hidden hidden hidden hidden

OSTRZEŻENIE przed "Rondo Sztuki" (Oko Miasta) Katowice!!!

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kanapa
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
GPablo

PostWysłany: 14-04-2010 9:58    Temat postu: OSTRZEŻENIE przed "Rondo Sztuki" (Oko Miasta) Kato Odpowiedz z cytatem

WITAM I PROSZĘ O CHWILĘ UWAGI
Chciałbym przestrzec wszystkich przed "Rondem Sztuki" w Katowicach.
Już tłumaczę dlaczego,
otóż:

Miałem zorganizować tam na początku marca swój cykl imprez z muzyką underground'ową,
która miała odbywać się tam cyklicznie raz w miesiącu.
Termin i wszystko inne było ustalone na 1,5 miesiąca przed datą imprezy.
Jestem takim typem człowieka, że umawiać się ze mną po 10 razy nie trzeba. Profesjonalnie podchodzę do takich rzeczy
więc jak raz już ustaliłem wszystko to nie muszę chyba dzwonić i o tym przypominać menager'owi lokalu, czyż nie??
Zrobiłem więc info o imprezie w wielu portalach i nie tylko (m.in właśnie na bibainfo.pl), podpisałem się pod tym sam sobą.
Potwierdziło swoją obecność wiele osób. I co?
A to, że 1 dzień przed datą imprezy dzwoni do mnie Menager "Ronda Sztuki" z pytaniem czy znam kogoś tam (podał imię tej osoby).
Odpowiadam, że nie po czym on pyta kim jestem. Więc przypominam mu skoro tak.
Zapytał na jaką cenę wszystko umówiliśmy więc powiedziałem o jakiej kwocie wstępnie mówiliśmy.
On odpowiedział, że nie ma mowy i tyle nie zapłaci. Że namyśli się i oddzwoni :/
Na drugi dzień (w datę rozpoczęcia imprezy) dostałem SMSa na 3 godziny przed godziną rozpoczęcia!
o treści "Dzisiejsza impreza nieaktualna. Rondo" :/

Pojechałem tam natychmiast żeby dowiedzieć się czy to może jakiś głupi żart....
....usłyszałem, że zdecyduje się on zrobić dziś imprezę zamkniętą dla młodzieżówki PO.
Jak się później dowiedziałem zagrał mu jakiś młody pseudo-DJ za marne grosze :/

Dodam jeszcze, że cały czas przez 1,5 miesiąca czasu nie dodali żadnych informacji o imprezie na stronie internetowej "Ronda Sztuki" ani nigdzie.

Myślę, że to totalnie nie profesjonalne podejście do sprawy. Chcę przestrzec wszystkich przed takim podejściem do spraw tego lokalu!

P.S do Moderatorów - jeżeli dodałem temat do złego działu to proszę go przenieść w odpowiedni.
Z góry dzięki!

Uważam, że zachowali się całkowicie poniżej pownego poziomu. Ale może to ja się mylę
co o tym sądzicie drodzy forumowicze??
Pozdrawiam!!

BIBAINFO.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janii

PostWysłany: 14-04-2010 23:01    Temat postu: Re: OSTRZEŻENIE przed "Rondo Sztuki" (Oko Miasta) Odpowiedz z cytatem

GPablo napisał:

Dodam jeszcze, że cały czas przez 1,5 miesiąca czasu nie dodali żadnych informacji o imprezie na stronie internetowej "Ronda Sztuki" ani nigdzie.

W sumie to powinno dać Ci do myślenia, że coś jest nie tak.
Ale trudno się wypowiadać znając opinię jednej strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarnyJanek

PostWysłany: 15-04-2010 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="GPablo]Zrobiłem więc info o imprezie w wielu portalach i nie tylko [/quote]

[quote="GPablo]Dodam jeszcze, że cały czas przez 1,5 miesiąca czasu nie dodali żadnych informacji o imprezie na stronie internetowej "Ronda Sztuki" ani nigdzie.[/quote]

nie to abym się czepiał i absolutnie nie mam zamiaru tlumaczyc goscia z ronda ( vide: wypowiedz Janii'ego) ale ja tez bym sie nie dublowal (pomijajac strone Ronda)

Poza tym to rzeczywiście bystrzak z ciebie.

No i jeszcze taki drobiazg : umowa, profesjonalisto

Zarząd czuwa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Marcin

PostWysłany: 15-04-2010 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarnyJanek napisał:

No i jeszcze taki drobiazg : umowa, profesjonalisto

i wtedy masz wszystko czarno na białym i jesteś gość a tak pozostają żale na forum biba info ...
party all the time

każdy ma taką Monike Lewinsky na jaką zasługuje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kanapa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: