hidden hidden hidden hidden

21.01. DJ Hypnozy w Programie Liderzy Internetu w LOOKR.TV

Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kanapa
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Hypnozy

PostWysłany: 20-01-2010 20:37    Temat postu: 21.01. DJ Hypnozy w Programie Liderzy Internetu w LOOKR.TV Odpowiedz z cytatem

Witam. JUŻ W CZWARTEK o 18:30 w Lookr TV odkryje prawdziwą stronę polskiej sceny klubowej. Bez ściemy, bez owijania w bawełnę, bez układów. Nie zabraknie tez najlepszych klubowych beatów i pokazu mixowania. Jaki jest mój cel? Promować, młodych DJi i procentów i pokazać, ze Polacy nie gęsi i wiele potrafią, choć wielu ciągle wieje wiatr w oczy. Chce pokazać w czym jesteśmy w clubbingu daleko w tyle, a z czego powinniśmy być dumni. Co w trawie piszczy dowiecie się już w w czwartek

Czwartek 21.01.
Start 18:30 End 19:00
Live @ Liderzy Internetu
www.lookr.tv

OGLĄDAJ LICZĘ WŁAŚNIE NA Wasze Głosy (sonda rusza po programie) BĘDZIE SIĘ DZIAŁO Takiego Programu jeszcze nie było GWARANTUJE

Jeśli nie zdążycie obejrzeć NIC STRACONEGO. Od poniedziałku będzie możliwość obejrzenia skrótu najciekawszych fragmentów programu. Nie zapomnijcie oczywiście o głosach.[/u][i]

Moje szczegółowe Bio znajdziecie na Myspace - link poniżej. Oto, skrót ze strony www Lookr.tv
Marcin Włodarczyk szerzej znany jako DJ Hypnozy ex Andrew Martinez. Od lat gra w klubach na terenie Śląska, ale i poza jego granicami. Manager, promotor oraz organizator wielu koncertów, eventów oraz imprez. Aktualnie poza pracą w lokalnym medium zajmuje się tworzeniem coraz to nowych, ciekawszych wydarzeń, a w szczególności imprez klubowych, by zbliżyć Polskę do tego co możemy obserwować w Europie Zachodniej.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wsparcie
Zapraszam DJ Hypnozy Marcin Włodarczyk
www.myspace.com/hypnozy

p.s. W programie opowiem tez o nowym innowacyjnym projekcie klubowym, który pojawi się już w okolicach wakacji tego roku.
p.s.2 Jeśli temat powinien znajdować się w innym dziale proszę moderatorów o jego przeniesienie.

Ostatnio zmieniony przez Hypnozy dnia 27-01-2010 0:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zirk

PostWysłany: 21-01-2010 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będzie Janiak?
...
Powrót do góry
Luke A.

PostWysłany: 21-01-2010 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zirk napisał:
będzie Janiak?

Hypnozy napisał:
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

nie, ale będzie Jurek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hypnozy

PostWysłany: 25-01-2010 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj się działo. Jak już będzie skrót mojego programu to tutaj wkleję link. Dzięki wszystkim za oglądanie mojego czwartkowego programu, szczególnie tym z czata. Już na dniach pojawi się skrót mojego odcinka. Proszę cały czas o głosy. Wystarczy kliknąć na DJ HYPNOZY w sondzie na stronie LOOKR TV.Za wsparcie i głosy na mnie z góry serdeczne dzięki. Gwarantuje, ze nie zawiodę!.

WWW.LOOKR.TV

PROSZĘ O GŁOSY BO WIEM, ŻE JEŚLI SIĘ UDA WYGRAĆ BĘDZIE NAPRAWDĘ PORZĄDNY I SOLIDNY PROGRAM O POLSKIEJ SCENIE KLUBOWEJ, jak widać w sondzie głosy ludzie idą na jakaś zenade wiec proszę walczmy o dobre imię muzyki i nie dajmy wygrać komercji!

Info o Mnie znajdziecie na www.myspace.com/hypnozy

p.s. Janiaka nie było Janeczka nie ale był Andrew:D tak mam na drugie imię hehje
Powrót do góry
phill

PostWysłany: 26-01-2010 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bzdura
!czek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
grochu

PostWysłany: 26-01-2010 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
tajga

PostWysłany: 26-01-2010 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin

PostWysłany: 26-01-2010 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

party all the time

każdy ma taką Monike Lewinsky na jaką zasługuje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hypnozy

PostWysłany: 26-01-2010 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie niby to jest bzdura? a co do fotki to co nie każdy wszędzie jest mega fotogeniczny? o co komon?
Powrót do góry
Marcin

PostWysłany: 27-01-2010 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotka tu jest najmniejszym problemem,możesz być tego pewien ...
party all the time

Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 27-01-2010 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci napisze prosto bo możesz mieć problemy z odebraniem wysublimowanej ironii jak neoto, chociaż jemu to jadą najprościej i dalej się upiera że ma fajny pomysł,

ale do rzeczy, wszyscy z Ciebie jebią.

Dziękuje, całuje mamo znowu nie mam co jeść.
PCHALLDAY | kulturamusibyc.pl
Powrót do góry
Hypnozy

PostWysłany: 27-01-2010 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja tym wszystkim proponuje samemu spróbować coś zdziałać by stworzyć swój program poświęcony niekomercyjnej muzyce klubowej, szczególnie w telewizji. Łatwo się wyśmiewać, ale zrobić już nie tak prosto, gwarantuje. Ciekawe czy, gdyby wszyscy co jebią ze Mnie stanęli przed kamerą to podejrzewam nie byliby tacy twardzi. Oprócz tego,ze jestem DJem jestem tez dziennikarzem informacyjnym oraz muzycznym wiec skoro to takie wszystko śmieszne zapraszam na priv do polemiki. Widać, myślałem, ze na tym forum mam do czynienia z ludźmi, którzy przejaw aktywności oraz próby jak najszerszego pokazania polskiej niekomercyjnej sceny klubowej w mediach uznają za pozytywne, ale się prawdopodobnie zatem pomyliłem.
Powrót do góry
Marcin

PostWysłany: 27-01-2010 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muzyka niekomercyjna i tv to już sie samo przez się wyklucza,jak czarne i białe
muzyka niekomercyjna się sama obroni,ma rację bytu bez tv,promocji,bo ma po prostu odbiorców,trafia w ich gusta,mimo braku reklamy ...
więc po co nam ta muzyka niekomercyjna w tv?
ano po to żeby tacy jak ty się mogli na niej wylansować,czemu dajesz najlepszy wyraz w swoim poście podkreślając grubą i kolorową czcionką "głosujcie na mnie" szukasz poklasku dla swojej osoby,nie dla niekomercyjnej muzyki która da sobie rade bez ciebie i tobie podobnych...
party all the time

Powrót do góry
Hypnozy

PostWysłany: 27-01-2010 2:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czcionka została użyta by w bardziej wyrazisty sposób zaznaczyć to co uznałem za istotne, ale to szczegół Głosowanie jest tu istotne bo bez niego nie uda się stworzyć tego programu. Muzyka niekomercyjna może mieć swoje miejsce w mediach, a w odniesieniu do telewizji jej internetowa odmiana ma bardzo szerokie już zastosowanie na zachodzie, ale powoli i w Polsce. W takich programach właśnie ciekawi artyści, producenci i DJe maja często niebywałą okazje do pokazania swojej twórczości. To, ze tak się nie dzieje w Polsce nie znaczy, ze nie można tego zmienić. To przykre, ze takie osoby jak Pan uznają z góry, ze jest to tylko sposób na wylansowanie się. Nie zna Mnie Pan i nie ma Pan pojęcia na temat tego ile w mediach działam, przy czym oraz na temat moich motywacji. Proszę wiec nie rzucać tego typu oskarżeń. Gdybym chciał się lansować proszę mi wierzyć zrobiłbym to w zupełnie inny sposób, o wiele bardziej skuteczny. Napisałem na tym forum o tym tylko dlatego, ze potrzebne są niestety tutaj głosy. Sory mój błąd mea culpa. Czy muzyka niekomercyjna sobie da rade myślę nie nam to oceniać. Uważam jednak, ze warto próbować interesować ludzi imprezami i nurtami muzycznymi podobnymi do tych, które znajdują się na tym forum. Jest to na pewno jakiś sposób, by zbliżyć nas bardziej do tego rodzaju clubbingu jaki możemy spotkać na zachodzie, gdzie w dużych klubach np minimal jest na porządku dziennym, a w Polsce gdzie go można usłyszeć wiemy doskonale. Na rozwianie kolejnych Pana wątpliwości zapraszam na priv. Podkreślę jednak, ze szkoda, ze jeśli ktoś w tym kraju coś próbuje robić obrazu jest traktowany jako lanser. heh i to Polska właśnie. Z muzycznymi pozdrowieniami DJ Hypnozy
Powrót do góry
zirk

PostWysłany: 27-01-2010 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiałem się.
...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kanapa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: