hidden hidden hidden hidden

30-04-2004 Świeżynka`s Revenge - Rybnik

Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
takeshi wakadzuna

PostWysłany: 25-04-2004 22:17    Temat postu: 30-04-2004 Świeżynka`s Revenge - Rybnik Odpowiedz z cytatem

Wiadomości ze wsi i okolic :::

Po ostatnim ataku świeżynek na nowo otwarty klubik "DEMO" planowany jest kolejny i tak na "okrągło" w każdy piatek bydymy atakować

Commando HouseSquad (poczesani):

ziemniaq [NjcP:Ganja Support TEAM] - (funky, house, breakz) - świeżynka
Fran-ca [NjcP:Ganja Support TEAM] - (funky, deep, garage) - świeżynka
Bela [Latino House MACHINEGUNNER] - (latino, vocal, house) - tesh świeżynka

planowane wysokie loty jak zwykle ( choc tym razem musze polatac jush nizej bo prawie sie wystrzelilem w kosmos ostatnio)

planowany atak : 21:00
koniec : ? (do ostatniego twardziela na parkiecie)

wjazd : oczywiście że za darmoche

Kaj :
Music Club "DEMO" - (AFTER CLUB)
ul. Sławikow 6
Rybnik (nowa wieś)

Zaprasam wszystkich ziomkoof i nie tylko

pozdro

bo zawsze trza byc robic i ogolnie zeby bylo

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
val

PostWysłany: 26-04-2004 1:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam caly crew ::: NjcP:Ganja Support TEAM :::

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
warkocz

PostWysłany: 26-04-2004 8:42    Temat postu: Re: 30-04-2004 Świeżynka`s Revenge - Rybnik Odpowiedz z cytatem

NinHo Kawasaki napisał:

Commando HouseSquad (poczesani):

commando.........
Powrót do góry
Fran-ca

PostWysłany: 26-04-2004 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NJCP-No Ja Cie Prosza ziemniak
zniem ten team i wymysl mi jakąś ksywke bo mom zaćmienie mózgu
pozdro od poczesanej ekipy wodzisław śląski forrrr alllllll
ŚNIWRZYNKASSSSS RULEZZZZZZZZZZ
gg:7451255,cashiag@o2.pl
Powrót do góry
workie aka bela

PostWysłany: 26-04-2004 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a no tak - potejto skąd wziałeś ten motyw że ja jakiś machinegunner jestem
trzeba by było może jakiś kolektyw założyć i wykurzyć HF z siedziska
jestem za, a nawet bardziej - "poczesani kolektyw" brzmi swojsko
czyli po żelaznej bije prosto do Was znaczy do Nas - jak dam rade, a onii będą na siłach to przygarne co wytrwalszych skoczków z żelaznej pozdrawiam i do usłyszenia
killing me softly GG4005508
Powrót do góry
N!Na

PostWysłany: 28-04-2004 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nio no a bibka byla poprzednia na serio oki wiec polecam przybycie w piatek na dj ziemniaq,fran-ce,bele.dobrze jest tylko troszke nad klimatem popracujemy i jest git wiec ludzie przybywajcie!
Powrót do góry
bobek

PostWysłany: 30-04-2004 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może przybędziem moze znowu 4.25
Jeżeli tylko obie trzy uszy zafunkcjonowywują sie
No war
Peace blant
Powrót do góry
workie aka bela

PostWysłany: 01-05-2004 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KASTA SQUAD JOŁ !
.
.
.
.
.
.
.
I już jest po lokalu !
Powrót do góry
moniq pospiszil

PostWysłany: 01-05-2004 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

workie aka bela napisał:

.
.
.
.
.
I już jest po lokalu !

czemu??

gg-6364005
skype-monikalenert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
workie aka bela

PostWysłany: 02-05-2004 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo to ironia albo nie byłaś obecna
Ja już tam więcej się nie wybieram zresztą pozostali ludzie którzy grają i których znam też mają dość tego "lokalu" (chyba, że potejto zmienił zdanie, ale nie wydaje mi się!)
NIech Ci będzie uświadomię Cię co i jak
Człowiek zrywa się z imprezy tacha płyty żeby "po znajomosci" zagrać harytatywnie (co się nie robi dla przyjaciół ). Jakoś przy drugiej płycie jaką włożyłem na talerz przybiegła do mnie wyraźnie podekscytowana "kobieta" w białych ciuszkach z poliestrowymi włosami i z tekstem do mnie: masz przez mikrofon powiedzieć, że przyjechał kasta squad buahaha zlałem kobiete (bez obrazy ale tylko na to zasłużyła), poszła się żalić do kasi i chyba do ziemniaqa. Na nic jej prośby i żale. Za chwile patrze, żwawym krokiem idzie w moją stronę jakiś hh-owiec (czy też skejt - nie wiem jak ich rozróżnić) z tym samym tekstem. Kolejną osobą, która przyszła coś załatwiać była sam Carl Cox z Rybnika czyli menager, selektor i bramkarz w jednej osobie - tylko pozazdrościć wszechstronności (kto oglądał Human Traffic powinien wiedziec o co chodzi z C Cox'em). I spasowałem bo ileż można - łukaszek podłączył mikrofon, chłopak powiedział co miał a ja w tym czasie spakowałem płyty (trzeba się szanować co nie ) Podłączyli sobie CD-eka i bawiła się jedna osoba - standardowo białe gacie biała bluzka i tańczyłą do lustra - aż strach miałem podejść i zabrać baga z płytami co tak żywo poruszała nogami (miss strechu i zwiewnosci) Wychodząc zobaczyłem ten legendarny kasta squad - panowie w puchowych kurtkach, z kaptuarmi i czapeczkach - ubrani jakby co dopiero wrócili z jakiegoś snowdeck contestu, rozwaleni na okrągłym siedzisku lookali jak panna, która sądząc po klasie bielizny pięć minut wstecz nie wiedziała, że będzie się rozbierać improwizowała przy rurze (żal mi kobiety, ale taki juz jestem). Miałem zaszczyt widzieć jak zrzuciła górną część "bielizny" - momentalnie jej cień zrobił się zbliżony do cienia przyrządu wokół którego wiła swoje nazbyt smukłe ciało.
W sumie nie wiedziałem jak zareagować - w końcu "otarłem się" o ikone polskiej sceny - onieśmielony zapomniałem nawet poprosić o insygnia na jakiejś płycie albo tshirt'cie - przepraszam mel, że nie udało mi się tego załatwić (wiem że właśnie o czymś takim marzyłeś na urodziny a ja Cię zawiodłem - aż mi głupio)
Także nie sądzę, aby jeszcze ktoś kto wie co i jak dzieje się w tym klubie miał ochotę się tam bawić (mówie o ludziach od szerokopojętego house - niech Bóg Was błogosławi Bracia i Siostry).
Mam nadzieję i licze na jakiś głos ze strony opozycji (znaczy ludzi o odmiennych odczuciach). Z góry przepraszam osoby, które uraziłem w jakikolwiek sposób moim komentarzem (szanuję Was i prosze o zrozumienie) - jeśli chcecie możecie zawsze podobny komentarz napisać o mnie, a ja postaram się płynące z niego wnisoki wydobyć i potraktować poważnie.
Dane personalne osób biorących udział w powyższym tekście zostały zmienione w celu ochorny ich dobrego imienia.
Powrót do góry
mel

PostWysłany: 04-05-2004 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeznik
blurp...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
baranek

PostWysłany: 04-05-2004 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie było mnie tam ... ale bela.... buhahahaa....
Let's toOgeTher fLy TOo tHe SkY
Powrót do góry
N!Na

PostWysłany: 05-05-2004 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasta-dupa-cwaniaki.niebedzie imprez naszych juz.......cale szczescie
Powrót do góry
moniq pospiszil

PostWysłany: 05-05-2004 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tez tam nie bylo ale relacja rewelacja

gg-6364005
skype-monikalenert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
workie aka bela

PostWysłany: 05-05-2004 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh no dziękuje za słowa uznania - rozważam możliwość wydania jakiejś książki - ale jak narazie nie mam nawet dośc zapału żeby bloga zrobić buahaha
Wciąż czekam na relacje kogoś kto tam był bo narazie jest tylko moja więc coś tu śmierdzi obiektywizmem
A tak poza tematem to właśnie się dowiedziałem (pewność źródła 97%), że w końcu rusza POZYTYWKA - nowiutki lokal (ponoć nawet ma mieć rangę klubu) zlokalizowany na parkingu przy ul. Curie Skłodowskiej (ścisłe centrum, na przeciw figloraju, pod kominem - nie sposób nie trafić). Z tego co wieści doniosły to w przyszłą środę mam tam zamkniętą ( ) imprezę ode mnie z politechniki (dzień sportu i rehabilitacji ) - jak się dowiem kto tam będzie miał duzo do gadania to będę łapał kontakty - a nóż się zagra od czasu do czasu.
Kolejną plotką (skala pewności 98%) jest fakt , że kolejny zlot koła miłośników ŻHP (Żelazna House Party) ma się odbyć w przyszły piątek 14 maja i wstępnie planowany jest w plenerze tj. ogródek z tyłu naszego Naszego zacnego Ratusza (wejście tylko przez Żelazną). Standardowo wejście i wyjście niepłatne - więcej info zostawię na forum jak tylko będę miał więcej danych - a dane sa obiecujące nieprawdaż? Zapraszam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: