hidden hidden hidden hidden

Konrad Wołek Sic

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
oi

PostWysłany: 17-04-2006 12:30    Temat postu: Konrad Wołek Sic Odpowiedz z cytatem

http://wolek.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?1

fragment >>>>>>>>>
umieram!!
Chryste!! Moje życie runęło w gruzy... Knutt umarł... Nie wiem co dalej robić z moim życiem. Jestem pół-przytomny, właśnie skończyłem dziabać się cyrklem po nogach i małym z furią godną furiata. Nie mogę się odnaleźć. Ale po kolei. Okazuje się, że moim domniemanym ojcem nie jest dumny Wiking z Norwegii, król fiordów i twardy black metalowiec, tylko jakiś Pan Kazik z Elbląga... Przynajmniej wszystko na to wskazuje... Odkryłem dziś coś wstrząsającego, otóż moja matka, pod moją nieobecność, pyra w moim kompie i używa gadu gadu do własnych celów... Nie mam słów, poczytajcie sami...

Kazimierz (13:21):
Jurz wruciłaś
Pulcheria46 (13:25):
No jestem już w domie
Pulcheria46 (13:29):
Tęskniłeś za mną
Kazimierz (13:30):
Obaj tensknilim ja i muj przyjaciel
Pulcheria46 (13:40):
Kazik ty świnjo

Dalej nie przeczytałem, bo zacząłem opętańczo walić głową w leżący obok egzemplarz Slaszka. Zwinąłem go potem w trabkę i z całej siły zdzieliłem się w mosznę. KURWA! Nie jestem synem Wikinga! Na pewno jestem synem KAZIMIERZA - analfabety z Elbląga, w dodatku mojej matce napisanie trzech wyrazów zajmuje 10 minut. JESTEM SYNEM ANALFABETÓW, a wychowuje mnie analfabetka i górski goryl.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Si - Mon

PostWysłany: 17-04-2006 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

włos się jeży ale z drugiej strony "Kondziu" na bardzo wybujala fantazje
"House is a feeling. It is why house lovers love house music..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: