hidden hidden hidden hidden

25-09-2009 Hard Addictive Brainwash-MasterQlub-Jaworzno!!!

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
SzamDołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 9

PostWysłany: 15-09-2009 17:14    Temat postu: 25-09-2009 Hard Addictive Brainwash-MasterQlub-Jaworzno!!! Odpowiedz z cytatem25 września, w ostatnią piątkową noc tego miesiąca, w MasterQlub, w Jaworznie, Hard Addictive Brainwash! Pierwsza impreza z przewagą takich dźwięków w tym miejscu. Dźwięków tak uzależniających i niebezpiecznych, że powinny być prawnie zabronione, o czym mieli się już szansę przekonać niejedni.

Obok dobrego hard techno z czarnych płyt (i nie tylko – Live Crisp’a ), usłyszymy duuużo kwaśnego brzmienia Acid Techno, także w formie LiveSet’u od chłopaków z Pure Underground, i ciągle nie do końca odkryte w tym rejonie energetyczne rytmy hardhouse/nrg. Dwa LiveSety i groźny skład dj’ski, uzbrojony w kilkadziesiąt kilogramów najlepszego wosku, wszystko to, nie puści nikogo z danceflooru do samego rana, na pewno nie bez zrobienia porządnego prania mózgu, za którym mocno zatęsknimy już następnego dnia.

Hard Addictive Brainwash
hard/acid techno, hardhouse/nrg party

Y-greg & Tomi (PureUnderground) - LIVE - Warszawa
Crisp aka Retail (Pure Sounds) - LIVE - Tychy
Rust (Sleepwalkers/Soundfobia.org) - Warszawa
Lesar (Pure Sounds) - Tychy
Zbiru (Hard Party Production) - Czestochowa
hose el Szami (Boombatek) - Radomsko


25.09.09 piatek
start:21, tax:8PLN


MasterQlub
Plac sw Jana 12
Jaworzno


info o zaproszonych gościach, adresy myspace i itp poniżej:


http://www.myspace.com/pureundergroundcollective

Y-greg & Tomi-Pure Underground

Droga Pure Underground zaczęła się jeszcze w latach 90tych, kiedy to zafascynowani sceną undergroundową dwaj bracia ruszają na poszukiwania wysmakowanych brzmień. Umożliwia im to prężnie rozwijająca się w tamtych czasach demo-scena. Wtedy też dla PU zaczyna się przygoda z muzyką. Eksplorując wszystkie możliwe zakamarki sceny, napotykają rozmaite brzmienia - od ambientowych pejzaży po wykręconą, agresywną elektronikę. Z czasem odkrywają scenę acid oraz freetekno. W 2000 roku grupa przyjmuje nazwę Pure Underground i zachowuje ją po dzien. dzisiejszy.
Kolejne lata przynoszą coraz więcej produkcji, współpracę z innymi twórcami, pierwsze występy na żywo i pierwsze wydawnictwa (Techno Trip Volume 4). W 2006 roku panowie zakładają własny label, by móc wydawać muzykę zarówno swoją, jak i utalentowanych rodzimych twórców. W tym samym roku pojawia sie winylowy release PU004, na którym obok kwaśnych nagrań Pure Underground znajduje się Osmo. Wydawnictwo szybko zyskuje uznanie we Francji. Jest to jedno z pierwszych winylowych wydawnictw Acid Techno w Polsce. Niedługo potem na światło dzienne przychodzi industrialno/breakowe wydawnictwo - PUD01. Utwory Rising i Cube stają się popularne w UK, czego rezultatem jest umieszczenie przez Jamesa Zabielę "Rising" na kompilacji "ONE+ONE", firmowanej przez wytwórnię Ministry of Sound. Cube zaś spotyka się ze sporym entuzjazmem DJów w Radio One i okupuje przez jakiś czas tamtejszy eter. Niedługo potem ukazuje sie PUD002 - Message is in the Music, przygotowany wspólnie z Y-Niso i Karemem Coverem. W międzyczasie PU nagrywają pod rozmaitymi pseudonimami - Generation Terrorists, Dead Cops, Manic Knobber, Sacred Geometry i Sound Doctors, oraz występują w wielu klubach i teknivalach na terenie Polski. Od 2007 Pure Underground organizuje Centertek - największy jak dotąd w Polsce teknival, na którym goszczą soundsystemy z całej Europy. Od 2007 roku PU rozrasta się o agencję kreującą witryny internetowe i podkłady muzyczne.


http://www.myspace.com/crispfn

Crisp aka Retail

Ma na imię Krystian. Produkt rocznika '87. Mieszka i studiuje w Tychach. Przygodę z muzyka techno zaczął jeszcze, jako dzieciak, zafascynowany relacjami z dużych eventów oraz programem Techno Party. Słuchał i nagrywał taśmy z audycji radiowych. Gra od 2003 roku. Zanim jednak uzbierał na gramofony i mikser stawiał swoje pierwsze kroki w produkcji muzyki, co zresztą oprócz miksowania płyt robi do dziś. Styl, jaki prezentuje w swoich setach to Techno oraz Hard Techno. Na co dzień namiętny słuchacz atmosferycznych drum'n'bassow, reggae oraz szeroko pojętej elektroniki. Kolejnym etapem, a zarazem spełnieniem jego marzeń było skompletowanie sprzętu do produkcji muzyki. I tak od października 2006 w domowym zaciszu uskutecznia swoje homestudio, które ciągle sie powiększa. W przyszłości chce rozbudowywać je o sprzęt niedający sie zastąpić komputerem i wtyczkami. Ma szerokie plany związane z tworzeniem własnego materiału. W niedługim czasie planuje otwarcie labetu. Obecnie oprócz grania z płyt występuje także live, grając swoje produkcje. Razem ze swoimi przyjaciółmi z kolektywu Pure Sounds organizuje cykliczne imprezy w tyskim klubie Skup Kultury, jak również współodpowiedzialny jest za 3 części mega imprezy „Electronic Sound Detonation”, na których zagrały dotychczas takie postacie jak DDR, Mike Humphries, Julian Liberator, A.P., Ant, Jeff Amadeus, Zoid, Greg Oleksevic, DJ Clodagh.


http://www.myspace.com/rustdj

Rust

RUST jest młodym i ambitnym prawilnym ryjem z Warszawy. Z elektronika związany od 2003 roku, wszystko zaczęło sie od imprezy z Adamem Beyerem w Instytucie Energetyki, z czasem samo imprezowanie nie wystarczyło - z graniem związany od 2004 roku. Pierwsze granie zaliczał w 2005 roku w warszawskiej PG, rok później wygrał Ultra Mix Kalejdoskop organizowany w tym samym klubie. Przez kolejne 2 lata współpracował z różnymi promotorami warszawskiej sceny techno. Od 2007 roku ściśle i dumnie związany z ekipa Sleepwalkers, z która współorganizował i współorganizuje kilka dużych eventów w Warszawie miedzy innymi: cykle TekkNation oraz Isolate Sick People (CDQ, Warszawa) i jedyna polska edycje znanej angielskiej imprezy Bad Robot, współpracując przy tym z taka osobistością jak Rowland The Bastard. Od września 2009 roku także w mocno działającej na warszawskiej scenie ekipie Soundfobia. W swoich setach miesza UK, acid, hard i tribal tekno naładowaną dużą dawka wokali, czerpiąc większość inspiracji od Stay up forever'owych wyjadaczy, z którymi w większości miał okazje juz zagrac. Swoje umiejętności rozwija zdecydowanie w kierunku miksowania niz. produkcji. W przeciągu kilku lat grania miął okazje supportowac djs z kilku krajow Europy: Casper, Rhythym Technologies, Dynamic Intervention, DJ Maissouille, Greg Zogg, Ben Fraser, Android, Rowland the Bastard, Mark Neenan, Donnell Knox, Jerome Keys, James Kinetec, Russian linesman, Sterling Moss, Dave the Drummer, Jerry oraz KN.


http://www.myspace.com/lesarek

Lesar

LeSaR – na imię ma Adam. Mieszka w Tychach, gdzie wraz z ekipa Pure Sounds starają się zmienić opinię o swoim mieście, zwanym „miastem sypialnią”. Muzyką elektroniczną zaraził sie dzięki bratu -Greg Oleksevic aka Dj Wary, który przekazał mu wiele wartości związanych z muzyka techniczną jak i ukierunkował go do dalszych poszukiwań, co doprowadziło do tego, że sam dzisiaj stoi za dekami.
Styl, jaki preferuje najbardziej, to stare Hard Techno na którym się wychował.
Najpierw zaczęła się imprezowa przygoda, poznawanie nowych ludzi, nowych stylów i miejsc.
Jednymi z najlepszych, gdzie miał okazje się bawić i edukować muzycznie, były kluby Alergia ( Chorzów), Starówka ( Cieszyn), E-Club ( Bielsko-Biała).
Jak każdy miał marzenia by móc kiedyś wystąpić na większej imprezie, i w końcu pojawiła się upragniona okazja by zagrać na 2nd Friday w legendarnym klubie Kanty, gdzie w wyniku konkursu wyłoniony został do udziału w kolejnej dużej imprezie - „Meeting Polskiej Kadry”. Następnym krokiem do przodu, było przyłączenie się do ekipy Combat Corps, której założycielem jest Tomash WBPM, który wraz z Venomem organizował imprezy w Bielskim klubie Tlen. Jednym z największych wyzwań dla Adama, była organizacja 3 edycji Electronic Sound Detonation. Cyklu imprez, organizowanego wspólnymi siłami wszystkich przyjaciół z Pure Sounds.
W roku 2008 opuścił ojczyznę i wyruszył do Irlandii, gdzie wraz z bratem organizował imprezy. Nowy kraj, nowe pomysły - tak zradza się projekt GA Compound, w którym razem z bratem grali sety z 4 gramofonów . Irlandia dala mu także szanse poznać wielu zagranicznych artystów. Po roku wraca do Polski by wraz z Pure Sounds Collective oraz Combat Corps dalej wspierać śląską i polska scenę techniczną. Grał z takimi postaciami jak: Ant, DDR, Julian Liberator, Mike Humpries, Clodagh, A.P., Zoid, Rhythm Technologies, Jeff Amadeus, Crip, Waldhaus, Tim Rivers, Greg Oleksevic aka Dj Wary, Carla Roca, Gogo, Siasia, Venom, Marks, Tomash Gee, Tomash WBPM i wieloma innymi. Ulubione wytwornie: ;Planet Rhythm, Highland Beats, Spiel-zeuge, Tresor, Hydraulix, Heroes, Blackout Audio, Bound, Fine Audio, LK RecZbiru

Zbiru miał szczęście urodzić się w Piotrkowie Trybunalskim, w jednym z tych miast w rejonie, gdzie acid'owe ziarna trafiły na bardzo podatny grunt. Zaczęło się od pierwszej imprezy acid techno, na którą trafił, w Piotrkowie w 1998 roku - Amsterdam Acid Techno Attack, z jednymi z najstarszych obecnie Polskich dj'uff grających tą muzę : Sicore, Sivy, UnLeaded Maria itd. Później byly kolejne imprezy w Piotrkowie, organizowane przez M&M Party Production. Coraz częściej zdażały się już wyjazdy. Po jakimś czasie powstało Hard Party Production (Mirek, Si2, Stafa, Zbiru) i pierwsze zorganizowane przez nich imprezy w PT w 2000 roku. Razem z robieniem imprez, zaczęło sie zainteresowanie miksowaniem, zbieranie plyt, głownie w klimacie acid i uk hard techno, no i tak juz zostało do dzisiaj.... Aktualnie, od około dwóch lat, Zbiru gra i współorganizuje cykliczne imprezy unHoly Beats ( www.myspace.com/unholybeats ), w Galeria Teatr From Poland, w Częstochowie.


www.myspace.com/boombatek

hose el Szami

Jedna z wielu ofiar wybuchu w województwie łódzkim i powiecie radomszczańskim pandemii wirusa londyńskiego, kwaśnego techno, i energetycznych dźwięków hardhouse/nrg. Te drugie w szczególności przypasowały mu najbardziej . Klasyczny tragiczny przypadek - najpierw jeżdżenie po imprezach, później próby organizacji swoich parties, które pociągneły za sobą chęć stanięcia za dekami. Tak też się stało. Może i dobrze… naukowcem by raczej nie został, a w sporcie też jakoś nie szło…Aktualnie, od około dwóch lat, wraz z djem Zbirem, współodpowiedzialni za cykliczne imprezy unHoly Beats ( www.myspace.com/unholybeats ) w częstochowskim klubie Galeria Teatr From Poland. Razem z Pure Underground i JahSound miał też swój wkład i czynny udział przy powstawaniu największego polskiego teknivalu – Centertek, oraz przy jego drugiej edycji. Sety głównie w klimatach hardhouse/nrg/trance. Zabierzcie młodsze siostry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SzamDołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 9

PostWysłany: 21-09-2009 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Retail - Live Act @ Unholy Beats XIV - 05.03.2009, GTFP
DOWNLOAD: http://www.usaupload.net/d/r93d8yk89un
102 minutes of pure techno.

RUST (odsluch online)
http://soundcloud.com/rust_pl/rust-nsth_www-asradio-pl_jan09
http://soundcloud.com/rust_pl/rust-dont_go_back_home

SZAM (odsluch online)
http://soundcloud.com/szami/dr-fat-fiesta-set

oraz nowy walek Retaila

http://soundcloud.com/crisp909/retail-dancing-trail
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawiePowered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta