hidden hidden hidden hidden

19-09-2003 PIĄTEK 'POD SPODEM' SOSNOWIEC HOT BEAT vol.2

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
słomka

PostWysłany: 16-09-2003 12:23    Temat postu: 19.09.2003 PIĄTEK 'POD SPODEM' SOSNOWIEC HOT BEAT vol.2 Odpowiedz z cytatem

19.09 - Piątek
Piwnica "Pod Spodem" Sosnowiec
ul. Mościckiego 14 (pod Urzędem Miasta)

GhettoGirl - tribal / progressive / house
Bart E.N.S - deep / tribal / filter / house
EXTRA LIGHT/SOUND/VISUAL SYSTEM

Start : 21.00 ticket 6 pln

DLA najwytrwalszych clubberów SETY GIT!

http://www.git.techx.pl

bedzie gorrrrrąco hihihiihihi
GET YOUR LIFE WITH GOOD VIBE........RASTA

mamaslomka@o2.pl
GG 753703
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shelby

PostWysłany: 16-09-2003 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze uda mi sie wylansowac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
YAMANBASS

PostWysłany: 16-09-2003 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ale chyba bedzie ciezko
POZDROWKO HAPPY PEOPLE

fotolog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Storek

PostWysłany: 17-09-2003 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehhe..no musze powiedziec,ze we wtorek zrobilismy moim 747 lot zwiadowczy na lądowskiem Pod Spodem i juz czekamy na piątek:Da zaloga wysmienita..za sterami me oraz komandor PERES,Dama Z Łasiczką a.k.aCiotka Madzia,Reggie (bidulka zgubila torebke ),Ania,Mister Bartek Pieter I Ala,zaogi malo ale locik bardzo pozytywny:D:..Reggie..tylko ten błyszczyk do ust i ten adres WWW..eheh.do zobaczenia w piatek..no dla mnie jedna plytke mozna juz odlozyc:D..nic mi nie MA .a moze jednak??ja naprawde nie wiem z czym to bylo..:<respekt>
Powrót do góry
vastkou

PostWysłany: 17-09-2003 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..oj panie Woocash vel. storczyk...zapowiada sie pracowity piatek ..zobaczymy jak to plec piekna zapoda music:)..mam nadzieje ze bedzie rownie sympatycznie jak przed vakacjami ...................................................................................

.....................................R U READY 2 FLY!! ....................................

...mam nadzieje , ze zrobiles przeglad boeningowi....bo w InQ byla malutak awaria:):..respect[
Nie będę już jadł płatków owsianych. Będę grał na pianinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
e.n.s

PostWysłany: 17-09-2003 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
nie wiem skąd te wasze wątpliwośći chyda stąd że jeszcze tam nie byliściue na imprezie

ja za każdym razem jak tam jestem a bywam nie tylko na tych imprezach na których grywam widze że jest spokojowa atmosfera,

jest tyle ludzi ile ma być i wszyscy mają dobry feeling
wiec zanim się wypoiwecie to zapraszam do sprawdzenie a wtedy na pewno wasze wątpliwosci zostaną rozwiane

P.S. jest to miejsce na tyle nieznane dresom i innym żabotowcom że nie zjawiają się tam , w przeciwieństwie do innych bardziej znanych MIEJSC, DLATEGO UWAŻAM ŻE IMPREZA w NIEPRZYPADKOWYM gronie jest o wiele milsza i ciekawsza
w tym momencie mogą paść głosy ze strony tych którzy tam już byli że jest cienkie nagłośnienie itd

więc to odrazu również zripostuje
Klub Pod Spodem nbiue jest za duży wiec ne trzeba mocnego nagłosnienia lecz dobrego o dobrym brzmieniu i tak też na najbliższą impreze sprowadzamy nagłośnienie 2x300 estradowe LDM do tego światwłka scanerowe oraz projekcje multimedialne/psychomedialne (heheheh) więc nieczego nie zabraknie

pozdrawiam i zapraszam zainteresowanych jak i średnio zaintersowanych aby sie przekanali czy warto (ticket zaledwie 6 pln choć spokojnie mógł by kosztowac 20 pln)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger MSN Messenger
vastkou

PostWysłany: 17-09-2003 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..zaraz zaraz!...nie mam Nic przeciwko paniom puszcajacym muzyke!..teraz wszystko na mnie:(....

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Majeczka

PostWysłany: 17-09-2003 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e.n.s. z tym 20 pln za bilecik to chyba troszke przegiąłeś....
A atmosfera ,owszem jest niezła, jak tylko imprezowicze dopisują
http://bibainfo.pl/pub/80.55.132.118/2004/08/30/100814/4107/apig.gif
(epa)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Storek

PostWysłany: 17-09-2003 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bardzo pojmuje przekaz Pana e.n.s..bo kazdy z piszacych<JA,YAMANBASS,Vasta,SHelby> na wiekszosc tych imprez zawitali,jesli nie na kazdej jak Pan Shelby...nikt tu nie narzeka..a co do dresow i tak dalej...to szanowny Panie jedynie po jednej imprezie w Pod Spodem muaialem dystkutowac z jakims Panem bez zęba i z dziarami na lapkach nie tylko werbalnie:):ale dziekujemy za cynki wszelkiego rodzaju.a co do atmosfery tam..no to chyb amy cos o tym wiemy..zreszat sa fotki i wszytko iwdac:D:pozdrwaim..<respekt>>>VASTA>..Boeing Funkiel Nuffka..lecimy:D:jak ja bede miał awarie to stery przejmie Admirał Peres.
Powrót do góry
e.n.s

PostWysłany: 17-09-2003 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok ok już prostuję text byl skierowany do tych co nie byli i maja wątpliwości a w sprawie sqmanmia się po xywkach netowcy w trakcie imoprezy to nie jest tak łątwo bo nikt nie ma koszulek z tymi ksywkami ani wypisanych ich na czole również , więc jak to może to miech podbije i pogada odrazu rodzinka siępowiększy ... mam rację ?

co do pozostalych wątpliwości czyli np ceny biletu (20pln) to sami powiecie po imprezie czy warto by bylo tyle za nią dac }8->>>

ja też respact for nice one people

feel the muzzik .... };-> www.djbwoland.techx.pl gg:9229
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger MSN Messenger
vastkou

PostWysłany: 17-09-2003 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..czyli powiekszamy rodzinke??
------------------>>>>>>>>>("we are family - sister sledge")
Powrót do góry
Storek

PostWysłany: 17-09-2003 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko oko na maroko Vasta damy Rade jak nie jak tak???hehehehe...bedzie nice]:->
Powrót do góry
vastkou

PostWysłany: 17-09-2003 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..tany tany..lala...
Powrót do góry
YAMANBASS

PostWysłany: 17-09-2003 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fjuuuuuu fjuuuuuuuuuu a bedzie moze sierotka marysia i jej krasnale bo jak nie to ja mam namiar na ali babe i czterdziestu rozbojnikow albo cala ekipe z programu "duety do mety" moge zalatwic tesh zaloge reprezentacyjna smerfow i gumisi co to na bocianie pierwsi przyleca a drudzy na tołdim sie doturlaja

hihihih a tak serio to tam jest spoko nawet jak ludzikoofffull nie ma wystar3 odpowiednia muza i kilka personow i po problemie jak dla mnie ostatnim razem see tam delikatnie ruszalem czupryna jak zescie panie bart& panno slomko zapodawali mile polamane bity prosto z czarnej plyty co to czasami drumy nazywaja i ogolnie przy nich niewtajemniczeni nie taniaja

ludzi jako tako strikte na impre brakowalo a szkoda bo w okolicy nic sie nie dzialo i wystar3lo odpowiednia reklame i nakrecanie spowodowac a zapelniona by byla nisza imprezowa i to nie bylby bardzo mily piatkowy wieczorek przy odpowiedznio nakrecajacej muzie tylko impra impra taka impra co to ja impra nazywaja bo to piatek byl:D

CHYBA NIE MUSZE TU WALIC PROPAGANDY BO KAZDY WIE ZE BEDZIE ZNOWU DOBRZE BEZ WZGLEDU 3 LUDZIE WPADNA 3 NIE a jak komus tlumu brakuje to zapraszam w sobote na gielde myslowicka tam podobno duzo ludzi jest i mozna sie poocierac
to by bylo na tyle
...oddaje glos do studia
....halo warszawa halo warszawa
POZDROWKO HAPPY PEOPLE

fotolog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
e.n.s

PostWysłany: 17-09-2003 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wisla wisla --- ja grab ja grab jak mnie słyszysz ?

cudne rymy Yamman, co do tej nazwanej drumami "imprezki" to robiliśmy co mogliśmy ale ludziki chyba nie za bardzo wiedziały o wieczorku muzycznym, jednak tym razem chyba bedzie spox ... a co do gieldy to dobry pomysł dla igorantów ahahhaha pozdrówka parówka

feel the muzzik .... };-> www.djbwoland.techx.pl gg:9229

Ostatnio zmieniony przez e.n.s dnia 18-09-2003 21:59, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: