzej-tustanowski
 https://www.mixcloud.com/FairDaddy/
 https://www.facebook.com/beachboyskrynica?fref=ts


Nudiustertian [White widow records] - Warszawa ★

Marcin Żurawski (Nudiustertian) to 20-letni dj oraz początkujący Producent pochodzący z Gdyni, aktualnie zamieszkały w Warszawie. Swoją przygodę z muzyką elektroniczną
rozpoczął od skrupulatnego kolekcjonowania muzyki z pogranicza electro oraz French house'u z którego czerpał wszelkie inspiracje. Mylo, Le Knight Club oraz Pierre de la Touche to artyści, którzy wszczepili w niego zalążek muzyczny i pozwolili otworzyć się na rozmaite gatunki muzyki elektronicznej począwszy od Bass House'u, Deep garage House'u skończywszy na bardziej połamanych i mocniejszy rytmach takich jak Twerk oraz Moombahton. Mimo wszystko zamiłowanie do rytmów z pogranicza 4x4 przeważyło i to właśnie te klimaty zafascynowały go dotąd najbardziej i w nich realizuje się zarówno w djingu jak i produkcji. Marcin miał okazję zagrać w klubach takich jak poznańskie 8 bitów, sopockim Sfinksie700, czy też Warszawskich Luzztrach i niedawno powstałym klubie Sonido. W swych setach bardzo dużą wagę przywiązuje do selekcji utworów, a także harmonii, którą stawia jako priorytet. W oparciu o tonacje muzyczne Marcin skrupulatnie zgrywa utwory tak aby brzmiały one ze sobą jak najbardziej naturalnie. Poza djingiem Marcin w zanadrzu posiada pierwsze nieukończone produkcje autorskie, które w najbliższym czasie ujrzą światło dzienne. Z pewnością świetnym podsumowaniem byłaby możliwość zagrania w Katowickim inqbatorze i podzielenie się mocno basowym housem.

 https://soundcloud.com/ndstrtn
 https://www.facebook.com/Nudiustertianofficialpage
 https://www.facebook.com/whitewidowbrand
Kaja_____________________
+48 668 372 433 | kaja@inq.pl
www.inq.pl | www.myspace.com/inqbator
Facebook : INQbator klub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

05-02-2011 KWK with Rusher | INQbator
21-05-2016 LET IT ROLL Warm Up |INQ|
08-07-2011 Tajne Komplety# 13 |INQ|
03-03-2018 SZOK pres. Viers (UK / Figure, Church) |INQ|
06-10-2012 Tsyk'a'delica pres. Potop by SLG |INQ|


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta