hidden hidden hidden hidden

10-02-2007 Wiśniowy wieczór @ FOLIA

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
guarana resort

PostWysłany: 02-02-2007 19:26    Temat postu: 10-02-2007 Wiśniowy wieczór @ FOLIA Odpowiedz z cytatem

10 LUTY sobota - NITESHIFT zaprasza na wiśnię @ FOLIA CONCEPT CLUB

...dawno nas nie było, dlatego postanowiliśmy powrócić w starym dobrym składzie. Nie moge wam nic zagwarantować. Nie ręczę też głową ani za siebie ani za chlopaków. Jedyne co wiem to to, że będzie swojsko, gruuuubo, głośno, niegrzecznie, tłoczno, alkoholowo, wiśniowo, żołądkowo, vódkowo i pewnie piwnie, a w razie gdyby ktoś zgłodniał klub serwuje przezajefajne pierogi i sałatki. Muza będzie słodko kwaśna, zakrapiana moim wokalem (uwaga, nie prędko się to powtorzy...). Więc zapraszam was bardzo bardzo serdecznie w imieniu swoim i chłopaków. Wszystkich znajomych, znajomych znajomych oraz innych nieznajomych. Czas najwyższy się poznać
...a tutaj plakat, mój pierwszy w życiu, zrobiony w bardzo spomplikowanym programie jakim jest paint sami widzicie jak sie staram. Przykro mi będzie jak nas nie odwiedzicie... choć na jeden kieliszek ....

ZA DECKAMI:
BUFF / niteshift / kraków
ZIBI /niteshift / absurd / Kraków
GUARANA / absurd / niteshift / Punkt G / kraków
BLIND / authorizedfrequency / folia concept club / kraków

BUFF
Buff pierwszego winyla zakupił w 2003 roku. Nie wiedząc jeszcze czy pójść w stronę połamaną czy houseową, serwował energetyczną muzykę żądnym zabawy ludziom na afterach w nieistniejącym już klubie Antykvariat... Gramofonowa pokusa przybrała na sile wiosną 2004 roku w Błędnym Kole co zaowocowało odwiedzaniem coraz więcej klubów w Małopolsce i na Śląsku. W 2005 roku założył z przyjaciółmi grupę Niteshift aby wspólnie organizować różne eventy pod tym szyldem...

Jego sety są różnorodne ale najczęściej stara się stworzyc housowy shake z waniliowymi wokalami i electroacidowoczekoladowymi motywami.

ZIBI
Odkąd sięga pamięcią muzyka zawsze towarzyszyła jego życiu. Ulegał fascynacji różnym gatunkom muzycznym i dźwiękom instrumentów, by ostatecznie odnaleźć się "w świecie house'u". Kiedyś dotknął gramofonów i wszedł na ścieżkę życia, z której nie zamierza rezygnować. Muzyka w jego wydaniu to opowieść pewnej historii, to ona daje mu spełnienie i możliwość uzewnętrznienia się, w sposób tak wyjątkowy. Akt grania traktuje bardzo osobiście, traktuje go jak sztukę, dlatego podjął ryzyko i nie pozwala sobie na ingerencję oraz ograniczenia, wypływające z gustów innych osób. W jego setach mozna usłyszeć brzmienia funky, deep, electro oraz tech i minimal. Ekspresja prezentowanego przez niego stylu ujęła znawców gatunku, dlatego od momentu jego dj'skiego debiutu do stałych sesji w najlepszych krakowskich klubach minęło tylko pół roku. "Prozak', "Błędne Koło" to kluby, w których grywa najczesciej, ale bierze też udział w wyjazdowych imprezach. Do ciekawszych możemy zaliczyć "Heineken Summer Edition 2005".

Należy do grupy "Absurd Squad", wspólnie z innymi dj'ami założył team "Niteshift". Jego dorobek prezentuje się imponująco, biorąc pod uwagę fakt, że pierwszy swój publiczny występ miał w lipcu 2004 roku. Obecnie skupia się glównie na produkcji własnej muzki. Emocjonalny sposób wyrażania muzyki, w połączeniu ze zmysłem i estetyką, znalazł odbiorców, którzy tak jak on podświadomie dążą do spełnienia i osiągnięcia satysfakcji muzycznej. Różni ich tylko strona, po jakiej stoją.

GUARANA

Panna G. urodziła się w Krakowie gdzie przeżyła pierwsze zauroczenie muzyką klubową w klubach Roentgen i Uwaga. Dłuższy pobyt w Londynie w roku 1998/99 ukształtował jej świadomość muzyczną, którą postanowiła rozwijać. Uczęszczała do Krakowskiej Szkoły Muzycznej im.Chopina na wydziale wokalu, którą po roku rzuciła, aby zmierzać w stronę elektroniki. Pod koniec 2003 roku zostawiła dancefloor, aby pod okiem DJ Mai (W-wa) stawiać pierwsze kroki za deckami.

Jej styl charakteryzuje mocna, elektroniczna nuta, nierzadko wzbogacona energicznym i sexownym vokalem. W zależności od nastroju lubi także zaserwować bardziej romantyczne brzmienie z gatunku progressive. Ulubione labels to Yoshitoshi, Poker Flat, Get Physical, Skint, Electronic Elements, Star Rouge i Vapour Recordings. Prywatnie od lat kolekcjonuje i poszukuje ciekawych brzmień z dziedziny Nu Ambient & Chillout.

W 2004 roku dołączyła do krakowskiego kolektywu Niteshift.org gdzie wraz z DJ’s: Buff, Zibi & Nu.Ghetto organizuje imprezy na terenie małopolski. Od 2006 roku działa również ze znaną z imprez Drum’n’Bass i Teq grupą Absurd, gdzie z DJ Zibim tworzą własny odłam muzyki House.
Zaś Kobiece Cykle to jej autorski projekt, który współtworzy z DJ Mają od początku 2006. Panie mają na celu organizowanie imprez z udziałem najlepszych polskich i światowych DJek. KC mają swoje korzenie w rodzinnym mieście Guarany (Krk) natomiast od września goszczą w klubach na terenie Śląska i Warszawy.

Guarana miała okazję zaprezentować swój styl na falach BIS - Polskiego radia, w audycji HouseMix nagrodzonej mianem najlepszej audycji muzycznej 2005, oraz zagrać na imprezie w sopockim Sfinksie pod tym samym szyldem - Pure Radio.

Dzięki kontaktom z takimi producentami jak Cedric Gervais (Miami), Sam Popat (Paris) czy Tony Choy (NY) poszerza swoje horyzonty na temat najświeższej muzy z całego świata.
Grała m.in. w takich klubowych miastach na mapie Polski:
Błędne Koło, Prozak, Rdza, Krzysztofory, Zoom, Ministerstwo, Fshut, Ręce i nogi, Chill Out Club, Midgard, Cień, Baraka (Kraków), Sfinks (Sopot), INQ, Maska, (K-ce), Rura (Cze-wa), Quasar (Gliwice), Lemon, On-Off (W-wa) oraz Mansion (Miami, USA).
Współpracuje z wieloma DJami jednak najbardziej ceni sobie kontakt z energiczną publiką.

Z A P R A S Z A M Y

www.myspace.com/szafagrajacapanstwaresort
www.myspace.com/myguarana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kufcik

PostWysłany: 02-02-2007 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guaranka na majku po wisni to na pewno niezly vocal bedzie
Powrót do góry
John Leon

PostWysłany: 02-02-2007 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ta pizza-mniam

www.myspace.com/leonidj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
guarana resort

PostWysłany: 02-02-2007 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kufcik napisał:
Guaranka na majku po wisni to na pewno niezly vocal bedzie

jak masz watpliwosci to przyjdz posluchaj
Powrót do góry
_kinia_

PostWysłany: 02-02-2007 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE NIE NIE

I znowu bedziesz spiewac pod moja nieobecnosc... i to juz poraz drugi
buuuuu...

No trudno ... c'est la vie ... jak mowia Francuzi

Powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
guarana resort

PostWysłany: 02-02-2007 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_kinia_ napisał:
NIE NIE NIE

I znowu bedziesz spiewac pod moja nieobecnosc... i to juz poraz drugi
buuuuu...

No trudno ... c'est la vie ... jak mowia Francuzi

Powodzenia

ja na razie cwicze to spiewanie przed twoim powrotem kochana
Powrót do góry
avon

PostWysłany: 02-02-2007 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdjęcie mega
Kobito, gdzieś Ty ostatnio zaginęła
Powrót do góry
guarana resort

PostWysłany: 03-02-2007 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

avon napisał:
zdjęcie mega

kochana, zaginelam w czelusciach uczelnianych, sesja sesyjka a poza tym spotulnialam tudziez zmarudniałam i wole spedzac weekendy na szalonym lezeniu na kanapie przed tv....no ale jak mnie jzu ktos zdola wyciagnac na miasto to ino sie hajcy za mną

ale wciaz nie wiem Avonka czy cie zobacze tego 10 ty ostatnio cos chorujesz malenstwo, co zdowiej i wracaj do formy
Powrót do góry
blind_krk

PostWysłany: 03-02-2007 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to nie wiem bedzie ciezko Gabi oby nie tak jak ostatnio bo ledwo wychodzilem po tych Foliowych schodkach ale damy rade bedzie dobrze zapraszamy wszystkich chetnych
blind / authorizedfrequency / moveout.pl / funky-mutins / krk
Powrót do góry
avon

PostWysłany: 03-02-2007 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

guarana napisał:
avon napisał:
zdjęcie mega

kochana, zaginelam w czelusciach uczelnianych, sesja sesyjka a poza tym spotulnialam tudziez zmarudniałam i wole spedzac weekendy na szalonym lezeniu na kanapie przed tv....no ale jak mnie jzu ktos zdola wyciagnac na miasto to ino sie hajcy za mną

ale wciaz nie wiem Avonka czy cie zobacze tego 10 ty ostatnio cos chorujesz malenstwo, co zdowiej i wracaj do formy

wiesz, lata mijają, człowiek coraz bardziej podatny na wszelkie zarazki , system obronny orgaznizmu coraz częściej zawodzi , ale obiecuje, że jak zdrowie pozwoli to bankowo stawię się w pierwszej linii
Powrót do góry
guarana resort

PostWysłany: 03-02-2007 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

avon napisał:
guarana napisał:
avon napisał:
zdjęcie mega

wiesz, lata mijają, człowiek coraz bardziej podatny na wszelkie zarazki , system obronny orgaznizmu coraz częściej zawodzi , ale obiecuje, że jak zdrowie pozwoli to bankowo stawię się w pierwszej linii

Powrót do góry
Ksiądz Proboszcz

PostWysłany: 04-02-2007 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="avon"]
guarana napisał:
...............................................:

Kobiety co Wy kombinujecie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zibi.

PostWysłany: 05-02-2007 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosba do gabi i bafika -przyjedzcie tej nocy autami, bo cos czuje, ze mi limitu na barze brakinie
take me as I am..................

http://www.absurdsquad.pl
Powrót do góry
fukktry

PostWysłany: 05-02-2007 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibi. napisał:
prosba do gabi i bafika -przyjedzcie tej nocy autami, bo cos czuje, ze mi limitu na barze brakinie

zibi lubi miec wybor
<ABSURD.VINYL> <ABSURD. SQUAD> <ABSURD.ART>
<<fukktry.myspace>>
Powrót do góry
zibi.

PostWysłany: 05-02-2007 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fukktry napisał:
zibi. napisał:

zibi lubi miec wybor

pod tym wzgl. znasz mnie najlepiej. pomyslalem skoro oni przyjada autami to mozemy sie napic po shociku, ale nie wiecej( tzn. ty nie wiecej! )
take me as I am..................

http://www.absurdsquad.pl
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: