hidden hidden hidden hidden

Imprezowe SMS'y

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
mel

PostWysłany: 19-04-2010 22:02    Temat postu: Imprezowe SMS'y Odpowiedz z cytatem

Wysłalibyście lepiej te 2 złote na jakieś biedne dzieci a nie robili wioche z jakimś przyklejaniem tematu pliiisss
blurp...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Galek

PostWysłany: 20-04-2010 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejściówki na imprezy niech będą free, albo przeznaczmy dochód z imprez na jakiś szczytny cel.

Nowa opcja ma na celu wypromować klub, dj itp.
:::I:::B:::T:::
Tech-House Music
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
moniq pospiszil

PostWysłany: 20-04-2010 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do mnie to jakos nie przemawia głupota i tyle ale i tak każdy zrobi tak jak chce....

gg-6364005
skype-monikalenert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Galek

PostWysłany: 20-04-2010 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoje subiekcje i pomysły co do tej opcji oraz ewentualne rozwinięcia stwierdzeń zawsze można wyrazić tutaj http://forum.bibainfo.pl/topic48112.html

A tymczasem życze udanej biby

Pozdrówka stolczyku
Tech-House Music
Powrót do góry
mel

PostWysłany: 20-04-2010 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałem sie wypowiedzieć w tym temacie ale niestety mogą tam pisać tylko moderatorzy( teksty pochwalne , o promocji klubów i dejotów ).Porażka Tomek , proponuję jeszcze wprowadzić opłatę za całodobowy dostęp do forum np: wyślij sms o tresci biba na numer 7560 a otrzymasz 24 godzinny dostęp do forum + za dodatkową złotówkę możliwośc pisania postów To tylko moja subiektywna opinia.Fajnie ,że Stolczyk przybywa nie odpisuj bo to nie ten temat

ps.nie wiedziałem ,że na TYM forum Inq musi się promować
blurp...
Powrót do góry
nr

PostWysłany: 20-04-2010 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszesz tak jakby organizatorzy imprez nie zarabiali na nich pieniędzy ale to nie miejsce zeby o tym rozmawiac. mysle, ze mozna taka polemike uruchomic w osobnym watku. chetnie sie do niej wlacze
bibainfo.pl - Internetowa Integracja Imprezowa
Powrót do góry
Galek

PostWysłany: 20-04-2010 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No faktycznie pośpieszyłem się co do wystawionego linka. Zawsze możesz założyć nowy temat w hydeparku lub kanapie. Co do płatnych smsów, Nie tylko organizator imprezy promuje się w taki sposób, ale również udział w promocji mają uczestnicy danej imprezy (mam na myśli powiązanie głosowania np. z konkursami) Z tego co widać parę osób wysyła. Ja mam nadzieje, że zda to egzamin.

Inq być może nie musi się promować, być może ktoś oddał głos aby wspomóc finansowo stronę. Nie znam dokładnych kosztów jakie ponosi właściciel strony.

Koniec offtopicu

Udanej
Tech-House Music
Powrót do góry
Janii

PostWysłany: 21-04-2010 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobie pozwoliłem wydzilić ten offtop skoro już powstał.
IMO opcja z SMS'ami promującymi imprezę jest dość kontrowersyjna, ale ogólnie uważam ją za pozytyw.
Nikt nikogo do niczego nie zmusza, a promotorzy/kluby i tak wywalają kasę na plakaty czy ogłoszenia w radio.
To jest nic innego jak rodzaj promocji, a wysłanie sms'a daje wymierną gratyfikację dla organizatora.

Utrzymanie serwera, strony www, pewne zmiany, które mają być wprowadzone odnośnie forum - to wszystko generuje koszty.
Ja wiem, że najlepiej to wyszydzić i przyjść na gotowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mel

PostWysłany: 29-04-2010 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OMG widzę ,że załozyłem topic a nawet o tym nie wiedziałem
blurp...
Powrót do góry
mikołaj

PostWysłany: 02-05-2010 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janii napisał:
IMO opcja z SMS'ami promującymi imprezę jest dość kontrowersyjna, ale ogólnie uważam ją za pozytyw.
Nikt nikogo do niczego nie zmusza, a promotorzy/kluby i tak wywalają kasę na plakaty czy ogłoszenia w radio.
To jest nic innego jak rodzaj promocji, a wysłanie sms'a daje wymierną gratyfikację dla organizatora.

Generalnie, 2pln za wypromowanie imprezy na forum to żaden koszt, a daje to użytkowinikowi łatwiejszy dostęp do informacji o konkretnej bibie, pozycjonuje topic z imprezą (nie obserwuję tej usługi i nie wiem czy "podkleja" informacje na główną) - to taka typowa usługa promo. Dobrze ze zotala tu udostepniona.

Janii napisał:
Utrzymanie serwera, strony www, pewne zmiany, które mają być wprowadzone odnośnie forum - to wszystko generuje koszty.
To kwestia wtórna, man. Wiadomo, że wszystko kosztuje. Rozumiem, że tu chodzi o typową formę zajawki za 2 złote, hehe
www.southsilesia.ownlog.com
Powrót do góry
nr

PostWysłany: 02-05-2010 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu chodzi o nowa szate graficzna robiona przez profesjonalistow - a to kosztuje. jesli nie bedzie mnie stac na utrzymanie serwera to bibainfo i tak umrze smiercia naturalna i te 2zl nie pomoze. poki co mam dostep zapewniony wiec sie o serwer nie martwie. do wysylania smsow nie namawiamy, ale akcja ta ma pokazac czy serwis taki jak bibainfo ma sens istniec i czy ma poparcie wsrod uzytkownikow i organizatorow.
bibainfo.pl - Internetowa Integracja Imprezowa
Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 14-05-2010 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno żebyś nie miał dostępu do serwera nr.

Ja też uważam, że to dobra opcja z tymi esami nawet, jeśli cały dochód wpada do kieszeni jednej osoby. Forum działa Pro po tylu latach należy się. Do reszty, która protestuje lub ma mieszane odczucia, myślę że trzeba się liczyć z dalszą komercjalizacją forum, buduję się nowy layout itp, itd no ale czas pokaże jak będzie

PS
Mam nadzieje, że przekonaliście moją szefową i ten bajzel zostanie w końcu ogarnięty
PCHALLDAY | kulturamusibyc.pl
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: