hidden hidden hidden hidden

29-05-2010 EXPLOIT de BASS @ Krzysztofory Kraków

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
dezetDołączył: 17 Cze 2008
Posty: 69
Skąd: Crack

PostWysłany: 17-05-2010 13:11    Temat postu: 29-05-2010 EXPLOIT de BASS @ Krzysztofory Kraków Odpowiedz z cytatem

EXPLOIT de BASS

PROMO VIDEO!!
http://www.youtube.com/watch?v=8wuL9JdamOw
Pośród opisów eklektyzmu i niepowtarzalności wydarzeń na krakowskiej scenie, my tym razem pójdziemy w nieco innym kierunku, jakim jest tak niedoceniane w naszym mieście ELECTRO!

Electro to zaprezentuje nam skład robiący na świecie niesłychaną karierę za sprawą swojej pierwszej EP-ki uświetnionej remixami tak głośnych obecnie Cyberpunkers, Belzebass, Ikki oraz zawierającej znane już wcześniej remixy - takie, jak chociażby „Beat it”! W przeciągu niecałego roku od założenia zagrali już u boku takich gwiazd jak: Yuksek, Cyberpunkers, Alex Gopher, Les Petits Pilous, Krazy Baldhead, Toxic Avenger, Make the Girl Dance, Mr. Miyagi, Stereo Heroes, Tahiti80, Muxy, Fckn Crew, FredzeFred, Star Guitar, Copy&Paste, The Geek, SoundBoysRock, Major Minor oraz Kelly und Kelly. To skład, którego określa się przyszłością sceny idącej w kierunku tak znanych i lubianych Bloody Beetroots oraz Cyberpunkers…


THE BLISTERS BOYZ
http://www.myspace.com/theblistersboyz
prosto z Paryża!

Sami posłuchajcie:
THE BLISTERS BOYZ - SOLFERINO (CYBERPUNKERS REMIX):
http://www.youtube.com/watch?v=Yxi3malD5N8
MICHAEL JACKSON - BEAT IT (THE BLISTERS BOYZ REMIX)
http://www.youtube.com/watch?v=JL4bQr-q55E
THE BLISTERS BOYZ - DANCE FOREVER
http://www.youtube.com/watch?v=upeR-yfsugw

Na scenie ELECTRO na dużej sali wspomagać ich będą:

dMIT.RY
http://www.myspace.com/dmitrij
Praga
Od dwóch lat, czyli czasów, kiedy związany był z praskimi nocami indie Heartbeats, ten czeski producent i DJ pokazuje ludziom w klubach najnowsze wydawane na świecie perełki takich gatunków, jak bassline, rave, baltimore/baile funk rythms, grime breaks i wielu, wielu innych. Zestawiając te niesamowitości z niezłymi ciuchami, zabawą, baunsem i umiejętnością łączenia wszystkich stylów muzycznych na zawołanie, nie pozwala nikomu w klubie się nudzić. Nigdy nie wiadomo, czego się po nim spodziewać - jest jak kameleon, przybierający rózne wcielenia, by znaleźć to najbardziej odpowiednie i kolorowe dla danej chwili. dMIT.RY uwielbia długie sety. Sam także organizuje imprezy i sprowadza ciekawych DJów i ludzi robiących live-acty. Od niedawna prowadzi też klub Neo Violence. To dMIT.RY! A nigdy nawet nie przeszłoby mu przez myśl, że zostanie DJem…

Junkie Punks
http://www.myspace.com/junkiepunks
Kraków
Junkie Punks (Yapa & Pendzel) to kolektyw didżejski, który nie lubi pisać o sobie. Woli, gdy przekonujesz sie o ich imprezach w stricte empiryczny sposób. To oni stoją za cyklicznymi imprezami krakowskimi, takimi jak Beat Goes Boom, Prodigy Night, Electroclash Party, Punk'n'Roll Party.
Chłopaki nie zamykają się w obrębie jednego gatunku muzycznego, jednak ten "open mind" specjalizuje się głównie w takich brzmieniach jak electro, heavy bass, fidget house. Na swoim koncie Junkie Punks mają występy z tak liczącymi się na tej scenie w naszym kraju duetami jak: Hungry Hungry Models, Slam Dunk oraz Holly Kitty, czy też większość rarytasów krakowskiej sceny didżejskiej.
Junkie Punks to energia z punkowym pazurem, o czym przekonasz się, uczestnicząc w imprezach z ich udziałem!

Dezet / Organauts
http://www.myspace.com/dezetpl
Kraków
Dezet - krakowski DJ, miłośnik pięknych kobiet, mocnych alkoholi i muzyki, dobrej bassowej muzyki! Swoja przygodę z djką zaczynał od prezentacji szeroko pojętego spektrum muzyki drumandbass. Od bardziej lajtowych liquidowych dźwięków po ciężkie technicznie dźwięki technoidu. Jednocześnie wielki zapaleniec muzyki 2step/uk garage, co z czasem zaowocowało zajawką na bassline! 1/2 kolektywu djskiego Organauts, mającego na celu propagowanie dźwięków 2 step / garage / bassline. Obecnie jego sety to szalona mieszanka ciężkiego fidgetowego bassu, wesołego, pozytywnego garażu oraz nieco bardziej szalonego bassline’u. Rezydent krakowskiego klubu Folia, gdzie z pasją rozwijał swoje bassowe zajawki, twórca cieszącego się niemałym zainteresowaniem cyklu imprez Heavy Bass Session, na których gościł cenionych producentów i DJs z całego kraju.


Cyna / EC-DJ’s
http://www.myspace.com/tzyna
EC-DJ’s to istniejące od lipca 2005 roku didżejskie trio, którego inspiracje płyną z rozmaitych stylów muzycznych. Najczęściej grają mieszankę electro, nrave, bmore, carioca funk, bass itp. Przywiązują dużą wagę do wizualnej oprawy imprez, dlatego często wspomagani są przez zaprzyjaźnionych widżejów. Zazwyczaj można ich usłyszeć w rożnych krakowskich klubach (tu supportowali miedzy innymi Fila OK z londyńskiego NagNagNag), ale grywali także na imprezach w Warszawie (Saturator, Jadłodajna Filozoficzna, Tomba Tomba), Wrocławiu (Droga do Mekki), Zakopanem (VaVaVoom), Łodzi (Jazzga) i na Śląsku (m. in. w Zanzibarze).

B.C. / Gangsteppaz
http://www.myspace.com/badcommunity
Kraków
Bad Community - druga połowa kolektywu dj'skiego Flip Da Floor oraz Gangsteppaz z Krakowa. Zafascynowany break beat i uk garage, w 2001 zaczyna zbierać swoją kolekcje płyt i doskonalić technikę. Rok później zakłada wraz z Fatcut'em Flip da Floor. Organizator imprez z cyklu Cannabreaks & Plug In Night mających na celu promowanie muzyki Break Beat'owej w Polsce. Zwycięzca polskiej edycji konkursu Nokia DJ Cup 2006. Od kwietnia 2006 prowadził wraz z Fatcut'em audycje Brokenbeats Session w internetowym radiu Rewers. W audycji można było usłyszeć zaproszonych reprezentantów sceny break beat'owej innych miast, jak również gości z UK. Wraz z drugą polowa FdF zagrał gościnny set w audycji Born Idle Show prowadzonej przez Code Red w londyńskim radio ibreaks.co.uk. Muzyka, którą gra, to szeroko pojęty Break Beat, Bassline, UK Funky oraz Dubstep.Sick Physical
http://www.myspace.com/physicalfreshhh
Warszawa
Organizator cyklu Fetish Sounds, na którym promuje głównie muzykę electro punk'ową. Grał min. obok takich zagranicznych artystów jak Calvertron, dMIT.RY czy ILLSTM. W tych gatunkach muzycznych zaliczył również występy obok wielu znaczących polskich producentów i dji. Jak sam mówi, uwielbia grać ponieważ pragnie dawać ludziom radość z doznań schizomatycznego dźwięku. siCk Physical wyznaje zasadę totalnego spustoszenia na imprezach. W jego bardzo energetycznych setach, z reguły słychać electro punk'owe i nu rave'owe produkcje w stylu Cyberpunkers, Bloody Beetroots, Proxy, Herve, TJR, czy Boys Noize. Pomiędzy tak zwanymi killerami często grywa rozmaity breakbeat, fidget i fanatic house, a także uwielbia zaskakiwać najróżniejszymi wstawkami dubstep'owymi, rapowymi a czasem nawet popowymi. Pod jego innymi aliasami z reguły grywa drum and bass lub Rap. Twierdzi, że lubi puszczać każdą ambitną muzykę, od klasyki po drumy i breakcore. Na dodatek swoje sety bardzo często urozmaica efektorami. Ten kto nie boi się wyjść z imprezy o poziom bardziej zryty, zdecydowanie powinien się wybrać na występ siCk Physical'a.


W tym samym czasie, w tym samym klubie zorganizowana będzie też druga scena, na której zaprezentuje się śmietanka polskiego DUBSTEPu z bliska i daleka:

TLR / My Head Is Dubby
http://myspace.com/djtlr
Wrocław
Wrocławski dj, puszczacz płytowy, promotor imprez, ciągły poszukiwacz zgubionych winyli. Do dziś nie potrafi sprecyzować swojego stylu. Zaczynał od spokojnych dźwięków deep house'owych, dalej kierując się ku cięższym i połamanym bitom, a kończąc na pokręconych fuzjach idm. Kręci się więc praktycznie we wszystkim czego warto posłuchać, ale niekoniecznie przy tym tańczyć. Preferuje mroczne i dynamiczne brzmienia breakbitu, dubstepu i breakstepu. Znudzony muzycznymi trendami, uzbrojony w ciężkie basy i elektroniczne multikolorowe zgrzyty wywołuje zachwycające destrukcje głośników. W wolnych chwilach kinoman, z zamiłowania grafik, i parę innych mniej ważnych rzeczy. Obecnie grywa i współorganizuje imprezy pod szyldem ekipy My Head is Dubby odpowiedzialnej za dubstepowego wirusa w VIII RP. Miał szczęście grać z niektorymi ze swoich ulubionych artystów, takimi jak: Mala, Boxcutter, Ital Tek, Headhunter, Hatcha, Youngsta, Vex'd, Conquest, Reso, The Others, Marlow, Subscape, Luke Envoy, Afterdark Crew, Walsh, J.Sparrow, V.I.V.E.K, Silkie, Ruckspin, 2Krazy, Roko, Chef, Riskotheque, Backdraft, i wieloma innymi...

Scarhand / Dub Lovin’ Criminals
Nutz / Dub Lovin’ Criminals
Raskal / Dub Lovin’ Criminals

http://www.myspace.com/dublovincriminals
Katowice
Jesteśmy Bolcami. Lubimy wypić, lubimy tez się najebać, poza tym, lubimy alkohol. Poza tym lubimy różne trunki, nalewki, wina, piwa, wódkę, te sprawy. Nasze pożywienie składa się z liści sałaty, wody w butelce zaprojektowanej przez karla lagerfelda i herbaty przeczyszczającej rano oraz monstrualnych ilości alkoholu wieczorem. Lubimy przez tydzień nic nie jeść a potem zakupić sobie jakiś sophisticated smakołyk w delikatesach alma, ew. zajebać, albo po prostu iść się najebać. Wyglądamy jak yves saint laurent za mlodu, a jak sie zjaramy to zjadamy ludziom cala lodówkę łącznie z kostkami lodu i metalowymi przegródkami. a potem tydzień nie jemy. A potem idziemy się najebać. Nasze największe marzenie, to wymyślenie wody o smaku soku: popita bez kalorii! Pewna grupa uzurpuje sobie prawo do bycia największymi hedonistami w showbiznesie…..bo nie poznali nas!

Dubseed / Dub Chanters
Kraków
DJ i członek kolektywu Dub Chanters, prezentujący typową brytyjską szkołę digitalnego dubu, zafascynowany dubem w najświeższym współczesnym wydaniu. Gra melodyjne, mocno basowe, hard stepowe sety oparte głównie na najnowszych UK Dub produkcjach, skupiając się zwłaszcza na przestrzennym i pulsującym reggae dubie, tanecznych steppersach oraz nowatorskim i masywnym dubstepie. Początki jego muzycznej drogi związane są z reggae dubem, fascynacją dubowym brzmieniem UK Roots i brytyjską sceną sound systemową. Obecnie w coraz większym stopniu zagłębia się w bezkompromisowe brzmienia dubstep co można usłyszeć w jego setach oraz odczuć w pasji animowania krakowskiej sceny. Organizator i rezydent legendarnych już cykli imprez: „Dub Temple” oraz „Dubstep Ahead!” w krakowskich Krzysztoforach, różnego rodzaju muzycznych nielegali i „dub rejvów” w podkrakowskich lasach oraz maniak głębokiego basu i sprzętu do jego generowania.

BFK / NUKRU!
Kraków
Znany także jako Wałek współorganizator cośrodowych Wednesday Dubstep Jam odbywających się w Krzysztoforach.

Będą też wizualizacje, o które zadbają nasi krakowscy VJs:

Moscva
JQMKIEDY?
29 maja 2010 / sobota

GDZIE?
Kraków, Krzysztofory
ul. Szczepańska 2, przy Rynku
http://www.krzysztofory.pl/

ILE WJAZD?
ci, którzy potwierdzili swój udział na FB: 15 PLN
wszyscy inni do 23: 15 PLN
wszyscy inni po 23: 20 PLN

O KTÓREJ START?
21


Photo & video & promo video
Agnieszka Szuścik


Patroni medialni:
Magnes / Dziennik Polski
Electroclash.pl
Radionadaje.com
Radiofonia
Don’t Panic
Knajpy.krakow.pl

Patroni:
Rezerwat Winyli
KULT Tattoo
Idea Concept Fix
www.myspace.com/dezetpl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawiePowered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta