hidden hidden hidden hidden

02-09-2006 DISKOTECH @ PRETEKST

Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
qbek

PostWysłany: 18-08-2006 8:02    Temat postu: 02-09-2006 DISKOTECH @ PRETEKST Odpowiedz z cytatem

02.09.2006 (sobota)
DISKOTECH

PRETEKST - Rynek - TARNÓW
start 22.00 - wstęp: 5 zł

SQ.LAB /seek rec./extomusic/
GAZA /liquid store/
QBEK /liquid store/

z racji ze "pretekst" to fajne miejsce, postanowilismy i my tam cos zorganizowac
chyba nie ma co wiecej pisac, wszystko widac jak na dloni
gwarantujemy swiezy material muzyczny i niezaleznie od granego gatunku zapewniamy, ze muzyka bedzie przez cala noc "pod nozke" - jak to przystalo na cykl imprez pod nazwa DISKOTECH, ktore wystartowaly w 2002 roku i goscily juz w niejednym klubie regionu (przepraszam, hds, alter ego, eden139)
jak fajnie sie to wszystko uda, to nie poprzestaniemy na tej jednej imprezie w tym miejscu... a docelowo... ale nie ma co zapeszac

zapraszamy : )
http://soundcloud.com/qbek
http://www.mixcloud.com/qbek/
http://www.facebook.com/dj.qbek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ponczur

PostWysłany: 18-08-2006 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miodzio
nozka sama lata

w hds nieobecni ale w pretekscie moze zawitamy

powodzenia na przyszlosc
mnie?? - nic...
ja?? - nie...
wiem, tak musi być
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trzysty

PostWysłany: 18-08-2006 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawa akcja, a lokal jak najbardziej napoziomie
FUTURE sie robi.. cały czas..
Powrót do góry
Chris85

PostWysłany: 18-08-2006 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahah to juz wiem czemu Gaza byl na wiekszosci imprez TYW , Hades ludzi odstraszal wygladem , brakiem ochrony ( nigdy nie zapomne jak dwoch kolesi zaczelo sie napierdalac w kiblu i nikt nie zareagowal ) i w ogole to nora jest pozdrawiam
Powrót do góry
Mungo

PostWysłany: 18-08-2006 14:29    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

oo prosze.. niezle, niezle
absurdsquad.pl | myspace.com/acidmungo
Powrót do góry
'

PostWysłany: 18-08-2006 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chris85 napisał:
hahahah to juz wiem czemu Gaza byl na wiekszosci imprez TYW , Hades ludzi odstraszal wygladem , brakiem ochrony ( nigdy nie zapomne jak dwoch kolesi zaczelo sie napierdalac w kiblu i nikt nie zareagowal ) i w ogole to nora jest pozdrawiam

hehe powiedzial co wiedzial
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
qbek

PostWysłany: 18-08-2006 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chris85 napisał:

Powrót do góry
kh

PostWysłany: 18-08-2006 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to sie zacznie....

qbek ale z tym "diskotech" to juz bys sobie mogl odpuscic;>

czekam na rozwoj wydarzen ( popcorn + cola:))
Powrót do góry
guinpigea

PostWysłany: 18-08-2006 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kornka chyba zakonczylas przed czasem ---> KO
zapraszam zapraszam do środka www.nienojak.com
Powrót do góry
Chris85

PostWysłany: 18-08-2006 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stan napisał:
Chris85 napisał:

hehe powiedzial co wiedzial

ale to prawda jest , gadajcie co chcecie ale na dobra impreze nie sklada sie tylko muzyka ( chodz z Liquid Store to tylko lubie Gaze a reszta to mi z calym szacunkiem zwisa i powiewa ) ale takze otczka , oswietlenie , ladne wnetrze klubu , fajne barmanki itp , i nie mowcie mi znowu ze jestem jakims burakiem ktory zwraca uwage wylacznie na to jak wyglada klub a nie na to co sie w nim dzieje jesli by tak bylo to bym chodzil do Edenu albo Grawitacji . Moim zdaniem TYW robia naprawde zajebiste imprezy jak na tarnow , a nie jakies imieniny u ciotki
Powrót do góry
meness

PostWysłany: 18-08-2006 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszcie piszcie - nie przestawajcie

poznamy blizej niektorych

p.s. ide sobie pograc na cedekach

...i pamietajcie!! bez ladnych barmanek sie nie obejdzie

pozdrowienia dla cioci Marzeny i wojka Jacka robia najlepsze imieniny i do tego co 2 tygodnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wujek wąż

PostWysłany: 18-08-2006 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chris85 napisał:
ale to prawda jest , gadajcie co chcecie ale na dobra impreze nie sklada sie tylko muzyka ( chodz z Liquid Store to tylko lubie Gaze a reszta to mi z calym szacunkiem zwisa i powiewa ) ale takze otczka , oswietlenie , ladne wnetrze klubu , fajne barmanki itp

Tu sie nie zgodze bo dobra bibe tworza przede wszystkim ludzie , ich pozytywne nastawienie, chęć zabawy itd. a to wszystko o czym piszesz to drugorzędne sprawy. Oczywiscie miło jest jak klub i barmanki są ładne , ale z drugiej strony imprezy są robione w pizzeriach, kinach, bacówkach, pubach , pokojach itd itd i wychodzą zajebiście. A są też miejsca ładnie oświetlone z całą otoczką i całą bandą trendy Kenów i Barbie na których widok mnie osobiście odechciewa się grać.
& jak dla mnie hades daje rade , wg mnie jedno z lepszych miejsc gdzie mialem okazje pomiksować.
http://www.myspace.com/sqlab
sqlab.net
http://sqlab.mixntrix.net
GG 1371362
Powrót do góry
meness

PostWysłany: 19-08-2006 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
qbek

PostWysłany: 19-08-2006 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kornka napisał:
qbek ale z tym "diskotech" to juz bys sobie mogl odpuscic;>

juz ostatnim razem odezwaly sie glosy krytyczne odnoszace sie do tej nazwy...
ale ja nie odpuszcze i tak : ) wiec nie ma co nawet poruszac tego tematu
zreszta nazwa imprezy to mocno drugorzedna rzecz...

Chris85 napisał:
ale to prawda jest , gadajcie co chcecie ale na dobra impreze nie sklada sie tylko muzyka ( chodz z Liquid Store to tylko lubie Gaze a reszta to mi z calym szacunkiem zwisa i powiewa ) ale takze otczka , oswietlenie , ladne wnetrze klubu , fajne barmanki itp , i nie mowcie mi znowu ze jestem jakims burakiem ktory zwraca uwage wylacznie na to jak wyglada klub a nie na to co sie w nim dzieje jesli by tak bylo to bym chodzil do Edenu albo Grawitacji . Moim zdaniem TYW robia naprawde zajebiste imprezy jak na tarnow , a nie jakies imieniny u ciotki

nam tez generalnie zwisa i powiewa co sobie tam o nas myslisz i kogo lubisz...
co do reszty... co TYW robi czego nie robia inni ? nic, zupelnie nic
najpierw mlocili w starowce house z cedekow (mp3 sciagnae z sieci nieleganie bo nie wierze ze za to zaplacili zlamanego funta) a gdy pojawila sie miejscowka przy rynku wbili sie tam, gdzie nawet nie reklamujac imprezy zbytnio nie trzeba obawiac sie o frekwencje - zadna sztuka
sztuka bylo przuyciagnac ludzi do jak to nazwales "nory"
nam sie to udaje od dluzszego czasu (ba, ostatnia impreza to byl kosmos), co wielu ludzi z kregu wzajmenej adoracji boli - bo chyba nie musze mowic, ze mamy z czyms takim do czynienia
dlatego ta impreza jest dedykowana specjalnie dla nich czyli m.in. dla ciebie krzysiu (jak domyslam sie xywa pochodzi od twojego idola hehe) : )

ponadto...
chlopaki z tyw kiedys napisali, ze nie moga zbytnio nikogo zapraszac, bo finanse nie pozwalaja, przez co niemalze co 2 tygodnie widzimy ten sam sklad - 4-5 tych samych djow z nielicznymi wyjatkami
w hadesie to przynajmniej zawsze byla rotacja - to tak na marginesie
ja sie pytam - to co oni robia imprezy za darmo ? w takim miejscu ? o tak duzym potencjale i mozliwosciach ? jezeli tak jest, to brawo... niech robia tak dalej, widocznie maja bogatego wujka albo tate ktory rzuca dukatami na zakup plytek, ale niektorzy musza na to zarobic... proponuje to wziasc pod uwage na przyszlosc przy negocjacjach z klubami, a nie zeby tylko sobie zagrac i zaistniec za wszelka cene, isc na kazde proponowane warunki, nawet te bardzo mizerne - jedna diana wiosny nie czyni...

wracajac do hadesu
sluchaj koles co mowi wujek na ten temat, bo gral w niejednym klubie, zreszta jak kazdy z nas
niejeden dj ktory tutaj goscil wypowiadal sie podobnie...
dam prosty przyklad: pojawili sie tutaj kiedys chlopcy z never after (o ile wiesz co to takiego, ale mam nadzieje ze nie ograniczasz sie tylko i wylacznie do techno-sieczki) i pozniej pojawili sie drugi raz...
gdyby bylo tak strasznie w ten norze, jak to opisujesz, to mysle ze drugi raz nie zawitaliby - a oni to dopiero odwiedzili mase roznych imprez wszelakiej masci i to nie tylko u nas w kraju... z tego co sie orientuje w hadesie im sie podobalo

masz prawo do wlasnego zdania, na szczescie niektorzy lubia wlansie takie imieniny u ciotki (wiekszosc ?)
tobie jednak polecam wizyte w ktorejs z tarnowskich dyskotek - zaloz sobie slychawki na uszy ze swoja wypasiona-super-extra-muzyka (jak sie domyslam to zapewne jedyna sluszna na swiecie), a dookola bedziesz mial ladne wnetrze klubu, fajne swiecidelka i fajne barmanki : )
Powrót do góry
Zolwik

PostWysłany: 19-08-2006 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale z tymi barmankami to troche racji przyznac musze,
choc pewnie wtedy moja ukochana samego by mnie
na bibe nie puscila

PS. tak sobie przypomnialem, ze Jaworznianski Zanzibar
wyglada jak polaczenie hadesu z przepraszam,
barmanek tam nie ma, selekcja jest (choc lzejsza),
klimat jest, wporzadku ludzie, ciekawa muzyka.
brak barmanek mi nie przeszkadzal.

PS2. eeee tak chyba sobie tylko posta nabilem heheh
---=== Hardcore Will Never DIE ===---
---=== http://www.dnbradio.pl ===---

Wiedzmin Pre-Order Kurier Team!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

Skocz do: