hidden hidden hidden hidden

29-11-2002 -- liquid night 04 -- hades/tarnow --

Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
qbek

PostWysłany: 21-11-2002 12:07    Temat postu: -- 29.11.2002 -- liquid night 04 -- hades/tarnow -- Odpowiedz z cytatem

liquid night 04
the expressive dance session
----------------------------------
29.11.2002 - hades - tarnow, pl. lazienny
start: 21.00 wjazd: 5 blach

bedzie to impreza andrzejkowa, wiec nalezy przygotowac podwojna dawke mocy, bo przecierz andrzejki sa tylko raz w roku ;)

tej nocy zagraja chopaki z liquid store, a mianowicie:

chris tope - ktorego domena sa klimaty mocno gibajacego house, a konkretnie funky, vocal, french a takze speed garage - roman, jak to nazywaja go bliscy znajomi, postara sie o to zeby na naszych twarzach zagoscil banan :)

gaza - bedzie wkrecal nas pompujacym techno, wiem rowniez ze zaopatrzyl sie w kilka plytek house'owych i nie jest powiedziane ze nie z robi z nich uzytku tej nocy - wystarczy ze go ladnie poprosicie zwracajac sie do niego per "della gaza", a na pewno poslucha ;)

meness - tutaj ciezko wyczuc obywatela, na pewno mozemy sie spodziewac techno z gornej polki w roznych jego odmianach, grane ekspresyjnie, czyli bardzo dobre i szybkie miksowanie - nie wiem czy bedzie zapedzal sie bardziej minimalistycznie, bo to zalezy od potrzeby chwili, ale sa andrzejki wiec... ;)

qbek - house, mniej slodki, bardziej "niegrzeczny" - wiecej elektroniki, mniej naturalnych instrumentow i wokali, wokal jezeli juz to futurystyczny, przefiltrowany... czyli progressive, do tego kapka tech-house, tribal i troche pompek, co daje mieszanke wybuchowa energetycznego house, w dobrym, szybkim, ale nie zawrotnym tempie

goscinnie pojawi sie

accadia - jego muza to glownie progressive, ktory staje sie powoli (o ile juz sie nie stal) niezaleznym gatunkiem muzyki klubowej - nieco w wolniejszym tempie, klimaty cos a la skladaki global underground - czyli krotko mowiac kawal dobrej elektroniki zarowno do zabaway jak i do sluchania

niestety nie pojawi sie tej nocy big el - serce nie sluga ;)

impreza bedzie miala charakter zamknietej, a dostac sie beda mogly na nia tylko osoby z listy, ktora powstaje od dzis :) mozna, a nawet nalezy sie na nia zapisywac ;) wystarczy zlapac kogos z ekipy ls i powiadomic o checi przybycia i zostawic swoja xywe (ew. xywy, jezeli wyciagniecie jakis znajomych ze soba) - dopasc nas mozecie glownie na necie - irc kanal #biba, soulseek kanal biba, gadu-gadu, icq, e-mail... mozecie tez slac smsy, telefonowac lub przekazac nam informacje osobiscie spotykajac nas np. w jakiejs knajpie ;)

nie pozostaje mi nic inengo jak zaprosic wszystkich w imieniu swoim a takze pozostalej brygady ls - niech te andrzejki na dluuuugo zostana w pamieci nas wszystkich ;) kazdy kto balowal w hadesie, wie ze mozna sobie tam pozwolic na dosc duza dawke luzu, co nalezy uznac za wielki plus ;) ja osobiscie chcialbym zeby ta imprezka wypadala minimum jak liquid night 02, kiedy to rozwalila system wielu osobom...

3mcie sie i do zobaczenia ;)

Ostatnio zmieniony przez qbek dnia 21-11-2002 18:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zolwik

PostWysłany: 21-11-2002 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... bedzie siem dzialo... (nowine napisalem )
Dozo ludziska na bibie!
---=== Hardcore Will Never DIE ===---
---=== http://www.dnbradio.pl ===---

Wiedzmin Pre-Order Kurier Team!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Morelka

PostWysłany: 21-11-2002 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja juz moge byc wpisana na ta liste !??!?!?!?? Plisss plisss plisss
Powrót do góry
doro

PostWysłany: 21-11-2002 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przepraszam... Ile jest kilometrow do Tarnowa??
Powrót do góry
qbek

PostWysłany: 27-11-2002 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doro - to zalezy skad ;)
hades to cos a la byla chorzowska galeria... swoi ludzie, duzo swobody...

a co do piatkowej imprezy - mimo niklego zainteresowania nia tutaj na forum, juz dzis wiadomo ze bedzie komplet, poniewaz dostalismy sporo zgloszen...

jednak zdecydowana wiekszosc to nowi ludzie, ciekawe czy pojawi sie ktos ze starej gwardii ? ja licze ze kilka osob przyjdzie, wiem tez ze kilka sie nie pojawi

czasy sie zmieniaja, ludzie tez... tylko czy na lepsze ?
http://soundcloud.com/qbek
http://www.mixcloud.com/qbek/
http://www.facebook.com/dj.qbek
Powrót do góry
Kali

PostWysłany: 27-11-2002 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no qbek na mnie mozesz liczyc po 6 -tygodniowej przerwie od bibek wreszcie sie wyskacze (chyba ze sidorski mnie upodli mocno swoja weselna heheh ) pozdro i do zobaczonka w piatek

-= Happy world =-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
qbek

PostWysłany: 28-11-2002 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kali - razem sie upodlimy ta weselna, w koncu andrzejki :) a jak sie siegnie pamiecia lata wstecz, to z reguly bylo najebkowo ;)
widze ze sobie dales ostry looz - 6 tyg. - niezle
ale ja w sumie jeszcze dluzej dobrze nie zaimprezowalem, a tu nadarza sie okazja na naprawde niezla impreze :)
od strony muzycznej ja sobie tez zrobie mala odmiane - chociaz niewiele zostalo mi wokali... jednak te co zostaly w mojej kolekcji to szlagiery i zamierzam je na te noc odkurzyc ;)
bedzie dobrze - lista zamknieta... pytanie czy sie pomiescimy wszyscy, hades nie z gumy a frekwencja zapowiada sie ponad 100% ;)
Powrót do góry
qbek

PostWysłany: 28-11-2002 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaaaaa
i jeszcze jedno - gdyby niektorzy zastanawiali sie, jak w takim hadesie moze byc spoko impra ? przecierz to nie zaden "elytarny" klub... odpowiedz prosta: nie wazne gdzie - wazne z kim
i tym optymistycznym akcentem sie zegnam
do jutra ;)
Powrót do góry
worm

PostWysłany: 28-11-2002 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ladnie stara gwardia nie ladnie
qbek : ciezkie czasy nastaly to fakt.......dlatego chyba moze cieszyc fakt pokazywania sie nowych twarzy na bibkach
do zobaczenia w piatek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Z4--

PostWysłany: 29-11-2002 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tiaaa..... moje misie pysie
bedziemy sie jutro bawic na caaaalego...
wkoncu andrzejki jak to qbek powiedzial raz w roku
i wsrod rodzinki oczywiscie
bedzie sie pewnie milo dzialo
buzzziaki
Powrót do góry
Kali

PostWysłany: 29-11-2002 2:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noooo qbek to teraz mi zrobiles banana na ryjku mowisz ze jutro odkurzysz stare wokaliki ? to cieszy mnie to niezmiernie ...mam tylko nadzieje ze dacie z sidorskim rade po dzisiejszym wypadzie i zakwasy wam nie dadza sie we znaki )..ehh miesniaki
ouupppppssssss to juz dzisiaj wsumie nie jutro ..i sobote mam wolna yeahhhh

-= Happy world =-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kali

PostWysłany: 29-11-2002 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe a jednak caly liquid w komplecie dzisiaj bedzie bo doszly mnie sluchy ze big el jednak bedzie dzis plumkal....serce wsumie nie sluga ale z drugiej strony...kocha to poczeka :p

-= Happy world =-
Powrót do góry
guinpigea

PostWysłany: 30-11-2002 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nio i po wszystkim i wszystkim hyhyhyhyhy
fajnie bylo a teraz oczekujaco na pociag
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kali

PostWysłany: 30-11-2002 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no powiem krotko : jak dla mnie przynajmniej to dotychczas najlepsza bibka w hadesie jaka byla bylo milo i sympatycznie tylko....meness za duzo polewal hehehehe

-= Happy world =-
Powrót do góry
Z4--

PostWysłany: 01-12-2002 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tiaaa....
bylo baaardzo milusi i swojsko
zgadzam sie z panem kalim ze najlepsza bibka jaka dotychczas odbyla sie w hadesie
oby takich wiecej....
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: