hidden hidden hidden hidden

04-11-2005 THRILLER@Tarnów

Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Gola

PostWysłany: 01-11-2005 8:12    Temat postu: 04-11-2005 THRILLER@Tarnów Odpowiedz z cytatem

THRILLER
gdzie:Pub Pretekst, Tarnów
start:ok.21.30
wstęp: 4zl

ZaGrAjĄ:
Teknociziak( electroclash)
M's (progressive, electro.deep)
Ma Q (techno)
Eye (hard techno,schranz)

ZaPrAszAmy!

#You know I almost lost my mind ...But now I'm home and I'm free ...Did I pass the acid test? #
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
trzysty

PostWysłany: 01-11-2005 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj znow brak odnosnika na stronie głownej moze pora to zmienic Pozdr
FUTURE sie robi.. cały czas..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nr

PostWysłany: 01-11-2005 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to za moda wrzucac info o imprezie w dziale Pomoc...
bibainfo.pl - Internetowa Integracja Imprezowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mungo

PostWysłany: 01-11-2005 13:36    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

pffff. za duzo bib na ktorych graja zawsze te same osoby ... to juz nudne jest .. a poza tym kto mial taki 'genialny' pomysl z tym telebimem na ktorym widzimy co sie dzieje na parkiecie ? taki maly monitoring przez ktory nie mozna sie czuc swobodnie ? Pan Ochroniarz jest calkiem spoko, ale niski grubszy z brodka - barman/bramkarz, czy kim on wogole jest, moglby cos z soba zrobic, albo ktos z nim !? a nie wypierdalac wszystkich po kolei za nic i robic krzywe jazdy .. Na Pretekst cieplym moczem .. Pozdrawiam !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emes

PostWysłany: 01-11-2005 15:21    Temat postu: Re: ;) Odpowiedz z cytatem

MUnGO napisał:
pffff. za duzo bib na ktorych graja zawsze te same osoby ... to juz nudne jest .. a poza tym kto mial taki 'genialny' pomysl z tym telebimem na ktorym widzimy co sie dzieje na parkiecie ? taki maly monitoring przez ktory nie mozna sie czuc swobodnie ? Pan Ochroniarz jest calkiem spoko, ale niski grubszy z brodka - barman/bramkarz, czy kim on wogole jest, moglby cos z soba zrobic, albo ktos z nim !? a nie wypierdalac wszystkich po kolei za nic i robic krzywe jazdy .. Na Pretekst cieplym moczem .. Pozdrawiam !

z milą chęcią zaprosili byśmy kogoś nowego z innego miasta, (tak było na ostatniej imprezie Macintosh) zresztą chyba jesteś na fotkach to wiesz jak było… porostu koszty dojazdu.. no i wypada cos kolesiowi dać…. Co do ”monitoringu” obiecujemy ze ten motyw zlikwidujemy wyszło to z tego że ludzie wchodząc nie wiedza ze jest piwnica;/ będziemy musieli zrobić jakieś strzałki zrobić…..))))) co do pana „barman/bramkarz” robi to tylko dla tego ze chodzą po tarnoku tacy panowie co szukają i trzepią (wszyscy wiemy o co chodzi) wiec tu nie chodzi tylko o knajpę ze kogoś tam wyprosi ……. chodzi o Was bo szkoda sobie w papierkach zamieszac ….czyż nie?
Pozdrawiam
I zapraszam!!
Powrót do góry
Gola

PostWysłany: 01-11-2005 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

numer"]co to za moda wrzucac info o imprezie w dziale Pomoc

Tak sie składa ze kazdemu zdarzaja sie od czasu do czasu drobne usterki,wkońcu człowiek jets tylko człowiekiem i ma prawo sie myliC<peace>
#You know I almost lost my mind ...But now I'm home and I'm free ...Did I pass the acid test? #
Powrót do góry
Teknociziak

PostWysłany: 02-11-2005 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak patrze na te posty z informacja o imprezach w Pretekscie to nie ma chyba jednej pozytywnej opinii tylko kazdy narzeka ale mimo to przychodzi...jak sie komus nie podoba to porpostu niech sie nie pojawia i tyle mi sie tez wiele rzeczy na imprezach w Tarnowie nie podoba ale nie wypisuje tego na forum tylko porpostu nie podoba mi sie to nie chodze albo przymykam oko (naprzyklad na komicznie wyginajacych sie z rekami w kieszeniach Tarnowian bo taka moda uheuheuhe).Poza tym kazdy kto organizuje imprezy ma chyba jakas swoja stala ekipe ludzi ktorzy graja a dodatkowo zaprasza od czasu do czasu kogos nowego bo nie na kazdy termin ktos z innego miasta ma mozliwosc przyjazdu poza tym koszta...zreszta kazdy komu cos nie pasuje powinien keidys sprobowac sam cos zorganizowac i zobaczyc jak to jest...dozobaczenia w piatek
Powrót do góry
nr

PostWysłany: 02-11-2005 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teknociziak napisał:
...nie podoba mi sie to nie chodze albo przymykam oko (naprzyklad na komicznie wyginajacych sie z rekami w kieszeniach Tarnowian bo taka moda uheuheuhe)...

lol co to? pierwsza lekcja szkoly tanca?
bibainfo.pl - Internetowa Integracja Imprezowa
Powrót do góry
meness

PostWysłany: 02-11-2005 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam conajmniej kilka teorii na ten temat, ale to akurat przemilcze

nie da sie dogodzic wszystkim naraz - poprostu robcie swoje

pon bucek w koncu dou ludziskom wolno wole hej
Powrót do góry
emes

PostWysłany: 02-11-2005 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie każdy robi swoje!!
Dobrze ze sa negatywne opinie bo takowe motywują nas do dalszego kształcenia i działania

Moim zdaniem na imprezach jest całkiem ok …..ale ja tam tylko gram…wiec nie powinienem się wypowiadać

Pozdro dla wszystkich!
Powrót do góry
Mungo

PostWysłany: 03-11-2005 17:22    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

Teknociziak napisał:
przymykam oko (naprzyklad na komicznie wyginajacych sie z rekami w kieszeniach Tarnowian bo taka moda uheuheuhe)

moda, nie moda, kazdy buja sie tak jak lubi i jak umie

Teknociziak napisał:
tak jak patrze na te posty z informacja o imprezach w Pretekscie to nie ma chyba jednej pozytywnej opinii tylko kazdy narzeka ale mimo to przychodzi...jak sie komus nie podoba to porpostu niech sie nie pojawia i tyle mi sie tez wiele rzeczy na imprezach w Tarnowie nie podoba ale nie wypisuje tego na forum tylko porpostu nie podoba mi sie to nie chodze albo przymykam oko

jezeli kilka osob pisze ze cos jest nie tak i co jest nie tak, a przychodza to oznacza ze im sie podoba ale te pare rzeczy powinno sie zmienic .. forum jest po to aby wypowadac sie na pewne tematy, prawda ?

ms napisał:
Co do ”monitoringu” obiecujemy ze ten motyw zlikwidujemy wyszło to z tego że ludzie wchodząc nie wiedza ze jest piwnica

no i to jest to o czym mowilem - pojawily sie negatywne komentarze co do tego i organizatorzy wiedza co z tym zrobic

ms napisał:
z milą chęcią zaprosili byśmy kogoś nowego z innego miasta, (tak było na ostatniej imprezie Macintosh)

nie chodzilo mi tu o zapraszanie dj-ow z innych miast .. w Tarnowie jest ich sporo przeciez

ja do nikogo negatywnie nastawiony nie jestem, ani do imprez tez nie (wiadomo ze kazdy chce zeby cos sie w tym tarnowku dzialo) a ten post wczesniej to byly po prostu uwagi moje heh

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emes

PostWysłany: 03-11-2005 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz sie pogubilem.......... jest jak jest .....Mungo najlepeij jak wpadniesz i przy piweczku sobie porozawiamy na spokojnie mozna by duzo wymslac jaki ten tarnow jest..... ja sie staram jak moge aby czas ludzia umilic, lubie to miejsce i bibki w tarnowie, zdaje mi sie ze wy tez ............
pozdro dla all i do zobaczenia!!
Powrót do góry
Teknociziak

PostWysłany: 03-11-2005 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz racje ale zauwaz moj drogi ze jak sa robione imprezy przez inne ekipy czy innych ludzi to tez sa zazwyczaj ci sami dje ale kazdy gra cos innego zeby byla roznorodnosc i mysle ze nie jest tak zle jak znasz dja i wiesz jakiego klimatu muzycznego mozesz sie po nim spodziewac a bez przesady na imprezach w Pretekscie prawie na kazdej jakie byly gral ktos jeszcze dodatkowy pozdrawiam i dozobaczenia:)
Powrót do góry
Gola

PostWysłany: 04-11-2005 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peace for everyone!
Powrót do góry
TW CHrapa

PostWysłany: 04-11-2005 18:04    Temat postu: Re: ;) Odpowiedz z cytatem

MUnGO napisał:

nie chodzilo mi tu o zapraszanie dj-ow z innych miast .. w Tarnowie jest ich sporo przeciez

Pozdrawiam!

dr hendrik ma tu na mysli min siebie
bita bitem kobita
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: