hidden hidden hidden hidden

Zloty ?

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kanapa
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
neoto

PostWysłany: 15-08-2009 17:17    Temat postu: Zloty ? Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie!

Przez jakiś czas chodzi mi po głowie że można by zrobić jakiś zlot dj'i czy fanów naszego alternatywnego świata..
Może być np w ramach szeroko rozumianej muzyki elektronicznej, gdzie można by ocenić co jakim jest właściwie gatunkiem i tym samym o tym pogadać.. jak oceniać i np rozbić to na "modne dźwięki"
Kolejna opcja to np. nasz kochany wyścig szczurów o booking'i.. gdzie moglibyśmy np. znaleźć Ciekawych ludzi do naszych klubów albo po prostu mieć możliwość pokazać się w jakimś z nich..
Dodatkowo można by ocenić jak najlepiej się zachować by osiągnąć przysłowiowy sukces wedle naszych doświadczeń
Np. Co zrobić by zachęcić ludzi do obecności na imprezach .. i wiele wiele innych..
(ocena for internetowych, czy np efekty pucowania swojego profilu na myspace..)

Osobiście co jakiś czas pytam się różnych dj's i szczerze mówiąc dużo osób mówi - "fajnie by było"
duża część z nas ma już doświadczenie w organizacji czy tez promocji jakiś imprez, wiec w reklamie czy tez powodzeniu takiej imprezy nie było by stresów.. jeśli to nasza "pasja" mogli byśmy wspólnymi siłami co jakiś czas właśnie tak się solidaryzować..

Co wy na to?

Co już mamy:

Janii "...Zorganizowanie zlotu, na ktorym organizatorzy i promotorzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami odnośnie organizacji imprez jest bez sensu, ponieważ zlot forum muzycznego (wg mojej subiektywnej opinii) polega na słuchaniu muzy podczas spotkania towarzyskiego, piciu dużych ilości alkoholi różnorakich i ogarnianiu innych zaburzaczy umysłów w zależności od preferencji indywidualnych.
Jeśli chcesz organizować "coś" na czym będą odbywać się jakieś dyskusje organizacyjno-promocyjne to raczej byłyby to jakiegoś typu warsztaty, a nie zlot..."

Djemba "..niech to ma rece i nogi, spotkanie, konkretne miejsce, konkretny termin, konkretny temat, odpowiednie przygotowanie i mozna faktycznie sprobowac. tak jak wczesniej wspomnialem jesli organizacyjnie bedzie to fajnie zrobione to czemu nie, moze wspolnie dojdziemy do jakis pomyslow, ktorych brakuje nam kazdemu z osobna.nikomu takie cos nie zaszkodzi, a noz moze cos z tego wyjdzie dobrego.."

DefQon "..a ja bym zrobil to tak zeby wynając jakies domki na chechle, wczesniej zrobic zrzute na nie, zaprosic grajkow z naszego forum, skołowac sprzecicho, alkohol zarło i sie bawic 2dni krzywy
duzo czasu na rozmowy o kryzysach i na picie alkoholu przy muzyce krzywy.."

American Grizzly "..może spotkanie na które zaprosisz djów, producentów, najmiesz miły lokal, ogarniesz jakiś poczęstunek tudzież alkohol co można bez problemu uzyskać od sponsora
Ogarniesz to jako cos w rodzaju dnia otwartego gdzie kazdy bedzie mogl blizej poznac muzyke, produkcje..
ale jak? gdzieś na spokojnie.. proponuje 10 osob max..
przy większej liczbie ludzi ciężko będzie pogadać na spokojnie bo każdy zacznie gadać z każdym.
Ale Mackul chyba napisał.... na imprezie także można to ogarnać. wystarczy np przyjsc na samym poczatku jak muza nie gra, nie ma ludzi.. w godzinke mozna se poklachac i stwierdzić czy w ogole jest sens robic konkretneijszy zlot wink bo ktos moze poswiecic czas na dojazd i na uczestnictwo w tym a tam zbierze się banda cepów: " ja by kciałem zrobić bibe ale nie wiem jak to ogarnonć" ..proponuje spotkac sie na jakies bibie lub przed..."

Mackul Zloty- "..od tego jest wąska grupa osób, które nie rzucają słów na wiatr i ma się do nich zaufanie przy organizacji, ogarnianiu czegokolwiek...nie masz pewności że na zlocie nie będziesz gadał z ludźmi którzy co innego mówią, a co innego robią jak przyjdzie co do czego...temat rzeka" ale "ja zawsze służę pomocą": - )

.
www.myspace.com/michauwybraniec

Ostatnio zmieniony przez neoto dnia 19-01-2010 18:53, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Marcin

PostWysłany: 16-08-2009 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

party all the time

każdy ma taką Monike Lewinsky na jaką zasługuje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neoto

PostWysłany: 16-08-2009 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:

jak mam to rozumieć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
tufutuf

PostWysłany: 16-08-2009 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

że jest żywo zainteresowany pomysłem i chętnie przyjedzie na gotowe , no chyba że w ostatnim momencie wyskoczy mu coś tak ważnego, że nie da rady.
PCHALLDAY | kulturamusibyc.pl
Powrót do góry
neoto

PostWysłany: 20-08-2009 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i tak to jest, większość pomysłów rozbija się o rzeczywistość..
Powrót do góry
Janii

PostWysłany: 20-08-2009 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neoto trochę niejasno to opisałeś.
Chcesz zrobić zlot dj'i i organizatorów czy jakis zlot muzyczny open'er z warsztatami rozwijającymi świadomość organizacyjną i muzyczną?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neoto

PostWysłany: 20-08-2009 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janii napisał:
Neoto trochę niejasno to opisałeś.
Chcesz zrobić zlot dj'i i organizatorów czy jakiś zlot muzyczny open'er z warsztatami rozwijającymi świadomość organizacyjną i muzyczną?

pisze zloty w temacie? zloty mogły by mieć różną tematykę i każdy może w nich uczestniczyć przecież..
Powrót do góry
Marcin

PostWysłany: 20-08-2009 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

party all the time

każdy ma taką Monike Lewinsky na jaką zasługuje...
Powrót do góry
neoto

PostWysłany: 21-08-2009 1:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:

coraz ambitniej...
Powrót do góry
Wojtek|

PostWysłany: 21-08-2009 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Powrót do góry
nr

PostWysłany: 22-08-2009 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie "zloty" sa kilka razy w tygodniu od poczatku obecnego tysiaclecia cos mi sie tak wydaje.
bibainfo.pl - Internetowa Integracja Imprezowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neoto

PostWysłany: 22-08-2009 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem nadzieje że zamiast głupich komentarzy ktoś tu napisze jak to wedle jego wizji powinno wyglądać...
w związku z czym proszę o pomoc.. kto chętny na zloty i jak powinny wyglądać?
Powrót do góry
Janii

PostWysłany: 22-08-2009 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za zlotem fanów pomidorowej.
Oczywiście z ryżem.
Zlot odbyłby się w poniedziałek, dzień pomidorowej w polskich domach, wiadomka.

Neoto, jak coś konkretnego będziesz miał na myśli to wal tutaj jak w dym.
Powrót do góry
neoto

PostWysłany: 23-08-2009 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ty myślisz że praca wspólnie miała by polegać na tym że ja napisze coś konkretnego, a ty ocenisz?
Powrót do góry
Janii

PostWysłany: 23-08-2009 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że aby coś zacząć wspólnie ktoś musi mieć jakiś plan.
To co napisałeś w pierwszym poście nie brzmi jak plan.
Może masz pomysł na coś ciekawego, ale nie potrafisz tego wyrazić.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kanapa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: