hidden hidden hidden hidden

09-01-2010 Gooral Live @ Stary Targ Cieszyn

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
ff

PostWysłany: 08-01-2010 1:31    Temat postu: 09-01-2010 Gooral Live @ Stary Targ Cieszyn Odpowiedz z cytatem

Ksz Ksz...Tym razem klub Stary Targ będzie gościł chłopaka z sąsiedztwa - GOORALA,
który ostatnimi czasy podbija polskie i zagraniczne parkiety swoimi produkcjami.
Lokalny support zapewnią Heller i Mazubar z ekipy Podaj Kabel.
Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie dużo pozytywnych zmian w Starym Targu,
czego pierwszym symptomem jest rozkładóweczka na styczeń wlepiona poniżej!

Zagrają:

GOORAL / Bielsko - Biała
Heller & Mazubar /Podaj Kabel/ Csn

Start: 21.00
Tax: 5 PLN

Klub Stary Targ
Cieszyn ul. Stary Targ 1

Bio Gooral
Hello, Jestem człowiekiem, artystą, producentem, kompozytorem, genertorem dźwięków.
Muzykę, ktorą tworze nazywam ELETHNO: łącze electro, dubstep i d'n'b z góralszczyzną i muzyką klasyczną.
Sceniczną ekspresję wyrażam poprzez komputer sterowany kontrolerami midi, syntezator, cd, beatbox i wokal.
Żongluje zbiorem dźwięków powstałych przy współpracy z kilkunastoma muzykami: górale, jazzmeni, muzycy klasyczni.
Mogę występować solo, lubie też grać z zaprzyjaźnionymi muzykami tj.
Jabusko (skrzypce po góralsku), Kopa (wizualizacje), Żupan (saxofon, flet), Jan Mędrala (falset), Bułecka (śpiew góralski).
Można mnie kojarzyć z Psio Crew (jestem współzałożycielem, pierwszym producentem i ex członkiem grupy).
Zagrałem kilkaset koncertów w Polsce i za granicą m.in
Sziget (Węgry), Porgy and Bess (Wiedeń), Colours of Ostrawa (Czechy), Baku (Azerbejdżan),
befor Tauron Nowa Muzyka (Katowice), Fabryka Trzciny (Warszawa), Rondo Sztuki (Katowice), Sfinks (Sopot), Żak (Gdańsk),
Blue Note (Poznań), Bezsenność (Wrocław), Ampstrong (Zakopane), Rotunda (Kraków), Stodoła (Warszawa), Terra Polska (Berlin)...
Mam na koncie m.in: MACHINERA (za najlepszy debiut 2007 dla Psio Crew), 2 nominacje do FRYDERYKÓW (Psio Crew),
Wygraną na RADIO WAVES FESTIWAL (Gooral)... Organizuje w Bielsku 2 cykle imprez: "Wake up BB" - energetyczne, grube biby,
"Cool Tour" - bardziej ambitne biby. Intensywnie pracuje nad solową płytą - szczegóły soon.

Linki do obczajki:
www.myspace.com/gooral
www.myspace.com/podajkabel
www.starytarg.cieszyn.pl/
http://www.facebook.com/targowa

myspace.com/fiftififti | dub lovin' criminals | zło-tek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: