hidden hidden hidden hidden

24-07-2004 Miler Tour :: Rybnik Żądło

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
baranek

PostWysłany: 23-07-2004 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w końcu ktoś z okręgu sie odezwał co to kuma... ... pzdr meeen ... & do dziś ... ...
Let's toOgeTher fLy TOo tHe SkY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SubZeroType

PostWysłany: 23-07-2004 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phantomas napisał:

moja agencja te imprezy produkuje i ja wole dac zarobić chłopakom niż jakimś disco grajkom

igores nie masz bladego pojęcia o tym buisnessie .. a właściwie to pierdol się

prrrr szalony ....wyłącz monitor to coś zobaczysz.......coś pustego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
takeshi wakadzuna

PostWysłany: 24-07-2004 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem tak :
wielki respekt dla fantoma,igora,oscara za to ze orgaznizuja . Ja tesh chcialem ale nasza biba na kotwicy splonela .( bylo za dobrze )

to ze fantom ma troche inny poglad traktuje to jak prawdziwy showbiznes nie znaczy ze trzeba go az tak dojezdzac bo dojebaliscie mu chlopaki .Az mi szkoda goscia .
Jedni robia to co robia z serca a drudzy dla pieniedzy . W showbiznesie nie ma zasad liczy sie zysk , slawa, skandale. Wten czy w ten sposob mozna to robic dobrze . Szkoda tylko ze tym razem wyszlo tak i wybrano WIXIARNIE na taka slodka bibeczke. Panowie puszczacze jesli selekcja sie nie sprawdzi bedziecie miec przejebane . Ja mysle ze na tej bibce moze byc calkiem zabawnie , mozna by troche polachac z lambadziarek , karkow, stojacych przed wejsxciem sapiacych ze nie moga wejsc.
" KURWA CO JO NI MOGA WEJSC, PRZECA MOM 70 W BICEPSIE"

a jesli sekecja bedzie solidna i sprawna wszystko moze sie udac moze nawet i ja zawitam ale to raczej rano
Powrót do góry
flex`

PostWysłany: 25-07-2004 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phantomas napisał:
...dodam że gdyby w tym momencie miał zarobić na koncercie Ich Troje 100 tys ..... to wchodze w to od razu

przeczytaj to jeszcze raz prosze...
umpa umpa
Powrót do góry
joaquim

PostWysłany: 26-07-2004 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze zawiodlem sie bardzo nie widzialem ani jednego karka za to bylo kilka ladnie opalonych panien
http://myspace.com/vj_joaquim
Powrót do góry
Phantomas

PostWysłany: 27-07-2004 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SCORN napisał:

fantomas... bez komentarza...

................................................zajmij sie lepiej ich troje skoro kasa $$$$$$$$$$ gra istotna role

dziekuje

Scorn nie zdajesz sobie sprawy jake "kotlety" grają najlepsi polscy dj-e ... dla kasy oczywiście

jesli dla ciebie pieniądze są nieistotne to ... albo jesteś nieszczery albo jesteś kosmitą

.. albo masz bogatą babcie która powiedziała " ... Scornie zostań najbardziej odjazdowym clubberem na śląsku ..."

aha ... HanC jak ci się podobała Marysia i NW ? ... zapraszam ponownie do namiotu
fun to mass !
www.fantomas.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FunFeelBooga

PostWysłany: 27-07-2004 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten dziwny Eryk

W poniedziałek do przedszkola przyszedł nowy. Przyszedł z samego rana, stanął przy półce z zabawkami i żuł gumę. Miał czerwony sweter z samochodzikami, na spodniach ze sto kieszeni i na jednej wyhaftowanego tygrysa. Bardzo śmiesznego.

Pierwszy podszedł do niego Mateusz.

- Cześć! - powiedział. - Jak się nazywasz?

- Faramera kuks! - powiedział nowy.

- Fajnego masz tygryska - powiedziała Majka. - Poproszę mamę i też mi takiego wyhaftuje.

- Bździu, bździu, bździu! - powiedział nowy.

- Nic nie rozumiem! - zdziwiła się Kasia. - Po jakiemu on mówi?

- Może po murzyńsku? - powiedziała Monika.

- Ty, przyjechałeś z Afryki? - spytał Mateusz i szturchnął nowego w bok. - Powiedz jeszcze coś!

Nowy nic nie powiedział, tylko nadmuchał wielki balon i strzelił nim Mateuszowi prosto w nos. Mateusz klapnął na podłogę, ale zaraz się zerwał i chciał dać nowemu po uchu. I wtedy weszła pani.

- A, już jesteś! - powiedziała pani. - Dzieci, przedstawiani wam nowego kolegę, nazywa się Eryk. Mam nadzieję, że się zaprzyjaźnicie. A gumy do przedszkola przynosić nie wolno...

I Eryk poszedł za panią wyrzucić gumę.

Tego dnia jakoś wszystko było w porządku. Następnego nie za bardzo, ale jednak. A trzeciego dnia się zaczęło!

Najpierw Kasia i Monika powiedziały, że Eryk jest wstrętny!

Bo kiedy bawiły się w dom i kołysały do snu swojego synka Misia, nagle przybiegł Eryk i zaczął do nich strzelać z drewnianego pistoletu. Narobił okropnego hałasu, a synka wyciągnął za nogę z kołyski i powiedział, że to nie żaden synek, tylko straszny niedźwiedź, i że on go upolował.

Potem Mateusz powiedział, że Eryk jest łobuz!

Bo kiedy Mateusz budował z piasku zamek królewski i zbudował już cztery wieże i wysoką bramę, i mur z kamyków i właśnie chciał się pochwalić, jak mu ładnie wyszło, nagle do piaskownicy spadło coś dużego i ciężkiego i z zamku zrobił się placek. Eryk mówił, że to był samolot, ale Mateusz dobrze wiedział, że to był Eryk, i tak się strasznie zezłościł, że aż walnął Eryka łopatką.

Potem Majka powiedziała, że Eryk jest niedobry!

Bo kiedy na obiad była zupa pomidorowa i Majka właśnie zabierała się do jedzenia, Eryk - bums! - wrzucił jej do talerza klocek. Łyżka wypadła Majce z ręki i utonęła w zupie,
a z talerza wytrysnęła fontanna, tak że cała buzia Majki zrobiła się w czerwone kropki i wszyscy zaczęli się śmiać. A Majka się rozpłakała.

Na koniec pani powiedziała, że Eryk jest niegrzeczny!

Bo kiedy po leżakowaniu wszystkie dzieci zdejmowały piżamki, Eryk wsadził obie nogi do jednej nogawki i tak skakał po sali, aż przewrócił krzesło i nabił sobie guza. I pani bardzo się gniewała.

Teraz Eryk siedzi za karę w kącie i ma bardzo niewyraźną minę.

Podeszły do niego Kasia i Monika. Trzymały za ręce dużą lalę i uczyły ją chodzić. Popatrzyły na Eryka, poszeptały, a potem pokazały mu język:

- E-e-e...

Potem podeszła Majka, podskoczyła dwa razy na jednej nodze i zaśpiewała:

- Siedzi w kącie! Zyg-zyg marchewka! Siedzi w kącie!

Potem przybiegł Mateusz i rzucił w Eryka patykiem.

- Dobrze ci tak! Dobrze ci tak!

A potem wszystkie dzieci zawołały:

- Beksa lala!

- Co się tu dzieje? - zapytała pani. - Dlaczego Eryk płacze?

- To nie przez nas! - powiedziały szybko Kasia i Monika. - To dlatego, że on jest kłamczuch!

- I łobuz!

- I niedobry!

- Ładne rzeczy! - powiedziała pani. - A kto rzucił w kolegę patykiem, nie jest łobuz? A kto pokazuje mu język, a potem nie chce się do tego przyznać, nie jest wstrętny? A kto się z niego wyśmiewa, nie jest niedobry? Wstyd mi za was, naprawdę!

Przez chwilę było cicho i nikt nic nie mówił. Pierwszy jak zwykle odezwał się Mateusz:

- On mi wczoraj dał ugryźć swoje jabłko. Prawie połowę.

- A ja mu wylałam kakao i wcale się nie gniewał - powiedziała Kasia.

- A mnie zepchnął ze schodów. Ale niechcący - powiedziała Monika.

- I ma takiego ładnego tygryska... Poproszę mamę i też mi takiego wyhaftuje - powiedziała Majka i dodała cicho: - On się poprawi...

- To co innego! - powiedziała pani i pozwoliła Brykowi wyjść z kąta.

Ale Eryk nie chciał. Przewrócił krzesło do góry nogami, usiadł na nim i zaczai krzyczeć:

- Ja jestem król! Ja jestem czterej pancerni i pies! To jest mój czołg! Uciekajcie z mojego królestwa, bo was przejadę moim czołgiem i zastrzelę z armaty! Paf! Paf! Paf!

I wszystkie dzieci uciekły.

Taki dziwny jest ten Eryk!
Powrót do góry
SubZeroType

PostWysłany: 28-07-2004 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Capt. RUSH

PostWysłany: 28-07-2004 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooOOoo , bardzo mocna wypowiedź, bardzo
dziwny jest ten .... eryk ?
Purity - Power - Potency
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: