hidden hidden hidden hidden

[Sprzedam]2X Numark Tt-500 + Shure M44-7, Mikser Behringer Djx-700, Reloop Spin

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kupię / Sprzedam płyty, sprzęt dj
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
studio12cali

PostWysłany: 10-08-2009 18:00    Temat postu: [Sprzedam]2X Numark Tt-500 + Shure M44-7, Mikser Behringer D Odpowiedz z cytatem

Witam Was.
Mam do sprzedania:

• Dwa gramofony Numark TT-500 z systemami Shure M44-7
  • Mikser Behringer DJX-700
  • Reloop Spin

Gramofony Numark TT-500 z systemami Shure M44-7
Zostały kupione 21.08.2008. lecz od razu nie kupiłem miksera i sprzęt leżał nieużywany do grudnia gdzie dostałem mikser, gramofony były bardzo mało używane, zawsze w domu i to bardzo mało używane, nigdy nie używane na imprezie. Od czerwca leżą nieużywane z braku czasu. Nie ma na nich żadnych zadrapań, uderzeń, nie są porysowane. San Idealny! Sprzedaje je razem z systemami Shure M44-7, które kupiłem razem z gramofonami. Wszystko działa Bardzo dobrze, nie ma się do czego przyczepić. Oryginalne opakowania. W zestawie dwa wymienne ramiona (proste i "S") ,wyciągalna lampka itp. Wszystko co ma każdy TT-500
Gwarancja obejmuje jeszcze rok czasu!!
Zdjęcia:

Mikser Behringer DJX-700
Kupiony w grudniu 2008. Wszystko działa elegancko. Nie ma najmniejszych zarysowań, sprzęt nigdy nie grał na imprezie, zawsze w domu i to bardzo sporadycznie, rzadko tak samo jak gramofony. Wszystko działa bardzo dobrze. Niestety nie mam dokumentów do tego miksera ponieważ dostałem go na gwiazdkę lecz bez paragonu
Zdjęcia:

Reloop Spin
Kupiony 18 stycznia 2009. Wszystko elegancko się sprawuje, nie ma zastrzeżeń. Zestaw zawiera kartę cyfrową Spin 2 płyty vinylowe z kodem czasowym, 2 cd z kodem czasowym, program komputerowy, okablowanie. Wszystko widać na zdjęciach:

Sprzęt sprzedaje w zestawie Gramofony + Systemy + Mikser - około 2500zł + gratis system 2x Numark GT
Odzielnie mogę sprzedać Reloop Spin - około 800zł

Dla zdecydowanych mozliwa lekka negocjacja ceny, gratis vinyle...
Preferowany odbiór osobisty, KOSZALIN
W razie pytań, pisać, tutaj, lub na gg (2807413) - Często na niewidocznym.
Pozdrawiam Marcin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kupię / Sprzedam płyty, sprzęt dj Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: