hidden hidden hidden hidden

01-07-2007 OPEN AIR - SOUL TUNES @ BYTOM

Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Quick FinderDołączył: 24 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Katowice

PostWysłany: 31-05-2007 22:26    Temat postu: 01-07-2007 OPEN AIR - SOUL TUNES @ BYTOM Odpowiedz z cytatem

Quick Finder pres. :Dj's :

Karol XVII & MB Valence (Loco Records)

E-PHUNK (Innocence/Czechy)
SETH (Flipside/Czechy)
SIXMILLIAN (Skylark Records/Łódź)
PHILL (Beatoholikz/Katowice)
FOLY (Quick Finder/True Voices/Katowice)
K.ANDY (Quick Finder/Sosnowiec)
ENDR:U (HF/Machina/Wodzisław Śl.)
BERTINO (Quick Finder/Gliwice)
MAJK ZN (Quick Finder/Jaworzno)
TRECORR (Quick Fidner/Garlic Sausages/Gliwice)
ECO (Quick Finder/Kraków)
RACKET(Quick Finder/Gliwice)
MARCIN SZATAN (Quick Finder/Bielsko Biała)
HONDEK (Garlic Sausages/Częstochowa)

Live Vocal : BETTY BEE (Quick Finder/Opole)
Wizualizacje : VJ IMPRESIONE (Quick Finder/Katowice)

START : 18:30
END : ?.?
ENTRY : 10 PLN


Karol XVII & MB Valence (Loco Records)
KAROL XVII i MB VALENCE jako jedni z nielicznych polskich producentów muzyki klubowej regularnie wydają swoje płyty na całym świecie.
Ich produkcje ukazują się w takich choćby wytwórniach jak PEPPERMINT JAM / PROGCITY RECORDS, LOOK AT YOU czy 99 CARAT RECORDINGS.
Występują także w projektach PARASOUL SOUL TUNES i LABTOP. Remiksują innych a także tworzą autorskie projekty pojawiając się na światowych playlistach mniej i bardziej znanych dj’ów, Współpracują z wieloma liczącymi się na świecie producentami.
Ostatnio, o ich remiksy poprosił jeden z najpopularniejszych dj’ów, guru deep house’u – MIGUEL MIGS, owocem czego było powstanie singla do utworu LET ME BE. O współpracę z rodakami zabiegano już od jakiegoś czasu. Tworzyli dla takich postaci jak MATEO & MATOS, STEVE EDWARDS, RALF GUM czy BRIAN TAPPERT.
Ich utwory niejednokrotnie gościły w setach wielu znanych dj’ów, wzmacniając przy tym polski akcent na światowym rynku.
Pojawili się na kompilacji z popularnego cyklu BARGROOVES o tytule INFLUENCES, a także na kilku innych, cenionych wydawnictwach, do których zaliczyć można choćby kompilacje MY GIRLFRIEND IS OUT OF TOWN miksowaną przez JAMIE’go LEWIS'a.
Jako dj’e pojawiali się na scenie u boku takich ludzi jak GRANT NELSON, COPYRIGHT, SEAMUS HAJI, THE BEGINNERZ, MATTEO ESSE, SHIK STYLKO czy M.O.D. Założyli swoją wytwórnię o nazwie LOCO RECORDS, która z powodzeniem sprzedaje muzyczne licencje na cały świat.
Posiadają swój czas antenowy w angielskim SSRADIO, amerykańskim CHICAGO HOUSE RADIO, niemieckim RADIO 42, a także w polskich rozgłośniach: RADIO STYLO oraz RADIOSTACJA. Nawiązali ostatnio współpracę z paryskim dj’em i producentem o pseudonimie KID MASSIVE, z którym wspólnie tworzą nowy materiał.

DYSKOGRAFIA:
Karol XVII & MB Valence
aka Parasoul, Soul Tunes, Labtop and more…
/Loco Records/

release’y
KAROL XVII & MB VALENCE – Calabar [look at you records]
PARASOUL - The Real Funky Sound (original, karol XVII, mb valence & soul tunes remixes) [99 carat]
KAROL XVII & MB VALENCE – Drum In Peace (original, parasoul, mafia mike, martin harmony remixes) [look at you records]
MB VALENCE – Secretive E.P. [23 east deep recordings]
KAROL XVII & MB VALENCE present BETTER FRIENDS E.P. [aenaria recordings]
KAROL XVII - Keep Movin' [THE POLISH CONNECTION EP] [peppermint jam / progcity deep records]
SOUL TUNES - I Like You [THE POLISH CONNECTION EP] [peppermint jam / progcity deep records]
MB VALENCE – Fall In Love With The Music [THE POLISH CONNECTION EP] [peppermint jam / progcity deep records]
KAROL XVII - Rhythmobilizer (original, alius, labtop & mb valence remixes) [peppermint jam / progcity records]
KAROL XVII - Get Up (original, wawa & mb valence remixes) [peppermint jam / progcity deep records]
KAROL XVII - Funk This Beat (original & martin harmony remix) (peppermint jam / progcity records)
SOUL TUNES - Gotta Keep That Feeling / It's All About House Music (original & bionik phunk remix) (peppermint jam / progcity deep records)
KAROL XVII - Let's Get Together (original & mb valence remixes) (peppermint jam / progcity deep records)

remix’y
STEVE EDWARDS – Thru The Night (karol XVII & mb valence remix) [dtpm records]
RALF GUM - Ordinary Girl (karol XVII & mb valence remixes) [peppermint jam / progcity deep records]
MATEO & MATOS - Akara (karol XVII remix) [peppermint jam / progcity deep records]
MATEO & MATOS - Hey Zulu (mb valence remix) [peppermint jam / progcity deep records]
MIKE O’NEIL feat. JO – Got The Feelin’ (karol XVII remix) [sonart records]
MATT "DUFFER" BROWN - Slivah (base of drum remix) [voodoo vinyl records]
GOYA - Smak Slow (mb valence's dark & deep remix) [pomaton emi]
WET FINGERS - Nu Limit (karol XVII remix) [topless records]
BRODKA - Miales Byc (karol XVII remix) [sony bmg]
NORBI - Hello (karol XVII fillz da muzik remix) [fajna muza]
BASE OF DRUM - Street Lights (karol XVII hous' mix) [warner music]E-PHUNK (Innocence/Czechy)
Muzyka klubowa zaczęła go pociągać od roku 1997, kiedy to jako gość był po raz pierwszy na imprezie, gdzie zafascynował go dany styl muzyczny, którym w tym czasie popisywali się już tak zaawansowani dj-e jak Dj ORBITH, LEO LYCRA, SAYKO i inni.
Od tego momentu ortodoksyjny roker rozpoczyna się przetwarzać na clubbera, i jego pasją staje się DJ-ing. Swoją karierę rozpoczął współpracą z agencją INNOCENCE, w której działa do dnia dzisiejszego i również pozostał jej współwłaścicielem.
Jest współorganizatorem corocznej , znanej w całych czechach imprezy plenerowej MY LOVE IS DEEP, podczas której mógł sobie zagrać po boku znajomych takich jak np Broodway, K-fox, Twyx. Przełomowym momentem w jego karierze był rok 2000, kiedy to rozpoczyna swe popisy w clubie ALCATRAZ, gdzie został również rezydentem. W roku 2002 opuszcza Czechy i jedzie w świat by nauczyć się nowych umiejętności. Dotarł aż do Londynu w którym to dopiero odnalazł prawdziwy dzwięk i atmosferę klubową. Po powrocie z Anglii rozpoczywa swe popisy w klubach po Morawach północnych, głównie zaś w Ostrawskich klubach takich jak VETRAK lub BAR...VY na ulicy Stodolnej. W Polsce występował w katowickim klubie INQBATOR , RENTGEN, ILLUSION, MACHINA, POZYTYWKA, HIGH WAY, STARÓWKA, BiR PUB... Pod koniec lat 90 prezentowala się jako deeptechhousowy DJ, ale w latach następnych styl jego grania wykrystalizował się. Obecnie jego muzyka jest oparta na rytmie house i tech-house, z którą łączy elementy funky, vokal i tribal. Główną zaletą e-phunka jest precyzyjne miksowanie płyt winylowych.


SETH (Flipside/Czechy)
Długo związany z kulturą taneczną, tak komercyjną, jak klubową. Jest to dokładnie ten typ DJ, który przeszedł przez prawie wszystkie okresy tanecznych stylów. Na scenie ? jako takiej ? istnieje już od ok. 10 lat. Z początku grywał na dyskotekach, gdzie zawsze starał się włączyć bardziej klubowe tracki. Potem doszło do głównego przejścia, gdy przylgnął do stylu techno i rave. Brał udział w organizacji ówczesnych techno party oraz dziś już kultowych akcji WORKAHOLIC. W 1999 r. dochodzi do wielkiej zmiany, zaczyna skłaniać się ku lżejszemu gatunkowi house sytuującemu się pomiędzy tribal house i deep house z elementami funky i vokal.
Od 2000 r. jest właścicielem, producentem i rezydentem DJ clubu Alcatraz, który gościł wielu znanych DJ czeskich i zagranicznych.
Jest twórcą legendarnej houseowej akcji DIRECT DRIVE. Obecnie zaczął grać break beat (zajmuje się tym czasami). Jest założycielem bookingowej agencji Flipside.


SIXMILLIAN (Skylark Records/Łódź)
"Debiutował" około 8 lat temu czyli czasach początków tworzenia się sceny nowoczesnej muzyki w Łodzi - jego rodzimym mieście. Wychowany na stylistyce polskiej muzyki punk lat 80, to dziś charakterystyczny i rozpoznawalny brzmieniowo didzej na ogólnopolskiej scenie klubowej. W skali od 1 do 10 jego wrażliwość muzyczna wynosi 11. Od momentu zakupienia pierwszej szpuli z muzyką do dziś dnia jest ona jedyną i najistotniejszą rzeczą, która motywuje do kolejnych działań i kroków. Jego życie zawodowe to ciągłe poszukiwanie nowych brzmień , odkrywanie oryginalnych dźwięków . Początkowo ta muzyczna pasja objawiała się ciągłym odkrywaniem powstających gatunków muzycznych, dziś jest wnikliwą, profesjonalną obserwacją rynku muzyki elektronicznej - ukazującej się w kraju i na świecie. Jej dynamiczny rozwój, nieuchronne łączenie się praktycznie wszystkich nowych gatunków oraz zdecydowane "zwolnienie" muzyki do około 130 bpm , nie pozwala jednoznacznie określić muzyki którą gra Sixmilian w tej chwili. .Zdecydowanie nie należy do grupy djów specjalizujących się w jednym gatunku muzycznym, ograniczających tym samym pole swoich działań i możliwości eksperymentowania z dźwiękami. Gra praktycznie każdy rodzaj muzyki, która w obecnej sytuacji zbliża się do siebie bardzo mocno i samoistnie ujednolica gatunkowo .Czy się to komuś podoba czy też nie , najbliższa przyszłoś clubowego szaleństwa zdominowana będzie przez elektro , we wszystkich możliwych odmianach, eksportując charakterystyczne dla niego brzmienia do wszystkich wyeksploatowanych już gatunków. Tak też zmienia się styl proponowany przez sixmilliana , podążanie za najnowszymi brzmieniami , stojąc jednak "kilka kroków z boku" dystansuje się zdecydowanie od "main streemu" . Jest absolutnym perfekcjonista. Ciągłe poszukiwania dają mu poczucie muzycznego spełnienia, ale pozostająca w nim zawsze cząstka rozczarowania i niezadowolenia po każdym z występów, powoduje ze kolejne z nich są jeszcze lepsze i bardziej dopracowane. Ostatnie dwa lata stanowiły w jego karierze wspaniały okres, pracował nad udoskonaleniem marki łódzkiego sklepu płytowego Skylark Records, którego wraz z Rebusem jest właścicielem ."To naprawdę niesamowite doświadczenie obcowanie z większością gatunków muzycznymi niezależnie od swoich wcześniejszych upodobań muzycznych". Dopiero w tych masach płyt i miesiącach spędzonych przy gramofonie w pełni odnalazł kierunki swoich muzycznych zainteresowań i ustabilizował gust muzyczny, niezbędny w didżejskiej profesji .


PHILL (Beatoholikz/Katowice)
W zasadzie to już nie pamięta ile lat stoi za gramofonami i sprawia ludziom przyjemność zgrywaniem setow. Śmiało można przyjąć, że gra od 8 lat. Phill nie ogranicza się do jednego gatunku muzycznego. Zaczynał od vocal hausu, poprzez funky, deepy, tribale, zatrzymując się obecnie na breakach. Jego sety nigdy nie są takie same. Najstarsi górale znają Philla głównie z kawałków bajek, które z powodzeniem wklejał w swoje sety, a teraz czynnikiem charakteryzującym jego twórczość imprezową są różnego rodzaju wkręty hip-hopowe i skrecze. Właśnie skreczowanie jest jego ostatnio nową zajawką, której poświęca dużo wolnego czasu cały czas próbując nowych technik zgodnie ze szkołą DJ Q-bert'a. Nie ma sensu wymieniać klubów w których grał Phill, z całą pewnością to wszystkie liczące się na scenie klubowej miejsca w okolicach Katowic i Krakowa, Wrocławia, Łodzi i Warszawy.


FOLY (Quick Finder/True Voices/Katowice)
( dj i producent ) urodzony 1976r w Jaworznie absolwent szkoły muzycznej im. G. Bacewicz. Perkusista, klawiszowiec, członek zespołu O.K. i dawnej ekipy Sickly, nauczyciel OPP Jaworzno - instrumetny klawiszowe, członek Netmusic. Od dziecka związany z muzyka elektroniczna. Swoje początki improwizacji oraz pierwszych kompozycji utrwalonych na taśmach rozpoczął w roku 1994 dzięki Yamaha DX7, a potem konsolach i wreszcie samplach na PC.....Początkowe zamiłowania do mocnych bitów technicznych przeniosły się na peryferia chilloutowych i jazzowych klimatów. Jednak w miarę upływu czasu tworzona muzyka zaczęła przenikać nastrojem spokojnych, wypełnionych vocalem ciepłych brzmień. Ostatecznie ciekawe, rytmiczne takty pulsującego i energetyzujacego basu zaprowadziły do house-funky, vocal, tribal i latino. Za deckami stanął po raz pierwszy w 2004 roku w Burgundii K-ce. Tak zaczęła się przygoda z vinylami.... Od tego czasu pozytywne housowe brzmienia towarzysza mu na każdej imprezie. Style : funky, vocal house, classic. Często spotykany w plenerowych sponsorowanych party oraz śląskich clubach. W lipcu 2006 B.Fish & Foly powołali do życia organizacje muzyczna True Voices.
Zagrał miedzy innymi z takimi dj’ami jak : Karol XVII & MB Valence, Betty Bee, Alicja Bator, Whisper, Pulp, Kookie, Phill, Malfunktion, Sugar Fly, X. Pablo, Cris Mouton, Es Skalar, Esel, Endr:u... i wieloma innymi, których nie sposób tutaj wymienić.
Kluby w których min. zagrał : Archibar /katowice/, Avangarda /tychy/, Cafe Klimaty aka Bunkier /chrzanów/, Cień /kraków/, City Rock /katowice/, Furtian /zabrze/, Goa /katowice/, Inqbator /katowice/, Lochy /sosnowiec/ Maska /katowice/, Machina /wodzislaw sl/, Mega Club /katowice/, Protector /katowice/, Revolution /gliwice/, Tokarnia /tychy/, Walter / mysłowice /, Wysypisko / kraków/,
Od stycznia 2007 zrzeszony w Quick Finder Event Agency.


K.ANDY (Quick Finder/Sosnowiec)
Swoja przygodę z muzyka rozpoczął w roku 1997, kiedy po raz pierwszy usłyszał dźwięki, hardhouse, house, detroit wówczas grane przez czołowych śląskich dj : Pulp, Jaco, Angelo Mike oraz niemieckich gwiazdorów : Marc Spoon, Disko, Pascal FEOS, w najlepszej imprezowni tamtego okresu Happy Planet w Bielsko Biała. Wtedy też zakupił pierwszego vinyla. W roku 2000 zagrał na swojej pierwszej imprezie u boku Angelo Mika i Irq'a. Kolejne lata to okres w którym niestety plany związane z Dj-owaniem zostały odsunięte na dalszy plan. Fascynacja jednak nowymi brzmieniami niezmiennie pozostała.
Powrót K.Andy był tylko kwestią czasu...
Zagrał miedzy innymi z takimi dj’ami jak : Raul Rincon, Paul Thomas, Miquel Pellitero, MK Fever, Kookie, db Cooper, Pulp, Roman Chmiel, Endru, Esel, 2 Loop, Malfunktion, Sq. Lab, Ezzo, Angelo Mike, Irq, Jolly Roger, Blezz, Majk ZN, Marcel McLoud.
Grywał w większości klubów na terenie Śląska ( Inqbator, Maska, Sqandal, Machina, Tokarnia ) jak i w Krakowie (Cień, Frantic, Rtg, Rdza ) oraz Bielsko- Białej ( Arhytmia ). Klimaty w jakich najlepiej czuje sie K.Andy to głęboki bass i seksowny vocal, a przede wszystkim brzmienia maksymalnie pozytywne : funky,vocal, soulful. Do najbardziej docenianych i lubianych dj i producentów należą najczęściej : Sasha, Warren Clarke, Raul Rincon, Junior Jack, Kid Creme. Najważniejszą rzeczą w swoich setach są dla niego uśmiechnięte buzie na parkiecie i łapki w górze


ENDR:U (HF/Machina/Wodzisław Śl.)
Rezydent klubu Machina w gramofonach zakochał sie w 1997 roku . Miłość została odwzajemniona w 2001 kiedy zadebiutował za sterami na bibie o której wiedziało niewielu a która przerosła oczekiwania organizatorów. Na początku 2002 pod szyldem Rhytmick zaczął organizować house'owe biby w klubie Machina,które szybko zdobyły uznanie imprezowiczów z różnych zakątków nie tylko Śląska, spowodowane love atmosferą panującą w tym miejscu i cieszące się do tej pory wielką popularnością w 2003 roku poznał pana zwanego Dziq i za jego namową związał sie z kolektywem Hypnotizing Freaks. Muzyka ,którą gra to vocal funky house ale w swoich setach umiejętnie łączy różne style muzyczne wplatając w funkowe brzmienia 2step, breakbeat czy tech-house.Uwielbia małe klimatyczne kluby gdzie łatwo nawiązuje kontakt z publiką.


BERTINO (Quick Finder/Gliwice)
( dj i producent ) od dziecka inspirowała go muzyka w znaczeniu ogólnym, jednak wraz z wiekiem zainteresowania jego zaczęły koncertować się wokół Dj-ki .Początkowo były to imprezy organizowane dla przyjaciół. Brak profesjonalnego sprzętu i wielka determinacja spowodowała, iż pierwsze sklejane beaty powstały na starych magnetofonach, cd-playerach, a nawet na wyciągniętych ze strychu gramofonach. W `97 roku rozpoczął swą przygodę z audycjami muzycznymi w Radio TOP ( "Zerwij Sufit";" Big Star Club"), które jeszcze bardziej zaostrzają mu apetyt na pokazanie się przed szerszą publicznością.
Inspirację swą czerpał z twórczości Fatoby Slim i dlatego w jego dyskografii pojawiły sie połamane klimaty. Pierwszy publiczny występ za deckami zaprezentował w Klubie 77 w Gliwicach. Później pojawiła się chęć stworzenia własnego teamu i wraz z dj Racket’em ukazali się pod nazwą KOSMOLUDESS. Razem rezydowali w gliwickim klubie Be Free. ęłęóUczestniczył też w plenerowej imprezie Boom Night, która prezentowała dj’s z całej Polski. Miał przyjemność pokazać się u boku takich postaci jak: ęłęóBOOGIE MAFIA, MAFIA MIKE, BLONDE, SIXMILIAN,ADAMUS, EPROM, DEX, FLEXIBLE, PULP, TWINN, FRUITMAN, SOLO, LARSEN, OSCARSIX&NATASHA, ENDRIU, COOKIE, BLONDIE, PHILL, CHRISJAXX, ALEX HARMONY, MALFUNKTION, RACKET, SIBI, LUK A, DISCOX, ESEL, GRENDY, CISCO, HOSE ,DECO, BELA, LUK S, MISHKA, CURE, FILIP D,LISI. Dzięki temu zaczął pokazywać się na scenie klubowej Śląska i nie tylko. Na początku 2004r. wyjechał do Madrytu gdzie grywał w hiszpańskich klubach i jednocześnie zaczął poznawać tamtejszą scenę muzyczną. Po powrocie z Hiszpanii podejmuję współprace z kolejnym dzieckiem break beatu
dj Trecorrem, z którym nakręca imprezy pod szyldem TWISTER, promujące break na Śląsku. Granie na imprezach i bawienie publiki to jednak dla niego zbyt mało. Kolejnymi jego ambicjami stają się jego własne produkcje. Marzeniem jego jest aby ukazały się one na 12`` krążkach, czy tak sie stanie....?! Czas pokaże.


MAJK ZN (Quick Finder/Jaworzno)
Pierwszy raz stanął za dekami w 2002 roku podczas pobytu w Londynie dzięki uprzejmości swojego kolegi dj’a 2loopa, tam tez kupił swoje pierwsze płyty. Od tego czasu sporadycznie pogrywał u jego boku jak i innych znajomych dj’s jak: Esel, Baqn, Flexible. Poważnie zaczął grać od 2004 roku po spotkaniu Testona, który pomógł mu zwiększyć płytotekę i podnieść swoje umiejętności. On tez umożliwił mu zagranie w katowickim Sqandalu na kilku mniejszych i większych imprezach. Potem było już tylko lepiej propozycje gry stopniowo się zwiększały, aż do dnia dzisiejszego.
Do tej pory grał m.in. w Inq, Pozytywka, Machina, Cień, Roentgen, Highway.
Słodki vocal, melodyjny bass, pompujący bit, dobra gitarka i pianinko
Jeżeli to wszystko znajduje się w kawałku znajdzie sie on w setach Majka ma to wpływ oczywiście na styl jaki preferuje, czyli: vocal, funky, disco i french.


TRECORR (Quick Fidner/Garlic Sausages/Gliwice)
Gra od 2003 roku. Wszystko zaczęło się w jego rodzinnym mieście - Gliwicach, gdzie współorganizował cykliczne imprezy house'owe w jednym z miejscowych klubów. Ma już za sobą kilka zwycięstw w konkursach dla dj'i, m.in w I DJ COMPETITION zorganizowanym w Tarnowie. Obecnie każdą wolną chwilę stara się poświęcać na doskonalenie swoich umiejętności. Zaczynał od grania funky house, stopniowo zagłębiając się w progressive i tech-house. Obecnie jego sety utrzymywane są w klimacie funky, progressive, tech-breaks. Fascynacja pompującą mocą i głębią technicznych brzmień oraz dynamika łamanego bitu sprawia, iż serwuje on publice ogromną dawkę pozytywnej energii, podkręcając maksymalnie atmosferę panującą na parkiecie. Od 2005 roku współtworzy portal breaks.pl oraz współorganizuje cykle imprez pod nazwa Breakbeat Familia Meeting oraz TWISTER mające na celu szerzenie ideji breaks w Polsce. W kwietniu 2006 roku zaprezentował gościnnego seta w radiu Rewers podczas audycji "Broknebeat Session". W tej chwili współpracuje z agencjami bookingowymi na terenie Śląska.
Miał okazje grać u boku takich postaci jak: Ludmilla (węg.), Griff (hol), Dave Fish (cz), Martin Gredner (cz), Ian Blond (cz), Ringo (cz),Filip D (usa), Sixmillian, Flip Da Floor, R.M., Plus, Oscarsix, Natasza, David Drum, 105L, G-Sound, Discox,Chriss Jaxx, Gatekeep, C.L. Vegaz, Codec, Sibi, Fangstick, Adam Faz, Spoon,...
Dotychczas gościł m.in. w takich klubach jak: Liquid Room (Edynburg/Szkocja), Inqbator (Katowice), On-Off (Warszawa), Lemon (Warszawa), Roentgen (Kraków),Puls Cafe (Kraków), 07 (Kraków), Plastelina (Koszalin), ex.Lemon, Quasar, B3, Hemingway, Klub 77, Kropka, Virus (Glwice), C4, Rura, Flash (Częstochowa),HDS (Tarnów), Droga Do Mekki (Wrocław), Sticky Fingers (Bielsko-Biała), Zanzibar (Chorzów), jazz Club (Tarnowskie Góry), Underground (Polanica Zdrój), Ozon (Racibórz), Regres (Bytom), Bohema (Zabrze), kino Wenus (Pszczyna), Keston (Sosnowiec), El Greco (Rybnik), Bordo (Radom) ...


ECO (Quick Finder/Kraków)
Jego przygoda z muzyka elektroniczna rozpoczęła się w 1999 roku. Wtedy to po raz pierwszy zawitał w legendarnym klubie Kanty. Zamiłowanie do muzyki elektronicznej szybko przerodziło się w pasje. Jednakże do kupna swojego pierwszego czarnego krążka było jeszcze daleko. Na początku chciał pogłębić swoją wiedzę na temat techno- oswoić z różnorakimi dźwiękami jakie niesie ze sobą owa muzyka. Począwszy od diabelskich dźwięków jakie proponuje schranz poprze energetyczne uk i pumping techno skończywszy na electro clashu i electro house przeplatanych funkującym techno. Te ostanie stały się jego inspiracja, to było to. 2004 kupuje swój pierwszy krążek. Dzięki pomocy znajomym, rusza z realizacją swoich marzeń. Pod okiem lalali i Leona stawia swoje pierwsze kroki. Wszystko zaczyna nabierać zawrotnego tempa. Sylwester 2004/2005 jest dla niego przełomowym, po raz pierwszy prezentuje swoje umiejętności. Z czasem nabiera pewności siebie, postanawia na własną rękę organizować cykliczne imprezy. Pada na studencki „Zaścianek”, tam rozkręca imprezy z cyklu „Seven”. Trzeba też dodać, że po dzień dzisiejszy organizuje zamknięte imprezy dla znajomych w akademiku, a pula chętnych z miesiąca na miesiąc diametralnie wzrasta.
Następnie na jego drodze pojawia się utalentowana Miss Acrae, która dodała mu ducha walki. Postanawiają wspólnie zająć się organizacją imprez. Na pierwsze efekty nie trzeba było czekać długo. Maj 2005 roku w Klubie Ręce i Nogi wraz z Heinekenem organizują imprezę z cyklu „Greenzone”. Zapraszają do wspólnej zabawy za deckami takie sławy jak: Laura Level i Rodent z czeskiej agencji Strobe. W listopadzie rusza ich kolejna imprez z cyklu „Suck my party”, tym razem za deckami staje Lucasach(Strobe/Czechy). Efekty są powalające dostaje propozycje organizowania cyklicznych imprez od Klubu Ręce i Nogi.
Do grudnia 2006 roku był odpowiedzialny za oprawę muzyczna imprez w krakowskim klubie Wysypisko. Obecnie w jego setach można usłyszeć przepełnioną energią mieszankę electro-tech, electro house i progressive z dodatkiem electro breaks.
Do tej pory miał przyjemność zagrać z:
Frank Muller aka Beroshima (Niemcy), Tomie Nevada (Zenit Rec./Niemcy),
Schimek (Słowacja), Dr. Gonzo (Luxemburg), Coma(Czechy), Lucasch (Strobe/Czechy), Toky (Słowacja), Jordy (Czechy), Laura Level & Rodent (Strobe/Czechy), Fall (Czechy), Angelo Mike (sentence), Diana d’Rouze, Paryss (Sfinks), Psota (Lezbend), Nelle, Miss Acrae (city beats), Waetek (Skylark rec.), Sirius i inni...
Grał w takich miejscach:
Czechy – Brezolupy – „Bayday 2006”
„Angel Club” - Brezolupy
Warszawa – „Cynamon”
Zakopane – „VaVa Voom”
Sopot – „Sfinks”, „Faktoria”
Gdynia – „Mandragora”
Kraków – „Ręce i Nogi”, „Roentgen”, „Midgard”, „ZOOM”, „Rdza”, „Błędne Koło”,
Tarnów – „Pretekst” Olkusz – „Nietoperz”, „Aqwarium”


RACKET(Quick Finder/Gliwice)
( dj i producent ) mieszka i tworzy w Gliwicach. Muzyka towarzyszy mu od urodzenia tak jak każdemu z nas.
Kiedy był małym pięcioletnim chłopcem uwielbiał przebywać u dziadka, który miał w tamtych czasach adaptery marki unitra .Na tych adapterach słuchał bajek. Już w tedy czarna płyta nie była dla niego obca,coraz bardziej byl zafascynowany muzyką do momentu w którym zaczął stawiać pierwsze kroki w miksowaniu.Nie bylo go staćna profesjonalny sprzęt więc z kolegą skonstruowali swój mikser z dwóch tunerów i zaczeli grać na amatorskich imprezach dla przyjaciół. Mimo to chciał grać dla większej publiki. Po ciężkich trudach udało się i zaczął grywać w klubach i na imprezach plenerowych. W roku 2004 brał udział w konkursie pod nazwą pop dj, zdobył pierwsze miejsce w Polsce.
Muzyka jaką gra to funky breakbet, big bit, dużo instrumentalnych brzmień połamanych bitów, pozytywnej energii i wgniatającego w siedzenia basu.
Poza miksowaniem muzyki, zajmuje się komponowaniem własnych utworów, które mają zamiar pomóc mu w realizowaniu dalszych planów na przyszłość.


MARCIN SZATAN (Quick Finder/Bielsko Biała)
Gra od 2003r.
- Styl muzyczny : house ( wszelkie jego odmiany ), electro, breakbeat
- Zagrał miedzy innymi z takimi dj’ami jak: Angelo Mike, Diana d’Rouze, Sonnarson, Marika, Carla Roca, Adamus, Sonic Trip, Discox, Chriss Jaxx, Michał Lazar, Norbert Honkisch, MalFunktion, Kookie, Sq.Lab, Nair, Sick, Satan, Wazin,Grooveliker, Ali, Driver, Juicy Jozz, Undy, Flex.....
- Organizator cyklicznych imprez o nazwie „CLUBBING NIGHT”
1.Bielski klub „E - Pub”
2.Bielski klub „Klimat” C.H. Sfera
Oraz „MTV3BIT party” w klubie „HIGHLANDER”
- Grywał we wszystkich znaczących klubach na terenie Bielska Białej ( Tupot, Nirvana, Poza Swiatem,Klimat, Tlen,) jak i w Krakowie (Zoom, Ministerstwo) oraz Warszawie (Przestrzeń Graffenberga, Luzztro). W roku 2006 zagrał ponad 20 imprez nad morzem. Łeba ( Gród Wiktorii,Waikiki, Agados Beach Club ).
- Współpracuje m.in. z : dj Infinity – Sonic Trip, Flor, Dfx, Mc Beety Bee, Michał Konior - Git.elektryczna, J-Cop.....
- W październiku 2006 otwiera swoją Agencję Muzyczną ”DIABEŁ PRODUCTION”


HONDEK (Garlic Sausages/Częstochowa)
Jego przygoda z gramofonami zaczęła się w 2005 roku. Od poczatku zafascynowany muzyką BreakBeat,postanawia promować połamane brzmienia w swoim mieście - Częstochowie. W niedługim czasie stworzył cykl imprez pod nazwa "I'm lovin it!" w częstochowskim Klubie C4, którego został rezydentem. Już jako rezydent klubu Flash w Częstochowie podejmuje kolejny krok ku promocji breakbeat'u - na poczštku 2006roku rusza kolejny cykl pod nazwą "Let's break together". Dzięki swemu zamiłowaniu zawiązuje współpracę z portalem www.Breaks.PL oraz z dj's związanymi z nim.
Gościł na swoich imprezach takich artystów jak: Ludmilla [Węgry], Codec, GateKeep, Orbique. Dj's których supportował : Reme Amesz [Holandia], 16 bitLolitas [Holandia], Chriss Jax, Seb, Novicky, Ex-or, Meg Cocaine, Nelle, Ziggy, Madame Tinto.
Związany z agencją GarlicSausages.

Live Vocal

BETTY BEE (Quick Finder/Opole)
Występuje u boku dj'ów jako wokalistka improwizująca. Najlepiej czuje się w klimatach deep - tech - funky house, electro, breaks, nu jazz. Przygodę z improwizowanymi wokalami rozpoczęła W 2005r, przyjmując zaproszenie do zagrania wspólnej imprezy z dj Cookie m. Dziś tworzy z nim electro-deepowy projekt Fun-C-Twice, współpracuje z Jacobem Larsenem vs Cookie m w ramach Funka Dee, a także towarzyszy wokalnie dj'om podczas ich setów. W 2003 r współpraca producencko - wokalna z Adamusem, występy z jego soundsystemem przed gwiazdami francuskiej sceny klubowej: Stephane Pompougnac i Ludvic Llorca, zaproszenie do supportowania grupy De Phazz. Jej głosu można osłuchać w utworze "Polen Heart", który ukazał się nakładem wytwórni Kayax na II części chilloutowej kompilacji "Polskie leniwe serwuje Novika" oraz w utworach"Kunobeat", "Batumas" i "Army of me". Dotychczas gościła w klubach Rdza, Sqandal, Jezioro Łabędzie, Zanzibar, Daytona, Aqarium, Quasar, Tlen, Amnezja, Cafe Time, Arythmia, 2Be, wystepowała z Funka Dee m.in na Off Festival w Mysłowicach (scena electro/breaks). Współpracuje z agencją Quick Finder.

Wizualizacje

IMPRESIONE (Quick Finder/Katowice)
Student Architektury od dziecka związany z różnymi dziedzinami sztuki wizualnej. Swoje pierwsze kroki stawiał w klubie Inqbator tam z soundsystemem LARMO prezentował swoje pierwsze filmy do takich gatunków jak triphop.abstract hiphop.new jazz.dub.elektronike.... ogółem szeroko pojęty underground... w tym samym klubie zaświeci później na wszystkich większych imprezach house dnb... następnie ten mały biegający po ścianach człowiek zamontuje projektor w klubie Sqandal gdzie od początku 2005 zostanie vj rezydentem ... w miedzy czasie jego wyczyny zobaczymy na takich imprezach jak VISUAL CONNECTION Wolsztyn Poznań...VISUAL FLAVA Zabrze... międzynarodowy art. festiwal MEDIAWAVE... zagra dla takich cyklów jak FETISH, SILESIAN DJ'S, HOUSE UNITY, PROggLOGIC, SynteticCITY bla bla.. i dla takich dj ów jak Mark Wilkinson, Ian 45 Carey, Andre Absolut, Johny Fiasco, Kiko Navarro, Greg Ibboston, StoneBridge, Ross Courtnell, Ozgur Can, Cris.Su... Z początkiem 06 przyjęty do agencji l4m, zostaje rezydentem klubu Maska w Katowicach.
Aktualnie działa solowo robi spoty reklamowe m.in dla Fabryki pomysłów.
Od roku filmy które robi... opiera na swojej fotografii i krótkich filmach... inspiracja technologiczo - wielkomiejska.


Browar : 4 zl/ 04l
Grill
+ wszystko co powinno byc na imprezie na wolnym powietrzu

poster jutro


Jak dojechać autobusem:

Z centrum Bytomia: autobusy 19, 820 (przystanek nazywa się Stroszek Osiedle) i tramwajem 19 (zajezdnia tram.)
z Tarnowskich Gór : autobusy 19, 820 (przystanek nazywa się Stroszek Osiedle)
z Zabrza Rokitnicy autobus 158 przystanek nazywa się zajezdnia
z Piekar Śląskich 73 Osiedle przystanek nazywa się zajezdnia
Z Gliwic - 850 do Bytomia i dalej autobusem lub tramwajem jak wyżej
lub z Gliwic do Tarnowskich Gór linią 80 i dalej jw.


Mapki :
Mapka DSD <---click
Dojazd Kraków <---click
Dojazd Częstochowa <---click
Dojazd Wrocław <---click

REGULAMIN IMPREZY <---click

Dolomity Sportowa Dolina
Bytom - Sucha Góra
ul. Blachówka 94

Quick Finder Event Agency
www.myspace.com/quickfinder
http://quickfinder.mixntrix.net
www.quickfinder.pl
info@quickfinder.pl


Ostatnio zmieniony przez Quick Finder dnia 30-06-2007 14:06, w całości zmieniany 24 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
B.CDołączył: 15 Paź 2004
Posty: 1780
Skąd: z breakbeatowa

PostWysłany: 31-05-2007 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwszy hehehe
www.nuskoolbreaks.pl
www.myspace.com/flipdafloor
www.myspace.com/gangsteppaz
www.myspace.com/badcommunity
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TrecorrDołączył: 08 Lis 2004
Posty: 855
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 01-06-2007 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejny plener, oł yes
||| BOOKING ||| 607 317 260 |||
||| FREAK FACTORY |||
||| TRECORR.COM |||
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LecytynaDołączył: 02 Lis 2005
Posty: 245
Skąd: katowice

PostWysłany: 01-06-2007 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potrzebni ludzie do klejenia plakatow. chetni pisac na pm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Quick FinderDołączył: 24 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Katowice

PostWysłany: 01-06-2007 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OPEN AIR - Ctrl Alt Delete @ Dolomity Bytom

Line up :

Karol XVII & MB Valence (Loco Records)
E-PHUNK (Innocence/Czechy)
SETH (Flipside/Czechy)
SIXMILLIAN (Skylark Records/Łódź)
PHILL (Beatoholikz/Katowice)
FOLY (Quick Finder/True Voices/Katowice)
K.ANDY (Quick Finder/Sosnowiec)
ENDR:U (HF/Machina/Wodzisław Śl.)
BERTINO (Quick Finder/Gliwice)
MAJK ZN (Quick Finder/Jaworzno)
TRECORR (Quick Fidner/Garlic Sausages/Gliwice)
ECO (Quick Finder/Kraków)
RACKET(Quick Finder/Gliwice)
MARCIN SZATAN (Quick Finder/Bielsko Biała)
HONDEK (Garlic Sausages/Częstochowa)

Live Vocal : BETTY BEE (Quick Finder/Opole)
Wizualizacje : VJ IMPRESIONE (Quick Finder/Katowice)
Ver. 122B
Quick Finder Event Agency
www.myspace.com/quickfinder
http://quickfinder.mixntrix.net
www.quickfinder.pl
info@quickfinder.pl


Ostatnio zmieniony przez Quick Finder dnia 14-06-2007 21:17, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
OlkaaaDołączył: 15 Wrz 2003
Posty: 616
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 01-06-2007 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehhh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TrecorrDołączył: 08 Lis 2004
Posty: 855
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 02-06-2007 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie prowadze od razu zaznaczam
||| BOOKING ||| 607 317 260 |||
||| FREAK FACTORY |||
||| TRECORR.COM |||
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TwinnDołączył: 01 Sty 1970
Posty: 4792
Skąd: Fetish/INQ

PostWysłany: 02-06-2007 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego nie podaliscie czym dojechac z Radzionkowa
https://soundcloud.com/twinnx
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FoLyDołączył: 27 Paź 2005
Posty: 1722
Skąd: Quick Finder

PostWysłany: 02-06-2007 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkrotce mapka jak dojechac z suchej gory
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
phillDołączył: 01 Sty 1970
Posty: 8203
Skąd: dub lovin' criminals / autonomia dźwięku

PostWysłany: 02-06-2007 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ctrl^alt^delete = chyba taka audycja na bisce była :]
!czek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
FoLyDołączył: 27 Paź 2005
Posty: 1722
Skąd: Quick Finder

PostWysłany: 02-06-2007 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co to biska ale nazwa fajna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TwinnDołączył: 01 Sty 1970
Posty: 4792
Skąd: Fetish/INQ

PostWysłany: 02-06-2007 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FoLy napisał:
nie wiem co to biska


LOL!! Gratulacje
https://soundcloud.com/twinnx
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
popiDołączył: 09 Gru 2004
Posty: 500

PostWysłany: 02-06-2007 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
melDołączył: 08 Kwi 2003
Posty: 3839
Skąd: z wodzia

PostWysłany: 02-06-2007 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też
blurp...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rysiuDołączył: 11 Lip 2005
Posty: 2777
Skąd: FlipThatHouse / jno

PostWysłany: 02-06-2007 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fane bd

Facebook
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 1 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Tu też może być ciekawie

05-02-2011 Break Freaks III-Melin Cafe-Wrocław
Dj.Bertino - Electronics Turntables @ Chill Bill Radio Show
Dj.Bertino - Cosmic Adventure #1
Dj.Bertino - Amsterdam Style@SPring set 2013
Przeczytaj zanim dodasz temat


Powered by phpBB 2.8a © 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 i dalej, dalej... phpBB Group i reszta