hidden hidden hidden hidden

<...byebye2006..>

Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Janii

PostWysłany: 07-12-2006 18:45    Temat postu: <...byebye2006..> Odpowiedz z cytatem

Mysle, że wsrod tych wszystkich,jakże wartosiciowych tematów pozwalającym nam na rozwój naszego centralnego ośrodka nerwowego znajdzie się miejsce na temat o muzyce. Urazonych takich błachym tematem przepraszam, grajcie dalej w LIN'y

A wiec, co najbardziej, w pozytywnym sensie molestowało wasze uszy w 2006 roku?
U siebie zauważyłem wyraźnie pogłębiające sie zboczenie idące w strone szeroko pojetych połamanych beatów ze szczególnym naciskiem na elektrostepy. Choć muzyka progressywna, elektro-clash'e, tech-house'y nadal pojawiają sie na moim winampie.

Płyty:
John B - Electrostep
Stanton Wariors - Fabric 30

Sety:
Ex-Or, Freestylers, HighContrast, John B, London Electricity, Push, Rogue element, Tiefshwarz, Tiga, Trentemoeller, Zabiela......i duzo, duzo więcej (kolejność alfabetyczna )

Utwór:
W sumie dużo sztosów, ale remix Royskopp'a stworzony przez Trentemollera pomimo, że hicior wielki to porządził

Impreza:
Wiele ciekawych, ale muzycznie LTJ Bukem @ Prozak & Luomo @ Prozak, D-Bridge @ Ministerstwo & Danny Bird @ Ministerstwo Niestety z przyczyn ode mnie niezaleznych opusciłem kilka imprez, na których chcialem być, ALE....m.in. Creamfields, Prodigy w Spodku czy Unsound.

A tak w ogóle w ciągu tego roku nasciągalem dużo kawalków z lat 80', ponieważ bardzo mi się podobają

ps. Jakoś, pomimo wielkiego boom'u na minimal i inne tego typu elektroniczne dźwięki, nie dalem sie do konca przekonać temu trendowi

A WY?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spectra

PostWysłany: 07-12-2006 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja w tym roku loveluje sie w electro-house
ze spora iloscia wocalu + jakies udziwnienia
niema nic lepszego niz energiczne brzmienie
podbite mocna stopą
a do tego wszystkiego głos 30letniej muzynki
drącej sie w rytm muzyki
bylo w tym roku pare naprawde niezlych remixow starszych nrów
www.djspectra.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Dunczyk

PostWysłany: 07-12-2006 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe electo-house chyba jeszcze nie slyszalem
widzialem murzynki
oraz liny forever ;]
jaja jak berety http://www.funpic.hu/swf/numanuma.html
Powrót do góry
spectra

PostWysłany: 07-12-2006 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm tez nie slyszalem
ale to moje mazenie na next rok
www.djspectra.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger MSN Messenger
zeti

PostWysłany: 07-12-2006 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przejscie od techno i minimalu do dub, click, abstract, idm...plynne przejscie...wyciszenie wewnetrzne...ada w 1955 , rocket in dub i ars w metrze, płock, deadbeat i anders ilar, a potem bangkok...zapamietam na dlugo...telescope i site za caloksztalt i za sad electronics, jestem spokojniejsza...
Go n-ithe an cat thú, is go n-ithe an diabhal an cat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
spectra

PostWysłany: 07-12-2006 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm....
tak od +- polowy textu nic nie kumam
ale emocje musiały chyba byc
www.djspectra.pl
Powrót do góry
zeti

PostWysłany: 07-12-2006 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od polowy zdania :wydarzenia - tegoroczny plock, wystep deadbeata i andersa ilara w pruderii oraz bangkok impact w metrze
wydawnictwo-sad electronics 3 z site-rec. bardzo mi sie podobalo...
rzeczywiscie chaotycznie )))
Go n-ithe an cat thú, is go n-ithe an diabhal an cat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
igores

PostWysłany: 07-12-2006 23:00    Temat postu: Re: <...byebye2006..> Odpowiedz z cytatem

Janii napisał:
A WY?

a my nie

mine of sound
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Papa Smiff

PostWysłany: 07-12-2006 23:15    Temat postu: Re: <...byebye2006..> Odpowiedz z cytatem

Janii napisał:

ps. Jakoś, pomimo wielkiego boom'u na minimal i inne tego typu elektroniczne dźwięki, nie dalem sie do konca przekonać temu trendowi

a bo to teraz trend jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cosmique

PostWysłany: 08-12-2006 0:02    Temat postu: Re: <...byebye2006..> Odpowiedz z cytatem

Janii napisał:

gratuluje umiejetnosci zachowania wlasnego "ja".
chociaz kocham tworczosc Trentemollera (czy to minimal? jesli tak to jest wyjatkiem) nie potrafie sie do konca przekonac do minimalistycznej muzy. dobra na warmup lub zakonczenie. grany cala noc usypia

progressive na wieki

jesli chodzi o wielkie rzeczy minionego roku to niestety nie wsluchiwalem sie. (praca = brak czasu ) moja pamiec siega niestety tylko ostatnich 6 miesiecy, rzeczy ktorych najbardziej powalily w tym okresie to essential Trentemollera od 50 min wzwyz , tak jak reszta jego tworczosci, od miesiaca natomiast slucham na okretke skladaka Global Underground GU10 - http://www.discogs.com/release/687274.
polecam na max. miod w uszach!

bardzo dlugo tez sluchalem setow -
SatelliteSF_on_friskyRadio_-_June_09_2006_-_Scott_Carrelli
oraz SatelliteSF_on_friskyRadio_-_June_09_2006_-_Paolo_Mojo

z naszych
ostatni progresywny Ex-Orek (mistrzostwo techniczne!)
Borderlines Kookiego
oraz 100% breakz mix pt.3 Codec'a

impreza roku - Trentemoller @ The Key / London (styczen) . mialem zioma na wyciagniecie reki. widzac tego goscia z jaka lekkoscia improwizuje na swoim MicroKorgu pomaga pojac jakim geniuszem naprawde jest. mistrz mistrzow!

rok temu bez przerwy pisalem o Zabieli...
w tym o Trentemollerze.
to musi zakrawac na obled

www.myspace.com/nuestracasa
www.myspace.com/cosmiquedj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zwoluSiek

PostWysłany: 08-12-2006 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja podobnie jak Janii choc z setow wyrzucilbym HighContrast,London Electricity, Push to mi nie robi...generalnie ten rok bardzo w electro
http://bibainfo.pl/pub/83.19.40.82/2006/05/27/010502/241/plumpdjs.jpg http://bibainfo.pl/pub/83.19.40.82/2006/05/27/010546/8392/brakbeat.jpg
(epa)
Powrót do góry
TAFT

PostWysłany: 08-12-2006 5:29    Temat postu: Re: <...byebye2006..> Odpowiedz z cytatem

Janii napisał:
Mysle, że wsrod tych wszystkich,jakże wartosiciowych tematów pozwalającym nam na rozwój naszego centralnego ośrodka nerwowego znajdzie się miejsce na temat o muzyce. Urazonych takich błachym tematem przepraszam, grajcie dalej w LIN'y

U siebie zauważyłem wyraźnie pogłębiające sie zboczenie idące w strone szeroko pojetych połamanych beatów ze szczególnym naciskiem na elektrostepy. Choć muzyka progressywna, elektro-clash'e, tech-house'y nadal pojawiają sie na moim winampie.

Płyty:
John B - Electrostep

Sety:
Ex-Or, Freestylers, HighContrast, John B, London Electricity, Push, Rogue element, Tiefshwarz, Tiga, Trentemoeller, Zabiela......i duzo, duzo więcej (kolejność alfabetyczna )

Utwór:
W sumie dużo sztosów, ale remix Royskopp'a stworzony przez Trentemollera pomimo, że hicior wielki to porządził

Impreza:
Wiele ciekawych, ale muzycznie LTJ Bukem @ Prozak & Luomo @ Prozak, D-Bridge @ Ministerstwo & Danny Bird @ Ministerstwo Niestety z przyczyn ode mnie niezaleznych opusciłem kilka imprez, na których chcialem być, ALE....m.in. Creamfields, Prodigy w Spodku czy Unsound.

A tak w ogóle w ciągu tego roku nasciągalem dużo kawalków z lat 80', ponieważ bardzo mi się podobają

A WY?

A ty co Janii lansujesz sie ! Gowno mnmie i innych obchodza twoje gusta , na dodatek ajko nowy topic. Byles, jestes, i zawsze pozostaniesz ambitnym wiesniakiem ktory wszytsko zrobi zeby wyroznic sie z tłumu, tylko w wiekszosci bedzie to wiesniackie wyrazenie swojej opiniii. Szkoda mi ciebie kolego, Poprostu urodziles sie wiesniakiem i nic tego nie zmieni....

Nie czekam na twoja odpowierdz bo g****no mnie intertsuje tak wiec nie wkrecaj sie w klawiature........wielkie joł...wiesniaku......hehehehehe
EOT
CO CIE NIE ZABIJE TO CIE TYLKO WZMOCNI...........
Powrót do góry
TAFT

PostWysłany: 08-12-2006 5:35    Temat postu: Re: <...byebye2006..> Odpowiedz z cytatem

TAFT napisał:
Janii napisał:

Płyty:
John B - Electrostep

Sety:

Utwór:

Impreza:

A WY?

A ty co Janii lansujesz sie ! Gowno mnmie i innych obchodza twoje gusta , na dodatek ajko nowy topic. Byles, jestes, i zawsze pozostaniesz ambitnym wiesniakiem ktory wszytsko zrobi zeby wyroznic sie z tłumu, tylko w wiekszosci bedzie to wiesniackie wyrazenie swojej opiniii. Szkoda mi ciebie kolego, Poprostu urodziles sie wiesniakiem i nic tego nie zmieni....

Nie czekam na twoja odpowierdz bo g****no mnie intertsuje tak wiec nie wkrecaj sie w klawiature........wielkie joł...wiesniaku......hehehehehe
EOT

szanuej pozatym ludzi za subiektywna ocene......ale LIZIDUP nigdsy nie bede tolerowal............wiem .....;prawda w oczy kole
CO CIE NIE ZABIJE TO CIE TYLKO WZMOCNI...........
Powrót do góry
phill

PostWysłany: 08-12-2006 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyluzuj poślady chuopczyku
!czek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
czarnyJanek

PostWysłany: 08-12-2006 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja wolę wklejać liny...

Zarząd czuwa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: