hidden hidden hidden hidden

28-06-2008 JAHBESTIN RASTA-RAP SKUP KULTURY TYCHY

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
AdrianTychy

PostWysłany: 24-06-2008 17:25    Temat postu: 28-06-2008 JAHBESTIN RASTA-RAP SKUP KULTURY TYCHY Odpowiedz z cytatem

ZAGRAJĄ:

JAHBESTIN:

Jahbestin nowy sącz rasta front.nazwa zespołu -JAHBESTIN-od jah,który jest czystym dobrem,pozytywną energią i od bestii,którą każdy z nas ma gdzies mniej lub bardziej stłumioną.JAHBESTIN rozdaje radość to główny cel. Historia: Historia Zaczęło się od wspólnych melanżów i ognisk. Gdzie i kiedy powstały pierwsze rymy naprawdę nie wiem. Jahbestin jako zespół powstał w 2000r, kiedy to ja (Webster) i Gustek zapisalismy się razem do wieczorówki i tam stworzylismy pierwsze kawałki, wspólne refreny, a ja w domu na swoim pentiumie 133 z chujowa karta muzyczna kleciłem pierwsze bity. Poczatki były trudne ale Jah był i jest z nami. Założeniem dziłalnosci Jahbestina stał się przekaz pozytywnej energii prosto z serca. Jahbestin to przedewszystkim Webster i RAS P. choć tak naprawdę tworzy go cały nasz rasta squad: Gustek,Dugowłosy,Skawson, Kyjos, dwie Kury i mnóstwo załogantów, których nie sposób wymienić. Pierwszy koncert 10.03.2001r. zagralsmy w rynku naszego miasta (NOWY SACZ), w klubie Brock, było zajebiscie i utwerdzilismy się w tym, że warto to robić,a nawet żyć dla tego. Gramy dalej, rozwijamy się i przyswieca nam wcišż ten sam cel - rozdaje radosć nie złosć. Poza przekazem "pozitiwa" nasza muza to swojego rodzaju bunt czy manifest ludzi babilonu, dzieci rewolucji.zespol nie jes teraz w komlecie mnostwo podzialow w rasta brygadzie ale webster napierdale caly czas swoje no bo co ma robic dozo kawalkow powstało w Angli. Do Jahbestina dolaczył Skawa i reprezentuje godnie Rasta Squad

http://www.myspace.com/jahbestin1

28.06.2008 SKUP KULTURY
UL. WYSZYŃSKIEGO 32 TYCHY
WSTĘP: 8PLN START 21:00
www.myspace.com/skup_kultury
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: