hidden hidden hidden hidden

10-07-2009 MOJE - TWOJE @ KRZYSZTOFORY - KRK

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
squal

PostWysłany: 02-07-2009 21:49    Temat postu: 10-07-2009 MOJE - TWOJE @ KRZYSZTOFORY - KRK Odpowiedz z cytatem

GOORAL (Ethno-electro, współtwórca Psio Crew) - live

W OLDSCHOOLU TRWAM, NOWEGO SZUKAM Jestem człowiekiem, artystą, producentem, kompozytorem, genertorem dźwięków. Łącze style, wydobywam nienaturalne dźwięki blisko natury. Rozkwitam na beatowej glebie, rozpylając brzmienia syntezatorów. Żągluje samplami, między którymi wije sie przestrzeń klasycznynych instrumentów. Droga mojej muzy przepływa z dziką energią spokoju chłodnego ciepła przez kanały: klubowo-ziomalskie, alternatywno-wyzwolone, poszukiwawczo-klasyczne, etniczno-folklorystyczne, naturalno-syntetyczne, oldschoolowo-nuschoolowe. Węzły połączeń ogarniają elementy gatunków muzycznych tj: d'n'b, klasykę, dub, elektro, góralszczyznę, grime, twist, house... tworząc eklektyczne zloty muzyki. LIVE Mam na scenie kompa, korzystam z syntezatorów i samplera software oraz odpalatora. Odpalam zbiory dźwięków - wkład kilkunastu osób. Rozprzestrzeniam dźwięki ze sceny poprzez kontrolery midi w postaci: padów, gałek, guzików, suwaków i klawiszy. Do tego mam syntezator taki prawdziwy. Korzystam z majka do beat boxowania, melorecytacji i śpiewu.

SQUAL (KPW | Ampstrong | gau-gun.pl)

Dj Squal-Pochodzi z Łodzi, na scenie muzycznej działa od 98 roku. Wpóltwórca "Positive Formation", były rezydent klubu "cube". Obecnie członek "Kliniki Pozytywnych Wibracji" ,oraz "AXMusique". Jest również rezyzedntem zakopiańskiego "Ampstronga". Muzycznie trudny do zdefiniowania, lecz główny nacisk kładzie na break beat.

Muzyka: góralski mush-up, etno-electro, breaks, funk

wstep: 10pln.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: