hidden hidden hidden hidden

07-05-2011 Electric Shower Special Night pres. An on Bast " No Cage" Release Party @GGOG NEW FRONT, Gdańsk

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
MiaTwinDołączył: 03 Maj 2011
Posty: 3

PostWysłany: 03-05-2011 16:06    Temat postu: 07-05-2011 Electric Shower Special Night pres. An on Bast &q Odpowiedz z cytatem07.05.2011
GGOG NEW FRONT
Gdańsk
Ul. Zwycięstwa 4
start: 21.00
wjazd: 15 z karta klubowa/ 20 normalny

7-go maja w sobotę, zapraszamy Wszystkich na imprezę ELECTRIC SHOWER Special Night, podczas której będziemy celebrować wydanie NO CAGE, nowej EP'ki jednej z najbardziej docenianych polskich producentek - An On Bast. Tej nocy zagra dla was specjalnie przygotowanego na to wydarzenie live acta, a supportować jej będzie 5 koleżanek z Poznania ,Warszawy , Sopotu i Torunia.
Sceną barową zawładną łamane beaty, o które zadbają : Push i Mia Twin wspierane przez Anię i Gosię.
Wyjątkowego charakteru tej imprezie nadaje fakt, że skupi ona damską scenę dj-ską z całego kraju!! Niezaprzeczalnie jest to prawdziwa okazja by poznać i usłyszeć jak brzmi kobiece podejście do tego fachu.
Nie spodziewajcie się więc niczego co już znacie.Pewni możecie być jedynie tego, że muzyka usłyszana tej nocy jeszcze długo będzie tętnić w Waszych głowach ;]
Całość imprezy, a szczególnie muzyczną ekspresję podbijać będą synchronizowane z dźwiękiem autorskie wizualizacje dziewczyn z Electric Shower.

Music:
main: deep house, deep minimal, tech-house, minimal,detroit techno, idm.
bar: dnb, liquid funk, atmospheric dnb, techstep, minimal dnb, jungle.

AN ON BAST live! ( C.I.A/la Folia Records/Red Bull Music Academy /Poznań)

Lady j (StreamWise/Poznań)

Goga M (bts/ndod/Twice dice/Warszawa)

Ane (xlnt/Electric Shower)

Misty Riva (Lick the... sound/Sopot)

Kontrasala (Electric Shower/Toruń)


dnb stage:

Push (Absurd Squad/Kraków)

Mia Twin aka Twix (Twice Dice/Warszawa)

An'n Bass (Xlnt/Electric shower)

Gog'n Bass (bts/ndod/Twice dice/Warszawa)


Visual:
Electric Shower Crew

Wydarzenie na facebooku:
http://www.facebook.com/event.php?eid=137910219615567


AN ON BAST to Anna Suda z Poznania. Zaczęła tworzyć muzykę elektroniczną w 2005 roku. Już w maju 2006 wydała swój pierwszy album zatytułowany WELCOME SCISSORS. Był to jej autorski projekt zrealizowany własnym sumptem. Drugi HAPPY-GO-LUCKY wychodzi na świat juz we wrześniu tego samego roku dla polskiego netlabelu eksperymentalnej muzyki elektronicznej - Etalabel. Oba albumy utrzymane są w atmosferze delikate synthetic music - tak Ania lubi nazywać swoją twórczość. Jest to przestrzenny IDM pełen melodii, tekstów, klików, zgrzytów i wszystkiego co ważne pomiędzy. Całość wymieszana jest z metafizyką H. Bargsona, literaturą H. Hessego, muzyką Mozarta i Autechre, Avro Parta i współczesnymi brzmieniami muzyki eksperymentalnej.
W październiku 2006 An On Bast bierze udział w Red Bull Music Academy w Melbourne. To niesamowite doświadczenie przyczyniło się do pogłębienia jej muzycznych poszukiwań, dało nową energię i umiejętności do eksplorowania świata dźwięków.
Ania ma na swoim koncie cztery albumy (ostatni dla londyńskiej wytwórni Rednetic Recordings) i dwie EP'ki. Właśnie wychodzi (bo 26go kwietnia) jej trzcia EP'ka dla amerykańskiej wytwórni La Folia. NO CAGE bo tak właśnie jest zatytułowana, to trzy taneczno - eksperymentalne utwory, z dużą ilością zaskakujących melodii i sampli wokalnych. Każdy z nich jest inny, tworzy osobną opowieść jednak całość łączy charakterystyczny dla An On Bast styl. NO CAGE to nawiązanie do postawy Ani wobec reguł muzycznych, którym wciąż próbuje się wymykać. EP'ka kipi frywolnością nakierowaną na dobry groove.
Poprzednia EP'ka UPON THE DEW DROP zebrała bardzo pozytywne recenzje. Została uznana za wydanie tygodnia przez magazyn DJ MAG. Była grana przez takie osobistości jak: Luciano, Jeff'a Milligan'a, Konrad'a Black'a, Margaret Dygas, Franco Bianko, Alex'a Meshkov'a i wielu innych!
Obecnie An On Bast zakresem swych muzycznych działań obejmuje zarówno delikatne, ambientowe, eksperymentalne obszary jak i te pełne dynamiki, energiczne i utrzymane w ekspresji dancefloor'u. Reinterpretuje również dzieła muzyki klasycznej: np. na potrzeby poznańskiego Festiwalu Święta Wiosny (Igora Strawińskiego),przy okazji obchodów Roku Chopinowskiego tworząc muzykę elektroniczną bazującą na dziełach kompozytorów. Zafascynowanie nowymi możliwościami wynikłymi ze spotkania świata dzieł klasycznych i elektronicznie syntezowanych dźwięków zaowocowało dalszymi projektami.
Występowała m.in. na takich festiwalach jak:

Sonar (Barcelona),
Numusic (Stavanger),
Kvitnu (Kiev),
Rekolectiv (Bucharest),
Strom (Copenhagen)

oraz na polskich:

Audioriver (Plock),
Unsound (Toruń),
Nowa Muzyka,
Tauron (Katowice),
Warsaw Electronic Festival,
Plateaux (Toruń),
Candid (Gniezno).

Supportowała i towarzyszyła artystom takim jak:

Troy Pierce,
Swayzak,
Cristian Vogel,
Masomenos,
Dirty Doering,
OliverTon,
Mouse On Mars,
Plaid

i wielu innym..

http://lafoliarecordings.com/
http://www.anonbast.com/
http://www.sistrum-studio.com/
http://www.myspace.com/anonbast
http://www.facebook.com/AnOnBast

„No Cage” Release
http://soundcloud.com/la-folia-recordings/sets/no-cage-ep-an-on-bast


Dj Push czyli Iga pochodzi ze Śląska, z Katowic. W 2002 roku w klubie ZANZIBAR zaczęła grać drum and bass. Współpracuje ze śląskimi formacjami: Rythmus Crew, Seleecta, Drumsilezja. Była rezydentką krakowskiego klubu ABSURD, obecnie rezyduje w klubie INTEGRACJA. Wspólnie z Mc Jean (Żanetą Luberą) tworzy formację LAZY BITCHES. Skład damski ze zdwojoną siłą urzeka publikę. Te subtelne kobietki łączą energię zawartą w muzyce dnb ze zniewalającym wokalem czyniąc tę muzykę jeszcze bardziej przestrzenną i głęboką. Razem na scenie są bardzo żywiołowe i jeszcze przyjemniejsze w obserwacji. Dziś Iga ma za sobą dziesiątki imprez w całym kraju i za granicą (między innymi w Czechach Holandii i Wielkiej Brytanii). W lipcu można było ją usłyszeć na antenie londyńskiego drumandbassowego radia LIFE fm. Grała z takimi osobistościami jak: Artifficial Inteligence (UK), Bad Company (UK), Dreecnai (Niemcy), Human Sampler (live act, Niemcy), Kosheen (UK), Larry (Słowacja), Miss Reprezent (UK), Mosphat (Niemcy), Nookie (UK), Tectonic (Szwecja), Zion Train (UK) oraz przedstawicielami polskiej sceny: Razorpoint (live act), Fokus (PFK). Można ją było usłyszeć w nietypowych miejscach takich jak Festiwal Filmowy w Kazimierzu nad Wisłą czy w tramwaju jeżdżącym po Krakowie na ekskluzywnej imprezie Drum the Tram.
http://www.djpush.com/
http://www.myspace.com/push_dj

Iza - Mia Twin jest ekstrawertycznym dzieckiem drum'n'bassu, które dobrze wypieczone placki z połamanymi bitami serwuje polane syropem spontaniczności i doprawia je solidna garścią basu. W imprezowych setach można usłyszeć szeroki przekrój drum'n'bassu od liquid funku, przez atmospheric dnb, techstep, minimal dnb a takze szczypte jungle.Zaczęło się od wytwórni takich jak: Hospital Records, Drum&Bass Arena, Digital Soundboy, RAM Records, Innerground i brnie dalej blisko Metalheadz, Shogun Audio, Soul:r, Critical Records,Creative Source oraz Signature.Idąc za głosem swego alter ego inspiruje się również odmiennymi brzmieniami by zagrać energiczne i głębokie tech house'y. Jest to jej nowa, elektroniczna obserwacja muzyki w kontrastowych barwach. Razem z drugim twixem - Sis Cut tworzą razem duet TwixMyBeat. Prowadzi to do uszytych na miarę soczystych i pikantnych tech dźwięków.W sercu grają m.in. labele takie jak : Herzblut Recordings, Trapez, Minus, Desolat, Cocoon, Platzhirsch Schallplatten, Ovum, Inminimax Records, Poker Flat.
Członkini żeńskiego kolektywu "Twice Dice", gościła w klubach w całej Polsce oraz poza granicami kraju. Promuje świeże podejście do muzyki i wspólnie z kolektywem organizuje imprezy w Warszawie.

http://www.myspace.com/miatwin
http://soundcloud.com/miatwin
http://www.soundcloud.com/miatwinakatwix
http://www.mixcloud.com/miatwin

Maja Choroś- Misty Riva to przede wszystkim ogromna dawka spontaniczności i energii. Muzyką klubową pasjonuje się od zawsze. Na początku jej upodobania muzyczne oscylowały wokół wszelkich odmian house, później zainteresował ją progressive i electro a obecnie, deep, tech-house, minimal & techno najlepiej odzwierciedlają jej niepowtarzalny styl. Grała w wielu dobrych klubach w Polsce oraz poza granicami kraju. Jej sety to duża dawka energicznej muzyki, pozytywnych wibracji i dobrej zabawy. Organizowane przez nią imprezy pod hasłem "Lick the... sound" z udziałem świetnych polskich djów cieszą się ogromną popularnością i zaskarbiły już sobie rzesze wiernych, zawsze usatysfakcjonowanych odbiorców. Swój styl muzyczny określa jako deeptech choc tak naprawde nigdy nie wiadomo co spotka sluchacza, umiejetnie lawirujac miedzy roznymi stylami tworzy w kazdym secie muzyczna opowiesc, ktora nigdy nie bedzie taka sama...
http://www.facebook.com/pages/Misty-Riva/155012164560693
http://soundcloud.com/mistyriva-1

Gosia Machnikowka- Goga M
Upodobania muzyczne Gosi zaczęły kształtować się podczas spędzania niekończących się nocy w warszawskich (i nie tylko) klubach. Początkowo były to imprezy o charakterze mocno technicznym.Zafascynowana wszelkimi odmianami techno w połowie 2004 roku postanowiła stanąć za dekami. Swoje pierwsze kroki stawiała w takich klubach jak: Zentra & Shelter, Paragraf 51 czy Przestrzeń Grafenberga, grając tribal, acid i minimal techno. Już po roku zdobyła duże uznanie zostając rezydentką kultowego warszawskiego klubu LuzZtro. Silnie związana z towarzysko - artystyczną grupą ME.NE.LE w niedługim czasie zostaje członkinią ich kolektywu dj'skiego który prężnie obstawiał undrground'owe imprezy w Warszawie. Organizatorka takich cykli jak: God Shaved The Queen, Ladies Nights, NoiseBand Sessions, Hersprej czy Never Ending Saturdays Fever. Członkini kolektywów NoiseBand i żeńskiego Twice Dice. Obecnie współzałożycielka działającej od niedawna grupy artystycznej Behind The Stage, skupiającej młodych artystów z rożnych dziedzin sztuki, wspólnie tworzących projekty imprez na których muzyce elektronicznej towarzyszą performance oraz artystyczne filmy krótkometrażowe. Wszystkie te przeżycia miały wpływ na kształtowanie się jej gustu muzycznego, który intuicyjne podąża za panującymi trendami. Na swoim koncie ma występy w większości uznawanych klubów w Polsce.Studentka realizacji dźwięku, montażystka obrazu. W wolnych chwilach lubi robić czarno - białe zdjęcia, chodzić na wernisaże czy uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych. Oprócz zaangażowania w underground'ową scenę klubową stara się także brać udział w społecznych przedsięwzięciach. Dla przykładu grywa na lawetach i imprezach podczas Dni Różności w Warszawie i w tym roku w Poznaniu. Grala na LadyFest 2006 i Hack.Fem.East 2008 w Berlinie oraz okupowała najbardziej alternatywny polski klub Le Madame.
http://www.myspace.com/lilbustard
http://www.mixntrix.net/dj/616
http://www.facebook.com/pages/Goga-M-aka-Lil-Bustard/207080765986922
http://www.soundcloud.com/no-dix-on-dex

Ania Chojnacka - Ane
Entuzjastka dobrych elektronicznych brzmień pod każdą postaci, gramofonoholiczka, promotorka muzyki elektronicznej, organizatorka imprez oraz współzałożycielka kolektywu muzycznego XLNT który czynnie działa od 2004r. Od 2009 roku członkini damskiego kolektywu Electric Shower, który pod koniec 2010 roku przekształciła w Agencję Artystyczną.Razem z dziewczynami ze składu organizuje na terenie Polski północnej cykliczne imprezy promujące sztukę djską wśród kobiet. Mieszka tu i tam:), a miejsca w których żyła w znaczący sposób wpłynęły na to co gra. Inspirowana tanecznym pod każdym względem Nowym Jorkiem, lubiąca ciężki klimat panujący na szczecińskich parkietach.
Jej obecny styl miksowania i selekcja krążków to wynik ciągłych poszukiwań i nieustanna fascynacja tłustym technicznym basem. Nie ogranicza się do grania jednego gatunku, ponieważ uważa że to nudne. Jej sety to mieszanka tech-housu, deepu, minimalu, electro, zakończona maksymalnie wesołym funkowym techno. Od zawsze zauroczona tribalowymi dźwiękami z melodyjnymi etnicznymi motywami.
http://www.myspace.com/anexlnt
http://www.xlnt.pl/
http://www.soundcloud.com/ane-1
http://www.soundcloud.com/ane-xlnt

Patrycja Krawczyk- Kontrasala
Absolwentka wydziału sztuk Pięknych na UMK w Toruniu. Założycielka damskiego kolektywu muzyczno-wizualnego "ELECTRIC SHOWER".Na początku swojej aktywności dj-skiej, co czwartek rozkręcała imprezy w znanym klubie toruńskim eNeRDe. Poza muzyką jej pasją jest fotografia i grafika komputerowa od-2D po animacje 3D. Propaguje ciężkie, dynamiczne, niekiedy romantyczne brzmienia spod gatunku minimal tech, techno i electro progresive, promując starsze, cieszące się uznaniem nagrania, na tle nowych. Wibrujące dźwięki, gonione głębokim basem, charakteryzują winyle znajdujące się w jej selekcji. Historia muzycznych wyborów Kontrasali to w kilku przypadkach wieloletnia przygoda z różnymi możliwościami wypowiedzi muzycznej.
http://myspace.com/kontrasala


Julia Kaźmierczak- Lady J
Djka, organizatorka imprez, założycielka i współwłaścicielka agencji bookingowej Streamwise. Do tej pory gościła już w większości ważniejszych klubów w Polsce ( m.in.Sfinks, Luzztro, M25, Eskulap, SQ, Cafe Miesna, Cafe Novowiejska i wielu innych). Za gramofonami od 2005 r. Zaczynała grając melodyjny deep house, obecnie zafascynowana nieco cięższymi dźwiękami miesza w swoich setach brzmienia od deep, przez tech na głębokim techno i detroit techno.
http://www.myspace.com/ladyjpl
http://www.soundcloud.com/lady-j/lady-j-djs-night-radio-afera

Linki:

http://www.myspace.com/electricshower
http://www.electricshower.myludzie.pl/
http://www.myspace.com/vestaxi

Facebook:

http://www.facebook.com/pages/TwiceDice/122085827805054
http://www.facebook.com/group.php?gid=257039111358
http://www.facebook.com/pages/Behind-The-Stage/286834626840
http://www.facebook.com/pages/Electric-Shower/122129204526213Patronat Medialny:
http://www.muno.pl/
http://btspl.blogspot.com/
http://www.ds.art.pl/
http://www.kluboterapia.pl/
http://www.electroclash.pl/
http://www.dlastudenta.pl/
http://www.grubabiba.pl/
http://www.trojmiasto.pl/
http://www.myludzie.pl/
http://www.independent.pl/
http://www.facebook.com/miatwin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

24-04-2011 TSYK.. + ..MELODIA @ HDS
14-05-2011 Bass Theory - Goldie, Subscape, Jakes - 1500m2 - Warszawa
07-05-2011 HOUSE MUSIC [3 dekady] @ Milk Club & Cyferblat KATOWICE
14-05-2011 BACK TO THE FUTURE @ HDS, TARNÓW
21-05-2011 Disrupt/Jahtari LIVE! @ Minimum-Maksimum, Lublin


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta