hidden hidden hidden hidden

Sprzedam DJ-X3

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kupię / Sprzedam płyty, sprzęt dj
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Kranky

PostWysłany: 18-10-2008 19:30    Temat postu: Sprzedam DJ-X3 Odpowiedz z cytatem

Jak w tytule, mam na sprzedaż taki właśnie sprzęt.

HollyWood DJ-X3

Funkcje:
Loop, Pokrętła JOG Dial, Auto Cue, Synchroniczny start, Funkcja Back Cue, Fader start, Funkcja relay, Możliwość przeszukiwania po ramkach,Sszybki start, Dwa wyświetlacze LCD, Pitch +/- 12%, Cyfrowe wyjście, Możliwość kontroli z zewnątrz, Przeskakiwanie co 10 ścieżek, Playlista: 20 utworów, 8-krotny oversampling, Częstotliwość próbkowania 44,1 kHz, Przetwornik 24 bitowy, Pasmo częstotliwości 20 -20 000 Hz, Zniekształcenia 0,03 %, Zasilanie 220V/ 50 Hz, Pobór mocy 25 W, Masa - 6.9 kg, Wymiary pulpitu kontrolnego - 482 x 90 x 65 mm, Wymiary elementu CD - 482 x 90 x 250 mm

Jestem drugim właścicielem.
Wszystko jest w 100% sprawne. Gdzie-niegdzie drobne ryski. Aczkolwiek kable, łączące panel z CD zostały miejscami lekko "obgryzione" z warstwy izolacyjnej, wszystko działa. Nie wiem, czy to poprzedni właściciel tak je obgryzł, czy jego zwierzątko

Czyta nagrywane własnoręcznie płyty.
Nie wynosiłem z domu. Używany ledwie parę razy, cały czas leży na biurku, i się kurzy.

To chyba tyle.

Cena do ustalenia

Kontakt:
GG - 4413229
Mail - jarek-mail-o2(małpa)o2.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kupię / Sprzedam płyty, sprzęt dj Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: