hidden hidden hidden hidden

11-07-2009 sEEKWAVES vS kOMORA rEC eDIT 01 @ zANZI

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Zanzibar

PostWysłany: 02-07-2009 18:35    Temat postu: 11-07-2009 sEEKWAVES vS kOMORA rEC eDIT 01 @ zANZI Odpowiedz z cytatem

Ekipy Seekwaves oraz Komora Rec mają zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników dobrych brzmień oscylujących w klimacie progressive, breaks, electro oraz minimal na pierwszą impreze organizowaną przez te dwa kru w chorzowskim zanzibarze. Reszta info na plakacie poniżej a bardziej szczegółowe informacje u organizacji tego party Zapraszamy serdecznie!

Klub Muzyczny Zanzibar
JUŻ OTWARTY PO REMONCIE!!
Chorzów, 3go Maja 1
www.zanzibar.art.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
roover

PostWysłany: 02-07-2009 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwszy bede miał wejście free?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neoto

PostWysłany: 03-07-2009 2:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roover napisał:
pierwszy bede miał wejście free?

hahaha nie no ty .. hah
www.myspace.com/michauwybraniec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
S.Martin

PostWysłany: 03-07-2009 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to gorąco zapraszamy
www.myspace.com/musicsmartin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tank2000

PostWysłany: 03-07-2009 14:24    Temat postu: VJ Odpowiedz z cytatem

zapraszam też bardzo serdecznie
urozmajcał będę wam wizualną część imprezy nowym materiałem vj'skim
to już moja druga impreza na której będę "świecił" w teamie seekwaves - więc będzie luźniej

Ostatnio zmieniony przez tank2000 dnia 04-07-2009 13:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Set SeekWaves

PostWysłany: 03-07-2009 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krew sie poleje tzn. %
.::OldSchool::. www.myspace.com/szopenakaset
Powrót do góry
roover

PostWysłany: 03-07-2009 20:59    Temat postu: Re: VJ Odpowiedz z cytatem

tank2000 napisał:
to już moja druga impreza na której będę "świecił" w teamie seekwaes - więc będzie luźniej

te synek, poprow błąd bo dostaniesz latarka do świecenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tank2000

PostWysłany: 04-07-2009 13:08    Temat postu: Re: VJ Odpowiedz z cytatem

roover napisał:
tank2000 napisał:
to już moja druga impreza na której będę "świecił" w teamie seekwaes - więc będzie luźniej

tak . tak
ja ja
latarka i przykładem zostanie mi ino świecić...
...no i może łocami
ino mi tam jakie miejsce dejta na laPTOKA
<cieszy mjee to że tym razem plakat się nadał>
drukować będzieta conieco
bo na stronie zanzi sa imprezy z marca - wiec chyba nikt tam nie aktualizuje
Powrót do góry
Daroslaw

PostWysłany: 04-07-2009 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzba przemyslec ta opcje
http://www.lastfm.pl/user/Daroslaw
Powrót do góry
S.Martin

PostWysłany: 04-07-2009 19:27    Temat postu: Sylwetka Zawodnika :D Odpowiedz z cytatem

Codziennie aż do rozpoczęcia Imprezy będzie dodawana sylwetka zawodnika
Na dzień dobry chrzest bojowy przechodzi

DJ BASTEQ

BASTEQ (Sebastian Zajączkowski)
KOMORAREC.

Od najmłodszych lat zafascynowany muzycznymi inspiracjami w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Jednak z czasem zainteresowania jego zaczęły koncertować w okolicach djingu. Brak profesjonalnego sprzętu i wielka determinacja spowodowała, iż pierwsze sklejane beaty tworzył na paskowych gramofonach Unitra .Początkowo była to nauka "nakładania placków" w domowych warunkach. Szukając muzycznie swych upodobań testował wszelkie odmiany muzyki house jak i UK progressive. Następnie pojawiła się chęć organizowania imprez głównie dla znajomych i przyjaciół, to właśnie dzięki nim jak i swojej żonie zawdzięcza dalszy etap przygody ze światkiem klubowym. Efektem czego był pomysł utworzenia kolektywu KOMORARec. którego jest współtwórcą i założycielrm, skupiającą w tej chwili kilku młodych , ambitnych przyjaciół których połączyły wspólne pasje i miłość do muzyki ,co z kolei przełożyło się na chęć organizacji cyklicznych imprez autorskich pod szyldem KOMORArec. Sporą popularnością pośród klubowej braci cieszą się TAJNE KOMPLETY, organizowane w katowickim INQbatorze, gdzie mamy okazję ujrzeć i usłyszeć za konsoletą zarówno utalentowanych producentów, jak i doskonałych dj'i rodzimej sceny klubowej.
Fascynacje brzmieniem
takich wykonawców jak James Zabiela, Hybrid,Guy Gerber,Sasha jak i audycji z udziałem John Digweed pogłębiły jego zainteresowania muzyczne. Kolejnym eteapem muzycznych eksperymentów była fascynacja gatunkiem breakbeat, ciekawa ich aranżacja oraz jego undergroundowy charakter spowodowały iż siegnął po bardziej połamane brzmienie progressive, co w kolejnym etapie przełożyło się na wszelkie odmiany gatunku breakbeatowego . Obecnie Basteq odbiega nieco od połamanych dzwięków choć nie che się szufladkować i chce być kreatywny muzycznie więc stara się prezentować w swych setach dużą dawkę progresywnych tech-housowych i orientalnych technicznych brzmień.

DJ SHEMY VEE

http://www.myspace.com/shemyvee

DJ DJEMBA

http://www.myspace.com/djembaa

Taki zacny skład ekipy KOMORA REC.

DJ ROOVER

Urodzony w Chorzowie i tam też mieszka. Jego zainteresowanie muzyką elektroniczą zaczęło się od czasu kiedy przesłuchał stare kasety brata z takimi wykonawcami jak J.M.Jarre, Kraftwerk, Tangerine Dream, Vangelis. Później były czasy rave i roover zafascynował sie kasetami z serii Thunderdome. Słuchanie bardziej ambitnej muzyki zaczął od psychedelic trance dzięki takim pismom jak TechnoParty czy Plastik. Kiedy samo słuchanie muzyki nie wystarczyło postanowił, że będzie dążył do tego, żeby samemu spróbować swoich sił za gramofonami. Początkowo uczęszczał na imprezy w charakterze fotografa oraz obserwował jak wygląda DJ`ka od tej drugiej strony, cały czas ćwicząc w domu gre z gramofonów i vinyli. Tak sie działo aż do marca 2005 roku kiedy to dostał szansę od agencji Silence! i zadebiutował na cyklicznej imprezie Silence Tech Night w katowickim Inqbatorze. Po jakimś czasie postanowił wraz z DJ Yodłą założyć dwuosobowy kolektyw nazwany Other Sounds i sam organizować imprezy o tej samej nazwie. Koniec roku 2005 to zakończenie współpracy z Yodłą oraz stworzenie nowej ekipy - Seekwaves, z którą to do roku 2009 zorganizował cykl 11 imprez o nazwie Progress Night w chorzowskim Zanzibarze. Jego muzyka również przeszła małą ewolucje gdyż zaczynał od bardzo głębokich progresywnych brzmień a w chwili obecnej jego fascynacją jest połączenie progresywnej rytmicznej głębi z tetniącym życiem i energią electro housem, domieszką breakbeatu oraz ostatnio nawet trance`u. Prawdziwy miłośnik muzyki elektronicznej.

DJ SET

SET (SeekWaves/INQ.Club) Młody i ambitny dj współpracujący z klubem INQbator od 2004 roku. Pierwsze Kroki za konsolety stawiał już 1998 roku po zakupie swojego pierwszego mixera. Grywał ma szkolnych dyskotekach dyskotekach prywatkach lecz nie dawało mu to pełnej satysfakcji z grania. Od zawsze Muzykę traktował bardzo poważnie nieustannie szukając najlepszego dla siebie gatunku. Ukierunkował się w stronę muzyki House a w szczególności na progressive i elektro, ale to co lubi grać najbardziej to OLDSCHOOL
W setach często zaskakuje starymi dobrymi hitami które zawsze podgrzewają atmosferę na parkiecie. Zakochany w gramofonach i czarnej płycie
W INQ odnalazł to coś czego nie spotka się w innych klubach
Grał z takimi dj-ami jak Pulp, Roman Chmiel, Natasza & Oscarsix, Twinn, Roover, Kamil
Phill, Diteeer, Yodła, Sibi, Re ,d, Luco,Bo3o,Alan White, Solo i wielu innych….P

DJ KAMIL

Wszystko zaczęło się kiedy jeszcze jako małolat dostał od rodziców swój pierwszy gramofon przy którym spędzał całe dnie na
odsłuchiwaniu czarnych krążków. Jednak wtedy cała zabawa polegała wyłącznie na odsłuchiwaniu bajek i kilku niemieckich
szlagrów. Zamiłowanie do muzyki elektronicznej zapoczątkował u niego starszy brat, który brał go ze sobą na
imprezy techno, na których po raz pierwszy tak na prawdę przekonał się jak wiele możliwości dają gramofony i mikser.Od tamtej pory
zapragnął spróbować swoich sił jako DJ. Kiedy w połowie 2006 roku jego marzenie się spełniło i kupił swoje pierwsze gramofony
i kilka housowych wałków zaczął intensywny trening.Na pierwszej bibie za dekami stanął dopiero na początku 2007 roku w Chorzowskim
Zanzibarze. Muza którą robi niemałe poruszenie na parkiecie to klimacik począwszy od disco i vocal house a także elektro house i progressive. Jak do tej pory usłyszczeć
go można było w Machinie, INQ i Zanzi(Ch-ów).

DJ S.MARTIN

Urodził się i wychował w Chorzowie Marcin Kolebski lat 27

Prawdziwego Dj'a poznać po tym nie co gra tylko jak gra. Nie sztuką jest zagrać komercyjnie i bawić ludzi to potrafi każdy ... Sztuką jest wyciągnąć ludzi na parkiet dźwiękiem i bawić się razem z nimi...

http://www.myspace.com/musicsmartin

VJ TANK2000

Jako VJ drugi raz "zaświeci". Do chillout-ambient klipów zbiera materiały od
kilku lat. Inspiracje: Michel Gondry, "Zbig" Rybczyński, Jan Svankmajer i
wielu wielu innych animatorów i reżyserów.

http://www.myspace.com/vjtank2000

Ostatnio zmieniony przez S.Martin dnia 09-07-2009 19:49, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry
roover

PostWysłany: 05-07-2009 15:33    Temat postu: Re: VJ Odpowiedz z cytatem

tank2000 napisał:
roover napisał:
tank2000 napisał:

tak . tak
ja ja
latarka i przykładem zostanie mi ino świecić...
...no i może łocami
ino mi tam jakie miejsce dejta na laPTOKA
<cieszy mjee to że tym razem plakat się nadał>
drukować będzieta conieco
bo na stronie zanzi sa imprezy z marca - wiec chyba nikt tam nie aktualizuje

większość pytań kierowałbym do marcina aka s.martina ale ja Ci moge powiedzieć że na lapa się chyba znajdzie jakieś miejsce (na kolanach ) a co do strony zanzi to z aktualizacją jest na tyle ciężko, że niektore osoby będąc na stronie oficjalnymi rezydentami zanzi nie do końca wiedzą o tym fakcie więc ju noł a co do druku to sam nie wiem bo główną pieczę nad tą potańcówką trzyma marcin, ja tym razem tylko stoje z boku i ...ładnie wyglądam ale Twoich świecidełek jak zwykle jestem ciekaw aha a co do plakatów to obyś mi nie spoczął na laurach bo dla mnie i tak to chujowizna w odniesieniu do naszych poprzednich produkcji zwłaszcza xball`a i jodłowskiego więc marcin więcej potu nad lapem ale tak ogólnie to myśle, że idziesz w dobrym kierunku
Powrót do góry
missG_el

PostWysłany: 06-07-2009 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szopen aka Set napisał:
Krew sie poleje tzn. %

aż chyba wpadnę to zobaczyć
Powrót do góry
S.Martin

PostWysłany: 06-07-2009 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robi się ciekawie
Powrót do góry
mOUse!

PostWysłany: 06-07-2009 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie fajnie juz długo w zanzi mnie nie było ale bede jako crossover that dj line
Powrót do góry
Set SeekWaves

PostWysłany: 06-07-2009 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mOUse! napisał:
fajnie fajnie juz długo w zanzi mnie nie było ale bede jako crossover that dj line

ty bier plyty i grasz z nami
.::OldSchool::. www.myspace.com/szopenakaset
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: