hidden hidden hidden hidden

02-12-2011 DENSÓWKA @ PIWNICA POD 12, BIELSKO-BIAŁA

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
novickiDołączył: 26 Gru 2009
Posty: 138
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: 19-11-2011 9:10    Temat postu: 02-12-2011 DENSÓWKA @ PIWNICA POD 12, BIELSKO-BIAŁA Odpowiedz z cytatemDENSÓWKA to mój nowy projekt imprezowy na terenie Bielska-Białej. Miejscem odbywania się imprez będzie nowy bielski klub PIWNICA POD 12, usytuowany w podziemiach jednej z kamienic na ul. Cechowej. Lokal charakteryzuje się bardzo stylowym i niebanalnym wnętrzem nawiązującym do przełomu lat 20/30 ubiegłego stulecia, a także niepowtarzalnym undergroundowym klimatem.
Tematem przewodnim DENSÓWEK będzie promowanie sztuki cyfrowej, a przede wszystkim muzyki alternatywnej i elektronicznej z pogranicza takich gatunków jak: house, minimal, detroit, disco, funk, indie dance, nu disco, nu jazz, ambient, downtempo, synth pop, experimental, etc.
Już 2ego grudnia, przy współpracy z polsko-czeskim kolektywem PODAJ KABEL, odbędzie się pierwsza odsłona imprezy!
Specjalnie na tą okazję lokal przejdzie ciekawą metamorfozę, wyposaży się w bardzo mocny soundsystem oraz ekrany wizualowe. Największą atrakcją będzie jednak otwarcie aż dwóch odrębnych sal, POTAŃCÓWKI i CHILLOUTÓWKI, gdzie zagoszczą dwa różnorodne klimaty muzyczne!
Gwiazdami wieczoru będą słynni w całej Europie reprezentanci i współzałożyciele organizacji PE!MUSIC z Wiednia czyli NATASZA&OSCARSIX! Obok nich wystąpi również znany śląski dj ADAM O, członek labelu Dirty Stuff Records, a także czterech czołowych djów z kolektywu Podaj Kabel: KARTAL, LOONY W, SLY CLOWN, DEAF P oraz sam organizator NOVICKI.
W głośnikach zakróluje jackin house / chicago house / deep house / tech house i minimal, a także wolne i relaksujące dźwięki nu disco / lounge / experimental / house.


DATA: 02.12.11
START: 20.00
STOP: 06.00
BILET: do 24.00 - 10zł / po 24.00 - 15zł (SELEKCJA / +18 lat)
MIEJSCE: PIWNICA POD 12 (ul. Cechowa 12 / 43-300 Bielsko-Biała)


DJE / LINE UP:
______________

POTAŃCÓWKA: (JACKIN HOUSE / CHICAGO HOUSE / DEEP HOUSE / TECH HOUSE / MINIMAL)

NATASZA & OSCARSIX (BLOCKHEAD) www.fb.com/nataszaandoscarsix AUSTRIA
ADAM O (DIRTY STUFF REC.) www.myspace.com/adamopoka SILESIA
KARTAL (PODAJ KABEL) www.soundcloud.com/podajkabel CIESZYN
NOVICKI (POZOR!) www.fb.com/pozor.havranku BIELSKO-BIAŁA
+
WIZUALIZACJE: JONER POWER / KRAKÓW


CHILLOUTÓWKA: (CHILL OUT / LOUNGE / NU DISCO / HOUSE / EXPERIMENTAL)

LOONY W (PODAJ KABEL) www.soundcloud.com/loony-w CIESZYN
DEAF P (PODAJ KABEL) www.soundcloud.com/deaf-p KRAKÓW
SLY CLOWN (PODAJ KABEL) www.soundcloud.com/slyclown KRAKÓW
+
WIZUALIZACJE


FOTORELACJA:
______________

JAK SIE MASZ www.thejaksiemasz.com
KAMERALNIE www.kameralnie.com


PATRONI MEDIALNI:
____________________

HOUSERADIO www.houseradio.pl
GAZETA CODZIENNA www.gazetacodzienna.pl
POZOR! www.facebook.com/pozor.havranku
SNOWBOARDOWE www.snowboardowe.pl
ROWEROWE www.rowerowe.pl
PODAJ KABEL www.facebook.com/podajkabel
WE PEACE IT www.wepeaceit.pl
DON'T PANIC www.dontpaniconline.pl
KAMERALNIE www.kameralnie.com
JAK SIE MASZ www.thejaksiemasz.com
MUNO www.muno.pl
BB365 www.bb365.pl
MIX'N'TRIX www.mixntrix.net
LED THE WAY www.ledtheway.pl
MUSEEK www.museek.pl
INDEPENDENT www.independent.pl
GRUBA BIBA www.grubabiba.pl
ELECTROCLASH www.electroclash.pl
TO TU TAM www.totutam.pl
LUBISZ TO www.lubiszto.org
OI! www.facebook.com/oi.kru
ZICHERKA www.zicherka.pl
SZOKUJĄCY www.szokujacy.pl
4CLUBBERS www.4clubbers.pl
KLUBOTERAPIA www.kluboterapia.pl
NA KLUBOWO www.naklubowo.eu
WME www.wme.com.pl
C32 www.c32.pl


SPONSOR IMPREZY:
_____________________


FIRMA NAGŁOŚNIENIOWA MICRO SOUND www.microsound.com.pl TYCHY


BIOGRAFIE:
__________________________________________________________________________________________

NATASZA&OSCARSIXTo współzałożyciele międzynarodowych organizacji muzycznych: Project East oraz PE! Music.
Natasza zajmuje się Djką od 1996 roku. Szybko przeniosła się z domowych pieleszy do grania w klubach. W owym czasie była jedną z pierwszych, polskich djek. Stawiała swoje pierwsze kroki w śląskich klubach, w których muzyką house hipnotyzowała i skłaniała klubowiczów do tańca. Na przełomie lat 1998/ 1999 przeniosła się do stolicy Austrii - Wiednia, gdzie jej styl muzyczny jeszcze bardziej rozwijał się i ewoluował szerokopasmowo. Tutaj jej wybredny a zarazem bardzo wymagający smak muzyczny osiągnął swój apogeum. Jednakże djka to dla niej nie wszystko. Razem z Oscar'em, znanym jako Oscarsix, zajęła się produkcją nagrań muzycznych.
Oscarsix swoją drogę z muzyką elektroniczną rozpoczął w roku 1993 na jednej z imprez w wiedeńskim klubie Kunstwerk. Bardzo szybko uświadomił sobie wtedy, że te brzmienia tworzą ciekawą atmosferę. Podczas jednej z kameralnych imprez poznał DJ'a UEZ. Razem z nim zaczął występować w różnych miejscówkach usytuowanych w stolicy Austrii. Pewnego dnia zdecydował sie pojechać do Krakowa, gdzie się urodził i zorganizować tam imprezy. Po nawiązaniu kontaktu z tamtejszym znanym Djem MK Fever wiosną 1994 roku odbyła się pierwsza impreza w klubie Krzysztofory. Później przyszła kolej na inne krakowskie kluby jak: Związkowiec, Grodzka 8, Żelazna, Underdiskox etc. W roku 1998 poznał djkę Nataszę, z ktorą grał na wielu imprezach.
Natasza&Oscarsix w roku 1999 zawiesili na pewien czas dzialalnosc djską ze względu na studia, ale nigdy nie zatracili swoich zainteresowań muzyką elektroniczną. W tym czasie zebrali poważną ilość płyt vinylowych. W roku 2002 wspólnie z Simonem LeBon stworzyli międzynarodową organizację Project East, która skupiała djów i producentów nie tylko z Europy ale również z Australii i USA. W połowie roku 2004 doszło do zakończenia działalności Project East. We wrześniu 2004 roku Oscar i Natasza założyli nowy międzynarodowy label PE! Music (www.pemusic.org) który koncentruje się na muzyce undergroundhouse. Debiutancki vinyl "One day" zostal wydany na poczatku 2005 roku. Winyl zawierał również remixy stworzone przez DJ Freestyle (AUS), Bill Payer (UK) i Patrick Kong (A). Współpraca z legendarną wokalistką jazzową URSZULĄ DUDZIAK przyniosła następny vinyl (Urszula Dudziak - "Ulla-la"), który ukazał się w połowie 2005 roku. Trzecia ep'ka - sampler z czteroma kawałkami (Vernon&DaCosta, DelCosta&PedroGoya, Jacob oraz Natasza&Oscarsix) została wydana w roku 2006. Natasza&Oscarsix wygrali pod koniec roku 2006 międzynarodowy konkurs na remix kawałka No assembly firm - Ghetto fab zorganizowany przez UNIFORM REC (USA) . W styczniu roku 2007 został także wydany remix dla węgierskiego labelu I love deep Records (Budai&Vic-I feel you closer). Aktualny rok przyniesie jeszcze pare międzynarodowych wydań kawałków Natasza&Oscarsix, będzie to między innymi EPka Natasza&Oscarsix-Project 06 (Planet East Music) oficyna należąca do legerndarnego deep houseowego producenta ALEXANDER EAST i udział na sampleru wytwórni Unform rec (USA). Ich sety goszczą często na łamach jednej z najbardziej znanych platform internetowych reprezentujących muzykę undergroundhouse (www.undergroundhouse.net) Natasza&Oscarsix od wielu lat wspierają i reprezentują scene undergroundhouse. W owym czasie zorganizowali na terenie wschodniej Europy wiele imprez z takimy artystami jak: DJ Raoul(Swirl People), Joey Youngman, Vernon&DaCosta, Johnny Fiasco, DelCosta&Pedro Goya, DJ Freestyle, Asad Rizvi, Tom Gillieron, Lil Mark, Jef K, Thomas di Matteo, Kelvin K, Björn Wilke, Al Bradley, Jacob, Grant Dell, Urszula Dudziak, Bill Payer, DJ Harry, David Duriez, Tim Paris, Amir Javasoul, Patrick Pulsinger, Kaliber44, Andy Compton(The Rurals). Style jakie można usłyszeć w ich mixach to przede wszystkim: Chicago house - Jackin house - Deep house - Tech house

www.nao6.com
www.nao6.mixntrix.net
www.soundcloud.com/nao6
www.fb.com/nataszaandoscarsix

ADAM O.Adam Opoka znany jako Adam O. jest polskim producentem i Dj'em związanym ze śląską sceną muzyczną od 2006 roku. W 2008 roku dołączył do polskiego elektronicznego wydawnictwa Dirty Stuff Records, gdzie wkrótce wyda swój debiutancki album "Disco Death" z jego remixami. Przez lata jego kariery występował wraz z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami takimi jak: Chevy (UK), Santos Resiak (Argentina), Siasia, Jacob Seville, Ladybug, Maxmilian Skiba, CH District, Chine, Mix2ra, Oto Studio, Not4fame. Pojawiał się na wielu wydarzeniach w Polsce i w innych zagranicznych miastach, m.in: Edynburgu, Wrocławiu i Łodzi. Jest redyzentem 'Cafe Electric' klubie mieszczącycm się w Jaworznie, słynnym poprzez nazywanie go mekką muzyki elektronicznej. Adam O stale promuje mocne elektroniczne brzmienia, poprzez organizowanie wydarzeń takich jak Electronic Circle, Solar City Beats, Electro lub Pogoria Event. Inspiruje się muzyką minimal, electro i house.

www.myspace.com/adamopoka

KARTALDj i promotor z Cieszyna. Silnie związany z kolektywem audio-wizualnym Podaj Kabel, ktory ostatnio obchodził 2 urodziny. Za gramofonami od 2005r. Grał już w większości klubow na Śląsku i Krakowie. Muza jaka przewija się w jego setach to połączenie nu-funku, i głębokich odmian house i techno.

www.fb.com/podajkabel
www.soundcloud.com/podajkabel
www.podajkabel.com
www.fb.com/winyle
www.snowboardowe.pl
www.rowerowe.pl

NOVICKIMłoda postać bardzo prężnie działająca na bielskim rynku muzycznym. Dj, promotor oraz organizator bardzo ambitnych i różnorodnych wydarzeń kulturalnych. Organizator imprez spod szyldu 'Minimalnie-Qlturalnie' odbywających się w bielskim klubie Arhythmia, na których to wystąpili czołowi dje ze Śląska oraz jego okolic. Pomysłodawca oraz organizator bardzo świeżego projektu 'Pozor!' łączącego sztuke z niezależną muzyką undergroundową, który ma na celu promować zdolnych i kreatywnych artystów oraz szeroko rozumianą muzykę elektroniczną. Twórca i organizator imprezy 'Bańka-Wstańka' która stała się niemalże kultowym wydarzeniem na mapie Polski. Jej ideą było propagowanie różnych dziedzin artystycznych, mody oraz muzyki elektronicznej. Oprócz imprez stricte tanecznych organizuje również wernisaże, pokazy mody oraz pokazy designerskie. Na co dzień współtworzy marke Talula www.talula.pl produkującą biżuterię artystyczną oraz modę w stylu vintage.

www.facebook.com/arkadiusz.dmitruk
www.facebook.com/pozor.havranku
www.talulavintage.blogspot.com

LOONY WChodzą pogłoski, że jest synem Kerriego Chandlera i Niny Simone. Lubi dobre akordy na organach, dźwięki perkusyjne 909, srogi rave i kanapki śledziowe z cieszynskiego PSS'u. Aktywny członek kolektywu Podaj Kabel. Serwuje głebokie house'y i biesiadne piosenki dla dziewczyn. Sprawdź go!

www.soundcloud.com/loony-w
www.soundcloud.com/podajkabel
www.fb.com/podajkabel
www.podajkabel.com

DEAF P.Krakowski DJ i producent. Swoją inspiracje czerpie z producentów i dj takich jak Kuba Sojka, Marcin Czubala czy Catz’n’Dogz. Porusza się w takich gatunkach jak detroit/chicago/house /deep house /tech-house. Współpracuje z polsko-czeskich kolektywem Podaj Kabel, eksperymentującym z szeroko rozumianą muzyką wspomaganą doznaniami wizualnymi.

www.soundcloud.com/deaf-p
www.residentadvisor.net/profile/deaf.p
www.soundcloud.com/podajkabel
www.fb.com/podajkabel
www.podajkabel.com

SLY CLOWNCzłonek polsko-czeskiego kolektywu Podaj Kabel promującego sztuki audio-wizualne.
Grywa w klubach od północnej do połudnowej granicy Śląska. Jego sety to staranne połączenie deep i minimal house'u.
Nie pogardzi też bardziej technicznymi dzwiękami. Od dłuższego czasu zajmuje się również produkcajmi, którym poświęca wiele czasu i które z kolejnej na kolejną brzmią coraz lepiej. Możecie sami ocenić odwiedzając jego soundcloudowy profil lub wpaść na jedną z imprez.

www.soundcloud.com/slyclown
www.soundcloud.com/podajkabel
www.fb.com/podajkabel
www.podajkabel.com


Ostatnio zmieniony przez novicki dnia 22-11-2011 18:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
novickiDołączył: 26 Gru 2009
Posty: 138
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: 21-11-2011 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIWNICA POD 12 to stylowy klub muzyczny swoim klimatem nawiązujący do przełomu lat 20/30 ubiegłego stulecia. Osnowę muzycznego profilu tworzy m.in. akustyczny jazz, klasyczny rock, prezentowana jest także muzyka z pogranicza ethno, bluesa, muzyki improwizowanej, a także piosenki aktorskiej. Wszystko to w niepowtarzalnym klimacie stylu Bielska-Białej z lat 20 uwiecznionym w starej fotografii, dźwiękach rozchodzących się z instrumentów muzycznych oraz głosów wokalistów. Wszystko to sprawia iż "Piwnica Pod 12" jest magicznym i niepowtarzalnym miejscem na mapie Bielska.

Na potrzeby DENSÓWEK lokal będzie przeistaczał się w miejsce klubowych doznań oferując przede wszystkim dwie specjalnie przygotowane do tego sale: POTAŃCÓWKĘ i CHILLOUTÓWKĘ, które wyposażone zostaną m.in. w ekrany wizualowe i mocny soundsystem.

POTAŃCÓWKA

CHILLOUTÓWKAPowrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
novickiDołączył: 26 Gru 2009
Posty: 138
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: 22-11-2011 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DO ZGARNIĘCIA 2 BILETY!

Wystarczy zaprosić na facebook'u minimum 100 znajomych do wydarzenia, wrzucić na swoją tablice linka do imprezy - https://www.facebook.com/event.php?eid=300408783312944&ref=ts, a na koniec wysłać wiadomość na maila: novicki@tlen.pl o treści "DENSÓWKA" i wpisać swoje imię i nazwisko! 30ego listopada ogłosimy dwóch zwycięzców.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
novickiDołączył: 26 Gru 2009
Posty: 138
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: 01-12-2011 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TIME TABLE:

POTAŃCÓWKA

20:00 - 22:00 NOVICKI (nu-disco/deep house)
22:00 - 24:00 KARTAL (deep house/techhouse)
24:00 - 02:00 NATASZA&OSCARSIX (jackin house/chicago house/detroit house)
02:00 - 05:00 ADAM O (minimal)
+
WIZUALIZACJE: JON-D POWER

CHILLOUTÓWKA

20:00 - 23:00 DEAF P. (house/deep hpuse/nu-disco)
23:00 - 02:00 SLY CLOWN (house/deep house/techhouse)
02:00 - 05:00 LOONY W (house/deep house/uk garage)
+
WIZUALIZACJE: VJ KOZE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

24-04-2011 | definition | triple bday party
11,12,13,14,15-09-2012 POZOR! Multi Art Experience @ Backstage Club, Bielsko-Biała
20-11-2010 | bardzo okrągłe urodziny by Chillum |
20-11-2010 God Bless the Dubstep 6: Clubroot & Riskotheque @ Oko Miasta, Katowice
24-12-2010 ::HOUSEPASTERKA:: - VIII edycja - Wigilia - Klub Muzyczny Zanzibar


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta