hidden hidden hidden hidden

30-08-2003 "GRAB LIFE BY THE HORNS#6"-JAWORZNO

Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Frisky

PostWysłany: 22-08-2003 19:28    Temat postu: 30.08.2003 "GRAB LIFE BY THE HORNS#6"-JAWORZNO Odpowiedz z cytatem

"NASTROJE" czyli:
Dylus Gibbon Frisky
serdecznie zapraszaja imprezke zegnajaca wakacje z cyklu:

"GRAB LIFE BY THE HORNS #6"
( OLD SKOOL, GARAGE, BREAKBIT, 2STEP, DUBS, BREAKS )

30.08.2003 ZANZIBAR/JAWORZNO/CENTRUM/PADEREWSKIEGO 8

I znowu super Dj`s :
MK Fever (THC Underground)
Maniac (LODZ)
Clang (THC Underground)

And MC`s:
Ede Dee (THC Underground)
Maniac (LODZ)

I to nie koniec, dodatkowo mala [WIELKA] niespodziewanka:
Bebny - Misha&John
Trabka - Klaudi
Saksofon - BaNan czyli maly Live Act nam sie szykuje

Start: 21 End: ? Bilety : 10.00 PLN

I jeszcze cos ale o tym pozniej...

Pozdrówka for all
Uncle Frisky

Ps. More info frisky@wp.pl lub gg: 1619777

Be Free... gg - 1619777
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vastkou

PostWysłany: 24-08-2003 22:58    Temat postu: ..hmmm... Odpowiedz z cytatem

..mam takie pytanko..czy ktos wie gdzie sie odbywaja jakies regularne imprezy z muzyka 2 Step??...hmmm...bo misie strasznie taka muzyka wkrecila..tak sie zastanawiam czy ten zanzibar to jakis pub /klub/disco??..C Ya In Da Club...nie bylem tam...milo byloby sie cosik dowiedziec..szacuneczek dla wszystkich!..a cos misie wydaje ze ten termin koliduje z otwarciem INQ..wiec.........
Nie będę już jadł płatków owsianych. Będę grał na pianinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
flex`

PostWysłany: 24-08-2003 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po raz kolejny nie bedzie mi dane sie troshke polamac
umpa umpa
Powrót do góry
gibbon

PostWysłany: 26-08-2003 10:53    Temat postu: lotka Odpowiedz z cytatem

a tu jest nasz lotka .pozdrawiam

http://voytas11.webpark.pl/ulotka.htm
BIG UP all the people who like good music!!
Powrót do góry
Frisky

PostWysłany: 27-08-2003 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yo... yo... yo...

Dodam jeszcze ze dodatkowa atrakcja bedzie wystawa fotografii Agnieszki Radziwolskiej [ zdjecia z festiwalu tanca ]

takze nic ino do Jaworzna zagladac bo oprocz czegos pozytywnego dla ucha bedzie jeszcze rownie pozytywna rzecz dla oka...

Pozdrowka for all
Uncle Frisky

Be Free... gg - 1619777
Powrót do góry
Frisky

PostWysłany: 29-08-2003 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ello again

Zdjecia juz wisza i musze przyznac ze niesamowice robia takze jak ktos bedzie mial ochote to zapraszam jeszcze raz bardzo serdecznie w imieniu organizatorow na bibke a jak ktos nie da rady to zdjecia Agnieszki beda jeszcze wisiec jakies 2-3 tygodnie...

Pozdrowka for all
Uncle Frisky

Be Free... gg - 1619777
Powrót do góry
44maxiu

PostWysłany: 31-08-2003 2:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jestem pierwszy ...
imprezka wypasiona, pomimo tego ze dosc wczesnie opuscilem lokal (2:00) i udalem sie w kierunku domu (dzienx Frisky za odwoz), naprawde warto bylo, szkoda ze juz nie mialem sily na dalsza zabawe, ede dee pokazal klase przy mikrofonie, nie znane mi sa personalia trebacza, saksofonisty, basisty i chlopakow z jembami, ale skladam im hold i prosze o wiecej takiej wspolpracy, impreza udana na 6+, nic dodac, nic ujac
gotta find some reason 4 livin'
Powrót do góry
Frisky

PostWysłany: 31-08-2003 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh na poczatke dziekuje wszytski za przybycie i swietna zabawe
A co do samej imprezki to musze Wam przyznac szczerze ze po Krime mysalem ze nie bedzie juz lepszej biby [ jakies takie dziwne obawy ] ale to co sie dzialo na tej bibce przeszlo najsmielsze oczekiwania wszytskich... po prostu cos wspanialego... takiego szalu, krzykow, radosci, potu nie widzialem [ szczerze ] na zadnej innej imprezce... qrwa to bylo jak na jakims niesamowitym koncercie , sam juz nie wiem... dla mnie bomba
Jak zwykle wielki szacunek dla dejotow [ Clang, Maniac i master fever ] ale jeszcze wieksze podziekowania i szacun dla EDE DEE - stary ludzie Ciebie ubustwiaja, to co robisz jako mc jest nie do opisania... szok wszyscy mowili tylko o Tobie.... heh pamietam te krzyki EDI, EDI, EDI i ciary na calym ciele
panowie na bebnach, gitarka, saksofon, trabka dla mnie jestecie wielcy a to co na imprezie bylo mozna porownac ze slynna WIELKA IMPROWIZACJA niesamowice wspolgralicie z tym wszytskim, to bylo to o czym zawsze marzylem... heh i znowu mam ciary na plecach jak se przypomne to wszytsko... po prostu bylo CUDOWNIE, CUDOWNIE, CUDOWNIE - nic dodac nic ujac... jak to powiedzila moj przyjaciel... pieknie...
Na koniec podziekowania dla i wielki szacunek dla Clang-a, Dylusa i Gibona... Wy wiecie za co... bez Was nie bylo by mnie... heh dziekuje..
Mam nadzieje chlopaki ze bedziemy dawac rade, pomysly nam sie nie wyczerpia i na nastepnej imprezce podtrzymamy ta niesamowice wysoko uniesiona poprzeczke...
Aha i najwazniejsze, jeszcze raz dziekuje wszytskim licznie przybylym za tak niesamowita zabawe, bez Was nie ma nas i nasza praca nie ma sensu ale to jak krzyczycie, bawicie sie i wszedzie na okolo usmiechacie to jest najwieksza zaplata za ten nasz maly wklada
po prostu w imieniu organizatorow... DZIEKUJE

Pozdrowka for all
Uncle Frisky

Ps.Do zobaczenia we wrzesniu

Be Free... gg - 1619777
Powrót do góry
drop de bomb

PostWysłany: 31-08-2003 20:32    Temat postu: Re: 30.08.2003 "GRAB LIFE BY THE HORNS#6"-JAWORZNO Odpowiedz z cytatem

NO NO...NO.......SWIETNA IMPREZA..SWIETNA NAPRAWDE...DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA TAK LICZNE PRZYBYCIE I GORACA ZABAWE.....MOMENTAMI WSROD TYCH KRZYKOW NIE SLYSZALEM NAWET PLYT;>ZASTANAWIAM KTO TYM RAZEM DAL WIEKSZEGO RASHA...KONSOLA...CZY ..DANCEFLOR...JUZ SAM NIE WIEM...MUSZE OSTYGNAC PO WCZORAJSZYM BANKIECIE..BO ZROBIL NA MNIE NAJWIEKSZE ,JAK DOTEJ PORY,WRAZENIE...HEY YO..BYLO NAPRAWDE EKSLUZYWNIE;>CDN
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: