hidden hidden hidden hidden

[Sprzedam] 2x TECHNICS MK5 ORTOFON CONCORDE GOLD TORBA UDG 45 PŁYT

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kupię / Sprzedam płyty, sprzęt dj
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
ShemyVee

PostWysłany: 13-10-2009 9:10    Temat postu: [Sprzedam] 2x TECHNICS MK5 ORTOFON CONCORDE GOLD TORBA UDG 4 Odpowiedz z cytatem

Sprzedam 2 gramofony marki TECHNICS . Są to modele SL-1200 MK5 oraz SL-1210 M3D (jest to nic innego jak model MK5 w wersji czarnej , różni się jedynie podziałką na Antiskate). Stan techniczny oceniam na idealny (wszystko działa jak powinno , pitch trzyma tempo , wszystkie lampki i przyciski sprawne) stan wizualny bardzo dobry (lekkie otarcia w niektórych narożach co jest niejako standardem podczas użytkowania lecz i tak tego prawie nie widać). Co do specyfikacji sprzętu to zainteresowani wiedzą co i jak ... Technics to Technics i zawsze będzie najlepszym gramofonem na rynku.Gramofony sprzedaję wraz z dwoma systemami ORTOFON CONCORDE GOLD (są to systemy z najwyższej półki Ortofona...praktycznie niezniszczalne , posiadaja do tego niesamowite brzmienie jeśli chodzi o specyfikację odsyłam na stronę Ortofona) oczywiście systemy w stanie bardzo dobrym. Do tego wszystkiego dokładam dwie slipmaty Ortofona oraz Torbę na winyle UDG wraz z zawartością (45 płyt winylowych z gatunków Minimal-Tech , Tech House lata 2007-2009 ... listę wysyłam na maila). Sprzęt używany był tylko i wyłącznie u mnie w domu.Sprzedaje ze względu na to iż moja przygoda z płytami winylowymi i gramofonami juz się zakończyła i przerzucam się na inne cacko smile

A WIĘC W KOMPLECIE :
TECHNICS SL-1200 MK5
TECHNICS SL-1210 M3D (CZARNA WERSJA MK5)
2 X SYSTEM ORTOFON CONCORDE GOLD (WRAZ Z IGŁAMI)
2X SLIPMATA ORTOFON
TORBA NA VINYLE UDG (PLUS 45 PŁYT VINYLOWYCH Z GATUNKU MINIMAL-TECH ORAZ TECH-HOUSE (LISTA NA MAILA)

CENA DOTYCZY TYLKO I WYŁĄCZNIE KOMPLETU. SPRZEDAJĘ WSZYSTKO W CAŁOŚCI !

TEL : 506359960
E-MAIL : szemi24@o2.pl
GG : 8264445

POZDRAWIAM I ZACHĘCAM DO KUPNA

http://www.allegro.pl/item777845704.html
www.myspace.com/shemyvee
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kupię / Sprzedam płyty, sprzęt dj Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: