hidden hidden hidden hidden

Ogłoszenie grzecznościowe.

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Janii

PostWysłany: 22-12-2008 18:29    Temat postu: Ogłoszenie grzecznościowe. Odpowiedz z cytatem

Info za http://krakow.gumtree.pl

Witam.

Szukam współlokatora do mieszkania, które niedawno kupiłam na krakowskim Kazimierzu. Mam 25 lat, nie mam dzieci, jestem osobą bardzo niezależną, z zawodu jestem fotomodelką i redaktorką w jednym z dużych zagranicznych wydawnictw. Mieszkam sama. W związku z moim zawodem prowadzę bardzo intensywny tryb życia, również bardzo niezdrowy. Dużo podróżuję po świecie, dużo imprezuję. Mam specyficzne zainteresowania: zboczenia, parafilie, okultyzm, modyfikacje ciała, obracam się w kręgach takich osób. Prowadzę otwarty dom, często bywają u mnie różni (również dziwni) ludzie. Słucham bardzo ciężkiej muzyki (death/black metal, grindcore etc.). To było tytułem wstępu, teraz treść właściwa.Poszukuję współlokatora - koniecznie mężczyzny, który zamieszka ze mną i będzie dbał o moje mieszkanie podczas moich wyjazdów (zaznaczam, że z reguły nie będzie wiadomo kiedy wrócę, bo sama tego często do końca nie wiem, może mnie nie być kilka dni, może nawet kilka tygodni), a także o mnie podczas mojej obecności. Interesuje mnie niezobowiązujący seks, ponieważ mam duży temperament, a nie uznaję stałych związków, zresztą w przypadku mojego stylu życia to nierealne. Miewam zmienne nastroje skutkiem zażywania różnego rodzaju leków i substancji, wtedy często potrzebuję opieki. Wobec powyższych musi być to człowiek całkowicie niezależny i dyspozycyjny, nie interesuje mnie osoba, która mi powie: "Nie, dzisiaj wychodzę na mecz." czy "Dziś nie mogę, jadę na weekend do rodziców". Musi być dyspozycyjny 24 godziny na dobę, w związku z tym lepiej, żeby nie miał dziewczyny/żony/chłopaka/męża/dzieci/chorych rodziców. Nie obchodzi mnie z kim się będziesz spotykać, obchodzi mnie za to stan twojego zdrowia: wymagam regularnych badań na obecność wirusów i zakażeń (głównie tych przenoszonych drogą płciową), ze swojej strony gwarantuję to samo. Musi to być osoba inteligentna, z którą da się czasem zamienić słowo, dojrzała i odpowiedzialna - mam zamiar powierzyć jej mieszkanie, za które nieźle zapłaciłam i po powrocie z zagranicy nie chcę go zastać w stanie opłakanym, ogołoconego do zera. Naiwnych przestrzegam, że jeśli coś takiego będzie miało miejsce, że jeśli coś mi zniknie z mieszkania, albo zniknie mój "opiekun", załatwię sprawę w taki sposób, że opiekuna znajdą i odwdzięczą mu się za to sowicie. Ja organizuję w moim mieszkaniu imprezy i przyjęcia, ty nie możesz tego robić nawet pod moją nieobecność z prostej przyczyny: nie wiesz kiedy, z kim ani w jakim stanie wrócę. Mieszkanie jest po prawdzie dwupoziomowe, ale to nie zmienia faktu, że to ja jako jego właścicielka ustalam zasady.Kwestie techniczne: mieszkanie posiada satelitę, internet i strzeżony parking za bramą w podwórzu, posiadam dwa miejsca parkingowe więc jeśli masz samochód nie ma problemu, żebyś go tam zostawił. Ja nie posiadam w tym momencie samochodu. Wszelkie zwierzęta futerkowe odpadają, mam na nie alergię. Posiadam dwa dorosłe pająki (P.metallica), którymi zajmowanie się podczas mojej nieobecności również spadnie na głowę współlokatora. Jeśli nie potrafisz, a chcesz, nauczę cię zajmować się nimi. Jeśli boisz się pająków, nie odpowiadaj na moje ogłoszenie.Kwestie techniczne dotyczące współlokatora: mężczyzna, wiek 25-35 lat, wysoki (pow. 1,80m), zadbany, ładnie zbudowany, dobrze wyposażony (zostanie to zweryfikowane przy pierwszym spotkaniu), czysty, mający podobne do moich zainteresowania i lubiący słuchać podobnej do mojej muzyki (z prostego względu - nie będziesz słuchał w moim mieszkaniu tego, czego ja nie toleruję). Twoja sytuacja finansowa mnie nie interesuje o ile jesteś w pełni dyspozycyjny. Ani twoje hobby, jeśli dawanie mu upust nie będzie mi przeszkadzać. Twoja narodowość, poglądy polityczne, wykształcenie również mnie nie interesują o ile spełniasz wszystkie moje wymagania, chociaż wolałabym, abyś miał polskie obywatelstwo.Ogłoszenie jest jak najbardziej poważne, proszę o odpowiedzi wyłącznie osoby spełniające moje kryteria.

Pozdrawiam,Jasmin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikołaj

PostWysłany: 22-12-2008 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurewsko
www.southsilesia.ownlog.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
equal2702

PostWysłany: 22-12-2008 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przynajmniej konkretnie napisane
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tufutuf

PostWysłany: 22-12-2008 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jebie, życzę słonka frajerowi który pójdzie na taki układ, niewolnictwo XXI wieku.
W porównaniu z tym ogłoszeniem to na Prostopadłej 9A jest willa i życie w błogim luksusie, jakiego tam nigdy nie będzie.
Ja jebie co za głupia cipa,
PCHALLDAY | kulturamusibyc.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Domi

PostWysłany: 22-12-2008 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kup se niewolnika
Powrót do góry
Marcin

PostWysłany: 22-12-2008 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa gdyby nie ten death/black metal i zakaz stadionowy to bym się pisał,a no i fota modeleczki by się zdała
party all the time

każdy ma taką Monike Lewinsky na jaką zasługuje...
Powrót do góry
Fluffy

PostWysłany: 22-12-2008 22:05    Temat postu: Re: Ogłoszenie grzecznościowe. Odpowiedz z cytatem

TO napisał:

(...) skutkiem zażywania różnego rodzaju leków i substancji,

Pozdrawiam,Jasmin

jedno jest pewne, nie przeczytala ulotki załączonej do opakowania tu dzież nie konsultowała sie ani z lekarzem ani z farmaceutom
Podpis to krótki tekst, który będzie się pojawiał pod każdym postem...
Powrót do góry
Sypho_Low

PostWysłany: 22-12-2008 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
kurwa gdyby nie ten death/black metal i zakaz stadionowy to bym się pisał,a no i fota modeleczki by się zdała

ale masz zbyt małego penisa
www.myspace.com/p0stscriptum
Powrót do góry
Marcin

PostWysłany: 23-12-2008 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to mnie teraz załatwiłeś

jakieś kompleksy na tym punkcie że tak o małych penisach,nie bój żaby

już wiem

ty gustujesz tylko w dużych penisach,Stanisławie
party all the time

każdy ma taką Monike Lewinsky na jaką zasługuje...
Powrót do góry
Sypho_Low

PostWysłany: 23-12-2008 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no.. zdemaskowales mnie
www.myspace.com/p0stscriptum
Powrót do góry
Śpiący Leon

PostWysłany: 23-12-2008 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealny materiał na żone...

PI JAK PIJAK
Powrót do góry
equal2702

PostWysłany: 23-12-2008 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:

Powrót do góry
czarnyJanek

PostWysłany: 23-12-2008 13:03    Temat postu: Re: Ogłoszenie grzecznościowe. Odpowiedz z cytatem

Janii napisał:
Info za http://krakow.gumtree.pl

Kwestie techniczne dotyczące współlokatora: mężczyzna, wiek 25-35 lat, wysoki (pow. 1,80m), zadbany, ładnie zbudowany, dobrze wyposażony

lipa....gdyby nie ten wiek...

Zarząd czuwa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Addy-Z

PostWysłany: 23-12-2008 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
(...) dobrze wyposażony (zostanie to zweryfikowane przy pierwszym spotkaniu) (...)
Powrót do góry
phill

PostWysłany: 23-12-2008 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze się ktoś umówi na weryfikację wstępną - kij z mieszkaniem ;p
!czek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: