hidden hidden hidden hidden

14-08-2009 Basement Breaks @ Titanic, Rybnik

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Hypnozy

PostWysłany: 05-08-2009 18:40    Temat postu: 14-08-2009 Basement Breaks @ Titanic, Rybnik Odpowiedz z cytatem

Kolejne Basement Breaks już niebawem w natarciu. 14 Sierpnia w Piątek w Klubie Titanic przy Kościelnej 6 w Rybniku dla wszystkich spragnionych połamanych beatów za sterami staną: NEO (Technical Sound/Czeladź), Drzazga (Sky High Agency/Burzej), The Drumconceptz - Reggie and Saj.On - decks and percusion live act. Starujemy jak zawsze o 21:00. Wstęp jedyne 7 zł. Przybywajcie!!!

NEO (Technical Sound/Czeladź)
www.myspace.com/neodjneo

NEO (Grzegorz Penar)- Urodził się w 1988 roku w Czeladzi. Muzyka interesowała go od zawsze i na samym początku nie była to muzyka klubowa . Był wokalistą i klawiszowcem szkolnego zespołu. Odniósł parę drobnych sukcesów jako wokalista na przeglądach amatorskich zespołów muzycznych. Jego przygoda z muzyką klubową zaczęła się w wieku 15 lat, kiedy to pierwszy raz zagrał na imprezie w Klubie Studenckim "AMIGO" w Dąbrowie Górniczej . Z czasem dzięki pomocy brata i znajomych zaczął grywać w klubach (Kanty - Jaworzno, Amigo - Dąbrowa Górnicza) oraz klubach studenckich, gdzie jak twierdzi najlepiej mu się gra. Styl, który obecnie preferuje to głównie Electro oraz BreakBeat oraz ciepłe House'owe brzmienia które były obecne na początku jego przygody z muzyką klubową, mroczna strona dj Neo to nieco cięższe odmiany muzyki elektronicznej jak Techno,Schranz. Jednym słowem jego stylu nie można zaszufladkować, to prawdziwa mieszanka wybuchowa . Największe doświadczenie zdobył grając przez 3 lata w wakacje na imprezach plażowych w gorącej Italii (Vieste, Lavinio). Przeszedł chyba przez wszystkie style muzyczne od dance'owych rytmów, przez czarne brzmienia, aż do typowo technicznych dźwięków, w których najlepiej się odnajduje.Obecnie zajmuje się również organizacją wielu klubowych projektów głównie na ternie Śląska ale także poza jego granicami. Miał okazje zagrać między innymi w takich klubach jak: Kanty (Jaworzno),Electric Cafe(Jaworzno),Alfa(Tarnów),Scream(Nowy Sącz) i wiele innych... . Grał z takimi artystami jak: Dianad'Rouze, Karola, Ann-d, Nakadia, Wazin, Afrika Islam (MR X), Angelo Mike, Malfunktion, Daniel La Crua & DFX, Adam O....

Drzazga (Sky High Agency/Burzej)
www.myspace.com/drzazger

Wojciech, rocznik '88. Mieszka w Ligocie k. B-B. Pierwsze kroki za deckami stawial w polowie 2004 roku... i jak to zwykle bywa początki nie nalezaly do najlatwiejszych. Jego debiut za konsola to urodziny Grzegorza eS, ktore mialy miejsce w lipcu 2005. Obecnie jego sety sa prawdziwa mieszanka wybuchowa - tak naprawdę nigdy nie wiadomo co sie stanie za chwile! Uwielbia zaskakiwac ludzi i juz teraz wie, ze bedzie to robil zawsze! Ważniejsze miejsa w ktorych mial okazej zagrac, M25 (warszawa), IQ (poznan), Crossed (szczecin), Graffiti (lublin), INQ (katowice), Festiwal Nature One 2008 - namiot Lost High Way (katowice), Tlen (bielsko biala), Alcatraz (Libiaz) oraz wiele innych.

The Drumconceptz - Reggie and Saj.On - decks and percusion live act
(wszyscy, którzy byli na poprzednich edycjach wiedza, co chłopaki potrafią)

A oto dwa filmiki z poprzedniej Biby

Conrad Kemp pres. Saj.0n & Reggie @ Basement Breaks, Titanic, Rybnik www.szokujacy.pl
http://www.youtube.com/watch?v=Qb0-jfFZA-s

Conrad Kemp pres. Karola @ Basement Breaks, Titanic, Rybnik www.szokujacy.pl
http://www.youtube.com/watch?v=OAoQK-oUWnM

Piątek 14 sierpnia 2009 o 21:00
Titanic (Były Velvet Underground)
Style Breaki RZĄDZĄ!
Start 21:00 End 4:00(napewno)
Wjazd 7 z ł/ selekcja
ul. Kościelna 6 44-200 Rybnik
Tel: Telefon do klubu: 032 422 64 39
www.titanic-club.pl

Ostatnio zmieniony przez Hypnozy dnia 07-08-2009 4:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikołaj

PostWysłany: 06-08-2009 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.southsilesia.ownlog.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
reggiee

PostWysłany: 06-08-2009 17:16    Temat postu: Re: 14-08-2009 Basement Breaks @ Titanic, Rybnik Odpowiedz z cytatem

AndrewMartinez napisał:
Conrad Kemp pres. Saj.0n & Dart @ Basement Breaks, Titanic, Rybnik www.szokujacy.pl
http://www.youtube.com/watch?v=Qb0-jfFZA-s

Reggie nie Dart
Darta tam nawet nie było heheheh

Tak czy siak do zobaczenia ZAPRASZAM
Powrót do góry
Hypnozy

PostWysłany: 07-08-2009 4:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uaktualnione
Powrót do góry
reggiee

PostWysłany: 08-08-2009 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety będzie jeszcze jedna poprawka

z powodu wyjazdu na wakacje niestety nie zagram, ale jestem pewien że chłopaki dadzą rade
na następnej edycji będe bankowo
Powrót do góry
neOOO

PostWysłany: 09-08-2009 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko pięknie i ładnie ale chyba ktoś tu chorował na Języku polskim w podstawówce (chodzi mi o plakat) bo ja znam DRZAZGE a nie DZAZGE... Aż się poplułem jak próbowałem wymówić tą drugą wersje no chyba że jest jakaś zmiana i jest DZAZGA hmmmm nie wiadomo skąd z NIBYLANDII bo nikt nie ma Nawiasików na plakacie ale pozatym GIT NIECH SZMOC BĘDZIE Z WAMI
www.megaevent.xt.pl
Powrót do góry
kanG

PostWysłany: 10-08-2009 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę obowiązkowo
--- ŻC crew ---

LastFm
Powrót do góry
Hypnozy

PostWysłany: 13-08-2009 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwał tak zwał Będzie dobrze i git
Powrót do góry
Hypnozy

PostWysłany: 15-08-2009 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle dobrze jak zwykle duszno, było git
Powrót do góry
rysiu

PostWysłany: 15-08-2009 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylismy zobaczyc , wiadomo mystery jak mystery , spoko ale qrwa co to był za koleś za dj-ką w czerwonym podkoszulku ? na bank był głuchy , koń za koniem ... jakbym wiedział ze tak bedzie to pojechałbym obstawić konie na warszawskim torwarze tomek tam zrobił ze 2-3 fachura na koniec słowa edyty : " po co mu wogóle ten mixer"

Lila i Edyta wymiatały

Facebook
Powrót do góry
kanG

PostWysłany: 15-08-2009 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzycznie - wypas <za Pendulum i Prodigy - respekt,Tomku >

Pozdro dla całej "bezdomnej" ekipy
Fajnie było Was znów zobaczyć

Rysiu -->

edit: koniec z niezasłużonymi grzecznościami pro forma ... od teraz konkrety
--- ŻC crew ---

LastFm

Ostatnio zmieniony przez kanG dnia 17-08-2009 0:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
rysiu

PostWysłany: 16-08-2009 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neOOO napisał:
Ble ble ble miłego gadania a tak wogóle to powinniście mi dziękować bo wam temat podniosłem tak że jest na początku Buziaki i prosze dalej możecie sobie pitolić a tak jescze przy okazji to kroś inny zaczął bo czepił się mnie bez powodu a ja nie pozwole się oczerniać przez byle PATAŁACHA i dla niego też za piękną postawe

jak bez powodu jak było płacone 7 zł za wjazd ( dzięki śliwa ) powód akurat to słyszeli wszyscy obecni podczas tego magicznego seta

Facebook
Powrót do góry
neOOO

PostWysłany: 16-08-2009 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jescze płaciłeś za DRZAZGE (który Twoim zdaniem też pewnie rozwalił impreze) a co do Machiny to nie tylko ja mam takie zdanie
www.megaevent.xt.pl
Powrót do góry
Hypnozy

PostWysłany: 17-08-2009 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam nadzieje, ze dla każdego na tym forum najważniejsza jest muzyka. Zawsze znajda się tacy, którzy będą się bawić dobrze i tacy, który troszkę mniej. Krytyka owszem jest przydatna, lecz, konstruktywna, a nie tylko kolokwialnie wyrażona. Już teraz zapowiadam w imieniu organizatorów natomiast, ze kolejne Breaky w Titanicu będą z takim składem i gwiazda, ze wszyscy malkontenci i czujący niedosyt(, których oczywiście zapraszam gorąco) powinny być myślę zadowoleni. Szczegóły za jakiś czas.
Powrót do góry
Gwiazdosława ^^

PostWysłany: 18-08-2009 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neOOO napisał:
Jescze płaciłeś za DRZAZGE (który Twoim zdaniem też pewnie rozwalił impreze) a co do Machiny to nie tylko ja mam takie zdanie

Neo fajne masz fotki na NK
Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za cudzą głupotę
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: