hidden hidden hidden hidden

wiaualizacje na imprezach

Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
joaquim

PostWysłany: 15-04-2006 16:47    Temat postu: wiaualizacje na imprezach Odpowiedz z cytatem

tak moze troche kontrowersyjnie i nieobiektywnie bo jak niektorzy moze wiedza zajmuje sie wlasnie tym a nie innym
chodzi o wizualizacje na imprezach i podejscie do tego tematu
jak wiadomo wizualizacje wiaza sie z pokazywaniem na ekranie obrazu z rzutnika bodz np obraz jest wyswietlany na plazmach itd jest to generalnie wazna sprawa moze pomoc zbudowac atmosfere stanowic doskonale dopelnmienie do muzyki granej przez dja czy wreszcie stanowic odrebna prezentacje i byc atrakcja sama w sobie
ale niestety z czym sie bardzo czesto spotykam to lekcewazace podejscie do tego tematu
dj gra dobra muze naglosnienie idealne atmosfera super a na ekranie viva albo fashion tv albo jakies szlaczki puszczane z winampa
ok wlasciciel klubu moze sie nie znac bo wiesniak mial kase to se klub otworzyl menager tez nie do konca sie musi znac choc ten juz powinien (niektorzy juz cos kminia... czasem) ludziom to w sumie obojetne raz pochwala a raz powiedza ze im w oczy swieci a dje sa juz takimi gwiazdami ze im niczego juz nie potrzeba jak stoja za djka to mysla ze juz sa tacy fajni ze jak za nimi jakis wiesniacki zygzak leci to im i tak nie zaszkodzi
otoz chcialem powiedziec zeby wlasnie zwracac na to uwage ze to wiocha i wstyd i lepiej niech juz ktos puszcza moze troche nieudolnie moze nie do konca fajnie rzeczy ale zawsze to bedzie autorskie i w koncu sie nauczy wyrobi sobie styl i bedzie to mialo jakis sens albo niech nie leci nic albo jakies logo czy nazwa dja chociaz
z czasem gdy sie z tym opatrzy to odbiorcy beda mogli sie nauczyc i poza muzyka do sluchania beda mogli tez podziwiac ciekawe obrazy bo z calym szacunkim patrzac na dja przez 3 godziny to nie ma zbyt wiele do ogladania dje beda mogli sie wylansowac bo np jeden bedzie gral a za nim np same ladne panie a jak drugi to sceny wojny albo np przyjda ludzie do jednego klubu a tam wszystko w
kwiatki i jest fajnie a w drugim szybkie samochodi i tez jest fajnie ale dla innych
jest to jakas forma wyrazu tylko trzeba to zrozumiec i tego chceic
piszac tego posta chcialbym wzbudzic jakas dyskusje prosze napisac co panstwo o tym mysla czy jest to wazne czy nalezy to docenic czy jednak jakby tego nie bylo to tez byloby ok
http://myspace.com/vj_joaquim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fr34k

PostWysłany: 15-04-2006 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład nie zwracam zbytnio uwagi na to co jest wyświetlane. Przeważnie na parkiecie mam zamkniete oczy i skupiam się na muzyczce. Ale rescect.
jedzie baba na rowerze i się cieszy że jej się kółka kręcą
Powrót do góry
avon

PostWysłany: 15-04-2006 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zwracam uwagę i respect dla VJ Mision za to co pokazał 25 marca w BK, zapadło mi to w pamięci, bo mnie wtedy wizuale na kolana powaliły, zwłaszcza jak Leon z Rogerem grali
Powrót do góry
temper

PostWysłany: 15-04-2006 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja podobnie jak @fr34k, ale musze sie przyznac ze czasami zerkalem na dziela vj-i i pare razy zrobiliscie mi niezly burdel z glowki za co respekt (kolor dla fr34k , a nie rescekt ), tyle ze szczerze mowiac zadko kiedy sie spotkalem z profesionalizmem, tak jak zdazyles zauwazyc w polsce jest (lub bylo bo dawno mnie nie bylo ) ignorancja wiekszosci wlascicieli (menagerow) w tym temacie
Pozdro i powodzenia
HiGhFlY
You can have silence when you're dead, now it's time for music
Powrót do góry
Kama

PostWysłany: 15-04-2006 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kiedyś poruszałam ten temat -> http://bibainfo.pl/forum/viewtopic.php?t=16571&start=30
Dla mnie wizualizacje stanowią nieodzowny element imprezy i zawsze staram się trochę czasu poświęcić temu co mają nam do przekazania vj`s. Warto tak robić bo bardzo często to właśnie wizualizacje w połączeniu z muzyką tworzą taki, a nie inny klimat na parkiecie. Mogę więc życzyć jedynie powodzenia i do "widzenia"
Chico - One Big Alternative
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Piąty

PostWysłany: 15-04-2006 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamie i mnie...z ust wyjęte.
Powrót do góry
oi

PostWysłany: 16-04-2006 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apropo Tematu...Gra "Rez" którwa wydana została na Ps2 to Niesamowicie wciągające połaczenie tłustch basów i futurystcznych wizualizacji
oto jedna z plansz..
http://video.google.com/videoplay?docid=4959299523940688460&q=rez&pl=true
Niestety możemy podziwiać tylko innego gracza..Ta MegaprodukcjA nabiera rumieńców gdy zasiadamy przed kinem domowym z padem w łapskach Trip bez używek gwarantowany!!
Powrót do góry
tdf

PostWysłany: 16-04-2006 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oi napisał:
Apropo Tematu...Gra "Rez" którwa wydana została na Ps2 to Niesamowicie wciągające połaczenie tłustch basów i futurystcznych wizualizacji
oto jedna z plansz..
http://video.google.com/videoplay?docid=4959299523940688460&q=rez&pl=true
Niestety możemy podziwiać tylko innego gracza..Ta MegaprodukcjA nabiera rumieńców gdy zasiadamy przed kinem domowym z padem w łapskach Trip bez używek gwarantowany!!

no ciekawe
Powrót do góry
ne[on]

PostWysłany: 17-04-2006 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oi napisał:
Apropo Tematu...

chyba nie tego...
Powrót do góry
kita_

PostWysłany: 17-04-2006 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ZAWSZE patrze na wizualizacje i niestety przewaznie sa marne, ale raz widzialam SWIETNE jak gral angelo mike w klubie k2 w poznaniu. byly zrobione mistrzowsko i do tego stopnia ciekawe,ze zanim zaczal grac angelo, to nie wstalam z kanapy tylko gapilam sie w ekran:) w rytm muzyki: dym z papierosow, fale na brzegu morza, pszczoly wlatujace w plaster miodu... itp ale najlepszy motyw byl ze znanymi osobami z calego swiata i widok tych twarzy mnie powalil- REWELACJA!
oby wiecej takich dobrych wizualizacji, bo lepiej sie do tego tanczy, jest co robic jak juz sie nie ma sil, a poza tym to ciekawy temat do pokreconych imprezowych rozmow:)))
Powrót do góry
oi

PostWysłany: 17-04-2006 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chyba nie tego...

co nie tego?? wirtualny obraz oddajacy muze to wlasnie to co zapodalem... wiec nie zgrwaj poważniaka
Powrót do góry
ne[on]

PostWysłany: 17-04-2006 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwracam honor, aczkolwiek nie napisales o co chodzi w tej grze, a z tego co zapodales jako link nic nie wynika sensownego.

http://www.sonicteam.com/rez/e/game/index.html

pozdr
Powrót do góry
ne[on]

PostWysłany: 17-04-2006 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej no, ale to to już jest oszkurwa ja pierdole:
http://www.gamegirladvance.com/archives/2002/10/26/sex_in_games_rezvibrator.html

grałeś z vibratorem, czy bez?
Powrót do góry
phill

PostWysłany: 18-04-2006 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

!czek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
MalFunkTion

PostWysłany: 18-04-2006 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to się bardziej nadaje na wizualizacje winampa niz do grania

God bless my ass...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: