hidden hidden hidden hidden

28-03-2009 PRZEPLATANIEC @ Electric Cafe

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Electric Cafe

PostWysłany: 17-02-2009 18:30    Temat postu: 28-03-2009 PRZEPLATANIEC @ Electric Cafe Odpowiedz z cytatem

PRZEPLATANIEC @ Electric Cafe

Już 28 marca w Electric Cafe zagra Dj Przeplach - rezydent klubu Ministerstwo w Krakowie. Impreza z cyklu “Przeplataniec” będzie obfitowała w klasyczne brzmienia Funk, Soul oraz całą masę Breaków! Obecność obowiązkowa!

Dj's

PRZEPLACH /stylowa spółka społem/
LADYBUG /czysta13/

godzina 22.00

Bilet: 10 zł DOOR SELECTION

miejsce: "Electric Cafe" ART MUSIC BAR ul. Paderewskiego 8 , Jaworzno

www.electriccafe.pl

Przeplach to dj i bboy w jednej osobie. Reprezentant Stylowej Spółki Społem - jednej z najstarszych ekip bboyowych w kraju, która za pośrednictwem Asfalt Records wydala płyte “Powrót do Przeszłości”. Graniem zajmuje się od około 8 lat. Grał bardzo dużo imprez w Polsce i za granica. Jego sety to ostra dawka funku, breaków i klasycznego hip - hopu, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków muzycznych. Współpracuje ze znanymi polskimi jazzmanami (np. Jarosław Śmietana) oraz gra w hard corowym zespole Wu-hae, z którym supportował min zespół Korn. Gral również przed takimi zespołami jak np. Dilated Peopels, Mala Rodrigez, Kultama, Afura, Scratch Perverts

Ladybug Andrzej Maciek Biedrzycki muzyką zajmuje się od ponad 20 lat. Najpierw jako instrumentalista (saksofony, flet, bass) kompozytor i aranżer.
- 1982 Zespół DUPĄ (Narzędnik Osobowy)
- 1984 laureat Jazz Juniors z zespołem Acceptation, Jazz Nad Odrą (Wrocław) , Jazz Jantar (Gdańsk), Fama (Świnoujście)
- 1985 - 1996 współzałożyciel/muzyk zespołu Pudelsi (2 sp, 3 lp)
- 1996 - obecność na płycie PRL
- 1997 - Nagranie Płyty i koncerty z zespołem (Bachleda Józef)
- 1998/99 audycja autorska w Jazz Radio

Od czerwca 2000 kierownik muzyczny klubu Blue FM w Krakowie gdzie odkrywa nowy dla siebie instrument, jakim są gramofony i mixer.
Jesienią tego samego roku zaczyna grywać w krakowskich klubach jako dj Ladybug

- 2001 współorganizator trzech kolejnych edycji imprez "Funk Fu"
- w kwietniu uruchamia Pierwsze w Krakowie co tygodniowe ChillOuty w PeweksCaffe.
- maj 2002 uruchamia i krótko rezyduje, w Mezzanine Lounge.
- listopad 2002 uruchamia Antykwariat
- wrzesień 2003 pierwsza impreza formacji "Funky Virus" (dj Ladybug, dj Ozz + instrumenty live)
- od lutego 2004 rezyduje w klubie Prozak
- 7 maj 2004 uruchomienie Puls Cafe w Krakowie
- od jakiegoś czasu związany z WU-HAE (sax)
- od maja 2008 rezyduje Electric Cafe w Jaworznie

Ostatnio zmieniony przez Electric Cafe dnia 03-03-2009 21:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kabak

PostWysłany: 23-02-2009 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grruubo.. tak 3mać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dziuniek

PostWysłany: 03-03-2009 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plakat dodany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dziuniek

PostWysłany: 26-03-2009 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..haha...buty sobie sprawiłem na Przeplacha dla mnie zajebista lekcja tańca się zapowiada
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: