hidden hidden hidden hidden

23-07-2004 Smell Like Roots-Sosnowiec

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy
    Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
             Autor              Wiadomość
Gif

PostWysłany: 27-07-2004 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

YAMANBASS napisał:

w sumie technika pusz3ania plyt sie li3 3 to VINIL 3 CD bo zapodac "przeboj lata" zeby wszyscy piskali w kolo to wg mnie nie jest sztuka hiciory leca a potem wszyscy mowia jaki to dj byl zajebisty i jak rozkrecil impre bleeeeeeeeheheheheeh

tak tak...szlagier zajebac...ludzie skacza!!3 tam lataja a przejscie do nastepnego szlagiera brzmi nie udolnie! ...i tak sie dzieje niestety !

&szacuneczek i pozdro od maksika!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morelka

PostWysłany: 27-07-2004 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale tam przeciez nie ma gdzie densowac , nie mowiac juz o lataniu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
YAMANBASS

PostWysłany: 27-07-2004 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morelka napisał:

no wiesz jak sie delikatnie "watry zdegustuje" to zawsze sie jakies miejsce znajdzie
poza tym co niektorzy np. ja lataja stojac na ziemi w jednym miejscu ruszajac delikatnie glowa dla niepoznaki

fotolog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Morelka

PostWysłany: 27-07-2004 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

YAMANBASS napisał:
Morelka napisał:

no wiesz jak sie delikatnie "watry zdegustuje" to zawsze sie jakies miejsce znajdzie
poza tym co niektorzy np. ja lataja stojac na ziemi w jednym miejscu ruszajac delikatnie glowa dla niepoznaki

tym bardziej jak sie skosztuje WATRY wlasnie ostatnio w pt przed biba w sosnowcu bylo mi dane skosztowac tego specyfiku [chyba nie pilismy razem? (mniam mniamm - rozprzestrzeniamy ten trunek w Krakowie ) ] to potrzeba miejsca aby czlowiek czul sie swobodnie a jego ruchy nie byly ograniczane stolikami tudziez lokciami innych osob.. a tam na oko moze bawic sie ok 10 osob... dlatego tez ruszylismy w piatkowa noc w inne miejsce gdzie biba byla najlepsiejsza pozatym dodam ze 1 raz bylamw Sosnowcu na imprezie a 1 biba wmoim zyciu to nie byla i musze przyznac ze bardzo swiezy klimat panuje.. hyh to znaczy ze ludzie sa po prostu normalni a raczej naturalni.. i to chyba mi sie bardzo spodobalo..
A reszte moich refleksji zachowam dla siebie... to kiedy next bibeczqa? najlepiej to w ten piatek
Powrót do góry
YAMANBASS

PostWysłany: 27-07-2004 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morelka napisał:
YAMANBASS napisał:
Morelka napisał:

tym bardziej jak sie skosztuje WATRY wlasnie ostatnio w pt przed biba w sosnowcu bylo mi dane skosztowac tego specyfiku [chyba nie pilismy razem?

a wlasnie ze pilismy

Morelka napisał:
(mniam mniamm - rozprzestrzeniamy ten trunek w Krakowie

uwaga uwaga bo jak my rozprzestrzenilismy w s-cu to nagle braklo nawet w bydlospendach (geanty itp. )

Morelka napisał:
to potrzeba miejsca aby czlowiek czul sie swobodnie a jego ruchy nie byly ograniczane stolikami tudziez lokciami innych osob.. a tam na oko moze bawic sie ok 10 osob...

chyba ze sie znajdzie jakies przemile miejsce w rogu i wsko3 na poklad "latajacego holendra"

Morelka napisał:
dlatego tez ruszylismy w piatkowa noc w inne miejsce gdzie biba byla najlepsiejsza

uhummmm doputy dopuki mi watra nie zadzialala i na doprawke przybilem gwozdzia

Morelka napisał:
pozatym dodam ze 1 raz bylamw Sosnowcu na imprezie a 1 biba wmoim zyciu to nie byla i musze przyznac ze bardzo swiezy klimat panuje.. hyh to znaczy ze ludzie sa po prostu normalni a raczej naturalni.. i to chyba mi sie bardzo spodobalo..
o taaaaaaaak naturalni
Morelka napisał:
A reszte moich refleksji zachowam dla siebie... to kiedy next bibeczqa? najlepiej to w ten piatek

hmmmm wlasnie ja tesh wbijam do s-ca w piatek ale 3 cos sie lokalnie dzieje to chyba starzy gorale nie wiedza

pozdro

fotolog
Powrót do góry
Gif

PostWysłany: 27-07-2004 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..moreliaanino..pozwole sobie tak ciebie nazwac w tej czesci mojej aktyenosci umyslowej...no wiec pilismy wszyscy razem ta diabelska i zdradliwa herbatke najstarszych gorali z nadzafu!...

mysle ze w tym skladzie nalezaloby zrobic powtorke z rozrywki tylko tym razem sporzyje mniej przed

co ty na to Elizofio Orzeszkowa???odbior..
Powrót do góry
Gif

PostWysłany: 27-07-2004 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morelka napisał:

...aha no bo ja do tego w ogole chcialem cos powiedziec jesli mozna..
...no to dla chcacego nic trudnego...ja tam lubie sie wspinac i spadac z hukiem...oraz czolgac sie i tarzac...a to wszytsko dla tego ze chyba nie jestem super biboclbingowcem i nie posiadam instynktu slodkich lotow z landrynkowym posmakiem ...&hehe
Powrót do góry
Morelka

PostWysłany: 27-07-2004 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gif napisał:
Morelka napisał:

...aha no bo ja do tego w ogole chcialem cos powiedziec jesli mozna..
...no to dla chcacego nic trudnego...ja tam lubie sie wspinac i spadac z hukiem...oraz czolgac sie i tarzac...a to wszytsko dla tego ze chyba nie jestem super biboclbingowcem i nie posiadam instynktu slodkich lotow z landrynkowym posmakiem ...&hehe

Dalo sie zauwazyc ostatnim razem ze sciany w zupelnosci Ci wystarczaja do wspinaczki rzecz jasna..

a ja sie od dawna zastanawialam kto to pan YAMANBASS.. hiehiehiehahahahhuhuh...
Powrót do góry
shelby

PostWysłany: 27-07-2004 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morelka , YAMANBASS to nikt inny jak anonimowy sponsor pan Franek ze slaskiej Telefoniady
Powrót do góry
Storek

PostWysłany: 27-07-2004 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gif napisał:
..a ukasz juz zapomnial ze skakal w sopocie przy brejkach z kompa!..to byl mistrowszki pokaz jak mozna polaczyc kult winyla z mozliwosciami kompa!!...

a ogolnie to np.heeheheheeeeeeheheheheheheheeeeeee
hmmm....wtedy tylko wkilka...chyba miłes za grubo...bo cała noc byłem na małej sali..chłupałem sie w fontannie..i Ros z tego co pamietam z za deckami stał no ale bania była gruba..wiec kumama Pozdrawiam...
Powrót do góry
YAMANBASS

PostWysłany: 27-07-2004 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morelka napisał:
a ja sie od dawna zastanawialam kto to pan YAMANBASS.. hiehiehiehahahahhuhuh...
no ja w sumie sie nadal zastanawiam kto to taki

shelby napisał:
morelka , YAMANBASS to nikt inny jak anonimowy sponsor pan Franek ze slaskiej Telefoniady

no to teraz juz nie taki anonimowy

fotolog
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    bibainfo.pl Forum Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: