hidden hidden hidden hidden

Sprzęt dla DJ! KAM KCDMIX100 Zobacz!

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kupię / Sprzedam płyty, sprzęt dj
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Paul Winter

PostWysłany: 10-05-2009 18:23    Temat postu: Sprzęt dla DJ! KAM KCDMIX100 Zobacz! Odpowiedz z cytatem

KAM KCDMIX100 to rewelacyjne urządzenie mało znanej w Polsce, ale cenionej na świecie firmy KAM. Są to dwa odtwarzacze i mikser w jednym. Wewnątrz tego produktu znajdują się lasery firmy SONY, które na prawdę rzadko skaczą na płytach. Funkcje jakie oferuje KAM KCDMIX100 to system AntiShock, łatwy i szybki wybór utworów z możliwością przeskoku o 10 na raz, dwie pętle loop z możliwością błyskawicznego przywołania każdej w dowolnym momencie (reloop), tarcza JOG, dwu zakresowy pitch (-/+ 8% i -/+ 16%), możliwość zaprogramowania następnego utworu, wybór wyświetlania czasu jaki pozostał do końca utworu / jaki upłynął od jego początku / jaki pozostał do konca płyty, możliwość automatycznego startu jednego odtwarzacza gdy kończy się utwór w drugim.
Mikser oferuje nam m.in. Talkover na mikrofon z możliwością jego wyłączenia, 3-zakresowe eq + gain na oba kanały, 2-zakresowe eq + gain na mikrofon, możliwość podłączenia dwóch zewnętrznych źródeł dźwięku do miksera, kontrola poziomu głośności poszczególnych kanałów i sumy w słuchawkach oraz kontrola poziomu na wyjściu (master). Znajdziemy też 10-poziomowy wskaźnik wysterowania LED oraz dodatkowe wyjście Rec.

Stan oceniam szczerze na bardzo dobry. Na wyświetlaczach są folie. Możliwe minimalne ślady użytkowania. Nic nie trzeszczy, wszystko chodzi płynnie. Sprzętu użyłem dosłownie kilka razy, a jest u mnie nieco ponad rok. Mogę wskazać tylko dwa mankamenty. Po pierwsze: cd2 czasami przy włączeniu urządzenia nie chowa lasera, ale wystarczy lekko puknąć w bok i wszystko wraca do normy (nigdy nie zdarzyło mi się to podczas grania). Drugi to angielska wtyczka, do której oczywiście dodaję przejściówkę (NIE transformator - napięcie jest takie same jak nasze). System antywstrząsowy działa znakomicie, nic nie skacze, nawet jak trząsłem sprzętem w rękach. Jednym słowem jest to super sprzęt, znacznie lepszy od jemu podobnych, tanich zabawek. Wiadomo - nie jest to Pioneer, ale na prawdę godny polecenia. Cena za granicą nowego to 287,62 funtów, czyli 1415zł (do sprawdzenia w internecie). Ja sprzedam za 600zł tylko i wyłącznie dlatego, że sam kupiłem go dość tanio i chciałbym sprzedać jak najszybciej. Koszty wysyłki pokrywa kupujący, tylko po wpłacie na konto. Więcej zdjęć mogę wysłać na życzenie.

e-mail: paulwinter@o2.pl
Gadu-Gadu: 7077196

Zdjęcia:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kupię / Sprzedam płyty, sprzęt dj Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: