hidden hidden hidden hidden

Ukraina bez Putina? czyli Majdan srajdan Smoleńsk kurwa!

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Majdan VS Wiktor
Majdan
100%
 100%  [ 1 ]
Wiktor
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 1

Autor              Wiadomość
Bluzz

PostWysłany: 23-01-2014 19:27    Temat postu: Ukraina bez Putina? czyli Majdan srajdan Smoleńsk kurwa! Odpowiedz z cytatem

według jednego z sondaży ukraińcy podzieleni są fifty-fifty: połowa popiera opozycję a połowa rząd.
macie zdanie na ten temat?
czy UE jest warta umierania? (UE, która patrzy i czeka na więcej trupów...)
bo to chyba o to chodzi?
Live Your Life As If It Would Be Your Last
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarnyJanek

PostWysłany: 24-01-2014 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię puste korytarze ( obecnie) i lubiłem wcześniejsze w miarę zatłoczone dlatego, że bibainfo omamiło mnie swego czasu swym odpolitycznieniem.
Wsadzanie łapy do wiadra polityki tak samo unikam jak sushi z cipy kałamarnicy

Zarząd czuwa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Bluzz

PostWysłany: 29-01-2014 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecyduj się CJ, jednym razem (i tu cytat poniżej) wciągasz mnie w to. Innym razem z kolei, obruszasz się i nazywasz politykowaniem. Bardzo żałuję (jako Twój sporadyczny adwersarz), że Twej inteligencji nie potrafisz przetransponować na próbę szerszego zrozumienia problemu a nie, jak to zwykle miało miejsce, na chęć po prostu stanięcia w opozycji do przedmówcy, które samo w sobie jest jak najbardziej zrozumiałe i radosne a nawet takie trochę Monthy Pythonowe Znów, niesety, popełniasz błąd sprzed lat: szufladkujesz. Bo jakże zastanawianie się nad losem ludzi można nazywać salonem poitycznym? Owszem - odwrotnie jak najbardziej. I choć nie wiem jak wielka łopata to będzie, to może nie starczyć.
Dzisiejsza Twa postawa utwierdza mnie w przekonaniu (i tu znów: niestety), że (tak jak w ówczesnej pogawędce) nie są dla Ciebie jasne moje, jakże dla mnie proste i nieskomplikowane intencje. Naonczas odebrałeś mnie w roli dyktatora chcącego dyktować miast uciemiężonego, pragnącego zmiany obecnego ładu. Czym ład ten jest zależy od tego, w czym tkwimy i jak to odbieramy. I w tym miejscu pozwolę sobię na opinię: możemy żreć gówno i czekać aż wyręczą nas w najważniejszych decyzjach inni lub też walić pięścią w stół krzycząc: NIE! Jednostkowe krzyczenie jednak nie przyniesie efektu a jednostka w końcu zamieni się w samotną wyspę jak to miało miejsce wiele już razy w historii.
Jeśli jednak podoba Ci się obecny stan rzeczy, to najmocniej przepraszam.
Z pozdrowieniami,
Bluzz.

P.S. Nie jadam suszi.

Twój cytat o CJ:
"Odnośnie, jak to nazwałeś " frajerów, którzy dali się złapać z jednym jointem i dostali za to kibel" to niestety utwierdziła mnie ta fraza, że jesteś personą operującą zasłyszanymi ogólnikami ( co ma bezpośredni związek z żonglowaniem cytatami, tak przez ciebie umiłowanymi).
Rzekomi "frajerzy" niejednokrotnie okazują się normalnymi ( tak, proszę pana), przypadkowymi ofiarami złego systemu postrzegania prawa i jego stosowania."
Live Your Life As If It Would Be Your Last
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarnyJanek

PostWysłany: 29-01-2014 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1)
"Zdecyduj się CJ, jednym razem (i tu cytat poniżej) wciągasz mnie w to. Innym razem z kolei, obruszasz się i nazywasz politykowaniem"

" Wciągasz" i cytat odnoszący się do osadzania za palenie zioła...
Pominąwszy fakt, że rozbawiła mnie ta paralela to reszta już nie.

Nie daj sobie wmówić, że ktoś cię w coś wciąga.
Jesteś chyba duży i już nie rośniesz.

"Czy UE jest warta umierania? (UE, która patrzy i czeka na więcej trupów...) bo to chyba o to chodzi?"
Tak zdeterminowane pytania powodują, że unikam politycznego frutti di mare.

2)
"I w tym miejscu pozwolę sobię na opinię: możemy żreć gówno i czekać aż wyręczą nas w najważniejszych decyzjach inni lub też walić pięścią w stół krzycząc: NIE!"

W konsekwencji można się liczyć również z umieraniem.
A ja mam mało czasu na tej Matce Ziemi ( zawsze tak miałem)

Jestem chyba duży i już nie rosnę.
Jestem jednostką zamienioną w samotną wyspę.
Szanuję swoją pięść- beż ręki nie mógłbym robić tego co lubię ( poza masturbacją oczywiście)

3)
"Znów, niesety, popełniasz błąd sprzed lat: szufladkujesz"
Nie.
Połechcę twe ego.
"...Kiedyś na pewno wymyślą jakąś formę terapii, która wykaże, że tak w gruncie rzeczy to w porządku z ciebie człowiek..."

4)
"Jeśli jednak podoba Ci się obecny stan rzeczy, to najmocniej przepraszam."
Ani ten ani inny.
Nie istniał, nie istnieje i nie będzie istnieć system polityczny, który mnie zadowoli zatem robię swoje.

To wszystko jednak nie musi powodować braku chęci komentowania ogarniającego mnie status quo.

bless

i jeszcze:

5)
" Bardzo żałuję (jako Twój sporadyczny adwersarz), że Twej inteligencji nie potrafisz przetransponować na próbę szerszego zrozumienia problemu"
Przetransponowałem właśnie.
Ale zostawię to dla siebie bo w tym roku Bóg mi kazał być miły.
I mój chomik.

Zarząd czuwa...
Powrót do góry
nice

PostWysłany: 31-01-2014 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, większość euromajdanowców to ukraińscy narodowcy, nacjonaliści i fasyści, którzy są zafascynowani Stepanem Banderą.
Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów, której Bandera był przywódcą utworzyła w 1942 roku słynną UPA (Ukraińska Powstańcza Armia).
Z opowieści babci która od zawsze mieszka na galicyjskich terenach (na których ta formacja grasowała), wiem że jak UPA (inaczej nazywana "banderowcami") wkraczała do wsi to była kaplica. Najpierw standardowo palili i gwałcili, następnie mężczyzn i kobiety mordowali albo przez podcięcie gardła albo uderzeniem siekiery (i to bynajmniej nie obucha) w czoło. Dzieci natomiast przybijali 10 calowymi gwoździami do drzwi stodół za główki bądź tułowie.

Reasumując na Ukrainie nie jest kolorowo, ale popieranie euromajdanu który powstał tylko przez to że demokratycznie wybrany prezydent nie podpisał umowy stowarzyszeniowej z UE jest bynajmniej chore to raz. (przypominam jak Lech Kaczyński nie chciał podpisać traktatu lizbońskiego za co był ciśnięty, a jak później wszyscy przemyśleli sprawe to zamkneli mordy)
Dwa po dojściu do władzy tej hołoty (bo inaczej ludzi którzy negują barbarzyński mord na 100 000 niewinnych cywili polskich nazwać nie można) nie ma żadnej gwarancji że coś się w tym kraju zmieni.

Bieda która panuje na Ukrainie powoduje że ludzie są zdesperowani i momencie jak taki euromajdan się już rozpetał to każdy motywowany swoją desperacją (bo przecież gorzej już być nie może - a może, bo dzieci w Afganistanie czy Somalii bawią się kamieniami) chetnie się przyłączył.
Ludzie zdesperowani nie myślą racjonalnie tylko jak psy instynktownie biegną tam gdzie jest najgłośniej szczekane.
function masa { if drumandbass
is fuckin' massive fhuj
then lolek on da slonce
else jebac}
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czarnyJanek

PostWysłany: 02-02-2014 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nice napisał:

Reasumując na Ukrainie nie jest kolorowo, ale popieranie euromajdanu który powstał tylko przez to że demokratycznie wybrany prezydent nie podpisał umowy stowarzyszeniowej z UE jest bynajmniej chore to raz. (przypominam jak Lech Kaczyński nie chciał podpisać traktatu lizbońskiego za co był ciśnięty, a jak później wszyscy przemyśleli sprawe to zamkneli mordy)

<----I dlatego właśnie wolę prawić o rzeczach błahych na bibie.

Zarząd czuwa...
Powrót do góry
czarnyJanek

PostWysłany: 25-02-2014 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Bluzz - zacytuję samego siebie:

czarnyJanek napisał:
"I w tym miejscu pozwolę sobię na opinię: możemy żreć gówno i czekać aż wyręczą nas w najważniejszych decyzjach inni lub też walić pięścią w stół krzycząc: NIE!"

W konsekwencji można się liczyć również z umieraniem.
A ja mam mało czasu na tej Matce Ziemi ( zawsze tak miałem)
.

...o bzdurnym umieraniu pisałem.

Szykuję się na rower teraz.

Zarząd czuwa...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: