hidden hidden hidden hidden

13-05-2007 >>> Redman ! @ Megaclub <<<

Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
DirrtySouth

PostWysłany: 27-04-2007 11:14    Temat postu: 13-05-2007 >>> Redman ! @ Megaclub <<< Odpowiedz z cytatem

Pierwszy i jedyny koncert w Polsce
REDMAN

Reggae Noble znany całemu światu jako Redman, to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci amerykańskiej sceny. Ten odkryty przez Erica Sermona, reprezentant Newark, członek Def Squadu ma na koncie sześć albumów solowych. Prócz tego w jego dyskografii możemy znaleźć nagrany wspólnie z Metod Manem krążek „Blackout”, jak również kolaboracje z Keithem Murrayem i Ericem Sermonem w ramach Def Squadu „El Nino”. Współpracował z największymi tuzami muzyki współczesnej- od Snoop Dogga, poprzez Timbalanda, Christine Aguillere, aż na Offspring kończąc. Dał się poznać również jako aktor i kompozytor filmowy, a najbardziej charakterystyczną kreację stworzył w komedii How High.Jego najnowszy album „Red gona Wild”, którego promuje singiel „Put it on” na bicie Timbalanda, wydany został jak zwykle nakładem Def Jam, i jest powrotem „Funk doctora” do rap-gry po sześciu latach. Każdego fana brzmień spod znaku grubych funkowych basów, ukaranego flow i szalonych rymów Redmana nie trzeba zapraszać 13 maja do Katowic. Koncert w Mega Clubie jest JEDYNYM występem Reggiego w naszym kraju.

http://www.myspace.com/funkdocgilla
http://www.myspace.com/redman
http://www.gillahouse.net/

13.05.2007
MEGACLUB KATOWICE
wejście od 19:00

bilety w cenie:
110 zł w przedsprzedaży
120 zł w dniu imprezy

do nabycia w Mega Clubie,w empikach-bileteriach,w sieci sklepów Media Markt oraz Saturn,w punktach sprzedazy firm www.ticketpro.pl , www.ebilet.pl , www.eventim.pl , www.shortcut.pl , www.ticketportal.pl , www.ticketonline.pl

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zirk

PostWysłany: 27-04-2007 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceni się gość nie powiem . chyba jednak wolę sobię posłuchać stare dobre Whut? Thee Album i Muddy Waters na cede
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yaku_s2

PostWysłany: 28-04-2007 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no co ty... bo ja i moi blokersi idziemy bez ławek
Powrót do góry
roover

PostWysłany: 28-04-2007 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ten co grał w "how high"? no to rzeczywiście się ceni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grabski

PostWysłany: 28-04-2007 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak na emeryta to sporo sobie winszuje

chyba że to nie on
Powrót do góry
yaku_s2

PostWysłany: 28-04-2007 22:05    Temat postu: Re: 13-05-2007 >>> Redman ! @ Megaclub Odpowiedz z cytatem

DirrtySouth napisał:

bilety w cenie:
110 zł w przedsprzedaży
120 zł w dniu imprezy

Powrót do góry
freshtraxx

PostWysłany: 29-04-2007 1:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ile ma bilet kosztowac?sa tacy co im szkoda 10 zaplacic za bibe!z takim nastawieniem nigdy nie bedzie sie nic ciekawego dzialo w tym kraju!ja za dobra bibe jestem wstnie zaplacic nawet100
http://mixntrix.net/download.php?mixid=567
Powrót do góry
czarnyJanek

PostWysłany: 29-04-2007 2:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bertino napisał:
a ile ma bilet kosztowac?sa tacy co im szkoda 10 zaplacic za bibe!z takim nastawieniem nigdy nie bedzie sie nic ciekawego dzialo w tym kraju!ja za dobra bibe jestem wstnie zaplacic nawet100

pierdolisz Bertino.
Pamiętaj, że w tym naszym ukochanym kraju 110 to czasami 1:10 dochodu.
Jeżeli się nic nie zmieni w tej materii, to los imprez tego typu będzie taki sam jak sprzedaż CD z muzą , na którą nie będzie ludzi stać.
Jeżeli będą wszyscy zarabiać tyle, że godzina pracy wystarczy na 2 legalne CD a dniówka na 2 impry tego typu, to widzę szansę.

Na razie widzę szansę na sukces.

Zarząd czuwa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
zirk

PostWysłany: 29-04-2007 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bertino napisał:

racje ma Janek -pierdolisz bzdury. to jest pewnie cena jak w stanach-30$ - nijak nie przekłada isę na nasze realia. inna sprawa, że jak będzie warto to zapłacę i dwie stówy, ale na pewno nie w tym przypadku- a ty jak chcesz to idź mu zasponsorować nowe blingi.
i na chuj się lansujesz z tym setem w każdym poście?
...
Powrót do góry
yaku_s2

PostWysłany: 29-04-2007 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

X-ja mam racje...
Y-nie nie nie to ja mam racje... etc

Powrót do góry
fr34k

PostWysłany: 29-04-2007 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nO dla porównania methodman w czechach kosztował 450 Kc ( 70 zł ) u nas 120 :/ ja wybrałem sąsiadów
jedzie baba na rowerze i się cieszy że jej się kółka kręcą
Powrót do góry
freshtraxx

PostWysłany: 29-04-2007 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimber z gorzołki napisał:
Bertino napisał:

racje ma Janek -pierdolisz bzdury. to jest pewnie cena jak w stanach-30$ - nijak nie przekłada isę na nasze realia. inna sprawa, że jak będzie warto to zapłacę i dwie stówy, ale na pewno nie w tym przypadku- a ty jak chcesz to idź mu zasponsorować nowe blingi.
i na chuj się lansujesz z tym setem w każdym poście?

zebys mial sie do czego dojebac!nie mozna linka wkleic?stary!wyluzuj sie!jak to duzo nie czeba zeby rozpalic temat..............
Powrót do góry
DirrtySouth

PostWysłany: 29-04-2007 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale marudzicie... zamiast narzekać, że mało zarabiacie zróbcie coś zeby zarabiać wiecej. i jak czasami czytam wypowiedzi "czemu znowu warszawa, czemu nie ślask itd." a poźniej wypowiedzi takie jak Wasze to sie noż w kieszeni otwiera... ale luz.
na ten koncert przyjeżdzają ludzie z Polski, dla których nie jest straszne wydać kase na bilet + transport. Bo przecież ile takich klubowych koncertów macie na śląsku ?
to pytanie retoryczne....

w czechach Tical grał w hali na 3000 osób.
w warszawie na 700 osób i bilet 2x droższy tak to wygląda.

w czerwcu GUS GUS LIVE.
bilet ok 50zł - to chyba nie jest już aż tak dużo ?

pozdrosy.
Powrót do góry
cetoslava

PostWysłany: 29-04-2007 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DirrtySouth napisał:
ale marudzicie... zamiast narzekać, że mało zarabiacie zróbcie coś zeby zarabiać wiecej.

to mnie cholernie ubawilo. nie zapominaj, ze najczesciej imprezuja uczniowie i studenci za kase rodzicow, groszowe stypendia czy z pracy dorywczej. im czlowiek starszy (czyli zwykle wiecej zarabia) tym mniej czasu i checi.

DirrtySouth napisał:
w czerwcu GUS GUS LIVE.
a to mnie za to zainteresowalo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DirrtySouth

PostWysłany: 29-04-2007 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no GUS GUS PEWNE

a co do uczniów i studentów - to mam rozumieć, że tylko tacy ludzie się tutuj wpisują ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: