hidden hidden hidden hidden

23-07-2004 Smell Like Roots-Sosnowiec

Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
moniques

PostWysłany: 23-07-2004 0:52    Temat postu: 23-07-2004 Smell Like Roots-Sosnowiec Odpowiedz z cytatem

Jah Killers Sound System

zaprasza na imprezę

SMELL LIKE ROOTS
(reggae, ragga, jungle)

23-07-04= piątek
start 21.00

wjazd free
Piwnica Pod Spodem
Sosnowiec, ul. Mościckiego 14
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moniques

PostWysłany: 23-07-2004 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co taki kiepski odzew, sosnowiczanie?
Powrót do góry
zombek

PostWysłany: 24-07-2004 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaki ma być odzew jesli wedlug nazwy imprezka pachnie korzeniami...
jeśli pachniała by lisciami odzew pewnie byłby większy !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vastkou

PostWysłany: 24-07-2004 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moniques napisał:
co taki kiepski odzew, sosnowiczanie?
...

..a moze by tak powrocic do zeszlorocznych house'ow &^ dramulców ..
Nie będę już jadł płatków owsianych. Będę grał na pianinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gif

PostWysłany: 24-07-2004 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda ze te posty nie sa dawane na 1h przed biba moze oddzew tez bylby wiekszy.....i prosze cie..!!hehee
Powrót do góry
moniques

PostWysłany: 24-07-2004 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Vasta!
Przestalismy grac na razie housy, bo grają je prawie wszystkie kluby dookoła. A nasza koncepcja na charakter Pod Spodem jest raczej nie-mainstreamowa. Nie widze sensu robic u nas drugiego InQ czy Mega i in.
chyba bez sensu, zeby wszystkie kluby grały housy i tylko zmieniały szyldy imprezy.
Moze jeszcze zagramy housy, ale według mnie do tej muzy potrzebna jest zajebista przestrzeń, a nie małe klubiki z mokrymi scianami.. W najblizszym czasie bedzie sporo new electro, ragga, broken beat i takie tam.
Niszowo i bez lansu.
Zapraszam do Kinoteki Off (niezależnie lato filmowe). Projekcje w Pod Spodem we wtorki ,czwartki, soboty od 20.00. Wjazd free. Do konca sierpnia.
Powrót do góry
vastkou

PostWysłany: 24-07-2004 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..nnnnnnnnoooooo to Ja sie nie znam... choc szkoda
Nie będę już jadł płatków owsianych. Będę grał na pianinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
T3KI/\/\

PostWysłany: 24-07-2004 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak było
SSS || NFL
Powrót do góry
playaman

PostWysłany: 24-07-2004 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam..to ja sie jeszcze wtronce na moment.....pomysl i idee zajebista ...popieram...wlasnie takich rzeczy trzeba wiecej na slasku i gegneralnie na poludniu polski.....ajjj junglist!...tym bardziej ze slysze ze kameralny lokalik....

jesli chodzi o takie tematy to nasze kru JRC zajmuje sie glownie ragga junglowym i\ old skool `owymi tematami junglowymi rowniez ragga rootsowymi....moze jakas wizyta goscinna u was.....mozna zajrzec na nasza info stronke...www.jrcrew.prv.pl.....

peace to all ya JUNGLIST!
www.brokenmusic.pl
Powrót do góry
Storek

PostWysłany: 26-07-2004 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOiniko...jak dla mnie nie masz racjii...bo kilka imprez w Pod Spodem było naprawde wypasioinych..mi.edzy innymi wtedy kiedy pojawła sie Novika....klarowało sie miejsce gdzie raz na jakiś czas sosnowiecka ekipa mogła sie spotkac tylko w smoim gronie(klub był wtedy raczej pełny) i potanzowałi sobie...miło było ,a klimat klubu jak najbardziej temu sprzyjał....a jak ty robisz imreze ,na której klient puszcza kompakty i jescze chcesz sa to 5 zl...paranoja...wzięłabyś laptopa z domu..puśćiła WinAmpa ..włączyła crossfader....byłoby taniej....natsępnym razem zrób w Pod Spodem turniej bierek przy akompniamencie Irlandzkiej Muzyki Ludowej i Pozdrawiam...
Powrót do góry
moniques

PostWysłany: 26-07-2004 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Woocash,
Zapełnie sie z toba nie zgadzam.
Po pierwsze u nas nie chodzi o to, na czym sie gra, tylko jaka muze sie gra.Najlepsza impreza klubowa , na której byłam to Niemcy grający z 4 laptopow (sic!)
I cały klubbing, przynajmniej za granicą idzie własnie z tę strone. Za jakies trzy lata moze wejdzie to tez w Polsce, bo jak zwykle jestesmy sto lat za Murzynami.
Winyle są bardzo drogie i skutkuje to ograniczeniem repertuaru djs.

Dobra muza a kult winyla to dwie rózne kwestie.

Poza tym ostatnie imprezy były za free, więc jestes troche niedoinformowany.

A bierki to bardzo fajowy, alternatywny pomysł i na pewno go wykorzystam!
Jak masz jeszcze jakieś offowe pomysły, to wal do nas.
Pzdr
Powrót do góry
Storek

PostWysłany: 27-07-2004 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Live Acty n a kompach to całkiem inna sprawa....a z cdików tez mozna grac...a nie perfidnie je pusczac...StoP ..Play ..Stop..Play...acha...i nie wiem ,czy dobrze tak bezkrytycznie patrzec na niemców ,którzy wg.Ciebie odchodzą od gramafonów...bo zabijają jak dla mnie instytucje Dj...która z gramofonem jest nierozłącznie zwiazana..wiesz ja nie jestem mainstreamowy.... i nie chce zeby u nas grali z kompów jak wsędzie Pozdrawaim.Ps..bo nie którzy to nawet sex potrafią uprawiać przez za pomocą kompa....tzw.cyber...ja tam wolę konwencjonalnie... buziaki
Powrót do góry
Gif

PostWysłany: 27-07-2004 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..a ukasz juz zapomnial ze skakal w sopocie przy brejkach z kompa!..to byl mistrowszki pokaz jak mozna polaczyc kult winyla z mozliwosciami kompa!!...

a ogolnie to np.heeheheheeeeeeheheheheheheheeeeeee
Powrót do góry
Gif

PostWysłany: 27-07-2004 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..aha i tak przy okazji chce dodac drodzy super clubingowcy ze w pod spodem byly zajebiste bibki na ktrych was nie bylo...bo np.cos tam ..m.in.gippsy...m.in.rezydenci hipnozy!!...i ja np.prosilbym o powtorke!!bylo very good muzycznie!!...ale wy tam wolicie ........

& buuehehee
Powrót do góry
YAMANBASS

PostWysłany: 27-07-2004 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz kiedys pisalem ze good sie dzieje prawda jest taka ze house imprezy sa wszedzie wszedzie se mozna polatac wszedzie jest slodziutki klimacik a potem sie ra3ki kleja i odbija landrynkami dlatego opcja z naszym pod spodem troszke innym klimatycznie jest jak najbardziej okej co nie znaczy ze te kilka imprezek w house klimacie bylo zlych bo tak nie bylo w kazdym razie popieram miss pod spodem owner
w sumie technika pusz3ania plyt sie li3 3 to VINIL 3 CD bo zapodac "przeboj lata" zeby wszyscy piskali w kolo to wg mnie nie jest sztuka hiciory leca a potem wszyscy mowia jaki to dj byl zajebisty i jak rozkrecil impre bleeeeeeeeheheheheeh

fotolog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: