hidden hidden hidden hidden

POCO TEN DZIAŁ (release'y)

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
trzysty

PostWysłany: 19-12-2007 12:07    Temat postu: POCO TEN DZIAŁ (release'y) Odpowiedz z cytatem

jak w temacie nierozumiem sensu istnienia tego działu kazdy zainteresowany wchodzi na strone i wie co akurat wyszło no chyba ze chodzi tylko oto zeby Galek nabil sobie kolejnego tysiecznego posta ato soryy
FUTURE sie robi.. cały czas..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Galek

PostWysłany: 19-12-2007 12:43    Temat postu: Re: POCO TEN DZIAŁ Odpowiedz z cytatem

po to

trzysty napisał:
kazdy zainteresowany wchodzi na strone i wie co akurat wyszło

co do postów zgadzam się w 1000 %
:::I:::B:::T:::
Tech-House Music
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
trzysty

PostWysłany: 19-12-2007 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strone sklepu czy tez jakas muzyczna wramach scislosci
Powrót do góry
zirk

PostWysłany: 19-12-2007 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mnie to zastanawia zawsze, i ogólnie podobne wrażenie odnoszę. już kiedyś chciałem o tym napisać,ale sprawdziłem liczbę wyświetleń i ktoś tam jednak zagląda czasem (b.rzadko) , poza tym nie chciałem Gałka denerwować i sobie odpuściłem.
ale prawda jest taka,że jak ktoś na serio szuka muzyki to na pewno nie szuka jej w releasach na bibie
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Galek

PostWysłany: 19-12-2007 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee cierpliwy facet zemnie po za tym jest taki mały knif że nie którzy forumowicze wiedzą po co ten dział
Tech-House Music
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zirk

PostWysłany: 19-12-2007 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Galek napisał:
po za tym jest taki mały knif że nie którzy forumowicze wiedzą po co ten dział
mnie się widzi,że chcieliście wzorem innych stron, gdzie takie topici cieszą się powodzeniem, zrobić dział pomocny dla didżei. no i ogólnie to dobrze chcieliście, ale biba nie jest takim forum tzn forum ściśle ukierunkowanym. bałagan w tych releasach straszny( jak to na bibie), nie wiadomo w zasadzie jakie są kryteria doboru pojawiających się tu nowych wałków, a przeglądających i tak jest niewielu. moim zdaniem ludzie,którzy szukają muzy znajdują ją gdzie indziej. tutaj to bardziej z ciekawości chyba ktoś zajrzy czasem(ja np), a już żeby się dyskusja jakaś toczyła to w ogóle sporadycznie. nie zrozum mnie źle - jeśli dla tych 10 osób chce Ci się to dalej wklejać to chwała Ci za to Gałek może ktoś coś ciekawego znalazł tutaj - nie wiem. ciekawe co na to inni zwiedzający ten dział
wydaje mi się, że wiem jakie były założenia przy powstawaniu tego działu,ale w praktyce okazało się,że zainteresowanie nie sprostało oczekiwaniom
IMO oczywista
...
Powrót do góry
Galek

PostWysłany: 19-12-2007 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Dzięki

2. Chciałem dobrze (staram się wrzucać info tylko o ciekawych moim zdaniem kompilacjach, albumach, ep-kach)

3. Nie ja decyduje o tym czy dział powinien istnieć czy nie, czy też rozwijać się w innym kierunku.

4. Ja tylko wrzucam muzę.
Tech-House Music
Powrót do góry
trzysty

PostWysłany: 19-12-2007 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zirk zdecydowanie tak , jest jeszcze jedna kwestia ze moze jakby ktos inny oprucz Galka wrzucil jakis spis to by bylo cos nowego niechce mi sie szukac ale chyba nie ma tego zawiele Galek chwala dla ciebie ze dzialsz ale moze daj sznase innym zobaczymy co ztego wynikinie i czy wogole wyniknie pozdr
Powrót do góry
Janii

PostWysłany: 19-12-2007 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Galek napisał:
po za tym jest taki mały knif że nie którzy forumowicze wiedzą po co ten dział

Ja na ten przykład nie mam czasu na odwiedzanie innych stron traktujących o konkretnych gatunkach muzycznych i sledzenia co akurat nowego dzisiaj wyszło. Wchodze do działu Release'y bo wiem, że Gałek ma równie szerokie zapatrywania muzyczne jak i ja, sprawdzam co w trawie piszczy i potem ewentualnie moge szukac jeszcze szerszych informacji na temat tego czy innego release'a.
A, że innym oprócz Gałka nie chce sie wrzucac informacji o ciekawych produkcjach to inna bajka.
Jeśli chodzi o muze to Gałek (ostatnio tez Waller) odwala tutaj dosyć ciężką robote. Masz link do ciekawego secika, wiesz, ze wyszło coś co może być ciekawe to wrzucaj, proste.
Tez tworzycie to forum i możecie podrzucac pomysły. Wiem, że niekonstruktywna krytyka jest prosta, łatwa i przyjemna, ale ludziom "dbającym o to forum" można podrzucic jakiś pomysl, a nuż bedzie ciekawy i zostanie przyjęty z "aplauzem i akceptacją"

zirk napisał:
mnie się widzi,że chcieliście wzorem innych stron, gdzie takie topici cieszą się powodzeniem, zrobić dział pomocny dla didżei.

Błąd. Z założenia miałbyć to dział wymiany informacji i opinii na temat nowych produkcji (głównie albumów, ale nie chcielismy aż tak bardzo zawężać) między uzytkownikami forum.
Powrót do góry
Śpiący Leon

PostWysłany: 19-12-2007 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeniesc to na kanape. Od tego jest ona, od tego jest.

PI JAK PIJAK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
emse

PostWysłany: 20-12-2007 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imo, Gałek jest do przodu z release`ami od wielu "kierunkowych" stron. Np takie soundrevolt, niby kumaci dziennikarze z dojsciami do promosow itp, a takie info o steve bug fabric37 to wczesniej (i to o wiele) wyplynelo tutaj.
Odjebac mi sie od Galka i releasoof
rob swoje i bez tlumaczen
Powrót do góry
zirk

PostWysłany: 20-12-2007 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Janii
nikt przecież tutaj nie stara się umniejszać roli Galka w propagowaniu muzy na bibie. szacun wielki za to,że mu się chce.
sam często zasysam sety ,których nigdzie indziej nie znalazłem a Galek gdzieś wyczaił.
to samo działa w drugą stronę-jak znajdę coś ciekawego , a G tego nie wkleil to też to wrzucam.
co do releasów to faktycznie- skoro są odbiorcy, nieważne,że jest ich kilku, to istnienie działu jest uzasadnione. nad sensem istnienia działu zastanawiam się bardziej w kontekscie wlasnie niedużej grupy odbiorców, a stosunkowo dużej pracy wkladanej w dział przez Galka. jesłi jemu się chce to dobrze.
także nie nazywałbym tego "niekonstruktywną krytyką" , a raczej rozpoczęciem dyskusji na ten temat. nie mówię przecież-" zamknąć dział- Galek to chuj"
jeśli chodzi o krytykę konstruktywną i podsuwanie pomysłów to mam taki, juz to pisalem kiedys,zeby zmienic konstrukcje forum z setami tak,żeby serczem można było znaleźć starsze sety konkretnego wykonawcy. tzn żeby każdy set był osobnym tematem.

@ emse
już się odjebałem od rilisuf
wybacz

@ śpiący- racja

@ Gałek
i tak wszyscy wiemy,że tylko sobie posty nabijasz
...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: