hidden hidden hidden hidden

04-04-2010 EASTER SOUNDZ @ HDS

Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
hds

PostWysłany: 30-03-2010 10:57    Temat postu: 04-04-2010 EASTER SOUNDZ @ HDS Odpowiedz z cytatem

djs:

PADRE
HZ
KH

MUZA: DNB, BREAKBEAT, DUBSTEP

START: 22:00, WSTĘP: PANOWIE 7 PLN, PANIE 5 PLN

BAR PROMO: PIWO 4 PLN, MAŁA BANIA WIŚNI 1,5 PLN

ZAPRASZAMY ŚWIĄTECZNIE!
www.hds.is.net.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ojPapa

PostWysłany: 31-03-2010 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dabstepy ... a któż to taki mocny się czuje że tak pięknie się deklaruje
Dupa Populos

Pieprz Sałata

Mesjasz ... Czy Jaki Czort
Powrót do góry
K1C

PostWysłany: 01-04-2010 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm ciekawie się zapowiada! jest kilka perełek na które z pewnością się wybiorę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mld'a

PostWysłany: 02-04-2010 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak frekfencja bedzie taka jak ostatnio to ja dziekuje...
Powrót do góry
_spike_

PostWysłany: 02-04-2010 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

błehehehe madre słowa
Powrót do góry
trzysty

PostWysłany: 02-04-2010 23:42    Temat postu: przyczajony Odpowiedz z cytatem

czyli po staremu...
FUTURE sie robi.. cały czas..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tufutuf

PostWysłany: 03-04-2010 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mld'a napisał:
jak frekfencja bedzie taka jak ostatnio to ja dziekuje...

_spike_ napisał:
błehehehe madre słowa

trzysty napisał:
czyli po staremu...

ziew

PS
najlepiej pikietę pod hdsem zrobic "WPIERDALAC GRAJKI" - "PIES WAS JEABŁ" - będzie fajnie chopoki i dziefochy
PCHALLDAY | kulturamusibyc.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mld'a

PostWysłany: 04-04-2010 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie dramatyzujmy,ale tez niema co sie oszukiwac ;]
Powrót do góry
trzysty

PostWysłany: 04-04-2010 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tofik znow mnie zaczepiasz...

hmmm chce mi sie pisac czy mi sie niechce hmm... zwarzywszy ze postanowiłem juz pisac wmiare składnie i nie gubic i mylić literek (co dlamnie nie jest prosta i łatwą sprawa - lata praktyki) no ale do rzeczy... wszystko po staremu pierwsza sprawa ktora mi sie rzuciła po oczach jak zobaczyłem ten flejer to to ze na kilkunastu didzejsów ktorzy na nim widnieja (tych co nie widnieja też mozna wto wliczyć bo to jest oczywista oczywistośc ze tez zagraja wtych terminach) tylko chyba jeden nie mial okazji juz przynajmniej raz grac w hds (2 mieś. rozpiska) wiem wiem czepiam sie ale pisze co mi na oczy sie rzuciło (chyba tak sie to pisze) drugie to że laska nie ma twoarzy no ale coz juz mowielm czepiam sie... trzecie że znow jakis taki nijaki plakat bedzie wisiał (coprawda w niewielu miejscach) bite dwa miesiace ( przykład ? zima at hds wktory trzeba bylo z lupa sie wpatrywać )(wiem wiem to ma byc rozpiska ale boje sie ze nie bedzie innych) ktoś powie ze robie plakaty w pancie no ale kurwa czytelene i whuj oczojebne a chyba oto chodzi. kolejna sprawa ze nich coś zrobie oki no fajnie chialem zrobić chiclame jechac wkoncu do hds i zagadac juz konkret z panem jackeim no bo wiadomo że z świtą tarnowska to nie pogada bo jak sie już ktos za przeproszeniem dorwie do kortya to juz cieżo sie mu odniego oderwac wiem wiem argument ze to "my stworzyliśmy to miejsce" (co nieznaczy że mozecie je położyć) niby może jest dobre ale coż ja myśle ze wtej całej kulturze klubowej chodzi chyba oto zeby kurwa działac cos razem pamietajmy że siedzimy wtym wszyscy razem i takie miejsce jak hds uwarzam za dobro wspólne bo jesli tak niejest to se robicie dalej takie imprezy i miejcie na nich po 20 osób , a co jak co trzeba działąc bo na zachwytach i gwiazdorzeniu nie ma co siedziec tu trzeba swieżosci kurwa nowego spojrzenia na to wszytsko nowych młodych ludzi nie bójmy sie małolatów a w wracajac do hds to jest kurwa naprawde zajbiste miejsce ma swoj niepowtarzalny klimat noi kurwa sorry ale ja msyle ze w 120 tyśiecznym miescie znajdzie sie jakies kilkadziesiat osob raz na jakis czas zeby zrobic kurwa dobra bibe bo inne lokale ? noto coż ja przepraszam... (klimat ludzie obsługa lokalizacja wystruj (dzieki wam zato robaczki moje ) (zreszta nie ma co robic konkurencji hdsowi mi jakos nawet suminie by nie pozwolilo) sie rozpisałęm mysle ze wmiare możliwosci dobrze opsiałęm toco myśle bo ztym bywa cieżko ja zawsze bede powtwrzał ze po pierwsze rozmowa na żywo takze jak cos ktso domnei ma to niech wali prosto zmostu ale kurwa na realu aniejakies chujowe pisanie na forum ja jest zawsze otwarty na ludzi zreszta sam fakt tego ze kurwa zdazyłem was wszytskich poznać kurwa znam was prawie wszystkich i wy mnie też znacie może czasem macie troszke błedne myslenie bo ktos kto mie widzi raz na ruski rok i tylko na bibie (zreszta pewno wstanie wskazujacym jakis wpływ - to działa w dwie strony) to nie może mnie tak do końca oceniac (to tylko ja tak moge bo mam dar i chuj haha ) bo ja mam ostro najebane w głowie i myślenie mam whuj inne niż wszyscy ! aha i kolejna rzecza która mi przyszła po otwarciu tego posta to to że hmm noto coż trzeba bedzie zrobić bibe w maju hmmm niestety menes znow wypadnie naciebie (ale to tez ciekawzy przykład bo kolega menes zawsze ma najlepsze terminy ja wiem ja widze jak ktos nie wiezy to niech sobie przesledzi terminy pm itakich tam i zauwarzy pewną zgodność ale moze to i lepiej bo patrzac wstecz to on tylko kombinował kogos z zewnatrz no ale coż teraz może też byc cieklawie dawno mnie w hds nei było i przejechałbym sie na jakies dobre dramy a myśle ze takowe dziś beda noi zatydzien playman z dżanaglami wyjedzie jak bede miał kierowce to sie chetnie wybiere bo to tez jest zajawka ja mieszkam w debnie i to jest też ten ból ale coż jakoś se radze już od tylu lat hahah sie rozpisałęm kuwa poemat jak tralala ale coż ja wylewny jestem az żal konczyć bo moge sie załozyc ze nie wszystko ujołem tutaj noi mimo wszystko mam obway czy dobrze mnie zrozumiecie/zrozumieliscie no to chyba było by natyle ale podsumówjac RAZEM jestsmy RAZEM przynajmniej starajmy sie ajak ktoś ma jakos zajawke domnie to niech podbije pogadamy bedzie lajtowo a i huj wrzuce se lajtowy numer sie mi akurat wąłczył na szufle MO

http://brudnybrat.wrzuta.pl/audio/691H7DfdOuA/royal_danish_symphony_orchestra_-_sinfonie_nr._1_1._satz

a i kurwa tak awansem tofik bujaj sie !

także dozo jak nie dziś to przy okazji pyk
Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 04-04-2010 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzysty napisał:

mhm
Wszystko niby spoko tylko, że nikt Cię tu nie chce .
Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 04-04-2010 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mld'a napisał:

No ale wyciąganie wniosków w odniesieniu do całości na podstawie jednego wydarzenia jest bez sensu.
Powrót do góry
trzysty

PostWysłany: 04-04-2010 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tofik.. nie nikt tylko niektórzy a zreszta ja tu niejestem od chcenia drugiego awansu nie bedzie.
Powrót do góry
trzysty

PostWysłany: 04-04-2010 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tufutuf napisał:
mld'a napisał:

No ale wyciąganie wniosków w odniesieniu do całości na podstawie jednego wydarzenia jest bez sensu.

hmmm ktos tu ma błedne dane.
Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 04-04-2010 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu jest debilem
i "nie jestem" piszemy osobno
Powrót do góry
trzysty

PostWysłany: 04-04-2010 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem debilem. Reszte mozesz interpretować sobie sam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: