hidden hidden hidden hidden

13-09-2003 @ Medium,Rybnik "Party People#2"

Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Phase

PostWysłany: 06-09-2003 13:53    Temat postu: 13.09.03 @ Medium,Rybnik "Party People#2" Odpowiedz z cytatem

..:: PARTY PEOPLE #2 ::..
[Greenwood Birthday Party]
13.09.2003 (sobota)
MEDIUM Club Rybnik ul. Zebrzydowicka

DJs:
Endr:u (HF/Machina) HOUSE
Phase (R-rz) DRUM&BASS
Greenwood (Intensive/Rybnik) PUMPING

START: 21:00
STOP: ~04:00
WJAZD: 5 pln

www.SQNC.prv.pl

Zapraszam w imieniu organizatora (ktorym jest Greenwood) oraz wlasnym
Osobiscie postaram sie upiec wypasny polamany secik - bedzie ostro... bedzie szyybkoo... bedzie goraco

Phase
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cosmique

PostWysłany: 06-09-2003 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nonono
jest wreszcie okazja by połamać się troche w okolicy.. czemu tylko tak rzadko raczycie nas takimi smakołykami?? czyż taki mały mamy Junglist Massive na linii autobusu E-3

www.myspace.com/nuestracasa
www.myspace.com/cosmiquedj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Phase

PostWysłany: 06-09-2003 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, dobre pytanie... Moze jest zbyt maly popyt na taka muze w tym regionie?? Chociaz nie wydaje mi sie to do konca prawda, bo jak gralem kilka razy drum'y w Machinie (nawet te okrutnie ciezkie ) to przyjmowaly sie bardzo dobrze...
Poza tym dejoci grajacy ta muze trzymaja sie glownie Katowic, Gliwic (tak mi sie wydaje). Nie ma komu dzialac w okolicach Rybola, Wodzia itp... Poza tym tez jest sprawa klubow. Na drum'n'bass mimo wszystko nie jest tak latwo przekonac wlascicieli lokalow jak np. na house...
Moze gdyby bylo jakies miejsce, ktore np. raz w miesiacu, cyklicznie propagowaloby lamance, to moze cos by sie ruszylo...
Poki co pozostaje bawic sie na pojedynczych imprezach, takich jak ta
I liczyc na to, ze przyszlosc drum'n'bass-u w okolicy bedzie coraz lepsza
Powrót do góry
baranek

PostWysłany: 06-09-2003 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no popatrzcie... klub kilkaset metrów od domu a ja sie dopiero dowiaduje o tym że tu jakaś impra sie kręci...

no to tym razem se bedzie można polatać w większym klubie niż mosiek... i będą światełka... i wogóle pewnie bedzie zajebiście...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tapir
Gość

PostWysłany: 06-09-2003 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLABINGOWCY Z JAMAJKI?
Powrót do góry
baranek

PostWysłany: 06-09-2003 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a jak ... dobre bibki są wszędzie ... nawet na dżamajce!! ... zapraszamy na impre i na jamajskiego skręta... ...
Powrót do góry
cosmique

PostWysłany: 06-09-2003 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phase:
nie moge powiedziec jaki jest popyt ale jeśli o J-bie to kilku wygłodniałych hardkorowym brekiem i tlusty basem tutaj masz...
w mośq słyszałem Cię ino roz - 30.05 i sam brałem udział w tej orgii więc wiem .. a zagrałeś świetnie.
jeśli chodzi o kluby to ja już coś kiedyś sugerowałem i mimo że pewnie dostanę po głowie to powtórzę się jeszcze raz - piątek w Mochu ... a DJe...zawsze przecież można ich ściągnąć
spróbować warto...
3mam kciuki

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Phase

PostWysłany: 06-09-2003 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie, ze jest juz pewne zainteresowanie imprezka W Medium nigdy jeszcze nie bylem, ale duzo slyszalem i ponoc jest OK...
Jesli chodzi o moje granie w Mosku 31.05 (chyba ta impreza gdzie gral tez n.One) to zagralem na niej jeden z najgorszych moich setow... Glownie przez to, ze byly cholerne problemy sprzetowe (jeden deck byl oMNITRONIC-a i sprzegal jak skur..... - ciagle cos piszczalo i doprowadzalo mnie do szalu). Ale na przyklad 19.07 to juz byla jedna z moich najlepszych Moskowych imprezek
Jezeli zblizajaca sie impreza w Medium okaze sie sukcesem (glownie frekwencyjnym bo niestety glownie na to patrza wlasciciele klubow ) to mysle, ze Greenwood bedzie mial wolna droge do organizowania kolejnych... Tak czy siak - muza bedzie z cala pewnoscia na najwyzszym poziomie - juz my o to zadbamy
Powrót do góry
Phase

PostWysłany: 06-09-2003 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, juz raz byla kiedys impreza w Mosku w piatek i z tego co pamietam przyszlo baardzo malo ludzi Ale moze to kwestia reklamy...
Powrót do góry
cosmique

PostWysłany: 06-09-2003 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phase napisał:
Jesli chodzi o moje granie w Mosku 31.05 (chyba ta impreza gdzie gral tez n.One) to zagralem na niej jeden z najgorszych moich setow...

o curwa ... w takim razie żeby nie było obciachu że się nie znam to może N.One tak mi się podobał nie pamiętam bo właściwie nie rozróżniam Was Panowie ale parkiet wrzał - to pamiętam
19.07 być nie mogłem więc nie wiem
wszyscy wiemy na co zwracają uwagę babilońscy właściciele klubów - nieważne co gra, ważne żeby talarek z frajerów był
obaczymy jak to będzie w Medium. nic nie obiecuję ale dramów się stęskniłem więc...

Powrót do góry
ERIC XTC

PostWysłany: 07-09-2003 13:20    Temat postu: d'n'b w rybniku Odpowiedz z cytatem

krótka info. dot. drum's, w Rybniku W "Xteclubie" gramy drumy prawie co tydzień , na zmiane w piatki lub soboty, Jeżeli w piątek jest house, w sobote idą drumy, i odwrotnie. Melon gra w piątek 12.09, będzie hous, w sobotę będzie industrial and d'n'b. zapraszamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Phase

PostWysłany: 08-09-2003 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z czego gracie w tym Xteclubie? Vinyl? CD? Gra tam jakas stala ekipa czy zapraszacie dj'i? Jak to wogole wyglada? Duzo ludzi tam przychodzi na imprezki?
Powrót do góry
flex`

PostWysłany: 08-09-2003 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest tu ktos na tym forum kto gra z cd...?
umpa umpa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
val

PostWysłany: 08-09-2003 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo z tasm analogowych??
Powrót do góry
nr

PostWysłany: 08-09-2003 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja gram tylko z cd!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: