hidden hidden hidden hidden

15-10-2004 House Phenomenon Sosnowiec

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Gif

PostWysłany: 18-10-2004 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..."3ba lac go w ryj"

..o0OPotylica BrejkersO0o..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paranoid

PostWysłany: 18-10-2004 17:17    Temat postu: hie Odpowiedz z cytatem

:-D to ja sie tam juz nie pokazuje
trala lala
Powrót do góry
Storek

PostWysłany: 19-10-2004 23:31    Temat postu: Re: ta Odpowiedz z cytatem

Paranoid napisał:
Kroku widze, ze żyjesz w innym świecie niż ja...pewnie dlatego, ze jestes starszy ode mnie. Zarzuć sobie odpowiedni sprzęt to zrozumiesz, ze laska ocierająca sie o Ciebie moze byc tego wieczoru Twoim sensem życia... ale jesli chcesz sie bawic wsrod samych kolesi to życze powodzenia. Pytałeś korzystać z czego...otóż np z włozenia palucha tu i tam, pomacania jędrnego tyłeczka i piersi w tańcu, jesli mnie nie rozumiesz to nie prowadzmy dalszej dysputy bo jest ona bez sensu, nie masz zadnych argumentow. Wczorajszy moj post jest troche zakrecony ale bylem w takim stanie w jakim sie zapewne nigdy nie znajdowales i nie bedziesz znajdował (w tym miejscu chciałem podkreslic, ze niczym sie nie chwale, bynajmniej... tłumacze sie tylko z troche niezrozumiałej tresci) Własciwie moge Ci to wytlumaczyc...otóż impreze włg mnie tworzy towarzystwo, choćby dj dopisywał, rozdawane by były darmowe drinki, impreza nie bedzie fajna jesli nie przyjdą odpowiedni ludzie, ktorzy potrafią sie bawic. I jeszcze jedno...wcale nie zalezało mi zeby w Fenomenie były dziewczyny do poderwania, mogą byc wszystkie zajęte- ALE ŻEBY BYŁY! P.S! Który facet szuka na imprezie partnerki z ktorą moglby byc do konca życia? Odp: żaden(no chyba, ze Ty) Po to ide na impreze zeby wyrwac dziewczyne na jedną noc-własnie po to. Jak będe starszy to moze przekonasz mnie do swoich racji. PEACE
...ja perwole..jakie bzdury...stary napisz ksiżke z poradmoikeim dla pierdól...spoko masz.ja na bibe ide dlka muzyki...a jesli ty idziesz z nadzieja ,ze jakas najebaną małolata sie otrze..i może w końcu cos pochytasz to z bogiem i pozdriawam...ale w galrece na bank był wypas..i takie m.ądre dziweczyny były
Powrót do góry
Storek

PostWysłany: 19-10-2004 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radek napisał:
... Radek był wsrod Nas
:
Cytat:

ja bylem na wszystkich imprezkach w fenku:)
.........VAsta...Radek...to materac...i krótka piłka :lol
Powrót do góry
Gif

PostWysłany: 20-10-2004 0:35    Temat postu: Re: ta Odpowiedz z cytatem

Stor3k napisał:
...spoko masz.ja na bibe ide dla muzyki...

....czy aby na pewno zawsze? ...

..o0OPotylica BrejkersO0o..
Powrót do góry
Storek

PostWysłany: 20-10-2004 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no czasem spotkac sie z ludzmi..pogadac... no czasem sie zresetowac w sumie wszytko po trochu...ale ,nie po to zeby zaspokajac swe ocierackie fetysze za pomoca tanich 16
Powrót do góry
m-a-t-e-r-a-c

PostWysłany: 20-10-2004 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stor3k trzeba bylo jeszcze pierdolnac nr. telefonu:)nie mniej jednak popieram dwa ostatnie twoje posty! A po drugie kiedys Wackowi dopierdole za tego materaca zjebal mi cale zycie:D AKYSZ!
Powrót do góry
Paranoid

PostWysłany: 21-10-2004 14:11    Temat postu: Co Ty ZIomuś Kurna.. Odpowiedz z cytatem

Następnym razem jak będziesz chciał cos do mnie napisac ...przetłumacz to na mój język...bo Twojego niestety nie rozumiem:( przykro mi z tego powodu. Pozdrawiam
trala lala
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: