hidden hidden hidden hidden

Gdzie my mieszkamy ?!

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
mikołaj

PostWysłany: 01-05-2006 0:26    Temat postu: Gdzie my mieszkamy ?! Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/1315159,11,item.html

kto glosowal na tych debili?..... paranoja!
www.southsilesia.ownlog.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MissyJka

PostWysłany: 01-05-2006 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci co na nich glosowali sa tak samo winni jak Ci, co w ogóle nie poszli zaglosowac...i teraz mamy
smutne...
...i ruszysz w gorAcych rytmach grzeszne ciaLo swej wyobraZni...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
molderus

PostWysłany: 01-05-2006 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierdole, stało sie.

mikołaj powiedz mi, czego dowiedziałeś sie z tego artykułu, czego wcześniej nie wiedziałeś? co cie tak zszokowało że musiałeś uderzyć takim tytułem? nie podoba ci sie sytuacja w kraju to albo bierz sie za jakąś działalność i próbuj zmian albo emigruj.

Sorki, ale wkurza mnie już to, że nawet w kiblu można znaleźć dowcipy i docinki o Kaczorach & company. A najlepsze jest to, że najwięcej gadają ci, którzy (w najlepszym przypadku) ograniczająi sie do pójścia na wybory...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dolph Lundgren

PostWysłany: 01-05-2006 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby wszyscy normalni mlodzi ludzie poszli zaglosowac to by kaczki zmiotło, a tak rzadzi nami wiejski moherowy zascianek, ktory dał się przekupić pierdoleniem o dopłątach do wszytskiego ... eot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikołaj

PostWysłany: 02-05-2006 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mikołaj powiedz mi, czego dowiedziałeś sie z tego artykułu, czego wcześniej nie wiedziałeś? co cie tak zszokowało że musiałeś uderzyć takim tytułem? nie podoba ci sie sytuacja w kraju to albo bierz sie za jakąś działalność i próbuj zmian albo emigruj.

wlasnie, ze niczego sie nie dowiedzialem. prawda jest taka, ze mamy rzad o ultra prawicowych pogladach, powiazany z kosciolem do tego stopnia ze kociol stal sie nosnikiem kaczynskich, czy giretycha...
pozatym stwierdzenie ze atak na radio maryja to aktak na polske i polakow jest obrazliwe dla kogos kto nie jest katolikiem.
nic nowego, wiem.
tu nie chodzi juz o to jak tu jest - mimo ze jest beznadziejnie - ale o to jak na nas patrza ludzie ze swiata - jak na ludzi z zadupa ktorymi rzadza kretyni, co krok to wiekszy absurd, paradoks, zenujace i irytujace sytuacje...
pozdrawiam.
www.southsilesia.ownlog.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: