hidden hidden hidden hidden

elo kanapa:)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kanapa
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
nr

PostWysłany: 05-11-2007 19:20    Temat postu: elo kanapa:) Odpowiedz z cytatem

temat jest banalny jak zycie:) rozmawialem ostatnio z kilkoma osobami i kazda z nich potwierdzala, ze spolecznosc ktora sie nam tutaj wytworzyla to mit:)
rzucam teze w takim razie, ze opinie jakie uslyszalem nie sa przypadkowe, dlatego jestem cholernie ciekawy ile nas tutaj jest tak naprawde. nie mam zamiaru oglaszac pospolitego ruszenia czy czegos w tym stylu, chcialbym jednak wiedziec (mysle ze znajdzie sie jeszcze kilka ciekawych tego tematu osob) ile osob swiadomie uczestniczy w rozwoju tego projektu;) kto ma odwage sie udzielac. nie jest to bynajmniej atak - wrecz przeciwnie - dajcie sie poznac ludzie!
nie robie tu prowokacji, kazdy ma prawo sie wypowiedziec. mam swiadomosc, ze wbijamy sobie gwozdz w stope ale kiedys trzebabylo to zrobic:) dobry fetysz nie jest zly:) kanapa miala byc przyjaznym miejscem, ale brakuje jej wyrazu. nie da sie ukryc ze kazdy z nas ma wrazenie, ze nie ma osoby ktora tak naprawde moze odpowiedziec na pytanie czym jest kanapa? co to za stwor? widzialem w tym dziale naprawde godne szacunku tematy, szanuje ludzi, ktorzy je inicjowali...

daj znac ze jestes - ze chcesz tu byc, nie na kanapie ale na bibainfo.pl bo kanapa = bibainfo.pl

ps. popatrzcie jakie tematy tutaj sie znalazly, _dokladnie_ wszystkie tematy. przez szacunek dla osob o ktorych tu mowa, przez szacunek do osob, ktore sie tu udzielaly nie strzelajcie w tym dziale hydeparkowych wstawek w stylu osob, ktore tam pokazuja swoja pozalowania godna wersje "wolnosci slowa"
bibainfo.pl - Internetowa Integracja Imprezowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janii

PostWysłany: 05-11-2007 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem glowna przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, ze bibainfo jest forum o bardzo szerokim spektrum muzycznym. Dyskusje na temat muzyki sa dosyc szeroko zakrojone na forach traktujących o konkretnych gatunkach.
Ale nie jest to napewno jedyny powod bo np clubbing.pl tez spektrum ma szerokie, a dyskusje sie jednak odbywaja ;)
Siedzi tutaj pewnie sporo osob, ktore swoje w sieci napisaly i nie chce im sie powtarzac i pewnie tez takie osoby, ktorym w ogole sie nie chce ;)
Strach przed starymi wyjadaczami? Strach przed wychylaniem sie z szeregu?
Powodow jest pewnie wiele ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tufutuf

PostWysłany: 05-11-2007 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elo elo sum-a-sum-a-rum-b3s_pl
Nie podpisuje się pod tym co napisaleś wyżej, podło Elo to się przywitam, brzmi to jak słowa które często ostatnio słysze :
"No chodź, być może bedziesz miał okazję się wypromować" w takiej formie to nie dobry fetysz :| dodam moim zdaniem, nie wiem Tobie numer chyba się podoba i spoko trzymaj fason dalej <peace>

PS
A myślałem, że będe pierwszy a tu znowy drugi życie mi się chyba śni o
Janii mnie wyczuł albo zbierał się do napisania postu tyle samo co ja, powodów pewnie jest wiele.
PCHALLDAY | kulturamusibyc.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nr

PostWysłany: 05-11-2007 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Janii kanapa nie miala byc teczniczna, nie taki mial byc cel

@dsk nie mam wewnetrznej potrzeby sie promowac, a jesli juz to robie to w innych dziedzinach zycia, ale juz widze problem braku postow dzieki Tobie:) lek przed tym, ze ktos zarzuci ci promowanie - dobrze, ktos jeszcze chcialby sie podzielic swoimi uwagami?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tufutuf

PostWysłany: 05-11-2007 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra jest troche sprzecznosci w twoich wypowiedziach, odpuszcze sobie psychoanlize Ciebie na podstawie dwoch postow bo Cie znam mniej lub wiecej ale Cie znam nr.
No i nie ujmuj ludziom na tym forum stwierdzając, ze lek ich przed czyms powstrzyma robiac z nich kaleki emocionalne (lek to bodziec ktory zwykle zmusza nas do jakiegos okreslonego dzialania ktore pozwoli nam pozbyc sie tego uczucia scisnietego zoladka- kazdy sie boi to naturalne - nienormalne jest nic z tym nie robic i bac sie dalej - wtedy mozesz podac sobie reke z prosiaczkiem)), zwlaszcza ze to jest bardziej niz blachy temat. Jestem przekonamy, ze tutaj sa inteligentni i kreatywni ludzie ktorzy mniej lub bardziej podziela moje zdanie po co mi to ? bede bardziej fajny? bede mial nowych forumowych znajomowych? a moze znajde tu swoja druga polowke? czy moze stane sie czescia mitu? przeciez to niemadre.
Chce to sam/a przyjdzie, nie wiem czy zauwazyles ze kanapa to tak naprawde
-Na co do kina ?
-Wklej teledysk + - bo 80% to taki hyde park II bez przeklinania drwiny i ironi, bo Janek tu rzadko wpada ..
NO chyba ze grupa docelowa jest mlodziez w wieku 16-20 to przepraszam poelcialem z wnioskami --> modziezy pamietajcie ze jestem glupi i najlepieji mowic do mnie jak do downa .
Podsumowanie:
I nie bede się śmiał ani drwil z nikogo kto się tu wpisze, jestem tolerancyjny i szanuje zdanie innych, dopuszczam rowniez taki fakt ze w tej kwestii moge nie miec racji no i w zaden sposob nie czuje sie osoba opiontworcza ktorej slowa przyjmuje sie jako pewnik czy standart.
Nie podzielam Twojego entuzjazmu w tym temacie i tyle, szacun masz za to co robisz i rob to dalej.
Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 05-11-2007 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i bardzo mi sie podoba ze samo bibainfo.pl jest ksztaltowane przez rozne czynniki zewnetrzne na ktore nikt nie ma wplywu.
Przyklad:

Powrót do góry
bajeczka

PostWysłany: 06-11-2007 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie sie podoba to ze jest taki temat wklej teledysk pozowoliło mi to posłuchac muzyki której nigdy nie słuchałam zobaczyc teledyski których neigdy nei widziałam a które swietnie wpływaja na mnie i nacieszam oczy róznosciami wiadomo jesli chodzi o powazniejsze tematy muzyczne typu VINYL vs CD to co ja sie bede wypowiadac jak sie na tym nie znam na co do kina ?moge poznac rózne opinie na temat danego filmu porównac....sa tu tematy kóre nas poruszaja typu angole w KrAkowie ....itd itd nie bede sie rozpisywac chwilowo nie mam czasu

ave kanapa ave bibainfo
Powrót do góry
nr

PostWysłany: 06-11-2007 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@dsk pomijajac kilka rzeczy jak Twoje uwielbienie do generalizowania (mowiac o leku nie mowilem o wszystkich ludziach tylko odnosilem sie do Twojego posta), celowe badz nie dzielenie na ja i reszta, osobiste publiczne wycieczki w moja strone, ktore mozna roznie nazwac ale chyba nie odpowiedza na moj post to jednak sie z Toba zgadzam:) co do hakjerskiego ataku - byl pouczajacy i respekt za zauwazenie tego problemu, szkoda ze nie mialem czasu lepiej sie nim zajac.

a moze faktycznie moj entuzjazm przycmil sens jaki chcialem przekazac na poczatku tego tematu.
cokolwiek dzieje sie tutaj na bibie, nie jest przez nikogo wymuszane bo nie taki jest cel, zreszta taki model sie nie sprawdza. to co chcielismy osiagnac zakladajac kanape jest wbrew pozorom bardzo proste. kanapa miala byc miejscem dla ludzi, ktorzy czuja sie zniesmaczeni tym co sie zdzieje w hyde-parku, miejscem dla tematow, ktorych tresc, opisywane wydarzenia, osoby nie powinny (przez wzglad na szacunek) byc umieszczane wlasnie tam. to wszystko, to cala idea, ciagle bez wskazywania konkretnego kierunku. jak slusznie napisal Janii - od technicznych rozmow sa techniczne fora.
moznaby powiedziec, ze tworzac kanape chcielismy dokonac sztucznego podzialu ludzi, ale uwierzcie mi - chodzilo tylko o podzial tematow i tutaj niestety musze rozczarowac zwolennikow teorii spisku;) kazdy z Was napewno ma swiadomosc ze przy takiej ilosci ludzi nie ma mozliwosci aby kazdy akceptowal zachowanie kazdego, zeby wszystkie wypowiedzy byly akceptowane przez wszystkich i mowie tutaj o jakosci przekazu a nie jego tresci. nie decydujemy kto ma prawo tu byc a kto nie (no moze z malymi wyjatkami, ktore mialy miejsce w przeszlosci ale bana naprawde trzeba sobie wypracowac).
Powrót do góry
nr

PostWysłany: 06-11-2007 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@dsk: a tak swoja droga... kto to ilusiaczek?

Powrót do góry
phill

PostWysłany: 06-11-2007 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koleżanka z tarnowa ;p
!czek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
czarnyJanek

PostWysłany: 06-11-2007 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaję sobie sprawę, iż zabierając tu głos stwarzam niebezpieczeństwo przyjęcia mych słów jako swego rodzaju corpus chantage, lecz muszę, aczkolwiek niechętnie, zgodzić się z opinią mitu.
Jak zapewne zauważyliście uszanowałem ( z mikro wyjątkami) świętą ziemię jaką jest Kanapa, a to głównie z jednego powodu: Ja również liczyłem na to, że miejsce to będzie swoistym "oddechem" od banałów hyde parku ( pomimo pełnej świadomości chybienia celu w tworzeniu "Kanapy") i że znajdzie się tu parę ciekawych komentarzy i opinii od osób, które cenią sobie sterylną formę przekazu, opartą na rzetelnych wypowiedziach a niezbyt pewnie się czują w bezczelnych wodach bagiennego hyde parku.

I tu nastąpiło zderzenie z mitem.

Jedynie "wklej teledysk" (moim zdaniem wybitnie hajdparkowy temat) ratuje na siłę byt kanapki z niewielką ilością inteligentnej musztardy.

BTW: wbrew pozorom często tu zaglądam.

Zarząd czuwa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Dunczyk

PostWysłany: 06-11-2007 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe a ja nie

a i rzeczywiscie smierdzi to troche checia podzielenia biby na tych glupich i mniej glupich

ELO
jaja jak berety http://www.funpic.hu/swf/numanuma.html
Powrót do góry
ciasto

PostWysłany: 06-11-2007 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toteż własnie

Jako jednostka tragicznie niedolansowana pozwolę sobie zatem na szybkie panoramiczne ujecie sytuacji z lotu ptaka. Kanapa jako dział z założenia miała promować myśl wybiegającą ponad kurwy i chuje, stymulującą do dyskusji wymagających nieco większej ilości wylądowań w korze szarej, jako swego rodzaju przeciwwaga eskalującej hardcoryzacji hydeparku, o czym już wyżej numer pozwolił sobie przypomnieć wszystkim szanownym czytelnikom.
Problem niestety polega na tym, z poza licznymi jednostkami godnymi uwagi, konstruktywnej krytyki, czy zwyczajnej lajtowej dyskusji na wyższym poziomie zaawansowania intelektualnego, na bibainfo niestety wielce aktywnie udziela sie kilka pięknych umysłów, przy których legendarny już Stacho z Lublina jawi sie jako kolejna inkarnacja Einsteina. Udzielają się one także w tej strefie forum, a nic tak nie rozwala flow ciekawej wymiany zdań jak skończony idiota absolutnie przekonany o tym ze jest bardzo mądry i starający se to wszystkim udowodnić.
Analogicznie to jak wjazd alkorezydentow z pod nocnego chcących ci przekazać swój punkt widzenia, kiedy dojdą ich uszu wibracje jakie wymieniasz z kolega czekając w kolejce do okienka. Przeważnie starasz sie to ignorowac nie wchodząc w polemikę, co tylko ich umacnia w wierze w wartość swych wypocin -> napierają dalej, bardziej pewni siebie.

Dlatego nie prowadzę takich rozmów w kolejkach do nocnego, tylko w innych, bardziej temu sprzyjających, miejscach.

Ps: dsk - niedostateczny. Tip: Doczytać definicje podstawowych pojęć psychologicznych.
Sorry, w tych kwestiach mam bardzo niski próg tolerancji.
www.myspace.com/kookiedj
Powrót do góry
bajeczka

PostWysłany: 06-11-2007 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wydaje mi sie zeby chodziło o podzelenie na tych głupich i mniej głupich .....
połowa ludzi z hyde parku nie potrafi ze soba rozmawiac i tyle...juz chyba wiekszosc z nas miała tego dosc kanapa dala nadzieje ze moze tutaj bedzie inaczej ... jest jedynym miejscem oprócz( imprezy) na które wchodziłam i nadal wchodze bo "jajcarze" i ich "jajacarskie" texty juz mnie znudziły besztanie innych za poglady zainteresowania niewiedze ludzie ile mozna ?albo "klimaciarze" od urodzenia boszzz
po ta są zkaładane poszczególne tematy zeby rozmawiac na dany temat poszerzac swoja wiedze wymieniac sie informacją nie raz zagladam z ciekawosci i np. zaczyna sie temat po czym wyskakuje ktos z tekstem ssij mi i serio przestaje mi sie chciec wiedziec nie jestem zadna sztywniara tez mam swoje za uszami ale okazmy sobie szacunek ludzie pzdr
Powrót do góry
tufutuf

PostWysłany: 06-11-2007 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ nr i phill: coz, czasem ogladam lokalna wersje Desperatek :]
@ ciasto: za chwile bede mial wiecej czasu to poczytam podstawy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Kanapa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: