hidden hidden hidden hidden

17-06-2006 Klub MEDIUM Rybnik

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
PALOVILLE

PostWysłany: 06-06-2006 17:10    Temat postu: 17-06-2006 Klub MEDIUM Rybnik Odpowiedz z cytatem

MARIKA
Za gramofonami stanęła w roku 2002. Pierwsze czarne płyty miksowała w zaciszu swojego skromnego pokoju.
W 2003 zdecydowała się na udział w międzynarodowym konkursie Heineken Music Thirst, którego zadaniem jest promować młode talenty dj'skie.
Zwycięski set w poznańskim Eskulapie dał jej szansę sprawdzenia się w warszawskim Focusie, gdzie odbył się finał całej imprezy.
Tam jury pod przewodnictwem Paula Oakenfolda zdecydowało, że wygra Marika.
Nagrodą był set z samym Oakim oraz wyjazd do Aten. Tam właśnie po raz kolejny miała szansę grać z czołówką światowych dj'i.
Występ w Grecji zaowocował różnymi propozycjami bookingowymi, m.in.: był to Liban,
dzie przez dwa tygodnie grała na piaszczystych plażach i w gorących klubach (Lobby, Fusion, Teatro, Taigua).
Po powrocie okazało się, że Marika nie jest już anonimową postacią na polskiej scenie klubowej.
Gra na terenie całego kraju u boku czołowych gwiazd zarówno rodzimej jak i zagranicznej sceny klubowej
(Kosheen, Cassius, Pete Tong, Smokin 'Jo, Daniel Davoli, Layo & Bushwacka, Miguel Pellitero).
W styczniu 2004 rusza działalność założonej przez Marikę grupy 'Progredior',
która ma na celu promowanie ambitnego, wysublimowanego house'u. Raz w miesiącu Marika
organizuje imprezy z udziałem najlepszych polskich dj'i prezentujących niekomercyjny,
wyszukany styl. Sama rozkochana jest w progresywnych dźwiękach, tribalu oraz w high octane house co można usłyszeć w jej setach.
W maju 2004 Marika została uznana przez czytelników klubowego magazynu "Laif" drugim, najpopularniejszym djem w Polsce.
Fakt ten potwierdza klase jej samej oraz rosnące zainteresowanie progresywną muzyką w jej wydaniu.
Czerwiec 2004 roku przyniósł Marice kolejną szansę zaprezentowania swoich umiejętności poza granicami Polski.
Tym razem to litewskie kluby stanęły przed nią otworem organizując cykl progresywnych imprez w Wilnie.
Przełomowym momentem w karierze Mariki stał sie lipiec 2004 roku gdy zasiliła szeregi brytyjsko-hiszpańskiej agencji bookingowej
Gran Canaria Dj`s, ściśle współpracującej z takimi klubami na Ibizie jak Pacha czy Cream oraz samym Ministry of Sound.
Początek listopada 2004 roku to kolejny sukces Mariki. Jedna z najsłynniejszych londyńskich agencji bookingowych In Djs Agency
wzięła ją pod swoje skrzydła, pozwalając tym samym znaleźć się Marice u boku powszechnie uznanych didżejów takich jak Nick Hook,
Lisa German, Stama czy Matt Black. Rok zakończyła występem na 5-leciu kultowej już imprezy Mayday Polska 2004 w katowickim Spodku oraz prezentacją swojego autorskiego mixu w audycji Erased Files na antenie radia Eccentric Beats.
Paloville agency

Ostatnio zmieniony przez PALOVILLE dnia 09-06-2006 10:50, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luke A.

PostWysłany: 06-06-2006 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldie to on jeszcze żyje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PALOVILLE

PostWysłany: 07-06-2006 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luke A. napisał:
Oldie to on jeszcze żyje?

Oldie nadal żyje i nadal kręci dekami mimo iż miał długą przerwe , którą wszyscy ( jak widać ) zauważyli Pozdrawiam
Paloville agency
Powrót do góry
Oldie

PostWysłany: 07-06-2006 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmartwychwstalem
i co najwazniejsze nie zapomnialem jak sie gra
oldie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MattZee

PostWysłany: 08-06-2006 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oldie napisał:

zmartwychwstalem
i co najwazniejsze nie zapomnialem jak sie gra

Oldie brachu kojazysz goscia z 414 w akademcu Fajnie ze zas grasz, moze sie spotkamy na jakiejs bibce
-----===:::::< SeekWaves>:::::===-----
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stachomir

PostWysłany: 13-06-2006 3:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mam nadzieje ze wszyscy się tam spotkamy... pozdro i mam nadzieje do zobaczenia!
Powrót do góry
PALOVILLE

PostWysłany: 13-06-2006 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stachomir napisał:
No ja mam nadzieje ze wszyscy się tam spotkamy... pozdro i mam nadzieje do zobaczenia!

Jak jedna wielka rodzina
Paloville agency
Powrót do góry
stachomir

PostWysłany: 17-06-2006 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMPREZA JUZ DZIŚ

oby sie wszyscy osrali z pozytywnego wrazenia... mam nadzieje ze tak będzie!
pozdro!

www.lipstick.xt.pl
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: