hidden hidden hidden hidden

[SPRZEDAM] Pioneer CDJ 400 !!!

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kupię / Sprzedam płyty, sprzęt dj
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Genek

PostWysłany: 16-12-2009 19:16    Temat postu: [SPRZEDAM] Pioneer CDJ 400 !!! Odpowiedz z cytatem

Pioneer CDJ 400

Witam!Jak wyżej, mam do sprzedania taki właśnie zestawik, który usatysfakcjonuje każdego adepta sztuki DJskiej. Ten model odtwarzaczy Pioneera jest idealnym narzędziem do nauki grania jak i może stanowić konsolę każdego klubu. Bardzo dużo osób podkreśla, że jest to sprzęt, posiadający niezliczoną ilość funkcji za bardzo niską cenę (mi bardzo podoba się, że może służyć jako kontroler midi np do Pioneer DJS).

Egzemplarz, który mam na sprzedaż jest w idealnym stanie zarówno wizualnym jak i technicznym (gdzie niegdzie minimalne ryski widoczne pod światło powstałe w wyniku normalnego użytkowania, czego z biegiem czasu nie da się uniknąć na żadnym sprzęcie oraz drobne zarysowania na jednym boku powstałe od miksera).
Player regularnie czyszczony i chroniony od kurzu, nigdy nie był używany w klubie czy na imprezie, zakupiony tylko i wyłącznie do treningu w domu i taki cel spełniał cały czas.

Odtwarzacz zakupiony był we wrześniu 2008 roku.
Sprzęt zadbany, używany z głową i rozsądkiem. Jeżeli był przewożony to zawsze w oryginalnym kartonie.

Cena to tylko 2100zł. Przypominam, że cena nowej '4setki' waha się od 2579zł, aż do 2899zł, a ich stan techniczny jest dokładnie taki sam jak mojej. Do tego dochodzi jeszcze koszt przesyłki 30zł.

W skład wchodzi:
1 x Pioneer CDJ 400
1 oryginalny karton
1 x kabel czincz-czincz
1 x kabel m.jack-m.jack
oraz instrukcja obsługi z kartą gwarancyjną.

Dodam, że odtwarzacz posiada gwarancję do połowy września 2010 roku.

Wysyłka kurierem Poczty Polskiej Pocztex. Możliwy też odbiór osobisty.

Jeżeli znajdzie się chętny to wystawię na Allegro.

Gorąco zachęcam do kupna, ponieważ naprawdę warto. Sam na niego, nie narzekałem, a nowemu właścicielowi posłuży jeszcze przez długie lata.

Link do kilku fotek: http://img526.imageshack.us/gal.php?g=dsc02434a.jpg

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na GG: 5472338 (pisać nawet jeśli niedostępny) lub tel: 695 376 215
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kupię / Sprzedam płyty, sprzęt dj Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: