hidden hidden hidden hidden

10-04-2010 We Love House Music part 3@|ODWOŁANA| Klub Incognito, Jaworzno

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
P_R_E_Z_E_S

PostWysłany: 24-03-2010 12:49    Temat postu: 10-04-2010 We Love House Music part 3@|ODWOŁANA| Klub Incogn Odpowiedz z cytatem

KLUB MUZYCZNY INCOGNITO JAWORZNO PL. ŚW. JANA 12
WWW.KLUB-INCOGNITO.PL
Start: 21:00

End: :

Wstęp: FREE

Zagrają:

Wazin /Live/djembe/

Neo /Sonicnation.info/

Funkyz /We Love House Musci/

Arczi /Incognito/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Wazin (Przemysław Woźniak) urodził się 18 październia 1982 roku w Zabrzu. Mieszka w Sosnowcu, ale obecnie większość swego czasu spędza w Jaworznie, gdzie znajduje się klub Kanty. Jest studentem ostatniego roku Produkcji filmowej i telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Muzyka towarzyszyła mu zawsze. Jak sam mówi: "nie musiałby widzieć, ani mówić, ale słyszeć musiałby zawsze". Przeszedł on chyba przez wszystkie nurty muzyczne, poczynając od ciężkiego metalu, później przez hip hop, dance, elektronikę, reggae, ale to w czym najbardziej się odnalazł to techno w dosłownym tego słowa znaczeniu. Muzykę techno traktuje jak coś niezbadanego i do końca nigdy nieodkrytego. To co gra nazywa: "energetyczne, pchające do przodu techno". Jest zwolennikiem angielskiej nuty: Lawrie Immersion, Liberator DJs, Kinetec, Rob Stow, Dave The Drummer, Martyn Hare, Guy McAFER. W wolnych chwilach lubi posłuchać ciężkich metalowych brzmień jak Pantera czy Iron Maiden, lecz także delektuje się muzykę The Prodigy czy Chemical Brothers.
Przełomem w jego karierze było objęcie funkcji menagera w klubie Kanty i tym samym przejęcie stanowiska po Gogo. Decyzja była trudna, ale ją podjął i Odszedł z KO.Booking. Pod koniec 2004 roku powołał wraz z DJ Sickiem i Herbim zupełnie nowy projekt: W-82Agency. Od stycznia 2005r. jest odpowiedzialny za organizację imprez techno w klubie Kanty, a także za jego wizerunek.

Źródło: http://www.topdj.pl/

Ostatnio zmieniony przez P_R_E_Z_E_S dnia 10-04-2010 12:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neło

PostWysłany: 24-03-2010 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AKTUALNE BIO WAZINA !

W wieku 7 lat dostałem skrzypce którymi od razu rzuciłem o podłoge czemu ? nie mam pojęcia, gdy skonczylem 13 lat poszedlem do szkoly muzycznej na specjalnosć organy czy tam klawisze jak kto woli ,w wieku 17 lat zostałem rezydentem na małej sali w Klubie Kanty w Jworznie i tak z miesiąca na miesiąc szło ku lepszemu póżniej duza sala ,milość do gramofonów ,poóżniej sala techno az w koncu funkcja menadzera Kanty i sprowadzanie najwiekszych gwiazd sceny klubowej do Jaworzna .Po zakonczeniu pracy w Kanty grywalem to tu to tam od Sopotu po Cieszyna i od Poznania do Lublina .Niestety albo stety z czasem muzyka techniczna zaczela sie przekrztałcać w coś czego niemogłem złapać i zrozumieć żadna płyta mi sie nie podobała a granie płyt ktorych sie nie czuje to bez sensu .Zawiesiłem wiec kariere djska i rok póżniej zakochałem się w instrumentach dętych saksofony,waltornie, puki co hramonijki uwielbiam plus bębny , poprostu wkurzalo mnie to ze na plytach nie ma dzwiekow ktore chcialbym slyszec wiec postanowilem sam je wygrywać do podkładów djskich ,nic nie ma takiej ekspresji jak zywe instrumenty .ale gdy mówie to innym sie smieją a ja na to powtarzam że to jak z piciem whisky do tego trzeba dorosnąć by to polubić. Zawodowo kierownik produkcji telewizyjnej i filmowej kiedys TVS pozniej drobna przygoda z TVN, TERAZ TVP (niestety od zlecenia do zlecenia-- wazne zlecenie Opole2010)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BEST-MUSIC-FORUM.PL

PostWysłany: 31-03-2010 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.best-music-forum.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
P_R_E_Z_E_S

PostWysłany: 10-04-2010 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Impreza Odwołana z powodu tragedii w Smoleńsku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: