hidden hidden hidden hidden

Wiadomosc na FB.

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
garden

PostWysłany: 05-04-2011 21:42    Temat postu: Wiadomosc na FB. Odpowiedz z cytatem

Dostalem nastepujaca wiadomosc na FB;], i zatkalo mnie strasznie;]

Witam serdecznie! Nazywam się ..... ..... i jestem mamą ........ ........, narzeczonej ........ ....... ....... . Ośmieliłam się napisać tę wiadomość z konta mojej córki z powodu specjalnej ,,akcji'', którą wymyśliłam wraz z ich najbliższymi i w tajemnicy przed nimi wprowadzam w życie. Proszę mi wierzyć, że było to bardzo skomplikowane zadanie (dostęp do konta Pati i Kuby aby nie zorientowali się). Z powodu ograniczeń fb nie można było zrobić tego inaczej.

21 maja tego roku .... i oraz ..... pobiorą się i właśnie z tej okazji szykujemy im specjalną niespodziankę. Wiemy, że przyszli Państwo Młodzi zażyczyli sobie, aby chętni zamiast prezentów ślubnych oraz kwiatów przekazywali im pieniążki, które po zebraniu planują wydać na podróż poślubną. Zaplanowaliśmy więc, że rozszerzymy tę ,,zbiórkę'' poza ramy rodziny i zaskoczymy ich wręczając specjalną księgę życzeń przyjaciół z facebooka, którzy dołączą się do realizacji ich marzenia.

Nie znamy się osobiście ani też nie mam wiedzy na temat tego, czy jest Pani/Pan bliskim znajomym .... lub ...... Jeśli więc nie łączą Was bliskie kontakty - z góry przepraszam za tę wiadomość. Pozwalam sobie jednak przypuszczać, iż skoro znajduje się Pani/Pan na liście znajomych fb, to znacie się.

Chętnych prosimy o wpłatę pieniążków na konto:

..... ...
Alior Bank
71 2490 0005 0000 4000 4999 2660

w tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko (lub imiona i nazwiska, jeśli wpłata pochodzi od pary) oraz krótkie życzenia dla przyszłych małżonków, które zostaną umieszczone w pięknie oprawionej księdze. Prezent ten zostanie w dniu ślubu wręczony Parze Młodej wraz z kopertą z zebranymi pieniążkami. Biorąc pod uwagę cel ,,zbiórki'', bardzo proszę, aby wpłaty nie były mniejsze niż 10 zł. Kwoty nie będą przedstawione, jednak kolejność umieszczania nazwisk i życzeń w księdze będzie zależna od wysokości podarowanej kwoty (od najwyższych do najniższych). Zamknięcie księgi nastąpi dnia 12 maja, proszę więc o przelewanie wpłat do dnia 11.05.2011, aby zdążyły zaksięgować się na koncie.

Jestem przekonana, że prezent ten będzie szalenie zaskakujący i wzruszający, a ponadto będzie piękną pamiątką na całe życie. Bardzo proszę o zachowanie dyskrecji i nie wyjawianie tego pomysłu Pati oraz Jakubowi oraz nie odpowiadanie na tę wiadomość. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt bezpośrednio ze mną.

Bez względu na udział w tej nietypowej "akcji", proszę czuć się zaproszoną/zaproszonym na ceremonię ślubną, która odbędzie się dn.
..................................................................

Z wyrazami szacunku,
..... .....

Imiona i nazwiska zakropkowalem bo pewnie polowa wie kto to;]
https://www.facebook.com/KulturalniGliwice?fref=ts
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janii

PostWysłany: 06-04-2011 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
phill

PostWysłany: 06-04-2011 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

!czek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
nice

PostWysłany: 07-04-2011 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy córka ma konto na bibce
function masa { if drumandbass
is fuckin' massive fhuj
then lolek on da slonce
else jebac}
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: